Jump to content

Acejin

 • הודעות

  572
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Acejin

משקיען

משקיען (5/14)

1

מוניטין

 1. אני באמת לא שמתי לב, הסדק נראה הרבה יותר קטן במציאות מאשר בתמונה, יכול להיות אפילו שראיתי את הסדק וחשבתי שזה לכלוך או קקי של יונה. השאלה אם מכון הבדיקה היה אמור לעלות על הסדק הזה? ובכלל, אולי כדאי להיות חכם ולא צודק ולהפעיל פשוט את הביטוח? אני קצת מתבאס שהשמשה תוחלף באחת חליפית ולא מקורית.
 2. היי, קניתי אתמול רכב לאחר שהעברתי אותו במכון בדיקה, חזרתי עם הרכב הביתה וגיליתי שיש סדק בשמשה הקדמית, סדק שכנראה מחייב החלפה של השמשה. בבדיקה לא מופיע שום דבר בנוגע לסדק בשמשה וקשה לי להאמין שהסדק נוצר בזמן הנסיעה הביתה (25 דקות). האם מכון הבדיקה מתייחס בבדיקה לשמשות הרכב? האם אני יכול לעשות משהו בנידון או שמכון הבדיקה יכול לטעון שהסדק נוצר בזמן הנסיעה הביתה? תיאורטית הכל יכול להיות אבל לדעתי בהסתברות מאוד נמוכה. בנוסף לזה, עשיתי ביטוח לרכב שכולל תיקון שמשות, איך הם יקבלו את זה שאני פונה אליהם יום אחרי שעשיתי ביטוח עם בקשה להחליף שמשה? תודה לעוזרים!
 3. הבנתי, אני אעשה את זה מולו לפני הבדיקה. תודה רבה לכם אנשים יקרים!
 4. מעניין מאוד! כמה זמן האתר הזה קיים? במידה ואני בוחר "קבלת מידע על רכב שאני קונה" - ממלא את כל הפרטים ומשלם דרך האשראי שלי, האם הבקשה תאושר או שצריך את האשראי של בעל הרכב? תודה רבה על המידע!
 5. אפשר לקבל הסבר מזה דו"ח סליקה ואיך מוציאים אותו?
 6. אני גם חשבתי שעדיף לא לוותר על הבדיקה, תודה! אני אשמח לקבל המלצות למכון בדיקה בהרצליה.
 7. היי, אני מעוניין לקנות את הרכב בימים הקרובים ואני מתלבט אם לקחת את הרכב לבדיקה, הרכב יד 1 וקיים ספר טיפולים מלא ולפי הפירוט נראה שהרכב קיבל טיפולים שוטפים. באחד הטיפולים האחרונים החליפו חיישן חמצן? אני אשמח לדעת מה המשמעות ואם זה לא משהו רציני שצריך לקחת בחשבון בקניה של הרכב. אני אשמח לשלוח בפרטי את ההיסטוריה המלאה כדי לקבל חוות דעת. מה אתם חושבים באופן כללי על קניית רכב ללא בדיקה? האם כדי לחסוך את הבדיקה או לשלם ולהיות עם ראש שקט? תודה לעוזרים!
 8. המצבר דווקא יחסית חדש, לדעתי בן חצי שנה. הסלד תקין גם בזמן שהמזגן עובד.
 9. היי, הרכב של אחותי (סוזוקי סוויפט 2008) התחיל לאחרונה לרעוד בזמן הפעלת המזגן, ברגע שהמזגן כבוי ולא עובד הרכב שקט ולא רועד. ביקור במוסך לא עזר וטיפלו בכל מיני דברים שכנראה לא היו קשורים לתקלה, השלב הבא היה לשלוח את הרכב לבדיקה דרך מחשב למרות שאף נורה לא דולקת. בעל המוסך דרש 400 ש"ח רק כדי לחבר את הרכב למחשב כדי לאתר את התקלה, אמרתי לאחותי שתעצור ותוציא את הרכב מהמוסך, המחיר נשמע לי מאוד לא הוגן לאור העובדה שהיא שילמה על טיפולים אחרים שכלל לא פתרו את התקלה. אני אשמח לקבל כיוון בנוגע לתקלה שיכולה לגרום לרעידות מהסוג הזה, וגם אולי המלצה על מוסך מומלץ באזור השרון (נתניה). תודה לעוזרים!
 10. בכנות, אני עדיין מתלבט ולא סגור על זה. זה הרבה תלוי בבעל הדירה ובתחושה שאני אקבל תוך כדי ההתנהלות מולו, אם אני ארגיש לא בנוח אז אני אוותר על הדירה. אני שואל לגבי דברים אחרים כדי לדעת איך להתנהל במידה ואני כן אחליט לחתום על החוזה.
 11. זה צ'ק שלא צריך להפקיד אלא אם כן יש סיבה לכך, זה מזומן לכל דבר והכסף כבר ירד מחשבון הבנק אבל הוא יצטרך להחזיר לי את הצ'ק בסיום תקופת השכירות.
 12. תקופת השכירות מתחילה ב-1 למאי, לפי החוזה יש בקשה לספק את כל הצ'קים והביטחונות (צ'ק בנקאי בסכום של 3 חודשי שכירות) בזמן חתימת החוזה. אנחנו נפגשים ביום ראשון לצורך חתימה, אני צריך לחשוש אם אני מספק את כל הצ'קים והביטחונות מראש? לדרוש מפתח או לעשות זכרון דברים על משהו מסוים? תודה רבה!
 13. ד"א, מתי בד"כ נהוג למסור את הביטחונות/צ'קים? בעת קבלת המפתח לדירה או בזמן חתימת החוזה?
 14. מעניין, אני אף פעם לא התעמקתי יותר מדי בחשיבות של הביטוחים האלה. במידה ויש למשכיר ביטוח מבנה ויש שריפה שפורצת לא באשמת השוכר אז חברת הביטוח יכולה בכל זאת לתבוע את השוכר? אלו הסעיפים בחוזה בנוגע לביטוחים שהמשכיר דורש: השוכר יעשה בקשר עם המושכר את כל הביטוחים המפורטים בהמשך לשביעות רצון המשכיר: א) בטוח אש, רעידת אדמה, התפוצצות, נזקי מים, בסכום שלא יפחת מערכו הריאלי של המושכר במשך כל תקופת השכירות; השוכר ידאג לכך כי בנוסח הפוליסה ייכלל סעיף הצהרתי כי השיפוי בגין נזקים כנ"ל ישולם, בקרות המקרה, על ידי המבטחים ישירות למשכיר ולא לשוכר. ב) ביטוח צד ג' בפני כל נזקי גוף ורכוש הנובעים בכל דרך שהיא מהחזקת המושכר והשימוש בו על ידי השוכר, פוליסת אחריות צד ג' תכלול סעיף אחריות צולבת.
 15. לנקות מסננים זאת לא בעיה, אבל "לתקן כל נזק עקב תחזוקה לא ראויה" נשמע לי כמו ניסוח פרוץ מדי, איזה תחזוקה כבר יש למזגן? מדובר גם על מזגן מרכזי אם זה משנה משהו. בעל הדירה הקודם שהיה לי הזמין פעם בשנה על חשבונו טכנאי מזגנים מבלי שבכלל ביקשתי שניקה את המזגנים עם מכשירים מיוחדים והחליף פילטרים וזה עלה לו 800 ש"ח.
×
×
 • תוכן חדש...