Jump to content

Benor

 • הודעות

  1,852
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

5,465 צפו בפרופיל

הנקודות של Benor

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

201

מוניטין

 1. בשריון לא הייתי, אבל התגייסתי לחיל דיי דומה. רק טיפ אחד אני יכול לתת לך שבדיעבד לא השתמשתי בו ואני מצר על כך. אם קורה משהו/יש פציעה בעיה בריאותית שמתפתחת ואתה נתקל (הבן שלך) במבוי סתום ולחוסר טיפול והקשבה מהמערכת. כמובן שקודם כל להשתמש בכל הצינורות הקיימים. לדעת להציב למערכת גבולות ברורים וקווים אדומים. להבין שהמערכת הזו לא פרה קדושה כפי שעושים ממנה. להבין שמי שנותן פקודות בסופו של דבר לבן שלך, הוא חייל המבוגר יותר ממנו ב1-3 שנים ומבחינתם צרכי המערכת קודמים לצרכים של החייל. לדוג' - לא קבלתי רופא באופן מיידי ובהול עם מקרה רפואי משמעותי שהיה לי ונאלצתי להשתתף באימונים, תורנויות שמירות וכד'. לקח מס' ימים/מס' שבועות עד שקבלתי תור לרופא מומחה. היום בדיעבד - מבקש שההורים יאספו אותי/לוקח אוטובוס נוסע לעשות בירורים ומטפל בעצמי בהקדם האפשרי ושהיחידה תקפוץ. כמובן שאני מדבר פה על מצב קיצוני שמחייב בירור דחוף. הבריאות לדעתי מעל הכל. אתה יכול לגשש מדי פעם איך הוא מסתדר ומתאקלים איך הדינמיקה שלו עם החיילים יכול להיות שבהתחלה יהיה לו שוק בקו"ם ואח"כ עם הזמן הוא יסתגל למערכת.
 2. Benor

  איפה כל הנשים?

  משום מה הכותרת הזכירה לי את השיר הזה:
 3. ככה גם אני שלמתי על החלפת פלאנץ'+תרמוסטט. אם מדובר במיקום בעייתי/קושי בגישה המחיר יכול לטפס בעוד כ-100-200 ש"ח. לפי מדרג המחיר שנקבת הגיוני. https://www.midrag.co.il/Content/PriceList/130864 התרמוסטט+ הפלאנץ' עולה בסביבות 100-150 (לא של כרומגן) .
 4. המכשיר מחייב תשתית חשמל ביתית תלת פאזית. :/ כל אטמור שהוא דורש חיבור תלת-פאזי?
 5. מה לגבי המוצר הזה? https://atmor.net/he/applications/residential/home-905/ מעניין אם אפשר לשרשר אותו, אחרי דוד החשמל עם מחליף החום. ובכלל אם המוצר הזה חוסך משהו או שמדובר בגימיק.
 6. @Buki https://atmor.net/he/applications/sink/series-si-200/ עריכה: קבל ביטול מניח שחיפשת ברז גמיש.
 7. אי אפשר לשלם בויזה נטען ?
 8. מכיר זוגות כאלה. כשגרים בעיר גדולה ביחד עם תחבורה ציבורית סבירה ומתפקדת, זה כנראה פחות מהותי. אבל בהחלט להרבה נשים וגם להרבה גברים הניידות היא פקטור חשוב.
 9. בהחלט תשים לב, אבל לא כל בחורה תתן לזה משקל משמעותי. גם להחזיק רכב בימינו, *כל רכב* זה בכלל לא מובן מאליו.
 10. להשקיע בבורסה זה גם פחות כאב ראש מלדאוג לדירה ולשוכרים. אבל מה שכן, זקוקים לעצבי ברזל.
 11. תסביר לי אתה מה הצורך במסיכה בהליכה בפארק ובאוויר הפתוח.
 12. ^אין שום התחייבות לכך שבטווח זמן של 5-10 שנים תכנס לתקופה שוורית בשוק ההון, באותה המידה היית יכול להיות גם מופסד או לכל היותר ברווח של אחוזים בודדים. הכל תיאורטי. *** ואני ממש לא נגד השקעה בשוק ההון.
 13. האם יש דרך לגרום להתקן Bluetooth מסוים במקרה הזה רמקולים, לשמש כהתקן ברירת מחדל כאשר אני נמצא בסביבתם מבלי לעשות התאמה כל פעם מחדש? (לצורך העניין ב- Spotify) ? משתמש ב- Xiaomi redminote 8 pro אנדרואיד 10 .
×
×
 • תוכן חדש...