Jump to content

Derish

 • פרסום הודעות

  2,215
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

183 טוב

אודות Derish

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  באירופה או בספרד
 • איזה רכב יש לך?
  Renault Twingo

צפיות אחרונות בפרופיל

4,115 צפו בפרופיל
 1. מעניין שאת אותה אגדה בדיוק מספרים גם במפעל Cadbury, רק ששם זה קרה 15 שנה מוקדם יותר... המלצתי לפות"ש היא להזמין מאיביי/אמאזון כמה יחידות של Cadbury Flake (אבו-שוקרי המקורי) וגרסת ההמשך שלו Cadbury Twirl. לדעתי הוא ימצא ביניהם בדיוק את מה שחסר במקופלת של השנים האחרונות - פחות מתיקות, שוקולד יותר פריך ו'קל', וחווייה מהנה יותר מכל הבחינות. זה גם יהיה הרבה יותר זול ועקבי מיצירות ארטיזניות למיניהן.
 2. תיקנתי לך. בסדר, כל מה שכתוב בשרשור הזה מבוסס על הכללות מסויימות, אבל בסביבה תאגידית הדוגמה שלי דיי מייצגת. בסטארט-אפים גם אני עבדתי עם אנשי (ונשות) משפחה שהשאירו לי אבק. הפלוצים שלי אכן מריחים נהדר, אשמח לשלוח לך אחד בדואר שתתרשם. ולגבי קנאה - לא ברור לי במה.
 3. תלוי אם אני שוכר אותם לנהל את המחלקה/צוות או פשוט להיות חלק ממנו.
 4. בראבו. משפט שמתאר היטב כמה מהטכנאים הכי חדים ששירתו איתי בחיל האוויר ונשארו/חזרו מהר לקבע לאחר שלא הצליחו להתמודד עם האזרחות. ממש כמו אנשים שיוצאים מהכלא ואז מבצעים עבירה קלה כדי לחזור, כי העולם בחוץ מפחיד מדי. לעניין החפ"ש/קצין - אני עובד כיום טכנאי בכיר של ציוד תעשייתי, תפקיד שמטבע הדברים רוב העוסקים בו הם בני 40 פלוס עם ילדים ומשכנתא. ברמה המקצועית הזאת רואים טוב מאד את ההבדל במוטיבציה, במסירות, באיכפתיות ובריכוז אצל אנשי המשפחה מול הרווקים שצעירים בחומש או עשור. אנשי המשפחה באים לתת 9 שעות ביום ולחזור למה ש'באמת חשוב בחיים', בעוד שהרווקים סוחבים על גבם את כל המחלקה ביומיום ומני
 5. גם וסקטומיה לא מונעת את זה, להפך. זה משחרר עקבות וגורם לך לתפקד באופן הרבה יותר חופשי, כי אתה לא צריך לחשוב בכל רגע על כל טיפת זרע שעלולה להיפלט לך והאם כבר שמת את הקונדום או לא, או שאולי בכלל שכחת אותו באוטו, או שנשאר לך רק אחד אבל אתה רוצה להישאר ללילה ולעשות עוד סיבוב בבוקר... בקיצור, לא.
 6. השורה הזאת והפסקות שקדמו לה נשמעות כמו דרשה של מנהיג כת. אם עד עכשיו עוד הקשבתי לך בחצי אוזן, אז כאן כבר איבדת אותי לגמרי. אנשים שמגיעים לבגרות פיזית ומנטלית ומקבלים החלטה לא לשחות עם הזרם הם 'חלשים' ואינפנטילים. אלו שממשיכים להיסחף עם מה שהטבע והחברה הכתיבו להם, ללא שום יכולת חשיבה או ניתוח עצמאי של הסיטאוציה שהם מצויים בה הם 'חזקים' ש'הגשימו את יעודם'. אוקיי... אני חושב שהבנתי.
 7. אם היו לי רגשות, הם היו נפגעים עכשיו. אני לא חושב שמישהו מאיתנו פה משייך את עצמו לתנועות האלה או מנסה לשכנע אחרים לעבור אל הצד האפל, ועדיין האנטגוניזם מגיע.
 8. בחברה סובלנית שלא מציקה לך עם שאלות מפגרות ולא חושבת שיש לה חזקה על החיים הפרטיים שלך יש הרבה פחות מוטיבציה להצדיק החלטות, מולה או מול עצמך. לכן כל התנועות האלה למיניהן חזקות ואגרסיביות הרבה יותר בחברות שמרניות כמו ארה"ב או ישראל, בעוד שבמרבית מדינות אירופה אין בהן שום צורך או עניין. אבל זה לא משהו שאני מצפה מפרובינציאל כמוך להבין. 😉
 9. כמו עם כל מיעוט נרדף או אוכלוסיית שוליים, זה עוזר להבין שאתה לא לבד ולא איזה פריק פגום, אלא פשוט אחר. ויש עוד אחרים כמוך. מרבית בני האדם מודדים עצמם לפי דעותיהם ותגובותיהם של הזולת. הרבה יותר קל להתמודד עם עמדה לא פופולרית כחלק מתנועה אידאולוגית מאשר כפרט שקיבל החלטה. תראה, בשבוע האחרון כתבתי בשני שרשורים - באחד שאני לא שואף להתחתן ובשני שאני לא מעוניין בילדים. כמה אמוציות זה עורר, וכמה זלזול ולכלוך כבר הושלך לכיווני, כולה פה במסגרת הפורום הקטן שלנו. אז סבבה, אני בן 35 עם כמה הישגים מאחוריי ומספיק בטחון עצמי כדי לא להתחשב בדעות של אנשים כאלה, אבל אם הייתי צעיר יותר ו/או גר כל חיי ב
 10. מצטער לשמוע, רוצה שאספר לך כמה סיפורי זוועה ממשפחות גרעיניות שאני מכיר? או שאולי נכניס את הסרגלים בחזרה לקלמר וניתן לדיון להירגע?
 11. בתור התחלה, תצטרך להסיבר לי מי זה (זאת?) סטטיק. שנית, לא אמרתי שיש לי עניין בזה, אבל אם היו מכריחים אותי תחת איומי אקדח לחתום באפסנאות על ילד, כנראה שהייתי הולך על אחד מאומץ. מאז ומעולם הייתי טוב יותר בלתקן דברים מאשר לבנות אותם מאפס, ותינוקות זה קונספט שאני לא מסתדר איתו אפילו אצל אחרים, קל וחומר אצלי בבית. יותר מדי אי-ודאות, וחיל האוויר השאיר אותי עם רגישות גבוהה לרעש. אין לי אשליות לגבי הקלות שבאימוץ, אבל אני גם חושב שיש מספיק ילדים קיימים בעולם שצריכים בית חם, וטוב הייתה עושה האנושות אילו הייתה דואגת להם לפני שהייתה רצה ומולידה עוד 'נסיכים'.
 12. היכולת להביא ילדים שימושית לחיי בערך כמו היכולת להסריח מבית השחי או לגדל שיער על הפנים. אלו שלושה כישורים שהייתי שמח לשלם כמה גרושים ולהיפטר מהם, משום שביומיום הם רק גוזלים ממני זמן, כסף ופנאי מנטלי. אם אעבור מהפך אישיותי ואחליט להיות אבא, סביר להניח שזה יהיה בעקבות פגישה עם מישהי שכבר יש לה ילדים. לחלופין, אופציית האימוץ של ילד בוגר יחסית תמיד נראתה לי יותר אטרקטיבית מאשר לייצר תינוקות משלי.
 13. שייך משום שזה מתייחס לאוכלוסיה שבה ביצעת את המדגם. אם רוב הנשאלים שלך ישראלים, זה לא בהכרח משקף את המציאות בשאר העולם או 'האנושות', ואני מניח שאילו היית שואל עשרים אירופאים בני גילנו אז לפחות 4-5 מהם היו בסטטוס של רווקים מבחירה.
×
×
 • Create New...