Jump to content

Giant_TA

 • הודעות

  87
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Giant_TA

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

16

מוניטין

 1. שאלה בקשר לטיסה/חזרה לארץ. האם גם ילדים מתחת לגיל שנה נדרשים בבדיקת PCR? באתר משרד הבריאות רשום בכל גיל, אבל זה נשמע לי קצת הזוי…
 2. טבעות מעוגנות עם ברגי ג’מבו. מתח(ביתי) זה קשקוש סטטי שאין מה לעשות איתו חוץ מתרגיל וחצי.
 3. באינטל העיפו כמעט לגמרי את החד פעמי וחילקו לכולם כוסות ובקבוקים, אז אנשים התחילו להביא מהבית. בהתחלה המשפט הפופולרי ביותר במטבחונים היה ״וואלה מניאקים חוסכים עלינו״)
 4. אנחנו נתקלנו בפירכוס חום שהיה אחרי חיסון. החום שלו עלה תוך דקות ל-40 פלוס, הוא התכווץ כמו קיפוד, באותו הרגע חשבתי שאני מאבד אותו. ההדרדרות במצבים האלה היא פשוט פסיכית. המוח שלך לא מסוגל לעמוד בקצב. אשתי צעקה כמו משוגעת על כל השכונה, הוא היה אצלי על הידיים בזמן שחיכינו לאמבולנס. נגמר טוב. עשינו מספר בדיקות שכוללות EEG ונוירולוג בכיר שקבע שהכול בסדר. גם אני לא ידעתי על דבר כזה. לא מבין למה בהדרכות לאמסבירים על כל המצבים האלה שיכולים לקרות.
 5. יכול להיות. בכל מקרה רק לבדיקה, אתה יכול לכבות את ה-hxci ולעשות רסטור(דרך הדריבר בוסטר).
 6. לא השתמשתי אף פעם בתוכנות כמו ה-Driver Booster, אז קשה לי להגיד מה הן בדיוק מתקינות ובאיזו דרך. יכול להיות שאתה מעלה את המערכת היא מחפשת את הדוויסים עפי הטופולוגיה הראשונה, כמובן שהיא לא מוצאת אותם כי הם בפורטים אחרים. רק אחרי שהוא עושה scan מחדש(כי אתה מחבר ומנתק) הוא מאתר אותם. *זה לא אמור לעבוד ככה, אבל שוב, אין לי מושג מה זה Driver Booster. אתה יכול לשלול את זה ע״י כיבוי hxci(רק לבדיקה). אני בטוח ב-99% שמה שחירפן לך את המערכת זה התוכנה הזו. היום רוב הדברים שאתה קונה חתומים ע״י מיקרוסופט. אין שום סיבה להתקין דברים במיוחד מתוכנות צד ג.
 7. כשהפעלת את המערכת בפעם הראשונה, התקנת דרייבר חיצוני בזמן שהחיבורים היו לפי הטופולוגיה הראשונה(החיבור שעובד)? תנסה להתקין את הכול מחדש. בdevice manager תעשה uninstall להכול(כולל הקונטרולר). מאוד קשה לעזור עם דברים כאלה דרך פורום 😅
 8. ה-USB הכתום זה GEN 2, אין טעם להשתמש בו עם HUB GEN 1. יש לך Yellow band. תבדוק מה קורה עם הדרייבר של הכרטיס קול. תעלה צילום של הפירוט על ה-Savitech
 9. https://www.uwe-sieber.de/usbtreeview_e.html#download תוריד את התוכנה, כשתפתח אותה תן צילום
 10. ב-Device Manager, תלחץ ALT +VV ואז TAB + כוכבית. תעלה צילום של כל העץ. לך לביוס ADVANCE\USB CONFIGURATION תעשה צילום.
 11. החיבורים לא תמיד מופרדים אחד מהשני. צריך יותר פרטים כדי לדעת כמה קונטרולרים יש בלוח-אם. הרבה פעמים מספר פורטים משוייכים לקונטרולר אחד ע''י HUB פנימי. בכל מקרה לא חושב שזו הסיבה. אתה יכול להעלות את ההגדרות ביוס? ואת ה-Device manager כשהכול מחובר? בהגדרות ביוס מוגדר XHCI או EHCI ? USB Legacy Support - Enable ? XHCI HAND-OFF - Enable ?
 12. וואלה חזק. סגרת עם משפט סופר מנותק מהמציאות. לא פחות ממי שמופתע מליברמן. אם כבר ליברמן את פאינה, אז הוא לא ידע לא? בדיוק כמו שביבי לא ידע. או שכאן זה שונה?
 13. כן-כן גם את ביטול האבטלה היה צריך ליישם בשנה שנתיים כדי שלאנשים יהיה זמן להתארגן… כאילו שיש לו עשור להיות שר אוצר. באסונות מטפלים ישר לא מחכים שנים.
 14. קודם כל נשמע שהבחור ה״ישראלי״ גם רוסי, אם כבר אתה מתחיל לעשות הבדלות. לא רואים מה בדיוק קרה שם, למרות שכנראה האלכוהוליסט דרש טיפול. צריך להיות לא חכם במיוחד כדי לעשות את מה שהוא עשה בלי להיות בכוננות ספיגה. במיוחד הצ׳פחה בראש שאין לה שום מטרה… הוא מחזיק ביד אחת את הכלב שלו וביד השניה הוא מנסה לעצור אותו 🤦🏼‍♂️ אגב, האלכוהוליסט אומר לו במפורש: מה אתה עושה? למה אתה מרים עלי יד? אני אכבה אותך! סה״כ תפעל נוהל פתיחה באש כמו שצריך.
 15. טוב נו, קצת הגזמתי וקפצתם על זה חבל״ז. לא לשחוט, רק לקשור ולהתעלל בו קצת כמו בכלב.
×
×
 • תוכן חדש...