Jump to content

ירחמיאל

 • פרסום הודעות

  2,181
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

81 נייטרלי

אודות ירחמיאל

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תודה ZAF, מעריך את הזמן שלך. את אלה כבר ראיתי, הם אכן ניראים טוב, הבעיה איתם שהם לא ייכנסו לכל חור (והנה בדוגמא שלי, היכן שאני צריך אותם, לחלק מהברגים הם לא יגיעו, היות והם קצרים מדי). אם אתה כבר בקטע של לפנק, תוכל בבקשה לתת רעיון למאריכים + ידית לביטים הללו? אני לא מצאתי באמזון או שאני לא יודע איך קוראים לזה... או כאמור פשוט מברגים ארוכים לראש משולש. שוב תודה.
 2. ירחמיאל

  M3 צהובה

  טעם הוא ענין אישי כמובן: בעיניי, האוטו היה ניראה הרבה יותר טוב, הרבה יותר "נכון", אם היה שומר על המקוריות שלו.
 3. עוגה, אתה צודק כמובן, אבל גם למי שהוא לא מקצוען (לחובבן הביתי / המצוי), זה לא עוזר לקנות בזול ערכה כזו, ואז בניסיון הראשון ראש הבורג/ביט מתעקם (לא הבורג עצמו, כן?). כלומר - זאת רמת הזבל שיש היום ברחבי הרשת. לכן אני ביקשתי בעצם מאלה שיש להם ניסיון להמליץ על ערכה סבירה. אני לא מבין: יש רק סחורה מעולה ויקרה ולצידה סחורה שהיא מיץ של זבל עופות? על זה בעצם אני מתפלא ולכן אני שואל 🙂 מהי סחורה סבירה כיום?
 4. תודה ברווז. אני נתקלתי בברגים הללו במיקסר קיטצ'נאייד שדורש שיפוץ קל. בהזדמנות זו, אשמח להמלצתך לערכת מברגים לצורה הזו, עדיף מברגים עם ידית אחת לכולם. לא חייב להיות PB שוויצרי, אבל בהחלט גם לא זבל סיני עלום שם. מה דעתך?
 5. מה שאותי הכי מדהים, זה שבהרבה תחומים אנחנו על התקינה האירופאית (לא משנה שהאכיפה - זה כבר משהו אחר), אבל בתחום הרכב אנחנו מתנהלים כמו בימי ארם נהריים.
 6. ירחמיאל

  M3 צהובה

  מזעזע מה שעשו לה...
 7. תודה, אבל לא מתכוון ל- TriWing, שזאת אגב הפעם הראשונה שאני רואה את זה... 🙄 אני מתכוון לברגים שצירפתי כאן בתמונה. כמו כן אשמח לשמוע היכן מיושמים ה- TriWings הללו. אבל אני בהחלט מתכוון לזה:
 8. עדיפות לחנות אינטרנטית. אין לחץ. הבעיה שלי היא שהשוק שם מוצף, תרתי משמע. אשמח לשמוע למי מכם יש ניסיון חיובי עם ערכה איכותית במחיר סביר, לא משנה לי אם מדובר בידית שתכיל ביטים או מברגים. כמו כן אשמח גם להחכים - כיצד עובדת שיטת המידות ב"ראש משולש"? האם יש אינצ'י ומילימטרי?
 9. דובין ענו לי די שאצל כל הדגמים - מדובר באותו הגלג"ש.
 10. תודה רפי, הם לא עוסקים במותג הזה. אחרי עוד שיטוטים ברשת, אחדד השאלה: האם לדעתכם כל גלג"ש שמיועד לדגם 150 - יתאים גם לשלי?
 11. התפגר לו גלגל השיניים הפלסטי ששתול שם למטרת הגנה על המנוע. האם אצל כל המכשירים הוא אותו הדבר/אותו המק"ט? אני משתגע, לא מצליח למצוא תמונות פיצוץ ו/או רשימות חלפים לדגם הזה. האמת, אני די בטוח שבגלל שהוא יועד לשוק הכנעני כאן, יש לו במק"ט או בדגם איזו אות או מספר שונה ממה שרואים (בשפע) באינטרנט על מכשירי חו"ל... הדגם הוא: SKU 5KSM150PSEIC אני צריך את גלגל השיניים, את הפין שלו שקצת התעקם לו בהוצאה ואם אפשר - אז את בורגי המיכסה למשהו נורמלי יותר כמו בדגמים הישנים (כרגע ראשי הברגים צורכים מברג ראש משולש). את האטם אעשה בעצמי וגריז תקן מזון אני די בטוח שאוכל להשיג דרך מיש
 12. סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר, נחיתה בציריך, שהייה של ימים בודדים בשוויץ - והביתה לישראל. מספר שאלות לי אליכם: כיצד מזמינים טיסה אם כמו כל ייקה מסודר, אני מתחיל לתכנן כבר עכשיו או בחודש הקרוב? האם הכל כרגיל כפי שהיה? האם יש חברות שלא נותנות עדיין מידע לטווחי תאריך שכאלה? מי מומלץ? חברות האינטרנט, אל על/סוויס או סוכן נסיעות? כנ"ל לגבי שכירות רכב לתקופה קצרה זו: האם עדיף מכאן או משם בניכר? מה עלי להביא עימי מבחינת אישורי חיסון וכו', אם בכלל? או שזאת יש לברר בשגרירות בארץ? האם באמת כדאי להזמין עכשיו, או לחכות לחודש לפני המועד? אני שואל מבחינת עלות הטיסה.
 13. ברווז, יעזור לנו לעזור לך אם נבין מה אתה מנסה ליצור, בסופו של יום. אתה תסתבך קצת עם הוספת ברזל הזיון, אולי תוכל למצוא רשת קשיחה אותה ניתן לכופף לצורה הנחוצה (רשת גדרות?). תקפיד שהבטון יהיה נוזלי מאד מאד. תחשוב על פתרון אחר לגבי הדלת: הכנסת ריבועי מתכת ליציקה שיחוברו לברזל הזיון ויבלטו החוצה בזמן היציקה, אליהם תוכל לרתך צירים ולעבור לדלת ברזל. סתם רעיון.
 14. לדעתי - כלום. תוציא את התקע מהקיר ואל תעיז להפעיל אותו עד בוא הטכנאי. יש מספיק סיפורים על דירות ובתים שנשרפו בגלל מזגן תקול. אין לך מה לנסות לחסוך כאן.
×
×
 • תוכן חדש...