Jump to content

מרק10

 • פרסום הודעות

  28,303
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

339 טוב

3 עוקבים

אודות מרק10

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כפר הזעזועים
 • מקצוע
  הנדסת טילים גרעינים

צפיות אחרונות בפרופיל

10,087 צפו בפרופיל
 1. כול עוד אתה לא עובר את המהירות המותרת בחוק.
 2. בתור אחד שמכיר מקרוב את הנושא של חוזרים מארה"ב אתה צודק ב-100 אחוז אבל אתה לא תקרא על זה בפורומים שחוזרים לארץ בכדי לקבל טיפולים במגוון מחלות ובעיקר לטיפולי פוריות שהינם חינם אין כסף.
 3. היי חברים, האם במקרה למישהו יש שלט למזגן אלקו הייטק מאוד ישן למסירה ? השלט מיועד לאדם מבוגר שקשה לו להתרגל לשלט אוניברסלי. תמונה של השלט.
 4. במכונה שברשותי קיימת הדלתית כמו בתמונות שצירפתי עם סימונים לכמויות נוזל כביסה ובין היתר תפקידה למנוע את זרימת הנוזל לתוך המכונה בזמן מילוי התא בנוזל כביסה כלומר התא במכונה שלי כן מתאים לנוזל כביסה. בכול מקרה זה ממש לא משנה מכיוון שאם אתה משתמש בנוזל כביסה או ג'ל בסופו של דבר הם יורדים לתוך הדוד כמה שניות לפני שמתחילה זרימת המים לתוך התא. * בעבר במכונות כביסה יישנות כמו זוהר האגדתית לא היו בכלל תאים לחומר ניקוי או מרכך כביסה. פשוט היינו שופכים את האבקה לתוך התוף ולקראת סיום תהליך הכביסה (מחזור אחרון) היינו מוסיפים מרכך כביסה.
 5. הפיתרון שהצעתי טוב יותר משלך מכיוון שהוא מתאים לכול ימות השנה בלי קשר לסגר או יום כייף.
 6. רכב ללא צריכת זרם פרזיטית גבוהה ומצבר טעון ויחסית לא יישן אמור להניע את הרכב גם אחרי שבועיים שהרכב עמד. 1. בדוק צריכת זרם פרזיטית שלא תעבור את 50-60 מילימאפר. 2. בדוק בעזרת בודק אלקטרוני את מצב המצבר. * לחילופין בצע נסיעה של 15-20 דקות ללא צרכנים כבדים לפחות פעם בשבועיים. ברכבים רבים ניתן לנתק פיוז ייעודי אשר תפקידו להוריד את צריכת הזרם למינימום כאשר הרכב נמצא באחסנה לכן בדוק בספר הרכב אם קיימת אופציה כזו ברכבך.
 7. אל דאגה עוד מעט הצטרף אלייך למלחמה ChemGuy85 בגרסה משופרת. תמתין בסבלנות שהוא יצבור 150 הודעות.
 8. במידה ולא קיימת הצפה במדיח הכלים ואין קוד תקלה הייתי מנסה תחילה לחבר צינור רגיל ללא מנגנון ההגנה ובודק האם המדיח עובד בצורה תקינה. המנגנון מתחמם בגלל שהסולונאיד מקבל כול הזמן פיקוד להשאר במצב פתוח וכנראה ללא זרימת מים המנגנון מתחמם או בגלל תקלה פנימית במנגנון. אין מה לתקן במנגנון עצמו.
 9. נתק את המכונה מהחשמל. בחלק העליון של האקווסטופ יש מסנן או שניים תפרק אותם ונקה אותם.
 10. למה צריך את קרסו בשביל להחליף נוזל של התיבה ? קפוץ למוסך אורן בחולון או זיסו בת"א והם יבצעו את העבודה טוב יותר ממוסך מורשה הייבואן.
 11. נזילה של נוזל קירור עלולה להתרחש ממספר רב של מקומות לכן יש לבצע בדיקה מקיפה במוסך של מערכת הקירור. נוזל קירור איכותי יותר לא יפתור את הבעיה.
 12. רוקן את הכמות העודפת בעזרת מזרק שתוכל לרכוש בסופר פארם. רצוי לרכוש מזרק בעל נפח של 50-60 מ"ל. המפלס צריך להיות עד סימן MAX כאשר הנוזל קר. החלפת נוזל קירור אינה חלק מתהליך החלפת רצועת התיזמון. בהרבה מקרים כאשר המכונאי רואה שהמפלס במיכל נמוך הוא מוסיף נוזל קירור ולפעמים קצת מעל סימן MAX.
 13. תבדוק האם הניווט בעזרת גוגל MAPS עובד תקין. תקלה כמו שציינת מופיעה מעת לעת.
 14. בהחלט עדיף מלעבוד בעיבוד שבבי בחום של 36 מעלות צלזיוס ללא מזגן ולקבל משכורת של 6000 שקלים.
 15. אם אתה גבר גבר אני רוצה לראות תמונה שלך שאתה מלטף חזיר בר בחיפה.
×
×
 • Create New...