Jump to content

netanel1014

 • הודעות

  960
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  שברולט סוניק

צפיות אחרונות בפרופיל

2,429 צפו בפרופיל

הנקודות של netanel1014

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

129

מוניטין

 1. מוסך נאמן כתובת: אזור התעשיה באר טוביה, תלמים, באר טוביה שעות פעילות: פתוח ⋅ ייסגר בשעה 16:30 טלפון: 08-858-2454
 2. אבחון ברוב המוסכים לוקחים 250-300 . במקרה עם המוסך הזה כשהייתה לי תקלה הוא לא לקח לי כסף על האיבחון.עשיתי אצלו טיפול אבל את הבעיה שהייתה לא סידרתי אצלו - אלא במוסך אחר שיצא לי זול משמעותית. לפעמים אם האיבחון לוקח זמן הוא יבקש ממך כסף על זמן האיבחון. לדוגמא הייתה ליידי בחורה עם שברולט אקווינוקס עם נזילה סמוייה במערכת קירור. הוא אמר לה שיקח זמן למצוא את התקלה ושהם יחייבו אותה על הזמן איבחון כי "הוא לא עובד בחינם" . אבל הסכום יהיה 'הגיוני' גם אם זה ייקח יומיים - שלוש . לא יודע מזה סכום הגיוני. תתקשר להתייעץ עם הבחור השם שלו ניסים. אנשים טובים.
 3. אני יגיד לך מה היה אצלי. שכרתי דירה במשך שנה וחצי. הבעלים גרו רחוק מהאזור בו נמצאת הדירה והיה בחור שהיה מנהל להם את כל נושא השכירות. הוא פירסם את המודעה לשכירות , הוא היה דואג אם יש תקלה בכל מה שקשור לדירה. הוא הכתובת. אני לא הכרתי בכלל את הבעלים ולא ידעתי מי הם. אם הוא לא היה מספר לי, הייתי חושב שהדירה שלו בכלל. בזמן השכירות הבעלים מכר את הדירה . הבעלים החדשים - שאותם הבחור שאני בקשר איתו הביא. הגיעו לדירה כדי לסגור איתי חוזה ואז כל ההתקשרות הייתה שוב עם אותו בחור (הם החליטו שהוא גם ינהל להם את העסק.) כמובן הכל בתשלום לבחור שהוא הפך להיות מנהל העסק וגם מתווך.
 4. יש מוסך מורשה של שברולט באיזור באר טוביה שיש לי ניסיון טוב איתם. הם מקצועיים אבל תכין את הכיס .
 5. א. חסר את ההכנסות שלכם נטו בחודש. ב. ההון העצמי שלך נמוך ביחס להלוואה ולמשכנתא שאתה תיקח לכן ההחזרים שלך גבוהים מאוד. ג. מה יקרה במצב שבו לא תמצא שוכרים או שהמחירים ירדו? האם תוכל לספוג זאת? אני לא מדבר על חודש חודשיים. יש מצב שחצי שנה. אם המשפחה שלך תתרחב ההוצאות שלך יגדלו משמעותית - במיוחד ההוצאות על הגנים שזה עוד משכנתא בפני עצמה. ד. מה יקרה כשתפוטר וההכנסה החודשית שלך תפגע? תוכל לעמוד בזה?. יש עוד המון שיקלולים. אני אישית לא הייתי עושה צעד כזה אא"כ ההכנסות שלכם גבוהות משהו בסגנון ומעלה ה17K נטו.
 6. יש לשמן תקן אם הוא עומד בתקן הוא בסדר. בשמנים היקרים יש כל מיני תוספים של ניקוי , חיכוך יותר קטן וכאלה.. אם מדברים על נזק אולי לאחר שנים רבות עם שמן זול תמצא יותר בוצה ושחיקה בבוכנות יותר גדולה. לא יודע כמה זה באמת משפיע.
 7. נכון מידי פעם היצרן מעדכן את סוג השמן לאחר. זה קריטי יותר במנועי טורבו שיש שם את התופעה של הצתה מוקדמת והשמן מונע אותה. אתה יכול להתקשר למוסך היבואן ולבקש לדעת איזה שמן שמים או לחלופין לבקש הצעת מחיר לטיפול ושם יש פירוט.
 8. המרפסת אצלי זה בערך מטר על שתיים - שם המכונת כביסה ואיזו ספרייה קטנה. המטבח צמוד - מכיל מקרר וגז (שמחובר לתנור) עם מטבחון של שיש וכיור באורך 2 מטר בערך - אדם אחד נכנס שם מעבר לזה כבר קשה לזוז. הסלון והשולחן קרובים זה לזה . החדרים קטנים . החדר הזוגי שלנו מכיל רק מיטה זוגית אין מקום לשידה עם מראה וכאלה. החדר השני מכיל לול וארון הארון ארוך 2.4 על 2.4. בין החדרים יש מקלחת ושירותים ברמה כזאת שאתה מתקלח ותוך כדי יכול להשתין באסלה בכייף.
 9. לפני 4 שנים הייתה לי פיגו 107 שאכלה לי 1-18 (משולב ) בנהיגה לא רגועה. האוטו לא נוח אבל בשביל דלק הוא סופר חסכוני וגם הביטוח שלו (היה לי רק צד ג') היה זול.. בגדול תעש חישוב אם שווה לך להוציא את מה שכתבתי בשביל הנסיעות שלך ברכב לעומת זה אם תקנה אופניים ותיסע במונית לאן שצריך.
 10. אם אתה לא צריך את הרכב לנסיעות מעבר לעבודה אין בכלל שאלה. באופניים אין טסט , ביטוחים , טיפולים , צמיגים ועוד..
 11. אני גר כבר שנתיים בדירת 48 מ"ר עם 2 ילדים. 3 חדרים (כולל סלון) בחדר שינה שלי ושל אישתי העפנו את המיטה הזוגית כי המצב היה בלתי נסבל עם לול של תינוק. והחלפנו למיטת נוער שמתקפלת בבוקר. בחדר של הילד יש ארון גדול ומקום רק ללול. צריך לתכנן איפה התינוק ישן שיגדל. סלון אורך 2 מטר מול טלווזיה וליד שולחן אוכל ומטבחון בנפרד (בגודל של סיוט). יש מרפסת קטנה מאוד שהיא כרגע סוג של מחסן. אין ברירה.
 12. מה העלות של השטיפה של הקולר EGR ? וכמה זמן לקח?
 13. שים דבק 3 שניות על הבורג עליו תלביש את הביט / מברג ותפתח את ההברגה. אח"כ תטבול באציטון והדבק ימס. בהצלחה נשמה.
 14. אצלנו בעיר כמה מטרים בקרבת בית ספר גדול עשו באמפר גבוה שאם אתה מגיע אליו במהירות מעל 15-20 אתה חוטף מכה של החיים.כשהוא היה חדש היית שומע מכה כל 2 דקות.
×
×
 • תוכן חדש...