Jump to content

Liviur

 • פרסום הודעות

  4,070
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Liviur שיחק אותה בתאריך אוקטובר 18

התכנים של Liviur היו האהובים ביותר!

מוניטין

269 טוב

2 עוקבים

אודות Liviur

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  NJ, USA
 • איזה רכב יש לך?
  Mazdaspeed Miata
 • מקצוע
  iOS Developer
 • עמוד הבית שלכם
  http://liviu.romascanu.net

צפיות אחרונות בפרופיל

3,020 צפו בפרופיל
 1. בואו , הכי חשוב אמת להביא פחמים נורמאליות (לא עם מדליק מהיר , כם כמה שפחות מרכיבים שהם לא רק עץ) ולהדליק בלי מדליק פחמים (נוזלי , קוביות ושאר חרטא) במקרה של מנגל פחמים אחכ אנטריקוט טוב - מלח , פלפל יהיה פינוק אם אתה לוקח סטייק עבה ( 2 אצבעות זה לא עבה) ואתה לא מנוסה - מדחום בשר יהיה אחלה שיטה לפי העין זה בערך 3 דקות על כל צד ואז כעוד 2-3 דקות על כל צד - צריך להוציא לך נתח מדיום (אולי קצת יותר) ולכסות ולתת לו לשבת עוד 5 דקות לפני שמתחילים לאכול אותם.
 2. אמנם אני לא ביפן אלא בארהב - אבל אכן טונה זה דגם שלמדתי לאכול טרי רק מאז שעברתי כי יש פה גישה לטונה מעולה טרייה כל הזמן.
 3. אני אחלק את התשובה שלי לכמה נושאים: 1. תמיד תמיד תמיד - לא נעים להכניס את עצמך למצבים מתוחים. זה לא רק אתה. לרוב האנשים באישיות יש רצון לא להיות במצבי עימות. 2. בסופו של יום - its only business. אם הם היו צריכים לפטר אותך - אפילו החברה הכי ״משפחתית״ היתה מפטרת. ראיתי את זה קורה בסיצואציות שלא האמנתי ממש. 3. אתה בסופו של דבר עושה לעצמך והעבודה היא חלק גם מההגשמה העצמית וגם מיצירת הרמת חיים והיכולת להתעסק במה שאתה רוצה ולחיות איך שאתה רוצה מעבר לשעות העבודה. וכמו שאתה ״חייב להם״ - אתה חייב לעצמך אם אתה מרגיש שהצעד הזה נכון ומשמעותי עבורך. 4. זה המקום שבו נמדד בוס טוב - שילחץ
 4. לציר ראמן יש לרוב עומק מסוים (תלוי כמובן בסוג של הציר וסוג הראמן) וקל להבין אם סתם נתנו לו טעמים חזקים או שיש בו את העומק המסוים הזה. קשה להסביר במילים קל לטעום. לגבי הסוגים - זה נכון יש כמה סוגים - ב ש ב י ל י - לרוב אני מדבר על טונקוצו שבה מאיזור פוקוקה (או האקאטה בימינו שמשם הבעל של הזוג חברים מגיע) שמבוסס על חזיר (זה הציר הבהיר / לבן) אישתי לדוגמא יותר חובבת את הציר המבוסס מיסו שיותר נפוץ בצפון יפן בהוקאידו. אפילו השויו הבסיסי דיי עמוק בטעמים. עכשיו אפשר להיכנס גם לסוגי האיטריות אבל זו כבר חפירה
 5. יש כמה דברים - אבל הרוב נופלים בציר תפל לגמרי והחלק השני הוא האיטריות הטריות. (אני יכול לסלוח על הפרוסות חזיר או על סגנון מסוים - אבל בלי שני המרכיבים האלו - זה לא יותר מcup noodles משודרג). רוב המקומות מפספסים בגדול גם בארה״ב אגב , אין סיכוי שאני אזמין רמאן לא במקום שמתעסק ברמאן ספציפית - וגם שם היו לי לא מעט נפילות. בסופו של דבר יש לנו מקום אחד קבוע בלבד שעומד ברמה של מה שאנחנו מצפים וגם הוא בסדר - לא מדהים. למזלינו יש לנו גם חברים יפנים שעוזרים לכוון לנסות להכין בארץ ולהביא לנו את המרכיבים הנכונים מהשווקים היפנים באיזור. אבל כמו שאמרו - זה פשוט ה מ ו ן עבודה. מ
 6. אני לא אכלתי ראמן שאפילו מתקרב לסביר במסעדות בארץ. א ב ל יש פתרון אחד מעולה: https://www.instagram.com/yukas.kitchen/?hl=en הראמן של יוקה מ ד ה י ם! אחד הטובים ביותר שאכלתי בעולם! אני יודע שהיא עושה סדנאות ובישול ביתי - בזמנו היא גם היתה מכינה את הכל מראש טרי (כולל הנודלז והציר) ומוכרת כקיט (רק צריך לחמם בבית עם הוראות). זה ממש בקטנה אח״כ לסיים את זה בארץ וזה יוצא הכי הדבר האמיתי. צור איתה קשר באינסטגרם או דרך הלינק ששם - מומלץ סופר בחום!
 7. יש שאלות ethnicity בערך כל שאלון שתתקל בן כולל ממשלתיים (מילאתי כמה כאלו עם הויזות עבודה ו גרין קארד) לא חובה למלא - אבל יש. זה לא מה שאני שומע מחברים. כולל חברה טובה ששם המשפחה שלה זה ביטון שבאה ממשפחה ששני האחים שלה רופאים וחד וחלק קיבלו כל מני תגובות גזעניות כאלו בימינו ממש. גם היום - רלוונטי לגמרי. וכמו שאמרתי - לא מתכוון להיכנס לזה. אם אתה חוב שאתה צודק - סבבה. אתה לא רואה פה את החיים היומיומיים ואין לך חברים שחורים בארהב שאתה בקשר יומיומי ומדבר איתם בפתיחות על נושאים כאלו.
 8. Racial profiling זו גזענות ולא רק סטטיסטיקה זה כמו שבארץ שוטר יעצור כל מזרחי כי זו סטטיסטיקה. היא חד וחלק קיימת וזו חלק מהבעיה שמראש מתייחסים לאוכלוסיה שלמה כחשודים. אין לי מה להוסיף. אתה טוען טענה שפשוט לא נכונה לארהב כי אתה מסתכל בזה מהזווית של כותרות ישראליות על מציאות אמריקאית בלי לחיות פה ובלי להתייחס להיסטוריה רבת שנים של אפלייה וגזענות ומידור מהמרחב הציבורי.
 9. כשתגור פה ותראה את היחס של שוטרים לשחורים נדבר. אני וחבר יצאנו מבר ביחד לפני שנתיים. עליו חיפשו והוא כמעט נעצר. אלי לא התייחסו רוצה לנחש את הצבע עור של כל אחד מאיתנו?
 10. לא הבנת אותי נכון - הכוונה שלי היתה אם הצוות שלו יגיש באמת את התביעות ולא ימשוך אותם לפני הדיונים. אין לי ספק שכל בית משפט בכל רמה ידון בנושא מאוד ברצינות.
 11. אם זה יגיע לשם. עד עכשיו לא מעט מהתביעות נזרקו מבתי משפט ברמת הסטייט או נמשכו. כרגע חוץ מלנופף בידיים , לספר במסיבות עיתונאים שקרים ולטעון דברים בטוויטר - עוד לא הוכחה טענה רצינית אחת שהיתה לה משמעות.
 12. אני חד וחלק איתך - יחד עם זאת היו לי מושבי עור בארץ ויש לי פה - ובמקום קצת יותר קר / רכב חונה בצל - חד וחלק the way to go. אבל אם אתה חונה בשמש - זה לא כיף וזה משמעותית פחות נעים בקיץ הישראלי (שזה בערך רוב השנה ) אני לרוב כן הולך בסופו של יום על הגירסאות עם המושבי עור בגלל שאר האיבזור שלא מגיע בגירסאות הפשוטות. סאן רוף , מערכת מדיה מתקדמת , keyless entry , מערכות בטיחות וכו - וזה בונוס קטן נוסף.
 13. בגדול - הממשלה יכולה לבקש ולפנות לבית משפט. אין חובה לספק להם קוד מקור. אם תוכנה מוזמנת על ידי גורם כלשהוא - ברמת ההסכם נהוג לסגור את הפרט הזה. מה המצב עם דומיניון - אני לא יודע. לזכרוני ממשלת ארה״ב פנתה בעבר בכל מני הקשרים לחברות בבקשות כאלו - והתשובה היתה לא. יש סרטיפיקציות שחברות עוברות (פנימיות וחיצוניות) בהקשרים האלו.
 14. בארץ - אם אתה חונה בשמש - עור זה לא כיף. מאז שעברתי - השחרת חלונות קלה - ורק עור. הבעיה אגב של הטמפ׳ היא גם בחורף (במקומות קרים) - אבל למזלינו יש חימום כיסאות....
 15. ופה בא הדגש - גם אם זה רבע נכון. כשיציגו ראיות בבתי משפט ויתבעו תביעות (שלא נמשכות אחרי כמה ימים) - נדבר בנתיים הוא יותר עסוק בלפטר את הסגל שחוקר דברים כאלו כמו https://www.cnn.com/2020/11/17/politics/chris-krebs-fired-by-trump/index.html
×
×
 • Create New...