Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה פתאום? סופ"ש בעיקר עם המשפחה, גם ככה עובד קשה במהלך השבוע

עם 3 ילדים עד גיל שלוש, לזה אני קורא עובד קשה בסופ"ש, בחופשה במשרד במהלך השבוע. 😄

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אצלי אחת שבקרוב בת 3 😂

כרגע העבודה הקשה באמצע השבוע (גם לעבוד מהבית וגם היא לא הייתה בגן חודש ומשהו)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, m3x7r3m3 כתב:

גם ככה עובד קשה במהלך השבוע

"עובד". אתה מתכוון: גולש בקארספורום בזמן שהקוד מתקמפל.

סתם, סתם.

image.png.56c782b85d2fb36e46b2f23292adf68b.png

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, borsood כתב:

1. השנה ההפצה הגלובלית של השפעת יותר מוגבלת בעיקר בגלל ההסגר ההדוק באוסטרליה ובדרא״פ

2. (מי שהיה אולי מת משפעת מת מקורונה קודם)

3. בודקים פחות וירוס אינפלואנזה

אנקדוטה: נפטרה עקב מחלת דרכי נשימה תחתונות. לא נבדקה לקורונה כי עברו יותר משבועיים מאז המנה השניה...

עניין הבדיקות לא ממש תופס כי בארה"ב ובשבדיה, המדינות שבהם קראתי על התופעה בדקו בהחלט.

והאנקודטה שלך זה למה אני לא סומך בכלל על משרד הבריאת, לשנות סטנדרט ולהכריז נצחון כש400 מחוסנים לפחות מתו זה חלומם הרטוב של בכירי פייזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים שפורסמו ב-YNET חסרי משמעות משתי סיבות:

1. לא ברור האם התקופות שצויינו הם זמן האבחנה, זמן האשפוז או זמן המוות. אם אדם נפטר 5 שבועות אחרי המנה הראשונה הרי שקרוב לודאי שנדבק בסביבות שבוע-שבועיים אחרי מנה זו, כאשר ידוע שבאותו זמן ההגנה עדיין חלקית מאד.

2. לא פורסמו המספרים לגבי קבוצת לא מחוסנים מקבילה. מלכתחילה ידוע שהחיסון לא מגן בשלמות, וכדי להעריך את מידת ההגנה שלו צריך קבוצת השוואה, שלא פורסמה.

אבל, גם בלי אלה, מגמת הירידה בתחלואה ובתמותה ככל שמתרחקים ממנות החיסון מרשימה, ומצביעה על יעילותו. מצד השני הוא שיתכן שיש עדיין חולים שלא ידוע האם יחלימו ,הפכו קשים או ימותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מסרב לבדוק מחוסן שחולה ממחלה נשימתית כשחודש לפני מסרב לקבל חולי סרטן סופניים לימיהם האחרונים בלי בדיקה אתה מנסה להתאים את הנתונים למסקנות ולא להיפך, בושה, פשוט בושה שזה עובר בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהקבינט שוב מקשיב לטרנספורטר, והועלתה הצעה "לבחון מאסר למסרבים למלוניות" עבור החוזרים מחו"ל.

מצד אחד אני בעד, שכן כל ההתנהלות האחרונה סביב נתב"ג (איסור יציאה, ועדת חריגים ועוד) נובעת לדעתי מהיעדר אכיפה והרתעה. במקום להתמודד עם ערסים ופפואסים שמתפרעים ומסרבים להתפנות למלוניות פשוט מענישים את כולם, כרגיל, וסוגרים את נתב"ג.

מצד שני, אני מקווה שההצעות נוסח סין יעלו גם לגבי הפרות אחרות - למשל 20 מלקות על ארגון מסיבה ביתית בניגוד להנחיות, או החרמת ציוד של די ג'יי שמתקלט במסיבה/אירוע בניגוד להנחיות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, gadik6 כתב:

למשל 20 מלקות על ארגון מסיבה ביתית בניגוד להנחיות, או החרמת ציוד של די ג'יי שמתקלט במסיבה/אירוע בניגוד להנחיות.

זה פחות פוטוגני מאשר לשבור ציוד כזה עם אלת משטרה נניח

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מה שעושים בהודו לא? רק שבמקום לשבור את הציוד עם אלות שוברים לו את העצמות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נו, אם כבר נלך על זה כמו שצריך 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

נראה שהקבינט שוב מקשיב לטרנספורטר,

טעות ידידי,טרנספורטר הוא הקבינט.

ומענין לענין באותו ענין,איך עוד לא כתבו על זה פה..

https://www.ynet.co.il/economy/article/H1cvCuBZu

הגיע הזמן לשלם מס על המענק: עסקים יחזירו מאות מיליוני שקלים לרשות המיסים

עשרות אלפי עסקים ידרשו להחזיר בקרוב סכומי כסף גדולים במסגרת תשלומי מס הכנסה בגין מענקי הקורונה שקיבלו. אחרים יצטרכו להחזיר את המענק כולו, לאחר שהתברר בדיעבד כי לא עמדו בתנאי הזכאות. אחת הבעיות: המענקים מחושבים לפי שנה שלמה ולא לפי החודשים הראשונים למשבר

בקושי שילמו גרושים לעסקים שעדיין קיימים (בזמן שאחרים מזמן סגרו\לא יחזרו לעבוד) ועכשיו רוצים את זה חזרה..

למען הסר ספק,מדובר כמובן על עסקים קטנים (חנויות,עצמאים,ושאר מקומות קטנים עם עובדים בודדים)

מן הסתם העסקים הגדולים\הסופרים\מפעלים גדולים,הקורונה עשתה להם רק טוב..

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

אדוני שר החינוך, איזה ציון אתה נותן לעצמך על ניהול מערכת החינוך בזמן משבר הקורונה? "אני נותן לעצמי ציון 90".

כנראה שהבחור כותב מופע סטנד אפ חדש לכשיפתחו את המועדונים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה לנקק

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...