Jump to content

ST12345

 • פרסום הודעות

  2,519
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

2 עוקבים

אודות ST12345

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 27/02/1976

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כמה פעמים היה לי את הרכב כשכור לתקופות של כחודש, בבין עירוני הוא דוקא חסכוני (1 ל 13) בממוצע 1 ל 10. רכב נהדר, מאוד מהנה לנהיגה, נוח, יושב טוב, חזק יחסית והתיבה הרציפה שלו דווקא נותנת תחושה של פלנטרית. מומלץ בחום (38.9c)
 2. תתחדש מונאמי !!! אוטו בן פוטה ! נראה סוף הדרך. לפני הרבה שנים ישבתי בו באולם תצוגה ואני זוכר את המושב שגורם לך לשיתוק ברגליים, ואומר לך "לאיפה תלך, לאיפה? ואין לך לאן, שב כאן ותפסיק לבלבל את המוח". אני מדמיין לעצמי איך אתה בשבת בצהריים יורד לאוטו לשנ"ץ... לפחות אתה מודה עכשיו שיש לך בעיות מוטוריות רגשיות ושאתה צריך צעצוע חדש כל תקופה (aint we all ). מזל שיש לך בוסית מתחשבת שיודעת שאולי באמת עדיף שבעלה יכנס מתחת לחצאית של הטמבון הקדמי ויחזור עם קצת כתמי גריז מאשר בעל שרוצה להיכנס מתחת לחצאית של כל דבר שהוא רואה...(;- ולא רוצה בכלל לדבר על הכתמים... לגבי השם עצמאותה, זה סופי? אולי יותר מתאים קובידוש covidush ברוח התקופה?
 3. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  כשהיה לי האאוטלנדר מישהו התנגש בי מאחורה בזחילה בפקק, הפגוש נכנס פנימה ויצא. מה שראיתי מתחת לרכב זה שנשברו כמה מהקליפסים שמחזיקים אותו, התקלקל חיישן רוורס אחד (היה בהתקנה מקומית), ונסדקה בקלית שבטמבון וכמובן שריטות. בתכלס לדעתי זה דוקא משהו נכון שכל הטמבון קפיצי וגמיש ככה יש פחות נזק בדפיקות חניה ונשיקות פקקים. חברת הליסינג תיקנו הכל, לא החליפו טמבון, צבעו אותו, הגישו נזק של 8,500 ש"ח וגם זכו בתביעה בבית משפט.
 4. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  אאוטלנדר היקר, כמו שאמר הזקן החביב מהפרסומות של בזק (לפני כ 40 שנה): אתה יכול להוציא מטבח מכליו. וגם כשאתה לא מוציא, נראה שלפחות אתה מנסה. אתה מזכיר לי אותך בדיוק לפני כ 4 שנים, רק עם פחות תמימות, כך שאני לא בטוח מה נשאר שם. הבנו את עמדתך כבר מזמן, אך אין צורך לגרור אחרים להיסחפות המוגזמת שלך. בסוף תיגמר לנו הנחמדות ואז בכלל לאף אחד לא יהיה כיף. אם היה לך מושג וחצי מושג מהם ההבדלים בין הדגם ההיברידי לדגם הרגיל, לא באמת היית מגיב. יאללה שחרר. ליל מנוחה
 5. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  בסיוויק 92 ידנית DX (של חבר) העברתי את מרבית חוויות ההתבגרות שלי ולא מעט חוויות נהיגה. רכב עם מקום שמור בלב. קל כנוצה, זריז כאיילה, מגיב כמו אשה עצבנית, ובסך הכל כמשפחתית נתן ערך מוסף מעולה לחבר'ה צעירים שרוצים לבדוק כמה זמן לוקח להגיע מצומת סאסא - לנהריה בכביש הצפון ביום שישי בלילה. מוי כיף. זאת באמת דוגמא לרכב שאפשר להתאהב בו כשאתה בן 17 בשנת 94. אאוטלנדר 2016 בגיל לפחות כפול מזה, פחות מעורר התאהבות, פחות.
 6. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  והעלילה שוב מסתבכת... אאוטלנדר - אם אתה מחליף את הקיים לאאוטלנדר חדש, אתה גומר פה חצי פורום...(;-
 7. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  למשתמש אאוטלנדר יש יכולת נדירה לפתח אהבה אמיתית (שידוע שלכאב נולדה) כלפי האוטלנדר שלו, למרות כל מה שקורה מסביב. בהחלט הוא יכול להגיד על עצמו שבנושא הסגידה לרכב - I did it my way . לאנוספורס- מי כמוך מבין מהיא אהבה אמיתית (ע"ע אייל אמריקני), ולכן אני הראשון שיכבד את זה, גם אם אסתייג ממרבית האמירות של אאוטלנדר שבאות יחד עם זה. בכל זאת, קשה לשכוח את תאור התאוצה האלמותי שלו כשבפעם הראשונה האיץ בחוזקה עם מכונת המירוצים היפנית משובעת המקומות.
 8. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  לא מבין מה נסגר אתכם אנשימ'ס; הבנאדם נהג 4 שנים רצוף על 3 אאוטלנדרים שונים. גמע איתם כ 200 אלף ק"מ (תען אותי אם אני טוקה) בעיר ובכפר ועם משפחה אקסטרה מבורכת (לא חמישה נוסעים), אם זה לא מישהו None bias, אז-אני-לא-יודע-מי-כן. דווקא מי שנסע רבות גם על ה 5008 ובחן רכבים אחרים, לטעמי יש לו את הפרספקטיבה הכוללת ביותר, שרואה את מה הכי הרבה כסף יכול לקנות לעומת ה standard vfm של ישראל ישראלי ואאוטלנדריו. ושות. ובניו. לאנספורס- אני ורועי ממש לא אהבנו את מה שכתבת הפוך על הסורנטו, אם בטעות ראית מישהו נוסע בקצת בהמיות, ייתכן וזאת אשתי מאחרת לאיסוף הילדים...(;- אני אישית נוסע לפעמים בזריזות, אבל ממש לא בבהמיות. שלחת פה תחושות של X6 בכביש 6 שעשו לי צמרמורות. נא התנצלותך בהקדם...(;-
 9. מאבריק x3 טורבו 120 כ"ס עולה כ 150 אלף ומאבריק ספורט דגם קודם (חדש) עולה כ 110 אלף. הפולאריס כלי ממש בסדר אבל לטעמי בין זה לבין השלדה וחוויית הנהיגה של X3 יש הבדל תהומי. מה שמייחד את ה x3 זה שכל נהג טוב עם קצת ניסיון שטח, יכול להוציא ממנו הנאה וביצועים שלא יביישו נהג ראלי. יש משהו בכלי הזה שיודע לסלוח על טעויות וחוסר ניסיון שבהן הפולאריס ישלח אותך לפגישה עם עץ, ואדי, או קיר מסולע. בבורות וקפיצות קלות הסלולארי אחלה, אבל בפניות מהירות מלאות בורות ושיפועים מהירים ההבדל ממש מורגש. אני משווה לפולאריס טורבו 2018 שהתנסיתי איתו, לא יודע מה הם השיקו מאז. יכול להיות שלנהג הממוצע ישראל ישראלי, הפולאריס יהיה מעל ומעבר. בסטייג' מתוזמן בתוך נחל אכזב בנגב, מסלול של כ 20 דקות, הצלחתי להיצמד לאחד האנשים המדורגים בין ה 20 הראשונים בארץ (היה עם פולאריס טורבו) כאשר אני חובבן שנוהג פעם ב... רוב המסלול היה בסללומים מאוד מהירים וצרים, בישורות הוא ברח לי ובפניות שלקחתי ללא מאמץ ניכר, הפולאריס התקשה ונזרק החוצה. עשיתי איתו כמה טיולים ארוכים וכל פעם שנסעתי אחריו, זה נראה דומה, שבפניות אני מדביק אותו ובישורות הוא בורח. אני חייב לציין שמתוך פחד בסיסי מובנה אני משתדל לא לעבור 90 קמ"ש בישורות, כאשר אנשים נוסעים 110 -120 כאילו אין מחר. רק להבהיר, 90 קמ"ש בשטח (בשבילי) זה מאוד מאוד מהר, והיכולת להאט, לתקן, לבלום ולצאת מטעות, היא מאוד מוגבלת. מהניסיון שלי 70 קמ"ש זה איפהשהוא המקום ממנו ניתן לשרוד את רוב הטעויות. מ 100 קמ"ש כבר בטוח שברת משהו, נעצרת במשהו או במישהו. נהגים מנוסים יותר פשוט עפים קדימה עם הכלי במהירויות מטורללות, וכל פעם איך שהוא מגיעים לקצה הסטייג' בחתיכה אחת.
 10. לא יודע בוודאות. אבל לא חושב שיש חוק נגד זה אם אתה מביא דגם זהה שמשווק בישראל. בכל זאת, נתתי שנה לתהליך יבוא. יש לא מעט מומחים כאן בפורום, אני בטוח שהם יודעים יותר טוב.
 11. מה שיותר קשה זו הטמאעות של היבואן, שחוגג על הבלעדיות שלו. הכלי הזה נמכר בקנדה בגרסת בסיס 19 אלף דולר קנדי ללקוח, כפול 2.5 ש"ח לדולר זה 47 אש"ח. שלא נדבר על הנחת כמות ליבואן. כמה מיסים כבר יש כשמתחילים בגרסת בסיס ב 200 אלף ש"ח? גועל נפש. כמה פעמים חשבתי לייבא אחד בן חודשיים...שייקח שנה להכניס לארץ, עדיין במיסים מלאים והכל, לא יעבור 135,000 ש"ח.
 12. הכלים מאוד אמינים. הבעיה העיקרית שלהם היא בלאי גבוה ואחזקת שבר. ודברים נשברים. כל הזמן. למה? כי הכלי דפוק ומטומטם, חולה נפש עם בעיות קשות. איך? בדיוק כמו שפבל כתב: אתה נוהג רגוע, בכיף, משהו כמו 70 קמ"ש בשביל שטח (מהר למי שלא מתמצא), והוא צועק לך מאחורה: "תן לי, תן לי, אני גומר ת'עליה הזאת ברגע, יא חננה, תלחץ כבר, נתפס לי הגב ממך..." ואז לא נעים לך ואתה לוחץ. אבל אז, כשאתה ב 90 קמ"ש בשביל שטח, שזה כבר מהר, הכלי ממשיך לצעוק לך: "מה 90? מה? יא פאקינג קוקסינל, סע כבר, אני נרדם ממך, אני בולע את זה ב 110 בלי כלום, סע, סע כבר..." אז אתה לוחץ (ואף פעם לא נגמר לו הכוח, אין דברים כאלה). ואז אתה בתוך אותה מנהרה מדוברת, ריכוז מטורף, פחד מוות בו זמנית, כשלאחר 8 שניות בערך חולף משמאלך מישהו עם X3 סטוק, כשהו חצי על השביל וחצי בשטח עם בורות ושיחים, מסמן לך שאתה עושה פקק, ממשיך הלאה, עושה לך 2 טון אבק ואז אתה ממש חייב להאיט. ואז אח שלי נותן לי אגרוף לכתף וצועק: " סע, סע כבר יא קוקסינל!"... "אבל אני לא רואה כלום!!!" "סע על האבק שלו יא מפגר, סע כבר, הוא רואה בשבילך, רק אל תזוז מהאבק...". לך תבין. מאבריק x3, זה כלי מפגר, לאנשים עם פיגור מוטורי מתקדם. מניסיון . וכשאתה עוקף מחוץ לשביל, קופץ, מדלג, וכל מה שהכלי צועק עליך לעשות, כשאתה לא עושה את זה מושלם, דברים נשברים. מוטות הגה, ציריות, ג'אנטים, ומה לא...וכן, גם רצועות די חדשות כשאתה לא נותן הזדמנות להן להתקרר. אז תכינו בממוצע לפחות 1500 שקל בחודש לתיקוני שבר בכלי מאוד אמין. אבל מאוד אמין.
 13. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  יש לא מעט שחושבים שהמיצי נראה טוב חיצונית ונראה לכל הפחות סביר מבפנים, יש לו מספיק כוח - רק כזה שמחובר לגיר מעצבן. שוב פעם; הוא לא מצטיין בכלום אבל ממש בסדר ברוב הדברים, כאשר אמינות וסחירות הם המדדים הגבוהים ביותר עבור ישראל ישראלי.
 14. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  לא עובד לי הציטוט על התמונות של האבזור. תודה רבה. הכיסוי לשלט יכול להיות מועיל כי השלטים מתבלים לאחר שנים ושימוש ממושך. אני פחות בעד תוספות בסגנון הזה שמגבירות קרקושים פוטנציאליים, אבל לפעמים זה שווה את זה למי שאוהב. את סף הדלת יש לי מקורי בסורנטו, אבל הוא לא מהבהב. תוספת נחמדה יכולה להיות דוקא תאורת אוירה ללילה, זה מאוד שמיש למי שנוסע בלילה עם ילדים קטנים ולא רוצה להדליק אור (אני), לא זוכר אם יש במיצי ( יש בסורנטו וזה משתלב נחמד עם הסף דלת המואר). לגבי הסגידה לרכב סביר, עם מזגן מוזר, חלש, ללא יציאות לשורה 2 או 3 (במודל שברשותו), על זה נאמר: "מים רבים לא יוכלו לכבות את המחלה, וגם זריקות לא ירפאוה". כל אחד ומה שהוא אוהב. בוודאי ובוודאי שפיקאסו 2015 (ומעלה) עדיף בכל פרמטר, כולל בנסיעה בדרכים לא סלולות. אין בכלל ויכוח. המיצי הוא רכב ליסינג מוצלח שנותן תוצאה סבירה כמעט בכל המדדים ושם הכוח שלו, ראה ערך טויוטה חורולה.
 15. ST12345

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  מסגרת מוכספת לכל איזור ההילוכים, סף דלת מהבהב , כיסוי עור להנדברקס, כיסוי עור לשלט של הרכב, כרית עור מעל משענת היד של הרכב, לוגו קטן מוכסף של אאוטלנדר שמתלבש על ההגה. תודה. נשמח לראות תמונות, לא ידעתי שקיימים דברים כאלו. (שוב, לחובבי הז'אנר) תודה
×
×
 • Create New...