Jump to content

stum

 • פרסום הודעות

  1,388
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

191 טוב

אודות stum

צפיות אחרונות בפרופיל

3,119 צפו בפרופיל
 1. 1. לא הייתי מתפטר ולא גורם לזה שיפטרו אותי. ממשיך לעבוד כרגיל ומקבל את "רוע" הגזירה כמשהו זמני. 2. מתחיל עוד היום, להיכנס לLINKEDIN ולחפש מקום אחר. על הדרך משדרג את השכר.
 2. CX3 מתומחרת אחלה ב 0 ק"מ. אותו מחיר כמו איוניק, אוקטביה, ASX, וקאמיק.
 3. רק אגיד שכרווק היכולת שלך להוריד בהוצאות היא מקסימלית. מ10 אפשר לחיות די טוב ואפילו לחסוך לא מעט.
 4. נכון לינואר 2021, הריבית הממוצעת למשכנתאות מהסוג הזה (לא צמוד מעל 25 שנה) היא 3.54%. בהתעלם מה 50 באפס ריבית, אתה קיבלת ב3.14% משמע אתה באזור טוב מתחת לממוצע הארצי. לא שיתפת אם זה אחרי מיקוח בנקים או לפני. האם ניתן לשפר @ישה ?
 5. מזכיר לי את קו המחשבה שלי, בעבודה הראשונה שלי אחרי הצבא, כשגרתי אצל ההורים והרווחתי קצת מעל שכר המינימום בחודש. נראה הגיוני להחליף רכב כל שנה, הרי 3-4 חודשים אתה ממלא את הקופה חזרה לא ? כשההכנסה היא נטו לכיס, בלי שותפים ובלי הורדות. אך הימים. מאמין שהמצב פה לא רחוק מזה. חברים נוסעים באיביזה 2020 במימון גורמים לך לחשוב ש2014 זה ישן ולא משתלם או משהו בסגנון ? אובייקטיבית 2014 זה לא ישן ואין סיבה להחליף אם הרכב תקין.
 6. @Buki במקרה השבוע נזכרתי בשרשור הזה והחלטתי לעדכן. מעגן הדייג בחיפה ב Waze.
 7. זה היה צריך להיעשות מזמן. אם מוסך מורשה להחליף לך בלמים לא מבין למה הוא לא מורשה לבדוק תקינות שלהם.
 8. @Potato סביר להניח שלא תבין את זה עכשיו, אבל יום אחד אתה תבין את זה. גם אם אתה חושב שלא. אתה תבין את זה. עזוב שטויות, עזוב מאנטרות ועבודה אישה קריירה לימודים כסף אוטו בית. ילד. זה אושר. כזה שיגרום לך לאהוב אותו גם אם LITERLY יחרבן עלייך ויצחק.
 9. יכולות ויעילות גבוהה יותר בהרבה מאשר מעבד בפעולות שדורשת הכרייה (עוד מידע)
 10. @method אציע שתחפש בגוגל "התייעצות למפרט מחשב". ישנם 2 פורומים מובילים שבהם מחלקים מפרטים למחשב על פי דרישות של פותח השירשור ובהתאם לתקציב. אמליץ בחום לקרוא קצת שעה שעתיים לראות מפרטים שאנשים ביקשו ומה קיבלו, קצת תגובות וכו'. אם אחרי זה תרצה לקחת כמה אלפי שקלים לזרוק על מחשב גנרי, עשה זאת, אבל לפחות תבין על מה אתה משלם לפני.
 11. לפה ולפה. אל דאגה, כשיש ילד, אתה מתבגר גם בלי לרצות. יתרונות: כשצעירים סיכוי "להיקלט" גבוה יום ופחות סיכוי לסיבוכים בלידה, ובהריון עצמו. בשביל לגדל ילד צריך אנרגיות - בגיל מאוחר יותר, יותר קשה "לרדוף" אחריו כל הזמן. יסיימו עם ה"להביא ילדים" די מהר ובגיל 40-45 יהפכו שהילדים יצאו מהבית, יוכלו לטייל בעולם כשעדיין יש כח (אפשר ללכת הרבה) בלי בעיות זיקנה עדיין. חסרונות: מתנהלים עם פחות כסף וקשה לצבור הון. קשה למצואן זמן ויכולת להשקעה בקריירה. מפספסים את ה "לחוות את העולם צעיר".
 12. אין ציוד מיוחד שאתה לא יכול לרכוש. יש ציוד עבודה (מברגה תלויה, פלסטיקים, סט כלים וכו') אבל הכלי העיקרי הוא הניסיון. באותו צוות, יש טכנאים טובים וטכנאים פחות טובים (בלי קשר לוותק אגב). לטכנאי יש את כל מה שצריך. מברגות תלויות, סט כלים פלסטיקים מברגים, אוויר חם, ומה לא. החלפה תלויה במכשיר. כשמכשיר חדש נוחת לשיווק בחברה, יש מספר יחידות שמוקצות לצוות הטכני. הטכנאים מקבלים כל אחד את המכשיר למשך שבועיים-חודש לחיות איתו ביומיום ולהתנסות והוא עובר ביניהם. במקביל, יוצא ומופץ סרטון פירוק הרכבה במערכת הפנימית וטכנאים נדרשים לצפות בו. בגדול, ברוב הפעמים, מתנסי
 13. טכנאים נמדדים. על הכל. אם לקוח הגיע למעבדה בגלל מסך שבור וחוזר אחרי שבוע על "תצוגה שבורה" או "רמקול לא עובד" אפילו "פאנל קדמי שרוט" הבונוס החודשי/רבעוני של הטכנאי - נפגע ישירות. האינטרס של הטכנאי הוא לתקן לך ושלא תחזור למעבדה לפחות שבועיים (ככה זה היה אצלנו). כן. קראת נכון. אם הגעת למרכז שירות, קיבלת את הטלפון, וזרקת אותו על הרצפה מעצבים, הכנסת אותו שוב, הטכנאי נפגע מזה ישירות במשכורת. המדבקה לקורוזיה זה סממן אחד. לא היחיד. וממש לא מסתכלים רק עליו. הסיבה שלא מתקנים באחריות מכשיר שיש בו קורוזיה היא אחת. אחריות. קורוזיה הופכת את המכשיר ללא תקין. נקודה. גם כשמ
 14. הפוליטיקאים ידאגו לכדאיות נמוכה יותר בעיקר בשל המיסים שיאבדו אם וכאשר יותר ויותר אנשים יבחרו רכב חשמלי. אני צופה שבYNET זה יגיע כנרטיב כלשהו שרומז שמעמד הביניים משלם מס על דלק ועשירים לא. (בהתעלם מהעבודה ש80% מאזרחי המדינה משלמים רק 20% ממס ההכנסה הכולל שהמדינה גובה) בגלל הנתון הזה לבדו, כלכלית, בלתי אפשרי להעריך כדאיות לרכב חשמלי לטווח של יותר משנה (וגם פה אני בספק). כל ניסיון להעריך שקול להימור נגד הבית.
 15. כלכלית זה לא משתלם. ואבל לא הכל כלכלי. לפני 4 שנים בערך העלנו פה דיון בנושא.
×
×
 • תוכן חדש...