Jump to content

ArikB

 • פרסום הודעות

  923
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

40 נייטרלי

1 עוקב

אודות ArikB

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ציר המניפה לכיוון שער המט"ז
 • איזה רכב יש לך?
  סקודה
 • תחביבים
  לישון
 • מקצוע
  מתכנן מכני מוכשר (וצנוע) ב- AutoCad, Inventor, Fusion

צפיות אחרונות בפרופיל

2,829 צפו בפרופיל
 1. נראה שהרכב עלה על המדרכה בדיוק איפה שתחנת האוטובוס אז המזל הוא שלא היו שם אנשים. איציק, הסרטון באיכות ממש נמוכה. זה בגלל שהקטנת את הקובץ או שהמצלמה מוגדרת כך?
 2. מכון השטיפה משתתף איתך בהוצאות התיקון? תעשה חיפוש לגבי צביעת גלגלים. תבדוק מה עלות צביעה לעומת גלגלים מפירוק.
 3. יכול להיות. כבר עברו כמה שנים מאז.
 4. הפקחים של עיריית תל אביב שמים את הדוחות הדבקה שלהם עטופים בניילון בתקופת החורף. גם מחייבים אותך 30 אגורות במסגרת חוק השקיות 😉 לפני כמה שנים ראיתי בר"ג פקח שנלווה לגרר. עוד לפני שהפקח סיים להדפיס את הדוח הגרריסט כבר היה בתוך הרכב הוריד בלם יד לפני הגרירה. ואם זה לא נקרא לגעת ברכב אז אני לא יודע מה כן.
 5. זה לא מרגיש לי כמו הגנה מי יודע מה. אתה לפחות משתמש בקורא טביעת אצבע של המכשיר? הנייד שלי נפתח ע"י טביעת אצבע ובאופן רנדומלי גם מבקש קוד סודי בן שש ספרות. סיסמאות אני שומר על נייד קטן שלא מחובר לאינטרנט (ללא wifi או סים) שגם הוא מוגן בסיסמה חזקה.
 6. היטעה? באתר של KSP מצויין ש- VR400 תומך ב- VDSL2 (תסתכל איפה שרשום תכונות חומרה). אני קניתי מ- KSP את ה- TP-LINK VR600 שהוא בוודאות תומך. עכשיו הוא לא מופיע באתר של KSP אבל כן באייבורי. שלי הוחלף תוך פחות משנה בגלל שה- Wi-Fi הפסיק לעבוד. מה שכן, אני לא אקנה Tp-link יותר בגלל השירות הגרוע שקיבלתי מצד היבואן (והחנות) בתהליך ההחלפה.
 7. זה גם מאוד תלוי מתי אתם יוצאים מהבית. מר"ג להרצליה פיתוח לוקח לי 25 דקות אם אני יוצא בשבע בבוקר. אם ברבע לשבע אז אפילו פחות זמן. אם אצא בשבע וחצי ייקח לי פי שתיים זמן. כשעשיתי השתלמות ביגאל אלון לקח לי להגיע לשם חצי שעה באוטובוס. אגב דירת שלושה חדרים בבניין ישן זה בסביבות 70-75 מ"ר.
 8. ספר צביעה עם עט מים ומשחק דמוי פלסטלינה מגנטית. שניהם חדשים לגמרי. 40 ₪ מר"ג
 9. מצאתי ברשת את זה: Daihatsu Yrv AC Control Knob לא יודע אם זה מתאים גם לאפלאוז אבל אפשר להדפיס אחד ולנסות. אם זה לא יתאים אז אפשר להעתיק ולערוך את הקובץ מחדש, או כמו ש- @itaysamurai כתב למצוא יחידה אחת מקורית ולעשות לה reverse engineering. ככה זה נראה: ומכיוון החלק הפנימי:
 10. אם תמצא מודל תלת מימד של הכפתורים למיזוג אוכל להדפיס לך אותם (אבל אחרי החג).
 11. אם אתה כבר מחליף מנוע אז למה שלא תהפוך את הרכב ל- 4x4? 😄
 12. איך אפשר להציע לעשות צבע כללי בלי לראות את הרכב בכלל? אבל נגיד שכן צבע, הדבר האחרון שכדאי לעשות אחרי צבע כללי ותיקוני פח זה שטיפה בחינם בתחנת דלק.
 13. אני מקווה שהכוונה בכבלים שמחוברים כל הלילה היא למטען מצברים, כי אחרת זה לא נשמע טוב. תנסה לברר מה בדיוק היה שם.
 14. סעיף 3: נמצאים ולא נמצא סעיף 7: צ"ל אפעל במהירות וביעילות ולא ובעילות (אלא אם כן אתה מתכוון לבעול את העיריה 😄)
×
×
 • Create New...