Jump to content

Benor

 • פרסום הודעות

  1,818
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

138 טוב

אודות Benor

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

4,437 צפו בפרופיל
 1. גיר מתקדם יותר. מנוע חזק יותר צריכת דלק מעט טובה יותר. נהגתי והתחברתי. את תפיקנטו דור א' אני מכיר היטב ולמען האמת לא התנסיתי בדור החדש של הפיקנטו. ה-i10 באותה התקופה לא הציגה יתרון של ממש.
 2. כשהסינוור מגיע מאחור "ההחשכה" של המראה האמצעית עובדת לא רע. יש פתרון חוקי גם למראות הצד ?
 3. נזכרתי בעוד משהו כרגע אני משתמש בטלוויזית toshiba 42" lcd 720p מ2008 כשעוד טושיבה היו מותג אמיתי ולא חברת מדבקה. היא מסרבת למות ואין לה פיקסלים שרופים.
 4. הרבה אנשים לא מודעים "למצב הלילה" שקיים במראה האמצעית. אמנם פתרון חלקי אבל עדיף מכלום. חלק מהאנשים שספרתי להם על זה, ממש התפלאו מהתגלית החדשה.
 5. מקרר אמקור מ2007 שנמסר אליי. צריך לבדוק שהוא לא צרכן חשמל כבד.
 6. למחוק ולהתקין את הדרייברים מחדש ניסית ? לבדוק מרמקולים אחרים/ אוזניות.
 7. המים מתקררים יחסית מהר אני חושד שאני מחמם / מאבד חום בגלל מחליף החום בדוד. איך אני מתנתק מהמערכת הסולארית ?
 8. לגבי ירידת הערך - תעשה בדיקת פשוטה. תפתח לוי יצחק, ותפתח לוח יד 2 . הספארק הגיעה לארץ מ-2016 משמע היא נמצאת איתנו כ-4 שנים. תעשה אותו הדבר לגבי הפיקנטו וה- I10 ותשווה. בכל מקרה, לא הייתי בונה על שמירת ערך ובטח שלא משברולט. רפידות הבלם+הצלחות נשחקו לי דיי מהר אבל אולי זה גם קשור לתוואי/ לסגנון הנסיעה שלי. ציפיתי שהיא תהיה יותר חסכונית אבל בסה"כ צריכת הדלק שלה סבירה ומעט טובה יותר מהמתחרות. תראה אני השתדרגתי מפז'ו 107, אז הרגשתי שמדובר בהבדל של שמיים וארץ. לא הרגשתי שהיו הפתעות לטובה או לרעה.
 9. עדכון: ממה שאני רואה עד כה הממשק בכרומגן Smart לא הכי נוח. בכל מקרה, מצאתי שם דרך לגרום לדוד להיכבות בכל הפעלה יזומה שהיא לאחר כשעה. אפשר להגדיר שם כל מיני אוטומציות ותרחישים.
 10. לא יודע, לא בדקתי ירידת ערך כי זה לא עניין אותי כשקניתי את הרכב וכרגע זה ממש לא רלוונטי בשבילי מכיוון שאני לא מתכנן למכור את הרכב. לו הייתי קונה בשביל לשמור על הערך ואח"כ למכור לכל המרבה במחיר אז כנראה שהייתי רוכש i10/פיקנטו. אני מאוד מרוצה, כרגע הספארק עונה לי על כל הצרכים והרכב נוח לנסיעה. בדיעבד? הייתי מחכה עוד קצת וקונה את הדגם שלאחר מתיחת הפנים עם הבלימה האוטונומית ומערכת בטיחות מקורית מהיצרן במקום המובילאיי. אני באופן אישי חובב ומעדיף מכוניות קטנות/מיני אז כרגע אני לא פוזל לכיוון הסופר-מיני.
 11. תקרא על פרופסיה. היו תביעות נגד החברה. אמנם מי שנטל או נוטל כנראה על בסיס יום-יומי. לא יודע אם התחילו אחרי, אבל יש טענות שתופעות הלוואי נשארות זמן רב לאחר סיום השימוש בתרופה.
 12. אולי הדגם הזה? https://www.orpc.co.il/items/3251519 אתה מוגבל בתקציב?
 13. יש לי גם SOLO6C למחשב ו-EDIFIRE לסלון ( משמעותית קטנים יותר)
 14. התקנתי היום את הכרומגן. עד כה נראה שעובד בסדר, אבל פונקציה אחת חסרה לי. הייתי רוצה שתהייה אופציה להפעלה חד-פעמית עם קציבת זמן. (יש אבל כל פעם צריך להפעיל את הטיימר באופן ידני). כברירת מחדל שכל הדלקה ידנית שמחוץ או לא קשורה ללו"ז ההדלקות, תכבה באופן אוטומטי את הדוד לאחר כשעה/ הזמן הנתון. בסוויצ'ר זה קיים?
 15. מהי עלותו של חילוץ מקצועי ?
×
×
 • Create New...