Jump to content

Jeka88

 • פרסום הודעות

  712
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

40 נייטרלי

2 עוקבים

אודות Jeka88

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תכניס למשוואה גם שברולט קפטיבה ומיצובישי אאוטלנדר עם שבעה מקומות, מניח שתוכל למצוא את שני הרכבים האלה משנת 2010-2011 ואני חושב שהם יהיו אלטרנטיבות טובות יותר.
 2. היי, דוד שלי חושב להחליף את הגולף 2015 שלו לאחד מהרכבים בכותרת, המחירים הם 200-230 אלף ש"ח. על מי מבין שני הרכבים אתם ממליצים?
 3. לא כלכך מסכים עם מה שכתבת...הרכבים האסייתים אכן אמינים יותר, אבל בזכות סכום רכישה נמוך משמעותית(ברוב המקרים..) זה מתקזז, אבל אני אישית חושב שבמידהו ואנשים מחפשים קצת אקסטרא(מנוע, נוחות, אבזור) הרכבים האירופאים הרבה יותר מפנקים מהאסייתים, בסופו של דבר רוב האנשים שנמצאים פה בפורום מחפשים את האקסטרא לפי דעתי ולא משפחתומטית משעממת ואת זה בדיוק מקבלים מרכבים אירופאים.
 4. אני יכול להגיד מהנסיון שלי שהחלפתי את הרצועה בצורה יזומה ב80 אלף ק"מ (כולל ניקוי המעברים ופתיחת אגן שמן) ונכון להיום כשהרכב עם 115 אלף ק"מ המנוע אוכל 700-800 מ"ל שמן לאלף ק"מ. לכן גם כשמחליפים את הרצועה בצורה יזומה ולפני הזמן שהיצרן קבע המנוע עדיין לאכול שמן.
 5. ההערכה שלי הייתה לרכב משנת 2015 סטיישן מליסינג. מניח שאצלך זה היה ההאצבק. תודה על המידע.
 6. אני אנסה קצת להחזיר את השרשור למקור ולספר על הנסיון שלי. סיימתי קורס QA באחת מהמכללות שפחות מפורסמות בכל המדיות למיניהן באיזור יוני 2016. ב - 1.1.2017 התחלתי לעבוד במשרה חלקית בQA ידני של 3 פעמים בשבוע בשכר של 40 שקל לשעה. לאחר שבועיים כבר אמרו לי שהם רוצים אותי במשרה מלאה תמורת 8K בחודש. לאחר שנה השכר עלה ל10K. כלומר לאחר שנה ניתן לומר שאפשר להגיע לשכר הממוצע במשק במקצוע הQA, באופן יחסי מטפסים בשכר די מהר אבל באיזשהו שלב מגיעים לכמו מין תקרת זכוכית אלא אם ממשיכים לכיוון של ר.צוות או לכיוון של אוטומציה. אני לגמריי מסכים שהבעיה הכי גדולה היא למצוא את המשרה
 7. סתם מעניין...בכמה יצא לכם למכור את הרכב? כלומר עד כמה כל הדברים האלה משפיעים על מחיר הרכב בנוסף לזה שזה "צרפתי" וכו'
 8. שמים לך מנוע חדש מהניילון או מפירוק?במידה וזה מפירוק יש לך דרך לדעת כמה KM המנוע עבר?
 9. מדובר אצל @jaguarr על צריכת שמן של ליטר שמן ל700 ק"מ אם אני לא טועה, אצלי ברכב 308SW הרכב צורך 700 מ"ל ל1K ק"מ, והרצועה אצלי הוחלפה לדגם החדש יותר לפני 33K ק"מ.... לכן הכמות היא פשוט בלתי סבירה, יצא לי לשמוע על לא מעט מנועים שאחרי החלפת הטיימינג צורכים שמן באותה הכמות כמו הרכב שלי.
 10. Jeka88

  טרייד אין באר שבע

  מעניין מה המחירי זנות שהם מציעים תמורת רכבים שהם רק קונים ובעל הרכב לא מעוניין בקניית רכב מהם.
 11. הייצוגית היא על חוסר לקיחת האחריות של היבואן על עניין רצועת התזמון ולא רק על הרחבת הדגמים של הריקול.
 12. רק תזכור שכל עוד לא נעשה הריקול היא לא יכולה להעביר בעלות..תגיד למוכרת את זה.
 13. היי, דחיתי את הריקול ל12 לאפריל כי קפץ לי איזה בלת״ם שלא יכולתי להזיז.. בכל אופן אני החלפתי את הרצועה שלי לרצועה החדשה בצורה יזומה כשהרכב עבר 80 אלף ק״מ(לא נדלקה שום נורה של לחץ שמן או משהו אלא רק עשיתי את זה בשביל השקט הנפשי שלי) כשהרצועה הוחלפה אמרו לי במוסך שאם הייתי ממשיך עוד 2000-3000 ק״מ סביר להניח שהייתה נדלקת הנורה או שהייתה נקרעת הרצועה כי היו מלא חלקי גומי שהתפוררו מהרצועה הישנה, היום הרכב עם 113 אלף ק״מ והוא צורך שמן בצורה מטורפת, משהו באיזור ה800 - 900 מ״ל לאלף ק״מ. נראה מה יגידו על זה בריקול.
×
×
 • תוכן חדש...