Jump to content

eladns

 • פרסום הודעות

  1,839
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

33 נייטרלי

אודות eladns

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פשש. יפה יפה. אתה יודע מה, אני אהיה דנינו הפקח מהיום. בשעה 07:55 נפתחה קריאה מספר 1004922 אצל המוקדנית עדן. הפרעה לתנועה. שים לב לתמונות. נתתי מספרי רכב. ואין דוח עד עכשיו. התקשרתי, אמרו שאין אכיפה. עם זה, אני אחוש*מ*ה הולך לשופט ואומר לו אין אכיפה? תבטל את הדוח !!!! אני לא אשלם! או שכולם יקבלו דוחות ושיהיה סדר ברחוב המעפן הזה שכל אחד עושה מה שהוא רוצה או שיבטלו את הדוח שלי ותשקוט הארץ 40 שנה.
 2. אני כחולה פסוראיזיס רואה את ים המלח 50 ימים בשנה. לאחרונה,בעין בוקק יש ממש מלא אוהלים של אנשים וקארוונים שעומדים שם. יש חיבור למים. יש חנות של סונול 5 דקות משם לקפה של הבוקר ויש את הקניון ליד עם מקדונאלדס \בתי קפה חלביים ועוד כמה מסעדות. נראה לי סבבה להיות ככה. סך הכל נעים שם, רק בין 12:00 ל15:00 צריך להימלט מהשמש. שאר הזמן סבבה.
 3. תודה ישה. לתגובה הזאת חיכיתי. אשלח עירעור בשבוע הבא. ואם לא יתקבל, משפט. אני לא מוותר. רוצים שלא נחנה שם? תצבעו באדום לבן. אם לעריית ירושלים יש בעיית תקציב, אקנה צבע מטובול 2 פחי צבע קטנים. ובא לגואל רצון.
 4. אני גם בדעתך. אז למה חופרים לנו על פתיתת השמיים ליוון? מה לחוץ לטוס עכשיו לאנשים? שבו בארץ שלכם וסתמו.
 5. לא הייתה חנייה פנויה. כל מי שחנה באדום לבן לא קיבל דוח אני כן. למה אתם לא מתייחסים לטענה של אם אסור להחנות שם, מדוע אין אדום לבן או תמרור? אני לא יכול לבוא בטענה לעיריה על זה? הם כבר פעמיים צבעו בשנה האחרונה את אבני השפה ברחוב. שם לא צבעו.
 6. השאלה מה לרשום? שיש על שמי כבר 4 פניות לאגף החנייה שלא טופלו בהודעה לקונית של אין אכיפה ? {כאשר מדובר ממש בזריקת **ן של האנשים פה. מחנים מכוניות בהפרעה מלא לתנועה. אין לי בעיה לצלם אתה לא תאמין מה הולך פה, גם בקטמון . בא בחור חונה על כל המדרכה ואתה חייב לרדת לכביש עם כל ה4 ילדים שלך בכדי להמשיך ללכת ישר על המרדכה. אני מתקשר, נותן מספר רכב ואחרי שעתיים מתקשר שוב לשאול למה אין דוח? מה התשובה- אין אכיפה בקטמון. אז סבבה! גם בנווה יעקב שלא תיהיה אכיפה ואיש כישר בעיניו יעשה.} דרך אגב בקטמון שברו לו את 2 המגבים הקדמיים.
 7. חניתי אחרי מעקה הבטיחות. חניה לפני העיקול? מטר אחרי החניה שלי מתחיל האדום לבן. מה הבעיה של העירייה לצבוע את הקטע באדום לבן? אין תמרור ואין סימון המראה על אי חנייה. רוצים לתת דוחות חנייה? תפדאלו. שימו תמרור או תצבעו אבני שפה. מבחינתי אבני שפה אפורות ואין תמרור- תחנה. חוסם נתיב? חוסם שדה ראיה? יש מקצועיים ממני שיחליטו ויתמררו בהתאם.
 8. אני חוסם נתיב? תתכבד העירייה ותשים תמרור או תצבע את אבני השפה בצבע אדום לבן או שחור לבן או צהוב אדום. מה שבא להם. אני לא אורי גלר. ואני אצלם ואתקשר כל יום שאראה שם מכוניות חונות , אחכה לראות אם יקבלו דוח, ואז אקח את מספר התלונה בעירייה. ואז אוכיח שזאת הייתה אכיפה בררנית.
 9. *המשפט שלם ושכח לא יעבוד פה- אין לי בעיה ללכת למשפט זה 7 דקות נסיעה באופניים חשמליות ממקום העבודה שלי ואני יעשה את זה על חשבון ההפסקה ולכן לא אפסיד שקל* ערב טוב, אני חונה ברחוב מזה מספר שנים, היום פתאום ראיתי דוח. האם שיטת מצליח? מה לרשום בעירעור ? אני רותח מזעם כי כשאני מתקשר לעירייה לדווח על חנייה על המדרכה בהמשך הרחוב מכוניות שלא נותנות לעבור על המדרכה, הם לא נותנות דוח בטענה של אין אכיפה!!! שימו לב לתמונות
 10. eladns

  פיצה.

  https://www.donnaitalia.co.il/our-products אני כבר שבועיים אוכל בים המלח את הפיצה הזאת ונהנה מכל רגע. כל יום. אני אומר לזה שמכין אותה במלון, או שאני משגע אותך כל דקה שתביא לי עוד או שתעשה לי משפחתית ואני מתחייב לאכול את כולה. כבר הבין לתת לי אחת ושאלך מחייו. הזוי. אמור להיות משהו מעפן אבל היא ממש טעימה. נראה שלא מוכרים למשתמש הביתי
 11. יש מקום שמחדש ג'נטים? וואלה חידשת לי. הסיכוי שאעשה את זה נמוך אבל מה העלות? ואיך זה שאין חומר שמוריד לכלוך של ברקסים שנדבקו שנים שם?
 12. כבר חודש של שטיפה שלהם כל יום חמישי בAPEX בירושלים. ראיתי המוצר עכשיו מזכיר את הסונקס. הוא גם נהפך לסגול בפעולה שלו אבל אין לי בעיה לקנות מהייכן?
 13. מה לא ניסיתי? מוצרים של מגוואירס, מוצרים של דר מרכוס, SONAX שיפשפתי כמו מכור לכרטיסי חיש גד כלום! הלכתי למוסך שיש לו גרניק תלת פאזי. משהו מפחיד! מפרק אספלט!!! אבל את השחור של הברקסים שיושב בצדדי הג'נט לא ניתן להוציא. רעיונות?
 14. אצלינו בחנות עדיין עובדים אש. ולא, לא הקבלנים של שוטף 90 אלה כסף מזומן \אשראי \ מעט צ'קים. חודש שעבר הגענו ל150% מהיעד.
×
×
 • Create New...