Jump to content

ArikB

 • הודעות

  1,010
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ציר המניפה לכיוון שער המט"ז
 • איזה רכב יש לך?
  סקודה
 • תחביבים
  לישון
 • מקצוע
  מתכנן מכני מוכשר (וצנוע) ב- AutoCad, Inventor, Fusion

צפיות אחרונות בפרופיל

3,395 צפו בפרופיל

הנקודות של ArikB

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

98

מוניטין

 1. ענית לעצמך על השאלה. לדעתי חלק מקורי בלבד. פירוק דשבורד זה גם ככה סיפור ולא חושב שהיית רוצה לעבור אותו שוב. קח בחשבון שאחרי התיקון אם תמצא ריג'קטים/קרקוש שתרצה שיבדקו במוסך מורשה תצטרך להזמין תור. במוסך רון אני מאמין שהוא יקבל אותך במקום.
 2. פחח אחד אמר לי פעם שצריך לדעת עם מי לעשות תאונה. אם הצד השני הוא אדם נורמטיבי (בלי ביטוח?) ונראה לך שתוכל לגבות ממנו את שווי הרכב (הרבה? מעט?) ואת העלות של הפגיעות הגופניות, לך על זה. אם אתה רק רוצה להעניש אותו ולגרום לו לשלם אז באמת שחרר ותן לביטוח לעשות את שלו. בשביל זה עושים ביטוח. תבע אותו רק על התייקרות הפרמיה.
 3. באמת מטורף. מעניין מה גרם למשאית לאבד שליטה כך.
 4. במכשיר שקניתי המסך לא עבד מהרגע הראשון. רק מראה לך על טיב בקרת האיכות. זה היה המכשיר שמקודם בקבוצות הטלגרם השונות. לילדים יש אמזון פייר. דורש קצת יותר התעסקות בהזמנה אבל לפחות אין מפח נפש כשהמכשיר מגיע.
 5. יש גם אפליקציות כמו 'פרטי רכב' שהכין חבר הפורום @Skity https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev
 6. כנראה תופעה נפוצה כי בטאבלט teclast שאני קניתי מ BG כל המסך לא הגיב. כתבתי לחנות והם פתחו טיקט והתחילו עם השטויות שלהם שאצלם וידאו של התקלה ואח"כ גם רצו תמונות. שלחתי אותם לעזאזל ובי נשבעתי לא לקנות מהם יותר. את המטען והכבל שמרתי ואת המכשיר נתתי לחבר שיפרק את הסוללה. קניתי אייפד. אין מה להשוות בכלל.
 7. פות"ש, האם הרכב בצבע כחול? האם אתה מתגורר קרוב לחוף? 😉
 8. בקרוב בדרישות המיגון של הביטוח:
 9. ArikB

  תמי4 אדג' רועש

  יש בגב במכשיר מתג שמבטל את ההרתחה של המים?
 10. נכון, זה בדיוק מה שכתבת - המלצה בלבד. זו יוזמה מקומית של קניונים וכל עוד לא נחקק חוק שמגדיר למי מותר לחנות שם אז כן זו חנייה חופשית. וכשיחקק החוק, תהיה אפס אכיפה והזילות בו תהיה בדיוק כמו בתגי נכה ואז תראה את הערסים שיחנו את הסיאט שלוש דלתות שלהם ויגידו "אבל אחי אני בדיוק אוסף את סבתא שלי מארומה היא אתמול ילדה שלישיה".
 11. ArikB

  קמצנות

  לפני שנים לא מעטות קרובת משפחה פנתה להורים שלי בבקשת הלוואה. אבא שלי היה חשדן (לא מתאים לו כי הוא בד"כ תמים בהרבה) ושאל בן משפחה אחר שהזהיר אותו מלתת לה כסף. אח"כ היא פנתה לקרוב-רחוק אחר והוא נתן לה בסביבות 180K דולר בלי ניירות ובלי כלום. עד היום היא לא החזירה לו ומאז יש סכסוך קשה וכמובן שגם עורכי דין מעורבים. המלווים מחכים שהיא או בעלה ימותו כדי לקבל את הכסף מביטוח החיים שלהם. וזה לא שמעתי מפה ומשם. אני מכיר את הנפשות המעורבות.
 12. אי אפשר להשוות זה ברור, אבל זו כן מסגרת שיכולה לגרום ל"תיאבון" ללימודים. בכל מקרה פות"ש לא שם.
×
×
 • תוכן חדש...