Jump to content

stum

 • פרסום הודעות

  1,319
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

95 נייטרלי

אודות stum

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ברור לך, שאם חזירים עפים, ואתה אשכרה זוכה בתביעה, החבר תובע אותך על כל הסכום + הרווח שעשית דאז, על סמך אותה טענה נכון ?
 2. מאז ומתמיד היה לי זוג נעליים אחד להכל. בעבר הייתי קונה ב100-120 נעליים פעם בשנה-שנתיים בחנויות בגדים. היום אני כבר חכם יותר, ונועל בלאנסטון. לדעתי, הנעליים הכי טובות שהיו לי. לא רק בגלל ההליכה והמשקל הנמוך שלהן, אלא בעיקר בגלל השרידות, וזה שלא צריך שרוכים. כמו KEYLESS לרכב - אתה לא מבין כמה זה נוח עד שיש לך כזה.
 3. 20 דק' הליכה ? בבוקר כשאין בעיה של חניה, אני למכולת פה 200 מטר מוציא את הרכב אתה מדבר איתי על קוף ? פול קינג בפלופ אומר לך.
 4. גם לדעתי זה רכב מונית או מסחרי כלשהו. אומר בזהירות שתלוי בדרישות שלך, אם אתה צריך רכב מסחרי לעבודה, וההיצע הקיים ביחס לתקציב מאפשר לך רק רכבים עם קילומטראג' גבוה, אז כמובן שכל מקרה לגופו. וצריך לבדוק את מצב הרכב הספציפי. אם זה בשביל לקנות רכב "חדש יותר ויוקרתי יותר" ממה שהתקציב מאפשר בפועל, הייתי יורד מהעץ וחוזר לממוצע בלוחות ולא למציאות בעמוד 19 ביד 2.
 5. למעט פעמים שבהם הרשות המקומית רוצה לעשות אירוע או משהו באזור ואז הם מתריעים מראש, כל עוד החניה היא במקום שמיועד לכך, יש מדבקה על השמשה שמראה שהטסט בתוקף, והרכב לא נראה כמו אסון אקולוגי הסיכוי שהרכב ייגרר הוא אפסי.
 6. אני החודש הזה עובר דירה ואחת הסיבות המרכזיות, היא שאין לי חניה. לי אישית נמאס לשחק רולטה כל פעם שאני מוציא את הרכב צריך לחשוב פעמיים אם שווה לאבד את החנייה בשביל ללכת ל X. לפני כ3 שנים העלתי נושא שקשור לחניה שלא הובן לי, ועדיין לא ברור לי. איך העירייה מאשרת הפקעת חניה אחת מהציבור לטובת כניסה לחניה פרטית אחת לבית פרטי ברחוב. רוצה לומר - יש לך חניה פרטית אחת, כדי להיכנס אליה, הופקעה מהציבור מדרכה באורך חניה ציבורית אחת. ותהיתי למה העירייה מאשרת דבר כזה ? כמות האנשים שקפצו וצעקו "צרות עין" בלי בכלל לקרוא או להבין מה הייתה השאלה הייתה מדהימה.
 7. מבורך. אם היו רוצים לגבות מס מהעסקה, היו גובים גם בלי המאגר הזה הסרו דאגה מליבכם. לגבי דיווחים שיקריים - סטייה מהנתון הממוצע שתבלע כחלק מהממוצע שיתגבש ככל שיהיו יותר ויותר דיווחים. לא הייתי דואג מזה.
 8. אז אנחנו כבר בספטמבר. אין סימן בשטח למיתון. אפילו הפרסומות של ההלוואות מתחילות אט אט לחזור למסכים (טיפין טיפין אבל חוזרות). מסירות הרכב של אוגוסט, השוו ועקפו את המסירות של אוגוסט שנה שעברה. מרכזי הקניות מלאים. הנקודה הקטנה היחידה שאני מוריד ממנה את הספוטלייט זה הדיור, שלהשקפתי יש איזשהי רוויה בשוק השכירות בתקופה הזו. אולי כי ספטמבר ומי שרוצה לשכור בדרך כלל נכנס לפני כדי להספיק להתמקם לפני תחילת שנת הלימודים של הילדים, ימים יגידו. אפשרי שגם בדירות למכירה, לא ברור בדיוק כי הדרך שאני חשוף אליה ביומיום וכמות השלטי "למכירה" שנערמים באזור שלי, לא באמת מהוו
 9. יועץ אולי יחסוך לך את הללכת לכל הבנקים ולקבל הצעה ואז לשסות אותם אחד בהצעה של השני. רק לדעת אם כן או לא, תצטרך לבדוק בעצמך בכל מקרה ולכן יועץ לא יחסוך לך את הללכת לבנק או שתיים ולבדוק שההצעה שקיבלת מהיועץ אכן זולה. ממליץ בחום לצפות בסדרת ההרצאות של חבר הפורום אור שהעלאה אותה לyoutube. מאוד רלוונטי עבורך: לגבי אם לרכוש או לא, עכשיו או לא, ברור לי שלא שאלת, ולכן אשמור את דעותיי לעצמי. מציע לשאר לנהוג כך בשרשור.
 10. stum

  אנטנה לאוטו

  מאיביי וכו' תוכל להזמין בדולרים בודדים אנטנות גנריות. זה מגיע עם מספר מתאמים שונים שיתאים. כשתמצא לך, ממליץ להזמין יותר מאחת.
 11. לא ברור. ואם רכשת רכב ממורה נהיגה וגם ככה יש לך דאבל דוושות. עדיין לא שווה ?
 12. שיאומי מתבססים על VFM. כמו שפעם צחקו על הקוריאניות, ותראה איפה הרכבים שלהם היום, ככה גם פה זה יהיה. לאט לאט שיאומי הופכת למפלצת לא רק בארץ, גם בחו"ל. הם שולטים בהרבה תחומים בשוק ורק מתרחבים עוד ועוד. ולזכותם יאמר שהם עושים זאת בזכות ולא בחסד, המוצרים שלהם באמת טובים ביחס למחיר. אחרי כמה וכמה מוצרים שלהם, אני יודע שאם אני רוכש את המצלמה לרכב שלהם, היא תיהיה טובה. לא הכי טובה אבל לא זבל סיני. אלא טובה. ויחס למחיר שלה לא אמצא הרבה מתחרות. וזה בדיוק מה שהם עושים ולשם הם מכוונים. מחיר הוגן לסחורה טובה+. לא הכי טובה, אבל מספיק טובה. כרגע יש ל
 13. עם כל הכבוד ה AL4 הוא גיר בסדר גמור. הוא גם די אמין. בגלל שהוא בחוץ כבר 20 שנה על כל גרסאותיו, אם מתקלקל, המון מוסכים מכירים אותו ואת המחלות שלו והתיקון יוצא זול משמעותית מלפני עשור או שתיים.
 14. 018 נותנים אינטרנט 100 מגה ב69 לחודש. אם תרצה לשכור מהם נתב, זה יעלה עוד 10 שקל בחודש (ו50 שקל חד פעמי ששליח יביא לך את זה). כשעוזבים אותם, צריך להביא את הנתב המושכר פיזית למשרדים שלהם בפתח תקווה. סה"כ בסדר, רק צריך כל שנה לוודא איתם שהמחיר נשאר 79 כי הם אוטומטית מעלים ל99. אני מצד שני, צופה בעיה אחרת, אם יש לכם 15 מגה, האם התשתית שלכם תומכת ביותר מזה ? בדר"כ החברות שמחות להעלות אותך במהירויות האלו לחבילות הסטנדרטיות באותו מחיר או נמוך מזה, ולא יעלו אותך רק אם פיזית אין תשתית שתומכת.
 15. אני לא בטוח שזה אותו מנוע. לפני ה PureTech 1.2 היה מנוע שנקרא VTI וזכור לי שהגיע עם הדורות הראשונים של ה208. אולי מישהו פה יוכל לוודא לפני שאנחנו זורקים לו מידע לא מבוסס
×
×
 • Create New...