Jump to content

ירחמיאל

 • פרסום הודעות

  2,190
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

88 נייטרלי

אודות ירחמיאל

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חבר'ס, נא שימו לב להצעה שקיבלתי מחברת אופרן. השאלות שלי הן קודם כל מה דעתכם כללית. הם היו הכי זולים עד כה. מה דעתכם גם על הכיסויים השונים שכלולים כאן? האם הם "שכחו משהו"? עלי לבקש משהו נוסף שלא מופיע? שאלה שנייה - מה קורה תאורטית במיקרה של תאונה או כל בעיה אחרת שתתקע אותי בדרך? אני אגב לא עובר בין מדינות, לא זקוק לכסאות ילדים ולא למערכות ניווט.
 2. תודה לכולכם, הרבה מידע מועיל. בנתיים הדף שלהם נישאר ריק ולבן, לאחר ביצוע ההזמנה והתקדמות לתשלום. אני יורד מהם ואנסה את אלה שהצעתם כאן, הגם שהם כולם יקרים משמעותית ממה שרנטלקארס הציעו. אגב - מה בנוגע לרישיון נהיגה בינלאומי? אני לא מצליח להיכנס לאתר ממס"י. מי מנפק כיום את חתיכת הקרטון הזו?
 3. תודה לכם. ניסיתי דרך rentalcars, כולל הרשמה כמובן וכניראה שהם לא פעילים בסופ"ש: כאשר עברתי משלב ההזמנה לשלב התשלום - הופיע דף אינטרנטי ריק. איתחול או חזרה אחורה לא עזר לי, ניסיון שני הביא אותה תוצאה. אנסה שוב ביום א'.
 4. האתר של אל-על הציע לי דרכו (לא ידעתי שהם עושים זאת), אך האם יכול להיות משהו יותר משתלם? הרכב יילקח למשך שבוע בקלוטן ציריך וגם יחזור לשם, סוף אוגוסט. אנו נזדקק לרכב קטן, 4 מבוגרים, ארבע דלתות. אשמח להמלצותיכם, עדיפות כמובן לחברה אמינה. השאלה היא האם יש יתרון לכך שכל הביצים בסל אחד (כאמור ללכת עם מה שאל-על מציעים?) או שהם גוזרים קופון גדול מדי ואני יכול לחסוך הרבה אם אחפש עצמאית? תודה.
 5. בדיוק מה שהוא אומר. מרפסת בצד דרום היא בעצם (אני מגזים כמובן) אביזר לא שימושי. תוכל לשבת בה (למעט בחורף) רק לאחר רדת החמה, וגם אז תרגיש את פליטת הקרינה מהרצפה, שהייתה בשמש כל שעות היום.
 6. לא הבנתי שום - כלום. רפידות בלם נחשבות לפריט לא - בטיחותי? או כן בטיחותי? ואיזו הקלה היא שקרית?
 7. חבר מעונין למכור את הרכב, מודל סוף 2011, טסט לשנה, מנוע 2000. אם אני בור בנושא - הרי שהוא עוד יותר פרימיטיבי ממני. אני זוכר שפעם היה מחירון מודפס של יצחק לוי. איזה מחירון קובע היום? יש אותו באינטרנט? איך זה עובד? כאשר אני מחפש מחירון יצחק לוי, אני מגיע לאתר אבל ממש לא מבין מה קורה שם. הוא רק מבקש לדעת מה יהיה מחיר סביר לבקש עבור הרכב.
 8. מאד מעריך את העזרה כאן. העידכון האחרון - הכל עובד תקין, מן הסתם גם המאוורר והבעיה היחידה שנותרה היא שהירקות במגירה למטה קופאים. כלומר בעיית היקוות המים למטה (שקפאו) ניפתרה כי הסתימה ניפתחה, אבל עדיין יש קיפאון למטה במגירה.
 9. עידכון: היום מצאתי סוף סוף הזדמנות והפשרתי את המקרר. קערת הניקוז שיושבת מעל המדחס ומאדה את המים התמלאה יפה. הצינור שמוביל אליה נפתח לאחר שנשפתי פנימה ולכאורה הכל בסדר. ואז לפני שהרכבתי הכל חזרה, חיברתי לחשמל ושמתי לב שהמאוורר, למעלה במקפיא - לא מסתובב. ניתקתי וסגרתי הכל חזרה, חיברתי שוב החשמל וחיכיתי. הינחתי שהמאוורר יקבל פיקוד להסתובב רק לאחר שהמדחס יעשה איזה מינימום מסוים (אני טועה?). כעת לאחר 3 שעות המקפיא קר מאד והחל להקפיא שקית מים ששמתי שם, אבל תא המקרר לא קר כמעט. לפני הסגירה בדקתי את הדאמפר, אותה דלת בין המקפיא למקרר והיא זזה כאשר לוחצים אותה באצבעות. דופן המקרר, מבחוץ, חמה מ
 10. מקפיץ. מהשגרירות נאמר שזהו, ישראל ברשימת המדינות "הטובות" ושישראלי יכול להגיע לשוויץ ללא עינויים. מישהו כאן המליץ לבצע הרכישה דרך חב' התעופה. אני חושב גם על השכרת רכב - האם הן מציעות גם רכבים? האם יש עוד חברות המגיעות לשוויץ, חוץ משת"פ אל-על & סוויס? לגבי נחיתה בגרמניה, אחלה רעיון, אבל מאד מרחיק את הנסיעה מהיעד. עליי להגיע לעיירה קרויצלינגן שליד אגם קונשטאנץ. יש שדה גרמני בטווח סביר משם? שמקבל טיסות מארץ הקודש? תודה מראש לכל עצה ורעיון.
 11. 2 דברים אני מבקש לחדד: אלה מכם שהזכירו את "לחנך את העולם" - תקראו בבקשה שוב מה כתבתי. לגבי הנושא השני שהוא האיחור אצל הרופא או ערב ההורים: מראש בנאדם המגיע אל המפגשים הללו יודע שלא יהיה כאן זמן מדויק, ולכן אני לא מתייחס למיקרים אלה שהם כאמור נורמליים. הרופא לא ייצא אליי ויתנצל ויגיד שהפגישה שלי מתאחרת לה ב- 7 דקות, ברור שלא. אני בפירוש מדבר על מיקרים בהם קבעתי פגישה, הצד השני נותן לי לחכות וגם לא מואיל בטובו לעדכן שהוא מאחר. אני לא אומר שאני נעלם, אני בהחלט ממתין לו. 5 דקות. לא יותר.
 12. לפני הרבה מאד שנים, באמת, עשרות שנים, כאשר עוד רכבו על דינוזאורים, הייתי חייל בסדיר ושם למדתי (או-הו, מה זה למדתי...) לעמוד בזמנים. האמת שאני ייקה במקור ואת הבסיס של לכבד את הזולת מבחינת עמידה בזמן של פגישה שנקבעה מראש - למדתי עוד בבית ההורים. עכשיו: מאז אותו שירות סדיר ועד היום, אני עדיין שם לב להרבה מאד זלזול מהצד השני עימו נקבעה פגישה, ושמתי לעצמי כלל: אני נותן 5 דקות. נדיר שהצד השני בפגישה עומד בזמן. אחרי 5 דקות - אני נעלם. אני חושב שחמש דקות הן זמן סביר לנושא, לטולרנס של מועד פגישה מדוייק. חלק מהאנשים מבין, חלק נעלב (למה לא הודעתי בלה בלה), חלק לא חוזר אליי. יש כל מיני ת
 13. שבת שלום לכולם, המקרר בן כ- 8. יש הצטברות מים בתחתית, בריצפה, מתחת למגירת הירקות. המים הללו קופאים מן הסתם. לפעמים מוצרים שקרובים לקיר האחורי - גם קופאים. בתמונות ניתן לראות שפירקתי את כל המכלול שמתחת למיכסה החזית. הכל נקי שם ופנוי. אין הצטברות קרח. כל התעלות בקלקר פנוייות ונקיות, אין קרח. הפתחים שמגיעים מכיוון המקפיא (מסומנים בחיצים אדומים) גם פנויים. בקיצור - אין לי מושג מה יכולה להיות הבעיה. לא מוצא את התעלה הידועה שלתוכה שופכים מים חמים והכל בא על מקומו בשלום. לא מבין מה קורה פה. אשמח לכל עצה, ותודה רבה מראש. עריכה: המקפיא הוא עליון. אין "קיוסק
×
×
 • תוכן חדש...