Jump to content

Benor

 • פרסום הודעות

  1,722
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

21 נייטרלי

אודות Benor

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. דעה מפי איזה בלוגר על הקורונה: http://www.assafnathan.com/2020/03/איך-העולם-ירד-אל-ברכיו-בגלל-שפעת/
 2. מזל טוב אור. אני רואה שאתה מחובר מאוד לצד הרציונאלי והכלכלי. אשמח לשמוע את דעתך הכנה: האם לצורך גידול ילדים במדינת ישראל, כדאי ורצוי שתהייה הכנסה משותפת של 20 נטו לפחות (משני הזוגות ביחד) אחרת יהיה מאוד קשה לגדל ילד/ילדים במדינה יחסית יקרה כמו ישראל?
 3. במצב שגרתי רגיל שאיננו "קורונאי" , מהו ממוצע תפוסת מכונות ההנשמה בבתי החולים?
 4. תודה על התגובות. כמו שדרוויש אמר, אין כרגע צורך להחליף את כל הלוח. בסה"כ מדובר כאן בעניין אסתטי ובנוחות. הדלת הקיימת לא נשארת במקום כשאני פותח אותה.
 5. ALÞћÃ , עזוב אותך סטטיסטיקות. סגרו לך את מקדונעלדס איך אתה שורד? 🍔 ובשביל שתהיה תגובה רלוונטית: יש פילוח של מספר חולים/ תמותה לפי גילאים?
 6. מישהו מחובר לסיבים של סלקום והוא מרוצה?
 7. https://www.facebook.com/groups/ILFiber (ייתכן ויש בקבוצה הזו כל מיני בעלי אינטרס)
 8. קטע הזוי - אני מקבל חיסונים לאלרגייה עונתית/אבק פעם בחודש. הייתי בטוח שיבטלו לי את התור. הופתעתי שעכשיו התקשרו אליי שהתור מתנהל כרגיל. השבתי בטלפון שאני מעדיף לא להגיע בתקופה הנוכחית. אמנם טיפולים כאלה דורשים רצף טיפולי אבל לרוב, אין בהם שום דבר דחוף והם סובלים דיחוי. ולמרפאות האלה בתקופה הנוכחית בטח עדיף שלא להתקרב.
 9. קורולה, לחלוטין אני לא מעביר עליך ביקורת אני סתם תוהה עם עצמי. למה אתה עושה את כל הניתוחים האלה, הגרפים והאקסלים? ייתכן שענית על זה כבר ולא שמתי לב. אני עם Transporter. הבעיה שבעיר המונית זה קצת יותר קשה ליישום כולל אנשים שגרים בבניינים, שאפשר להדביק בלובי, מעליות וכד'. (מדרגות זה לא רלוונטי למשל למי שגר בקומה גבוהה במגדל). במושבים וקיבוצים קטנים, אני באמת חושב שזה לא יפריע לאף אחד עם כמה אנשים יחליטו לטייל בשדות.
 10. transporter, אני חושב שהכוונה היא יותר לאנשים פרטיים ובאופן כללי שלא דואגים או דאגו לחסכון/קרן חירום בצד של מס' חודשים ליום סגריר. בכל מקרה, אני לא בטוח שזה הזמן לשפוט מישהו.
 11. ברור לי. בכל מקרה אני כבר יותר משבוע בבית ופרט להצטיידות חיונית (מזון וכד') אני לא יוצא מהבית.
 12. אני קניתי את זאת ואני מרוצה, מרגיש שלא חסר לה כוח לשימושים שאני צריך אותה. https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=29445&iszap=1# מברגה יחסית פשוטה של WORX. (לא מתאימה לקידוח בקיר/או בבטון) ---------------- עכשיו ראיתי שבתוספת קטנה, אפשר לקנות את המברגה הזו: https://www.pmarket.co.il/product/מברגה-הלימה-נטענת-20v--סוללה-worx---wx371?aff=Zap&aff_a=1 לפי המפרט שלה, יש לה מצב הלימה והיא יכולה לקדוח בבלוקים. https://www.worx.co.il/product/מברגה-הלימה-נטענת-20v-סוללה/ 1. למישהו יש ניסיון איתה? 2. מה ההבדל בין מברגות שעובדות על מתח של 12V לבין כאלו שעובדות על 20V? נ.ב. מצאתי סרטון שמדגים קצת את היכולות שלה: (רואים שם שהוא קודח בבלוק).
 13. עושה קניות, משתדל לעשות מהמכולת הקטנה השכונתית. וקניות רציניות יותר, מהסופר. לובש כפפות שאני יוצא מהבית למרכז הקניות, מחזיק באלכוג'ל אין לי מסיכה ואני גם לא מתכוון לקנות (הבנתי שזה לא ממש יעיל). בחיי, אפילו שאני יודע שזו מחשבה לא רציונאלית ולא הכי הגיונית אני לפעמים חושב שאני כבר מעדיף להידבק ולהיכנס לבידוד בבית, מאשר כל הזמן להיות בתחושת פחד ואי ודאות מלהידבק ולעסוק כל הזמן באובר היגיינה וניקיון. כי החל מרגע שאני חולה בזה ומחלים בהנחה שאין הדבקה שנייה - מבחינתי סיימתי עם כל העיסוק בזה וכל זה מאחוריי.
 14. מחיפוש קצרצר באינטרנט מצאתי את הדבר הבא, אך אני רואה שהמידות לא מתאימות: https://www.niskoelec.com/items/1349972-מכסה-ללוח-חשמל-24-מודול-NISKOBOX צרפתי תמונות להמחשה של החלקים שאני רוצה להחליף. כמו כן, אשמח לקבל המלצה לחנות אביזרי חשמל שתוכל לעזור לי במשימה בגזרה של חדרה - הרצליה. מידות הגומחה: רוחב 25 אורך 32.5 תודה!
 15. זה נראה כמו איזה Sweatshop או איזה מפעל Underground בתוך מחנה פליטים. עצוב שעדיין יש אנשים בעולם שעובדים בתנאים כאלה.
×
×
 • Create New...