Jump to content

מרק10

 • פרסום הודעות

  27,945
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

105 טוב

3 עוקבים

אודות מרק10

 • דירוג
  סמכות אודיו - חשמל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כפר הזעזועים
 • מקצוע
  הנדסת טילים גרעינים

צפיות אחרונות בפרופיל

9,154 צפו בפרופיל
 1. נסה אצל דובין. תגיע עם הקבל שפירקת.
 2. הבהרות למי שנמצא בחל"ת בנוגע להמשך זכאות לדמי אבטלה תאריך פרסום: 02.06.2020 בימים האחרונים אנחנו מקבלים שאלות רבות ממקבלי דמי אבטלה שנמצאים בחל"ת, בנוגע להמשך זכאותם לדמי אבטלה. להלן הבהרות בנושא: החל"ת לא מסתיים בסוף מאי באופן אוטומטי - מי שנמצא בחל"ת, ימשיך לקבל דמי אבטלה בהתאם לימי הזכאות שנקבעו לו. המעסיק לא צריך לעדכן על המשך חל"ת - הארכנו את תקופת החל"ת באופן אוטומטי. מי שנגמרו לו ימי האבטלה לאחר 1.3.20, יוכל להמשיך לקבל דמי אבטלה עד 31.5.20 - נכון לעכשיו אין הארכה גם לחודש יוני. אם הממשלה והכנסת יאריכו את התקופה, אנו נעדכן על כך באתר. מי שהיה בחל"ת ופוטר ולא חזר לעבודה - יכול להמשיך לקבל דמי אבטלה כל עוד נותרו לו ימי אבטלה לתשלום. במקרה כזה, צריך לשלוח לנו את מכתב הפיטורים מהמעסיק, ולהמשיך להירשם בשירות התעסוקה (בהתאם להנחיות). עובדים שמוצאים לחל"ת מ-1.6.20 - תקנות לשעת חירום לא חלות עליהם. אם תקופת החל"ת היא 30 ימים לפחות, הם יוכלו להיות זכאי לדמי אבטלה, בהתאם לעמידתם בתנאי הזכאות. מי שחוזר לעבודה - צריך לדווח לנו על כך באתר.
 3. עוצרים בכדי לרוקן את שלפוחית השתן. קיבלת תשובה מקצועית ובעלת פוטנציאל לסטרטאפ.
 4. תראה לי מאוורר ביתיי העובד על מתח רשת החשמל עם פחמים.
 5. איביי מחקו את המכירות של OFFICE 2016 של המוכר שררכשתי ממנו. זו ההודעה שקיבלתי. מוזר מאוד כי המוכר הזה מכר חבילות OFFICE במשך יותר משנה. We removed this listing from the site. For more information and next steps go to Messages. For information about delivery, view your order details.
 6. בכול פאנצ'ריה חינם אין כסף או תמורת 5 שקלים.
 7. ראיתי וגם שמעתי על המון גירים של VAG מסוג DSG עם בעיות בהעברת הילוכים ומכות בזמן העברת ההילוכים. כנראה שזו לא תקלה אלא פיצ'ר.
 8. לרוסים היו תחנות חלל לשימוש צבאי. https://en.wikipedia.org/wiki/Almaz
 9. תשמ'ע, הרוסים בזמנו בנו גם מעבורת חלל ובגלל בעיות תקציב הם הפסיקו את הפרוייקט. הרוסים מקדימים את ארה"ב וגם סין בחקר החלל בעשר שנים לפחות. קרא וחפש מידע על תוכניות החלל של רוסיה ותגלה כמה שעות אדם וניסויים ביצעו הרוסים בחלל ותופתע..
 10. בכייף. לא מצאת את התקלה שגרמה למפוח לא לעבוד ? אולי הקונקטור היה משוחרר ? בעיית מגעים ?
 11. מרק10

  איך מחליפים שקע?

  פאזה זה הפין הימני בשקע החשמל בקיר. צבע הבידוד של המוליך החשמלי לפי התקן החדש הוא חום. בדרך כלל על השקע/תקע מסומנת הפאזה באות L.
 12. מרק10

  איך מחליפים שקע?

  תשמ'ע,, אני גם בקיא בתחום החשמל/אלקטרוניקה ומתעסק בתחום גם בצורה מקצועית וגם כתחביב כ-30 שנים וקצת. בתור ילד למדתי מבעלי מקצוע דברים תוך כדאי צפייה בעבודתם+בלבולי מוח אם מדובר על אינסטלציה ביתיית, צביעה וגם חשמל. לצערי בימינו התפתחה תופעה של תביעות ניזיקין בכול תחום בחיים לכן אני נזהר בייעוץ בעניין חשמל.
 13. אתה בטוח שפיוז של 10A שייך למפוח ? נראה לי פיוז בעל ערך נמוך מידי. חייב להיות פיוז נוסף של 30-40 אמפר. בכול מקרה הבעיה שאתה מתאר עלולה לקרות מכמה סיבות והם: 1. פיוז שרוף (צריך לבדוק למה הוא נשרף). בעיה בקונקטור/חיווט. 2. ממסר לא תקין. 3. מודול נגדים (מהירויות). 4. מפוח לא תקין. מהזול ליקר ☹️
 14. אכן הבעיה יכולה לקרות בגלל דיודות יישור לא תקינות או אפילו ווסת מתח לא תקין אבל בכול מקרה הדבר מצביע על אלטרנטור לא תקין או תכנון לקוי של האלטרנטור והיו דברים מעולם. בכול מקרה במידה וקיים ריצוד אורות הנגרם בגלל האלטרנטור על ייצרן הרכב לטפל בבעיה ולא לפתור אותוה בתיאוריות אלא בפיתרון מעשי. כפי שציינתי קודם בהודעה הקודמת.
×
×
 • Create New...