Jump to content

ירחמיאל

 • פרסום הודעות

  2,158
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

43 נייטרלי

אודות ירחמיאל

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אכן תלוי ברגל ולכל אחד יש כמובן רגל שונה. כל יצרן נעליים ידוע מציע בליין המוצרים שלו את המושג הזה, נעל מתקנת. יש כאלה שיש להם מבחר גדול של תיקון, כלומר בגובה וברוחב וזה נמדד במ"מ, ויש כאלה שההיצע והפירוט שלהם נמוך. הבעיה היא שאנחנו לא בארה"ב ולא כל מה שהיצרנים מציעים שם- מיובא גם ארצה. אני למשל התייאשתי מלמצוא נעל מתקנת שמתאימה לעיוות שיש אצלי (כמו רגל של נהג משאית מיכרות זקן) ואני מסתפק רק במדרסים. גיסי משלב ונועל נעל מתקנת ביחד עם מדרסים.
 2. אתה לא יכול לטעות עם קולט (או מערכת קומפלט, או רק דוד) של כרומגן. הסחורה הכי טובה בשוק, עכשיו רק תחפש את ההצעה הזולה ביותר ואת האחריות שהמתקין נותן ודאג לקבל אחת כזו ולהפעילה באתר של כרומגן. כמו כן ברור שזה צריך לכלול את הצינור המקשר וברור שזה צריך לכלול את פינוי הנבלה הישנה. זה אובליגטורי והם אוהבים לנופף בזה, כאילו מי יודע מה. כמו שאמרו קודמיי: שים לב לגודל הקולט או יותר נכון לתפוקה שלו ולהתאמתו לדוד הנוכחי (תוכל למצוא טבלאות באתר כרומגן). כמו כן יכול להיות שיציעו לך קולט עשוי צינורות נחושת אאל"ט, או משהו כזה. זה יקר משמעותית עד כמה שזכור לי ולדעתי האישית מיותר. בהזמנו
 3. מדובר לעניות דעתי במקרר משובח. למה שלא תזמין טכנאי?
 4. אכן שאלה מצויינת. בתהליך הולכים לאיבוד לא מעט מים שפעם היה ענין או נושא בעייתי, כיום כאשר יש כבר יותר מים מבעבר עקב תהליכי ההתפלה השונים, פחות כואב הלב. 2 מחזורי ניקוי: האחד מים חמים (לא חמימים) עם סבון. השרייה לכמה דקות ועירבול המברשת מפעם לפעם בדלי. השנייה היא שטיפה בתוך הדלי עם מים נקיים, אז שהם יוצאים שקופים. שוב, כל זה בהנחה שאכן מדובר במיברשת איכותית ויקרה.
 5. כמובן, למטרת צינון. כמו כן מתנצל על טעות הקלדה/שגיאת כתיב במה שרשמתי לעיל. האם גם אצלך מדובר היה באמנה? האם הוא עדיין פועל? התיקון מחזיק?
 6. עקב מבול התגובות שקיבלתי כאן (😄😃) אני מעדכן, למען דור העתיד... 😊. הגיע טכנאי מאד נחמד שאישתי קיבלה את הקשר שלו מהחברות בשכונה. הפעיל חיישן גז (מין רחרחן אלקטרוני עם זרבובית בקצה שם יושב חיישן) ומצא דליפה חזקה מאד. מסתבר שאחד מצינורות הנחושת שוכב בחלקו בתוך אגנית איסוף מי העיבוי ולמרות היותו נחושת - עם השנים קיבל קורוזיה ודלף משם. בגלל ששכב בתוך המים, תת הלחץ שבו סחב קצת מהמים (הלא נקיים) לתוך המערכת, לכן בריחת הגז נמשכה לאורך זמן. הוא החליף את צינור הנחושת ואת המייבש, כמובן שטף את הצנרת וניקה אותה ומילא גז חדש. כל זה היה אתמול בצהרים. עד הבוקר מחזיק טוב, טפו טפו טפו. נקווה שהמדחס
 7. הרדיאטור לא היה קפוא. בכלל אני לא מוצא קיפאון עם קרח. יש לי הרגשה שלא מדובר בסתימה. צירפתי תמונות לאחר פירוק המשטח (עם מבזק ובלי...) - מה עוד ניתן לבדוק עצמאית? מישהו יודע אגב איך לפרק את יציאת האוויר העליונה? אם לא אתקדם, אחבר לחשמל ואוודא שהמאורר בכלל מסתובב. עידכון (כמעט בשידור חי): התריס העליון לא נפתח, המאוורר למטה במקפיא כן מסתובב. האם אני יכול להסיק בוודאות שהסולנואיד האמון על התריס הזה התפגר? נמצא מימין לתריס ומקבל את החוטים. או שהגיוני יותר שמה שמפקד עליו לא תקין?
 8. ממש חוקי מרפי כאן. מרוב שרשורי מקררים זה הגיע גם אלינו 😄 הוא בן כ- 15-10 שנים. מעולם לא גמגם. המקרר עובד (שומעים) והאור דולק. קירור - אין. כרגע אנחנו מנסים להציל את האוכל שיש בו וניתקנו החשמל - הולכים כמובן על הפשרה מלאה. אח"כ אבדוק אם יש סתימה או משהו בסגנון וניראה. אם הוא לא יחזור לקרר - למישהו יש טכנאי מומלץ ואמין באזור המרכז? ר"ג - גבעתיים. תודה ושבוע טוב לכולם.
 9. יש לי חבר טוב עוד מימי השירות הצבאי, שלצערנו אובחן כחולה פרקינזון. שנינו נושאים אקדח ברישוי פרטי עוד מהימים ההם. ברגע שבוצע התבחין אצלו, הבחור הלך מייד לרופא שניפק לו את הטופס הרפואי ושלאחריו הוא כבר פסול מלשאת את הנשק. כפי שהוא הבין, התהליך הוא שליחת הטופס למשרד הפנים לאגף הרלוונטי. מה שלא ברור לו ואני גם לא הצלחתי לברר, זה כיצד האקדח נישאר בחוג המשפחה? האם זה אפשרי? הוא מבקש לשמור אותו אצלו בביתו בכספת (הכלי היה עליו כ- 40 שנים ויש לו ערך סנטימנטלי). הוא שמע פעם שיש ללכת אל נשק מוסמך שיפסול את מנגנון הירי (נוקר?) ויחזיר לו הנשק עם תעודה המאשרת פסילת הכלי. האם זה נכון? מהי
 10. יפה מאד. השרשור הזה הוא אחלה ובטוח יועיל וכבר מועיל. תודה על ההשקעה בתמונות. אגב - מדוע התפחם לו חוט בטרמוסטט, וזאת כבר לאחר 3 שנים? 🙄 אולי הידוק ברגים לא מספיק?
 11. העבודה של המיסוך בכדי למנוע צביעה או התזה על שאר הסביבה תהיה רבה יותר מאשר לחדור עם המברשת לתוך הפיתוחים. מקסימום תרכוש שתי מברשות, האחת רגילה והשנייה יותר בתצורת מכחול, דק. ולא, לא מכיר ספריי שהוא 2 חלקים כאן בארץ, לפחות לא במחיר שפוי.
 12. מישהו כבר קנה כזה? חוות דעת? אני לא מצפה שמישהו כאן יתחייב שזהו זהב אמיתי, כי אין באפשרותכם לדעת יותר ממני, מעבר למה שרשום כאן, אבל האם היו למשל מיקרים כמו קורוזייה ירוקה על התכשיט לאחר ענידתו למשך זמן? משהו אחר? משהו שיעיד על איכות ירודה? ומה זה בכלל רודיום, אינעל העולם? https://tanaorjewelry.co.il/collections/גברים/products/tiger-eye?variant=31258488373327 תודה מראש עבור כל מידע.
 13. מניסיוני האישי - ירדתי מצבעי מים. מאד התלהבתי כשהם יצאו לשוק, איכותי לסביבה וכו', אבל מה לעשות, זה לא אותו הגימור. לגבי הענין עצמו: מה דעתך לנסות "צביעה אחת ודי" של טמבור? אני מאד מרוצה מהצבע שמראה עמידות מפליאה. הוא מגיע בלבן ובשחור מט (ואולי יש כבר עוד גוונים). בדוק אותו.
 14. תשובה ללא נימוקים מאחוריה. ההסתדרות (כמו איגודים אחרים ברחבי העולם) יכולים אולי להיות לא-יעילים, מושחתים או ביורוקרטיים, אבל הם עדיין אבן בסיס של הדמוקרטיה וההגנה על זכויות האדם. הרי על כך אני מדברים כאן, על שיפור וייעול השירות לאזרח. לא על ביטול הגופים האמונים על כך.
 15. תודה לכולם. אלעד - אני חושב שזאת כבר ברירת המחדל אצלי. האם אני יכול לוודא זאת בגוגל תמונות - הגדרות?
×
×
 • Create New...