Jump to content

Benor

 • פרסום הודעות

  1,847
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

193 טוב

אודות Benor

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

4,958 צפו בפרופיל
 1. לא הסברתי את עצמי כמו שצריך. יש מעין מתקן איסוף בכיור. כשאני מסיר אותו יש זרימה טובה, כשהוא מותקן המים בקושי מתנקזים ולאט מאוד. יש מתקן כזה מוצלח יותר ? או לחלופין גומיית האיטום צריכה להיות למעלה ולא בתחתית המתקן ?
 2. בכיור אצלי במטבח, אין פתרון מוצלח למניעת כניסה של שאריות מזון לתוך הניקוז. המים זורמים מאוד לאט (בהמשך אנסה לעלות תצלום). אם אני שם את הגומיה למעלה (ולא למטה כפי שהיא עכשיו) נתפסים בה כל הזמן שאריות מזון וזה דיי דוחה. למישהו יש פתרון מוצלח שמאפשר זרימת מים סבירה?
 3. הערה לגבי בידוד הרעשים. בהשקעה קלה ומעט עבודה אפשר לשפר לא מעט את רעשי הרוח. להזמין ולהוסיף גומיות לדלתות , למכסה המנוע ולתא המטען. ואפשר לעשות את זה בפחות מ100 ש"ח. בידוד רעשי מנוע ודרך זה כבר סיפור אחר.
 4. זה מזכיר לי פרק בסדרה הישראלית "בוס בהסוואה". היה שם עובד שקרע את התחת ועבד שעות נוספות בפיצריה בשביל לשלם דמי מזונות. כמובן שאין כאן 1/0 .
 5. @בנצי אם אני מסכם אותך נכון מה שמוביל אותך זה לא כסף ורכוש וכד'. המרצדס/רכוש מבחינתך זה בונוס נחמד. אתה אוהב יותר לעשות כסף מאשר להשתמש בו, והעבודה הקשה וההישגיות מביאים לך תשוקה וסיפוק.
 6. טונר ? כמו הטונר למדפסות לייזר? או שהתכוונת לטינר. אשמח אם תעדכן כשזה יקרה אם לא אכפת לך. אני באופן אישי קבלתי את הגזרה והנחתי לזה. הבנתי שצריך להמשיך לקחת פרופסיה לכל החיים לאחר ההשתלה.
 7. ^אבל אם תחליט נניח שיש לך יעד מסוים להרוויח X , תעבוד מאוד קשה אבל אח"כ תיאורטית תוכל לרדת לחצי משרה ולחיות טוב/לא רע מהפירות שעמלת עליהם?
 8. מעניין העסק נמצא בארה"ב? הייתי בטוח שעסקים בסגנון (בדים, טקסטיל וכד') שמיקומם במערב ולא נמצאים במזרח הרחוק/מדינות מתפתחות נוטים להיסגר או לשנות מיקום. ראה דלתא וכד'. לי גם רצה תיאוריה בראש שכמעט כל אחד רוצה להרגיש שהוא מישהו או משהו. נכנסים לאיזו "דמות" ומשחקים את המשחק.
 9. מצד שני, אולי זה נותן לו מעין כוח ותשוקה והוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה. יש אנשים שיעדיפו לעבוד כל החיים, כל עוד מתאפשר להם. ממה שהבנתי מאנשים עצמאיים/בעלי עסקים, לא ממש קיים אצלם המושג איזון בין העבודה לבית. הוא יסביר על זה יותר טוב ממני: https://www.garyvaynerchuk.com/before-you-question-my-worklife-balance-read-this/
 10. מעניין. התכנון שלכם הוא בעצם לעבוד כמה שיותר קשה ולצבור נכסים מניבים על הדרך, על מנת להגיע לחופש כלכלי ולצאת למעין "פנסיה" מוקדמת בגיל צעיר?
 11. אני לא חושב שעל זה היה הדיון. עיניי לא צרות על עשירים. בהנחה והם מרוויחים את הכסף ביושר ? שיעשו בו כאוות נפשם ויקנו 20 מרצדס מצדי ופרארי . לבריאות. אני חושב שהדיון היה על אנשים שיש להם את היכולת הכלכלית לקנות רכב יקר וטוב יותר ממה שיש חהם אבל זה פשוט לא מעניין אותם ולא חשוב להם ולא בהכרח מתוך פשרה או קמצנות.
 12. תקן אותי אם אני טועה אבל במקום מגוריך, מרצדס לא נחשבת לחריגה בנוף לעומת ישראל והיא קצת יותר "עממית". אני מתכוון לכך שהיא לא מתומחרת באותה רמה כמו בארץ.
 13. אשאל אותך אחרת. נניח שאתה עובד בקיסריה ויש לך רכבת במרחק הליכה מהבית שלך. תוך חצי שעה בנסיעה ברכבת אתה מגיע ליעד שלך. לעומת זאת , נסיעה שגרתית ברכב תערך כשעה עד שעה וחצ לכל כיוון. עדיין תעדיף את הרכב ? או שרכב יקר יותר לא עושה להם את זה, והם לא עושים עניין מרכבים. וזה נטו כלי בשבילם להגיע מא' לב'. הכרתי אנשים שיש להם היכולת לקנות רכב יוקרה אבל זה ממש לא מעניין אותם. מסכים שחלקם אומרים את זה בשביל להרגיש טוב עם עצמם. נ.ב. לא כל השאיפות בהכרח מתבטאות בצורה חומרית.
 14. נסיעת מבחן ברכב שעולה כ 150-200 אלף ש"ח דווקא נראית לי דבר אלמנטרי מאוד. אני לא נכנס לאף אחד לכיס אבל אני מאמין שלרוב האוכלוסיה לא מדובר בסכום שהולך ברגל.
 15. אתה מסיק הרבה מסקנות על סמך כמה הודעות בפורום, על אנשים שאתה בכלל לא מכיר ולא יודע מה יש להם או ו/ כמה הם מרוויחים.
×
×
 • תוכן חדש...