Jump to content

ST12345

 • הודעות

  2,912
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ST12345 שיחק אותה בתאריך יוני 27 2020

התכנים של ST12345 היו האהובים ביותר!

מוניטין

161 טוב

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. רקסטון במצב טוב לא שורד שעה בלוח. שמירת ערך מצויינת. גם אני ממליץ כמו אלו שמעלי, קודם לבצע נסיעת מבחן על הסובארואים המעולים ורק אחכ לבדוק את קרנפי השטח. הסובארו קודם רכב פרטי עם יכולות שטח, האחרים זה רכבי שטח עם יכולות פרטיות מוגבלות.
 2. האחריות לא מכסה טרטורים וימים שהרכב יכול לעמוד במוסך. לא מכסה רכב חלופי, והכי לא מכסה את העצבים והתסכול שרכשת רכב חדש לחלוטין ולדוגמא 10 ימים בשנה הוא מושבת. באחריות, אבל לא בשימושך. זמן עולה כסף, משאבים עולים כסף, תסכול ועצבים עולים הכי הרבה כסף. לא רק עבודה וחלקים (גם אם בחינם). רק להעביר את כל השמאטס מהרכב שלך ליומיים, אין דלקן / הסדר למי שיש, אין מנוי כביש 6 וכבישי אגרה, אין לו מדבקת תו חניה לעיר המגורים או לחניה במקום העבודה. לפרק מושבי בטיחות ולהרכיב, לסנכרן דיבורית ואנשי קשר, אין מצלמת דרך/חניה, אין דיסק / פלייליסט של פינק-פלויד. רכב חלופי זה פויה. אחריות זה קצה קצהו של השטרונגול שמקבלים כשהרכב מתקלקל.
 3. ST12345

  קודיאק מול 5008

  תנסה להסתכל על זה בצורה יותר מציאותית. תבדוק בלוחות כמה יש למכירה 5008 יד 1 פרטית דיזל משנת 2018 / 2019 ותראה מה יוצא. כמובן שבשנים אלו פיז'ו לא מכרו כמויות כמו השתיים האחרות אבל עדיין, יש אחד פה אחד שם שמחזיקים בלוח יומיומיים. אם אתה מאוד מרוצה מהניסאן אז לסקודה ולפיז'ו זו רק עלייה בכמעט כל המדדים. זה שכתבת שהפיז'ו היא רמה אחת מתחת לאחרים מעיד על חוסר ידע בסיסי בתחום. עצם העובדה שאתה מאוד מרוצה מהניסאן הישנה כבר מעידה על זה שבאמת אין לך מושג מה הולך בשוק. הניסאן הוא הרכב הצפוף בקטגוריה by far. עם המיזוג החלש ביותר ועם שילוב המנוע-גיר רציף הרועש ביותר. הוא הכי פחות נוח ועם שילוב מערכות הבטיחות הכי חלש (*מסתייג אם הוספה לו לאחרונה תיקון אקטיבי לסטייה מנתיב ). הוא לא רכב גרוע, הוא פשוט פחות טוב מהמתחרים ברוב המדדים. יש לא מעט השוואות כאן בפורום מאנשים פרטיים (נטולות אינטרסים) ובכלל ברשת, אתה מוזמן לקרוא.
 4. קודיאק לא יכיל בנוחות ובטיחות (3 איזופיקס נפרדים), מה שמכיל האיירקרוס. לא יהיה חסכוני כמוהו, לא נוח כמוהו ולא עם 5 שנות אחריות. לא קרוב. אולי יהיה יותר נפוץ, עם שוק יד 2 טוב, עם שם חזק יותר. אבל בעוד 9 שנים את מי מעניין אם הרכב שווה 45 אלף או 60 אלף? לא בשביל זה ארכוש מה שלא מתאים לי.
 5. זינזאנה-התכוונת קיה סורנטו. הניסאן צפוף ל 6 נוסעים. ל 7 זה כבר התעללות. אא"כ יש לכם חמישה ילדים קטנים (בגיל ובגודל) אך ללא מושבי בטיחות או בוסטרים, כי אם יש, גם זה ככל הנראה לא יכנס.
 6. גיר של טויוטה- פחות, אבל כן של אייסין היפנית. אמינות מושלמת אין שם, אבל זה לא שהרכב על גרר כל חודשיים. כן יש בלאי יחסית יותר גבוה, שמצריך אחזקה יותר קפדנית וקצת יותר יקרה. גם לשכן שלי יש מאזדה 5 שנת 2007 אפס תקלות שעשתה אצלו גיר, ועוד יישור קו ב 7000 ש"ח. כל רכב עם 200 אלף ק"מ הולך לאזור הבלאי ורק רכבים מאוד ספציפיים שתוחזקו בקפידה וננהגו בעדינות יאריכו ימים. ב2013 לחפש קארנס שמורה. לא זול אבל מחזיר את השקל, זה לא 2007 ויש 3 מושבים בשורה 2 כמו שצריך, מיזוג אחורה וצ'ימיגג.
 7. למיטב זכרוני שורה 2 באאוטלנדר כן נעה על מסילות, רק שהחלוקה שם היא 1 + 2 ולא 3 מושבים נפרדים. מזגן לא מוצלח כלל. המרווח בשורה 3 של הסיטרואן (גובה, רוחב) שנמדד לא רק בגודל המושב עצמו, הוא יותר טוב מבטויוטה, כמובן ששורה 2 משמעותית יותר מרווחת והמיזוג בשורה 2 של הסיטרואן עם 2 פתחים, אחד בכל צד, כשלכל אחד מפוח נפרד שמוציא אויר ישר גם למושב שורה 3 שמאחוריו, פשוט רחוק שנות אור מהפתח הבודד שיוצא מהדשבורד של הטויוטה (שיהיה חזק ככל שיהיה). יש לטויוטה לא מעט יתרונות, כמה שלא תשחק עם המושבים, מרווח זה לא אחד מהם. אכן קיה קארנס שקצת יותר מרווח מהטויוטה יכול להיות אופציה, אבל גם הוא יחסית צפוף.
 8. השאלה היא השיקול של השימוש האמיתי מול חוסר הנוחות: כמה פעמים בשנה נוסעים כל המשפחה בהרכב מלא ואז במשך שעה שעתיים לכל היותר יש חוסר נוחות (נסבל) ברכב הקטן יותר, כאשר כל השנה הוא יותר נוח לשימוש ומהנה לנהיגה, תפעול, חניה וצריכת דלק משמעותית יותר טובה. אם כל שישי אתם בהרכב מלא באוטו נוסעים מבאר שבע לקרית שמונה אז אולי. אם אתם כמו כל עם ישראל שכל המשפחה באוטו גג 10 פעמים בשנה וכל יום ביומו (355 ימים) אתם מעדיפים רכב יותר קטן ופונקציונאלי אז הרכב הגדול מיותר. מאז שיש את הצ'ימיגג, גם בעיית תא המטען נפתרת בקלות.
 9. אין שום שינוי. מכירה ושרות מטלקאר שככל הנראה בכוונה תמחרו אותו אגרסיבי בדי להשיק אותו לעיני כל עם ישראל כניידת. אחלה אוטו. יבואן - כרגיל 2 צעדים לפני שאר השוק.
 10. מברוק איצקו !!! יש להעלות תמונות דחוף, שלא תקבל הערת משתמש. היתה אכילת ראש רצינית על החלפת פילטר מזגן אצלי בטיפול ל 5008 (אמרו להחליף כל טיפול 15 ולא פעם בשנה), מעניין מה איציק יעשה כאן.
 11. מה קורה יצחק? בשקט בשקט רכשת 3008 ואין שום שרשור בפורום? צריך ללקט מאוסף ציוצים?
 12. מזל טוב לממשלה החדשה, בהצלחה לכולם ! לליכוד ולעומד בראשו: ויתרתם על הממלכתיות, בכיתם כמו טראמפ, ניסיתם לשרוף את המועדון בדרך החוצה ולהרוס כל חלקה טובה בזמן ששהיתם בשדה השלטון, אז הרווחתם את ברכתי ביושר: ביי ביי מר זיבי והגברת חרה נתניהו. לא נתגעגע בכלל. לא ל BA , לא ל MA ולא לזרעון המקולקל שלכם יאיר. מעתה יש שר משפטים חדש בישראל, לא חבר, לא בנדוד. כתבי האישום החדשים נגד חרה נתניהו בטיוטא סופית כרגע, יוגשו בהקדם. המשפט של נאשם מספר אחד כבר לא יקבל עיכובים וטרטורים. ושלא יבינו אותי לא נכון; אני לא 'סמולני בוגד' ולא צפונבון אשכנזי כמו שטוען דוד אמסלם. אני מזרחי מרוקאי עם דעות ימניות בעיקרן. ושיהיה ברור , היום אני לא שמח לאיד, אני פאקינג רוקד על השולחן ! ביי ביי אמסלם, ביי ביי מירי רקב, ביי ביי זמיר אוחנה, ביי ביי דוד ביתן, ביי ביי לכל מי שבייש אותי כל יום וגרם לי להתנצל בפני ילדי. ביי ביי ובעריכה: מעה סלאם (מעה שלאמה)
 13. WTF ? יכול להיות שבמציאות הוא קצת יותר לעיס
×
×
 • תוכן חדש...