Jump to content

nepet

 • פרסום הודעות

  2,152
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

17 נייטרלי

1 עוקב

אודות nepet

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  תופים אלקטרוניים
 • מקצוע
  תוכניתן

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לטווח ארוך שווה לשקול את הדיזל . לא ידועות מחלות ובעיות למנוע הזה ואני מאמין שהוא פחות מתאמץ לסחוב את המשקל של ה 3008. בנוסף על אותו ליטר דלק אתה נוסע בממוצע 70 אחוז יותר כאשר זה סולר ולא בנזין, אותה עלות לליטר , אותו מחיר של אגרה שנתית פלוס מינוס . תכניס את זה לשיקולים שלך. נסעתי על הדיזל , כדי שהוא ייצא מהמקום כמו דגם בנזין צריך להיות במצב ספורט בהילוכים , אם חשוב לך לצאת מהר מרמזור אדום . אחרת אני חושב שכל השיקולים בעד נוטים לדיזל.
 2. אני לא מנותק , אני רק שומע חדשות , אבל עזוב , הויכוח מיצה את עצמו , לא אשכנע אותך ואתה לא אותי. רק שם לך את הקישור הרלוונטי שתדע שהמידע היה קיים מנובנמבר ועד מרץ לא עשו כלום . לפחות 3 חודשים שהוירוס הזה טייל בעולם, כולל בישראל. בתקופה הזו לא היה איך לבדוק אנשים , אז לא בדקו ולא היו לך נתונים . אנשים חלו, חלקם מתו, חלק מהמתים היו קשישים עם סיבוכים של מחלות ריאה . בול כמו המצב שהיה במרץ - אפריל. רק שהחל מחודש מרץ התחילו לבדוק ולספור את הנדבקים החולים והמתים. אני לא ממציא כלום , אלו העובדות . צריך להיות תמים או נאיבי כדי להאמין למה שיוצא מהדיווחים של הסינים , אל תטעה , לא מתו שם רק 20000 או כמה שזה לא יהיה . נדבקו מאות אלפים אם לא מליונים , המשטר שם פשוט משתיק הכל . אתה מקבל רק מה שהוא מייחצן וכתב חדשות שלא מתיישר עם המשטר , ז"ל. מעניין אם הרופא שחשף את הנגיף באמת נפטר מהמחלה או שמישהו הזריק לו משהו כדי שלא יפתח את הפה יותר מדי . https://www.mako.co.il/news-military/2020_q2/Article-27a575c46148171027.htm ועוד דבר קטן ואחרון. המנהלת שלי חזרה בסוף דצמבר מטיוואן אחרי 3 שבועות שטיילה שם עם בעלה. אחרי יומיים היא השתעלה כמו אחד שמעשן 30 שנה 2 קופסאות. בלחץ ואחרי איומים מהאנשים במשרד שתלך להיבדק היא נאותה אחרי יום וחצי ללכת לרופא. אנחנו משרד של אלפי אנשים ויש לנו 2 חדרי אוכל מרכזיים. המנהלת שלי נפגשת 15 איש ביום על בסיס קבוע והם מעבירים את החיידקים שהיא מפזרת הלאה ... בכל חדר אוכל יש מקום למאות עובדים בו זמנית. רק תחשוב מה היא הביאה איתה , היא ועשרות אלפים שהגיעו מהמזרח לארץ כל התקופה הזו. אחרי שבועיים של תרופות והשד יודע מה (לא שאלתי) היא חזרה לעבודה . אבל על הדרך המשפחה שלה היתה חשופה , הילדים שלה העבירו את זה לבית הספר , בעלה העביר את זה למשרד בו הוא עובד וכו וכו ...
 3. זרמתי . בוא נראה מה יהיה עוד שבועיים . רק מדגיש שוב , תחשוב על זה , מנובמבר 2019 ידעו על הנגיף . עד מרץ לא עשו כלום . לא בדקו אנשים ! 4 חודשים הנגיף הזה הסתובב פה ולא דיברו עליו . אם היו בודקים בין נובמבר למרץ תאר לך כמה נשאים היו . אבל אין איך לבדוק . אין מספיק בדיקות . הנשאים שיושבים ומתפננים במלון הם לא חולים , הם כאלה שנדבקו ואין להם שום תסמינים . הם יכולים באותה מידה לחזור לעבודה . david32, אם בחו"ל היו בודקים מהרגע שהנגיף הופץ היית רואה גם שם מספרים יותר גבוהים . אני לא מאמין לכל מחוללי הפאניקה בטלויזיה ובאינטרנט. כולם אינטרסנטים . כל אחד שמוציא מילה מהפה עושה את זה כדי לשרת אינטרס אישי, מי מהם שפוחד מועדת חקירה ומי מהם שפוחד מהמשפט שהיה צריך להפתח במרץ . אבל יאללה , כמו שכתבתי, אני זורם עם כל מה שהעלו פה מצדדי המשך הסגר . נחכה עוד שבועיים ונראה.
 4. Sperial, אני חולק עליך . שים לב שיום לפני סגר פסח כל העולם ואישתו עמדו בפקקים כדי להגיע למשפחה המורחבת ולחגוג איתם . בסדר פסח כולם התערבבו עם כולם ישנו יחד ובצאת החג נגמר העוצר וחזרו לבתים . עברו שבועיים ויומיים מאז סדר פסח , וכלום. אל תיתן לתקשורת המגוייסת ולפוליטיקאים לעבוד עליך . גם לא לפקידים של משרד הבריאות , כל מה שאתה שומע במדיות השונות זה הכנה לועדת חקירה שאף פעם לא תקום כשייחקרו את המחדל שהיה פה .
 5. קשה לי להבין למה אתה מודאג , לא קיבלנו תשובה ממקבלי ההחלטות , מה היה פה בין נובמבר 2019 למרץ 2020 ? הנתבג היה פתוח והנגיף חגג פה בלי מסכות ובלי חציצה 4 חודשים . נגמרו הבחירות במרץ התחילו להכניס את כולם לפאניקה ? שמו עלינו איכוני שבכ וסגרו אותנו בבתים . למה לא קם אף אחד ומעלה שאלה פשוטה , מה היה פה בין נובמבר למרץ ? מבטיח לך שאם היו בודקים כמה נדבקו ולא פיתחו תסמינים בארבעת החודשים האלה , היית מגלה מספרים גבוהים בהרבה מאלה שפרסמו במרץ אפריל השנה . תחת מסך עשן החביאו את כל הנתונים שלא רוצים שתראה ועשו מסיבות יחסי ציבור רק למה שהיה חשוב להם להראות . תחשוב על זה.
 6. לא. ובכלל כל מסע ההפחדה הזה הוא טירלול אחד גדול. 16000 נידבקו ולא קרה להם כלום , 9000 מתוכם החלימו. כל אותו זמן הם עשו קרחנות בבתי מלון כי להדביק אחד את השני לא יכלו , הם "מחוסנים" מפני הנגיף. אין תרופה אין חיסון , זה אומר שהמערכת החיסונית של הגוף (אצל כל אותם נדבקים) התגברה על הוירוס . יש 220 מתים , 99% מהם מתו מסיבוכים של מחלה אחרת (כמו איידס בשנות ה 80 , הנגיף הרג את המערכת החיסונית ואנשים מתו משפעות כי הגוף לא יכל להתגונן) . חולים אמיתיים יש בסביבות 130 מתוכם כ 100 מונשמים . אלו המספרים האמיתיים . על הנגיף הזה ידעו כבר בנובמבר 2019 . מאז ועד שסגרו אותנו בבתים כל נמלי התעופה היו פתוחים . הנגיף הזה הגיע לפה במשך 4 חודשים מסין מאירופה ומארה"ב עד שסגרו את הגבולות בכל העולם בסביבות מרץ . רק לחשוב על הדרך שהנגיף הזה עבר בין כל האוכלוסיות בארץ כל החודשים האלה . למישהו היה אינטרס להשתיק את זה כל אותו זמן , אנשים מתו כעניין שבשיגרה באותם חודשים ואף אחד לא בדק בדם שלהם אם יש שרידים של הנגיף . מי יודע כמה מתו בין ינואר למרץ בגלל סיבוכים של שפעת (ואולי בהשפעת הנגיף אנשים אלו מתו כי לא היתה להם מערכת חיסונית ) ? למה לא מספרים לנו על זה כלום ? סתם הפחדות ותקשורת שמגוייסת להעצים את הפאניקה . בושה . זו דעתי .
 7. אם אתה מרוצה מהתשתית והמחיר אל תחליף ספק . 100 מגה זה 100 מגה . לנו יש סיב אופטי וב 99.99 מהזמן הכל עובד מעולה .
 8. nepet

  שאלה כללית בנוגע ליד הרכב

  אחת מעשרת הדיברות ללקוח התמים שלא מבין הרבה בעסקי קנייה ומכירת רכב ( ניכר מהשאלות שאתה שואל ) , לא לקנות מסוחרי מדרכה , על אחת כמה וכמה לא רכב עם עבר ליסינג . כמו שכתבו לך מעלי , אם החלטת לקנות רכב יוצא ליסינג , כנס לאחת הסוכנויות וקנה ישירות מהם . לא סתם הרכב הגיע למגרש . גולשים ותיקים בפורום מכירים את השרשורים האלה לפני קניה ואת המכה הכואבת שבאה אחריה . לא שחברות הליסינג כאלה מוצלחות , אבל הסיכוי הקטן לממש אחריות ממגרש ליסינג ( יש בכתב האחריות המון אותיות קטנות וסייגים) הוא טיפה יותר גבוה מלממש אחריות אצל סוחר מדרכה.
 9. אם קיימות , הפוליסות הסטנדרטיות מכסות 80% מעלות הכרטיס . זה נאמר במפורש בשיחה . (ביטחתי כמה פעמים ). אגב , זה בא גם לטובת הלקוח במחיר הפרמיה . אם הלקוח החליט לבטל כרטיס טיסה שיש עליו החזר חלקי מחברת התעופה אז גם הפרמיה זולה יותר כי הביטוח מחזיר לו פחות כסף .
 10. רק מחדד , אתה מקבל סה"כ 80% ממחיר הכרטיס . אם הכרטיס עלה 1000 דולר אתה תקבל סה"כ 800 דולר מחברת התעופה והביטוח . אם חברת התעופה החזירה לך 300 דולר הביטוח ישלים עוד 500 .
 11. nepet

  ומה רכב האפיקומן שלכם?

  סיטרואן XM מנוע V6 ומניות במוסך גבע
 12. איזו כוסית על . כל הסנטר שלי ריר . כשפרסמו בלוח את ההיא ב 70000 הבוס הטיל וטו . תתחדש ותהנה .
 13. אני מתדלק קבוע בפז ברחוב זבוטיסנקי בפתח תקווה. תמיד היה שם זול ונשאר זול . נכנסתי עם רכב דיזל של אשתי מהעבודה השבוע והמחיר היה 4.89 אם אני זוכר נכון , ואם אני לא טועה על תשלום במזומן המחיר 4.79 . ברור לגמרי שחודש הבא המחיר יעלה כי מחיר הנפט עלה מאז השפל בערך ב 35% ויש מצב שיעלה עוד עד ה 23 לחודש שאז פחות או יותר מגיעים לימים של חישוב הנוסחה , וכמו שכתבו לפני , אם מחיר חבית נפט יישאר נמוך כבר ידאגו להעלות את מס הבלו .
 14. עדכון קטן , לפי מה שזכור לי , רכב ליסינג של אשתי מהסדרות הראשונות של פיגו 207 גם הגיע עם מנוע 1.6 והספק 120 כס . אולי פספסתי אבל לא ראיתי אותו ברשימה של מני . גם האכיל אותנו מרורים . נראה לי פחות רלוונטי כי כבר שנים אני לא רואה 207 בכבישים . משער שנשארו בודדות ואת כל השאר מכרו לברזל
 15. פותח השרשור , לפני כמה שנים השתמשתי ב 5 מתאמים כאלה , אחד חיברתי לראוטר ואת כל השאר פיזרתי בחדרים . אצלי בבית יש תלת פאזי והכל עבד . לפני כשנתיים שילמתי לטכנאי רשת שיעביר חוטים בצנרת של הדירה ועכשיו יש לי נקודות רשת בסלון ובחדרים . המתאמים כרגע לא בשימוש . אתה מוזמן לבוא לקחת ולנסות אותם . אם הם טובים לך ותרצה לקנות אותם אתה מוזמן לבדוק מה המחיר הכי זול שלהם בזאפ ולחתוך אותו בחצי .
×
×
 • Create New...