Jump to content

מרק10

 • פרסום הודעות

  27,788
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

3 עוקבים

אודות מרק10

 • דירוג
  סמכות אודיו - חשמל
 • תאריך לידה 31/05/1963

Personal Information

 • מיקום
  כפר הזעזועים
 • מקצוע
  הנדסת טילים גרעינים

צפיות אחרונות בפרופיל

8,789 צפו בפרופיל
 1. ברמת התכנון האלטרנטור של הרכב לא מתוכנן לעמוד באין ספור טעינות של מצבר פרוק לגמרי אבל בהחלט ניתן לעשות זאת במידה ואתה לא מבצע זאת 10 פעמים בחודש. לטובת המצבר עדיף לבצע טעינה בעזרת מטען ייעודי.
 2. אני לא יודע עד כמה זה נכון ועובד אבל קיימים בארץ לא מעט מייקרים אשר טוענים שהם בקשר עם משרד הבריאות בכדי לספק להם מכונות הנשמה שנבנו במהלך השבועיים האחרונים. האמת שאינני סומך על איכות המוצר שלהם והאם הוא באמת עומד באיזה תקן רפואי. עוד משהו... " אבי דדון, ראש מנהל הרכש במשרד הביטחון, הוסיף: "מפעל פלייט מסוגל כיום לייצר 60 מכונות בחודש. הציפייה היא שהם יוכלו לעלות לקצב של 600 מכונות בחודש"" אני מציע לך להמשיך עם מספרים והתיאוריות וגם טבלאות אקסל במקום לכתוב דברים שאין לך שמץ של מושג בהם ואתה ניזון מקריאה באינטרנט בנושא יכולות התעשיה האמריקאית..
 3. ממש לא נכון. בארה"ב קיימים גם בימים אלה מפעלים לייצור כול דבר. חברות אלקטרוניקה כמו טקסס אינסטרומנט מייצרת שבבים בארה"ב, קנדה, אירלנד וגם בסין.
 4. חבר'ה, ארצות הברית היא מעצמה ויש לה יכולות לייצר כול דבר מהיום למחר. בארה"ב יש המון מפעלים בכול תחום שתרצה אשר מייצרים ומוכרים רק בארה"ב ולא למדינות אחרות. ברגע שחברות בארה"ב צריכות להתגייס לפתרון בעיה יש להם את כול היכולות הדרושות.
 5. בצד ימין מתחת לתא הכפפות קרוב לפינה השמאלית.
 6. לצערי מיום ליום התצוגה נראית יותר גרועה. החלק העיקרי עבור המשתמשים זה פנל ההודעות ואותו צריך להגדיל כמה שיותר. יותר מידי תוכן מיותר. נושאים פופלאריים/נושאים אפשר לצמצם למינימום או לבטל כליל.
 7. למוסך מדרכה אין הוצאות ואין אכיפה לכן עדיין יישנם אנשים שנהנים מההפקרות בתחום.
 8. מרק10

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  אני מציא לאדון קסטרו לממן מכספו את הירידה בהכנסות ולא לבקש מהמדינה. יש בתור אנשים שאין להם מה לאכול ולא גרים בווילה של מאות דונם. חוצפן.
 9. סע לקניות במרחק של 2 קילומטרים מביתך וחזור חלילה ✈️
 10. במקומות מסויימים בארץ ובמיוחד בדירות קרקע באיזור צפוף תצטרך להתקין אנטנה חיצונית או אנטנה עם מגבר בפנים הבית.
 11. מערכת הטעינה ברכבים ללא מערכת עצור/סע מתוכננת לשמור על מצבר מלא (טעון) ב-100 אחוז כאשר הרכב נמצא בתנועה. במקרים חריגים במיוחד בחורף ונסיעות קצרות עלול לקרות שהמצבר לא טעון עד הסוף וייתכנו בעיות התנעה. אם המצבר תקין ומערכת הטעינה תקינה ולא קיים צרכן פרזיטי הצורך זרם זרם של יותר מ-50-80 מיליאמפר בהחלט ניתן להשאיר את הרכב גם שבועיים ללא תנועה. * גם במצב סרק האלטרנטור מטעין את המצבר ללא שום בעיה במידה ולא מפעילים צרכנים כבדים כמו ווישרים+אורות גבוהים+מזגן ככה שניתן בהחלט להטעין את המצבר בחניה למשך 20 דקות פעם בשבועיים בכדי להיות בצד הבטוח. מי ששאל עדיף לצאת לנסיעה קצרה במקום למלא את המצבר בסרק בחניה.
 12. ממש לא נכון. הצעה גרועה ביותר. מומלץ לקרוא באינטרנט למה אתה טועה.
 13. תאכ'לס לא הייתה שום הצדקה להתנפלות שהייתה לפני שבועיים. עכשיו הכול רגוע וכייף לעשות קניות בחצי חינם. שומרים על מרחק סביר ומספר הקונים ממש מועט. לדעתי במהלך השבועיים שלושה הקרובים נראה שקצב ההדבקה בארץ יירד והמגמה תתהפך.
 14. אז אמרו והיו המלצות... לא צריך לקחת כול המלצה בתקופה הזו כנכונה. לשקול ולהחליט.
 15. תשנה את שם המשתמש לקורונה ונטילטור.
×
×
 • Create New...