Jump to content

מה חדש

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. כאמור, אם תתעד לפני התיקון, במוסך ואחרי, תחסוך לעצמך ויכוחים עם אנשים קטנוניים/דאגנים.
 3. חדש לחלוטין. נקנה בטעות וכבר נפתחה האריזה והושלכה לפח.. כולל 5 מפתחות. עלה 117 ש"ח. אשמח למסור בחצי המחיר. ירושלים-ארנונה. 050 475 8342
 4. לצערינו כל עוד ביבי לא פרש מהפוליטיקה ואין אפשרות ליבחור ראש ממשלה בפתק ניפרד- תוצאות הבחירות לא ישתנו, זה לא אוכלוסיה שחושבת מהראש, אלא פשוט FANBOYS מורעלים שיעשו דווקא לכל השמאלנים ויבחרו במלך שלהם לא משנה מה, וכל עוד הכמות קולות שלהם עולה על כמות הקולות של הצד השני אז אפשר לנחש מראש את תוצאות הבחירות כל פעם מחדש. אבל אם יתנו ליבחור ראש ממשלה בפתק נוסף אז באמת ניראה חלוקה אחרת של קולות, ביבי כמובן יזכה ליהיות ראש ממשלה אבל הוא יקבל סביבה אחרת וטובה יותר מבחינת המיפלגות והאנשים ואז כן יכול להתחיל שינוי לטובה, ב10 שנים האחרונות לא משנה אם ביבי רצה לעשות משהו טוב או לא- הוא לא יכול לעשות הרבה, הוא בפינה שמספיק 1~3 חברי כנסת שיתנגדו ויפילו את הממשלה (קואליציית 61~65).
 5. אני שואל כי ברכב הקודם היו לי נקודות מזעריות על מכסה מנוע שהצבע התקלף מהן. כל נקודה בגודל 2 מ"מ בערך הרכב הלך טוטאלוס אבל בזמנו לא תיקנתי כי לא רציתי שיחשבו שעבר תאונה.
 6. לא מניע = סטרטר מסתובב אך הרכב לא מניע? או אין בכלל סטרטר?
 7. השתמשתי במגלף בידוד יעודי ותקני. אבל זה משהו שלא נמצא בכל בית לכן נתתי אלטרנטיבה. לגבי לוחץ סופיות, אתה צודק. אבל מי שיש לו לוחץ סופיות, בטוח לא צריך את המדריך הזה. אותו תהליך בדיוק.
 8. החכמנו תודה לדעתך חיבור למחשב במורשה ועדכון גירסה יפתור את הבעיה ?
 9. אהלן חברים קיבלתי דוח חניה כאשר יש לי תו תושב. האם ניתן לתבוע את העירייה ולהרוויח על כך?
 10. הם מבטיחים זכייה אבל אומרים שזה תהליך כל כך ארוך שזה כאב ראש בישביל 700 שקל
 11. אז אחרי שבידדנו את האפשרות הזו, אכן ניראה שזה הכרטיס רשת... לדעתי תשקול את הסיפור של הכרטיס ל pci, תוכל למצוא מגוון גדול יותר באמזון...
 12. שלב גילוף הבידוד ולחיצת הסופיות לא תקני לדעתי. יש להשתמש בכלים ייעודיים (מגלף, לוחץ) אם אין אז לפחות בכלים יותר מתאימים Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 13. תודה רבה! חייב להוסיף שאלה כדי לוודא. יש לי מכשיר חשמלי עם חיבור אירופאי כך שהההארקה היא פין שאמור לצאת מהקיר, משהו כזה: https://www.arc-net.co.il/items/113324-כבל-מתח-חשמל-אירופאי-9467 האם זהו בדיוק אותו התהליך?
 14. מחובר ישירות בחיבור קווי הכבל איכותי, גם על פי הטכנאי נבדק גם עם כבל השייך לטכנאי עבור בדיקות ועדיין התוצאה הייתה זהה (כשנבדק על המחשב שלו עם אותו הכבל, הושגה תוצאה טובה הרבה יותר)
 15. השאלה היותר חשובה היא למה אין להם את הנתונים. הרי לפי איכוני שב"כ יודעים בדיוק את המיקום הגאוגרפי שבו אנשים נדבקו, התחקור האפידמיולוגי אמור להשלים את התמונה, במיוחד עם המערכת החדשה למעקב אחרי שרשראות הדבקה שהציג יולי אדלשטיין.
 16. תיראה לא מזמן אני הייתי בערך במצב שלך- אותו תקציב , 35 אלף בשנה, ופשוט עברתי על כול האופציות : או שכול הרכבים מגיעים עם גיר רובוטי דו מצמדי עם רמת אמינות ואחזקה לא טובה במיוחד, או שבמקרה של פיז'ו/סיטרואן או אופל/שברולט - מנועים וטורבו מתפרקים. הדבר היחיד שמצאתי שבטווח הארוך פחות סיכוי שישגע אותי- זה מנוע ותיק ללא טורבו, גיר אוטומטי פלנטרי. פחות חסכוני לטווח הקצר(דלק) אבל פחות שטויות בסכומים של 6-7 אלף שכמעט בוודאות יפלו במשמרת שלך. מה שכן, אולי אופציה של רכב חדש זול/0 קילומטר בסביב ה-80 אלף תהיה הרע במיעוטו.
 17. אכן משהו כזה. אני לא בטוח שזה כן יסחוב את המהירות, רק העלתי אפשרות. בנוסף, אתה יכול לחפש גם כרטיס רשת פנימי ל PCI. אני חושב שאולי היום קצת יותר קשה למצוא אותם אבל אחד כזה כן יוכל להחזיק את המהירות. ואגב, אני לא בטוח שהבעיה היא כרטיס הרשת. האם המחשב מחובר ישירות לראוטר? האם הכבל איכותי מספיק?
 18. תודה dorban3 על התשובה המפורטת
 19. ובאין סופיות, אפשר גם להלחים את הגידים.
 20. כמה שזכור לי בארץ מעולם לא נמכרה פורטה עם 5 הילוכים. או 4 או 6. חוץ מזה ה-2.0 לא מנוע בעייתי. זה שילוב שמגיע מהקשקאי.
 21. אין לנו מושג בכלום ושום דבר אבל נעשה את עצמנו מתמודדים עם העליה בתחלואה. אבל נסגור רק את אלה שאין להם לוביסטים ומקושרים בממשלה. התנהלות למופת אין מה להגיד. אני עדיין בדעה עם קורולה,אין אף החלטה והכל פתוח כדי לתת לוירוס לשרוף וכי כרגע יודעים להתמודד גם עם מספר החולים שיגיעו בעוד שבועיים.
 22. זה לא מריח חרטא. זה מריח שלקחו חבר'ה מקצועיים שניסו לעשות פלטפורמה דומה ל SWITCH שהיה, סה"כ רעיון מעולה וביצוע, מבחינת האתר, נראה טוב מאוד. לסוויטצ' היה באמת רכבים טובים, פה לעומת זאת, רכב 2014 מהשכרה, עם תאונה ו120 אלף קילומטר, בציון 8.4 זה לא בדיוק לחמניה חמה. לא ברור לי מי נותן את הציון הזה. בצורה הנוכחית שבה המידע מוצג, זה לא יחזיק מים ואני צופה שינוי. הם מציגים טופס בדיקה (עם מזמין הבדיקה ברוב המקרים שבדקתי - טרייד מוביל) מה מונע ממני לגשת ישירות למוכר ולהשיג את הרכב במחיר זול יותר (ללא עמלת התווך שלהם). האחריות לא שלהם, הרכב לא שלהם, אפילו עלות נסיעת המבחן ממומנת על ידי הקונה. הערך המוסף היחיד שאני רואה שהם נותנים ללקוח זה רק הנגשה של המידע דרך האתר. לא כלום מעבר.
 23. כבר כתבתי על כך בעבר בפורום - הגיר הזה עבר רוויזיה מתמשכת במהלך השנים. גרסה ראשונה הייתה עד שנת 2013 לערך ובסדרות מבוססות פלטפורמת MQB (כמו בגולף הנ"ל) הותקן כבר גיר עם רוויזיה משופרת. רגישות במצמדים עדיין קיימת בתלות בסגנון הנהיגה (רצוי להימנע מזחילות המאופיינות בלחיצ עדינה על דוושת הבלם ) כמו בכל גיר רובוטי עם מצמדים יבשים, אך אמינות הגיר טובה בסך בכל. בפועל זהו הגיר הנפוץ ביותר הנע על כבישי ישראל, קל לתחזק אותו ויש לא מעט מכוני גירים שהתמחו בתיקון שלו והחלפת מצמדים. גם בפורום יש ירידה משמעותית בתלונות על הגיר הזה לאחר 2013. בשנתונים מסויימים (2015-2016) נפוצה מאד תקלה בבורר ההילוכים (תקלה חשמלית) שמוסכים מתמחים מצאו דרך זולה מאד להתגבר עליה.
 24. הגעתי להתלבטות בין 2 הרכבים האלה. עשיתי נסיעת מבחן רק על הקליאו בינתיים (ונהנתי ממש), כי הקורסה קצת בעייתית מבחינת זמינות. על הנייר, הם כמעט אותו דבר מבחינת אבזור, יש לשניהם הכל, ההבדל היחידי הוא שבקורסה יש בקרת שיוט אדפטיבית ובקליאו אין. ומבחינת גיר, הקורסה אוט׳ טיפטרוניק והקליאו אוט׳ רובוטית דו מצמדית. חיצונית הקורסה מנצחת, פנימית הקליאו. קורסה 3 ציל׳, קליאו 4 (הבנתי שזה משמעותי פה לאנשים חח) יש לי נטיה קלה לכיוון הקליאו אבל הבקרת שיוט האדפטיבית קורצת לי בקורסה בגלל שאני הרבה בפקקים והיא יכולה להועיל, בקליאו אני אהיה הרבה על גז ברקס גז ברקס מה שיכול להוביל לבלאי מואץ .. מה אומרים ?
 1. טען פעילויות נוספות
×
×
 • Create New...