Jump to content

הדיין

 • הודעות

  38
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של הדיין

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

6

מוניטין

 1. לסיכום. הוא אשם בתאונה. את תקחי את הסרטון המדובר תפני עם הסרטון לחברת הביטוח שלך שיעזרו לך בתביעה נגדו. גם אם הוא יתבע אותך על פגע וברח אין לזה שום משמעות כיון שלא היה נפגעים בנפש. (אלא אם הוא נסע מאוד מהר אחורה ויש סיכוי שנפגע מהתאונה.) להבא לדעת את מה שכתבו מעלי ולעשות מיד את מה שנדרש.
 2. לא חשוד אלא צריך לבדוק שלא היה תאונה במוסך שמומחה לשלדה או מכון בדיקה. כל החברות ליסינג לא מבטחות את הרכבים ואין דרך לדעת אם עברו תאונה חוץ מבדיקה במה שניתן לזהות בבדיקה (שלדה שזה הכי חשוב ניתן לזהות)
 3. הבנזין 56. יד ראשונה פרטית. הדיזל 57. יד ראשונה פרטית. אבל נשמע ממה שאתה אומר שעבר תאונה לא קלה. השאלה אם עדיין כדאי להמשיך להתעניין בדיזל.. דרך אגב אני רואה בשניהם שטיפלו רק כל עשרים אלף. מעניין אותי אם זה הסדר הרגיל.
 4. מתעניין ברכישת פיקאסו 2017 5 מקומות. מתכוון להחזיק ברכב כ 4 שנים בערך. קיבלתי הצעה לבנזין מטרייד מובייל יד ראשונה פרטית עם 74 אלף. והצעה לדיזל מלובינסקי טרייד יד ראשונה פרטית עם 120 אלף. באותו מחיר. חשבתי לקחת את הדיזל כדי לחסוך קצת בדלק.. הנסיעה שלי בערך 20 אלף בשנה. עם נסיעה פעם בחודש מהמרכז להרי הגליל. הבנתי שהדיזל הזה נחשב אמין ויש אותו הרבה שנים והרבה ק"מ. אני רואה בהיסטורית טיפולים שבדיזל לא הוחלף מיכל אוריאה ולוקח את זה בשיקול שלי. גם רואה שעבר שתי תאונות. השאלה היא אם נראה לכם שהתאונה הראשונה יכול להיות שיש קצה שילדה? (כמובן אקח את הרכב לבדיקה) בתודה רבה. כאן המקום להביע תודה רבה לכל מי מי שעזר ועוזר בפרטי ואציין רק כמה שממש השקיעו וכתבו מגילות ממש תודה! וכמובן מבקש סליחה ממי שעזר ולא צויין. @איציק נ. @save @Buki 4_5875145129236367788.pdf
 5. גם אני מצטרף לפליאה קניתי צמיג (פנצ'ר שלא היה ניתן לתקן) במקום מאוד מומלץ בפתח תקווה התקינו את הצמיג ושילחו אותי לדרכי בלי איזון. התפלאתי איך ממליצים על כזה מקום.. ובאמת לאחר מכן רעידות במהירות גבוהה.
 6. מישהו אולי יודע להסביר לגבי המשמעות של קוד עומס צמיג? בתודה
 7. שלום וברכה. לאחר חיפוש בפורום בלי תשובה מדויקת ברצוני לשאול. יש לי רנו סניק 2012. הצמיגים הנדרשים הם 16/205/60 קוד עומס 96. מהירות h. הצמיגים האחוריים גיליתי לאחרונה שהותקן בהם cst עם קוד עומס 92. מכיוון שזה סיני אני רוצה להחליף. לפלקן 310. 96 v. רציתי לשאול כמה דחוף להחליף אם גיליתי את זה עכשיו? והאם יכול להיות שיש בריחה של אויר כתוצאה מקוד עומס נמוך כאשר הרכב עמוס? (מישהו צפר לי ואמר שנראה כאילו יש פנצ'ר בדקתי והלחץ אוויר היה מאוד נמוך. אחרי חודש שלא בדקתי והרכב נסע עמוס)
 8. זה על הדור הקודם של האלנטרה עד 2015
 9. מצאתי עכשיו במקרה שלפני שנתיים מישהו סיפר שנדלק לו יונדאי אלנטרה חדשה שם זה לא נגמר באסון. https://carsforum.co.il/topic/657020-רכב-יונדאי-אלנטרה-חדש-עלה-באש/
 10. המשמעות שאת העבירה הבאה לא תוכל להמיר לאזהרה. ראה גם כאן https://carsforum.co.il/topic/459129-אזהרה-משוטר-תנועה-מה-המשמעות/
 11. מידיעה. (מכיר את המנוח אישית ודיברתי עם המתנדבים שהגיעו ראשונים למקום) הרכב לא הוביל שום דבר. מדובר ביונדאי איוניק או אלנטרה היברידית שהתקלחה תוך כדי נסיעה. הנהג עצר בצד ולא הצליח לצאת (חגורה או דלת נעולה) צפר לעזרה. הראשונים שהגיעו כבר היה חם מידי בשביל לחלץ. וחיכו למכבי האש שכשסיימו לכבות לא היה את מי להציל. מישהו יכול לדעת למה קרה מבחינה טכנית כזה דבר? לפרטים נוספים אודות הנהג בכתבה הבאה https://www.melabes.co.il/news/72351
 12. רק בקשר לאם זה גיר או לא. כדאי לך לפנות ליניב גירים אוטומטים צומת סגולה אדם אמין שיעלה על התקלה ויגיד לך שלא צריך לתקן את הגיר ואם כן צריך יסביר מה קרה בדיוק.
 13. אולי יש מישהו שיודע? לא מעניין אותו כל כך הגודל מסך. פשוט מחפש לינק למכשיר טוב מאליקספרס. בתודה
 14. תודה. האמת שלא שמתי לב שהטורים עולים במיוחד ובנסיון העליתי טורים בהילוך סרק ואין רעידות מיוחדות
×
×
 • תוכן חדש...