Jump to content

מרק10

 • פרסום הודעות

  27,787
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

27 נייטרלי

3 עוקבים

אודות מרק10

 • דירוג
  סמכות אודיו - חשמל
 • תאריך לידה 31/05/1963

Personal Information

 • מיקום
  כפר הזעזועים
 • מקצוע
  הנדסת טילים גרעינים

צפיות אחרונות בפרופיל

8,782 צפו בפרופיל
 1. בצד ימין מתחת לתא הכפפות קרוב לפינה השמאלית.
 2. לצערי מיום ליום התצוגה נראית יותר גרועה. החלק העיקרי עבור המשתמשים זה פנל ההודעות ואותו צריך להגדיל כמה שיותר. יותר מידי תוכן מיותר. נושאים פופלאריים/נושאים אפשר לצמצם למינימום או לבטל כליל.
 3. למוסך מדרכה אין הוצאות ואין אכיפה לכן עדיין יישנם אנשים שנהנים מההפקרות בתחום.
 4. מרק10

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  אני מציא לאדון קסטרו לממן מכספו את הירידה בהכנסות ולא לבקש מהמדינה. יש בתור אנשים שאין להם מה לאכול ולא גרים בווילה של מאות דונם. חוצפן.
 5. סע לקניות במרחק של 2 קילומטרים מביתך וחזור חלילה ✈️
 6. במקומות מסויימים בארץ ובמיוחד בדירות קרקע באיזור צפוף תצטרך להתקין אנטנה חיצונית או אנטנה עם מגבר בפנים הבית.
 7. מערכת הטעינה ברכבים ללא מערכת עצור/סע מתוכננת לשמור על מצבר מלא (טעון) ב-100 אחוז כאשר הרכב נמצא בתנועה. במקרים חריגים במיוחד בחורף ונסיעות קצרות עלול לקרות שהמצבר לא טעון עד הסוף וייתכנו בעיות התנעה. אם המצבר תקין ומערכת הטעינה תקינה ולא קיים צרכן פרזיטי הצורך זרם זרם של יותר מ-50-80 מיליאמפר בהחלט ניתן להשאיר את הרכב גם שבועיים ללא תנועה. * גם במצב סרק האלטרנטור מטעין את המצבר ללא שום בעיה במידה ולא מפעילים צרכנים כבדים כמו ווישרים+אורות גבוהים+מזגן ככה שניתן בהחלט להטעין את המצבר בחניה למשך 20 דקות פעם בשבועיים בכדי להיות בצד הבטוח. מי ששאל עדיף לצאת לנסיעה קצרה במקום למלא את המצבר בסרק בחניה.
 8. ממש לא נכון. הצעה גרועה ביותר. מומלץ לקרוא באינטרנט למה אתה טועה.
 9. תאכ'לס לא הייתה שום הצדקה להתנפלות שהייתה לפני שבועיים. עכשיו הכול רגוע וכייף לעשות קניות בחצי חינם. שומרים על מרחק סביר ומספר הקונים ממש מועט. לדעתי במהלך השבועיים שלושה הקרובים נראה שקצב ההדבקה בארץ יירד והמגמה תתהפך.
 10. אז אמרו והיו המלצות... לא צריך לקחת כול המלצה בתקופה הזו כנכונה. לשקול ולהחליט.
 11. תשנה את שם המשתמש לקורונה ונטילטור.
 12. תשמ'ע, בשלב זה לא נראה לי שאני אקפיץ שוב פעם הודעות הקשורות לטבלאות שלך כיוון שאתה מזגזג ונתפס למספרים שנוחים לך ולא לאמת האבסולוטית. לפני 3 ימים וקצת היו 4-6 מונשמים, לאחר 3 ימים לצערי יש 24 מונשמים. אתה חזית 100 מונשמים כלומר מספר המונשמים עלה פי 4 ולא פי 16 לכן הטבלאות של לא מנבאות נכונה את מספר המונשמים ועל זה היה הדיון בנינו.
 13. טוב, עברו קצת יותר מ-3 ימים וטבלאות האקסל שלך טועות בגדול וגם הנבואות של ד"ר אירית לקסר, שגויות לחלוטיין ואני שמח על כך. אין מאות מונשמים ואפילו לא הגענו ל-100 מונשמים אלא ל-24 מונשמים. בקיצור צריך להתחיל לסנן פרסומים באינטרנט של אנשים וגם רופאים בכירים ולהפעיל קצת שיקול דעת לפני שיוצאים בהצהרות מגוכחות. ייתכן מאוד שזה יקרה אבל לא בצורה מעריכית או לוגריתמית. https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5698276,00.html?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic
 14. אל תדאג מחשב הרכב לא נשרף לך. אם המחשב היה נשרף לך כנראה גם את ההודעה הזו לא היית מקבל. חפש פיוז שרוף.
×
×
 • Create New...