Jump to content

Benor

 • פרסום הודעות

  1,733
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Benor

 1. Benor

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  מצטרף לשאלה. דיירת זורקת מהחלון אשפה ומטנפת את החצר של הבניין. כמו כן, היא משאירה שקיות זבל לפעמים מאחורי הדלת שלה / במסדרון הקומתי. כשמעירים לה או תופסים אותה היא אומרת שזה לא היא. בקיצור - אין עם מי לדבר. זקוק להמלצה למצלמה נסתרת טובה עם חיישן תנועה. כמו כן, לאיזה גורם הכי כדאי לפנות הפיקוח העירוני / המפקח על הבתים המשותפים? עדיפות לגורם שבאמת ירתיע אותה מלעשות את זה שוב ושוב.
 2. Benor

  איך הרכב שלך הגיב בשרב?

  ספארק 1.4 לא הרגשתי משהו מיוחד. נסעתי כשהיה בחוץ 34-37 מעלות. אולי למזגן לקח קצת יותר זמן מהרגיל בשביל לקרר.
 3. סתם מתעניין. במקרה שהחניה נמצאית מתחת לחלון המרפסת שלי. (קומה ראשונה) האם אני יכול לשלשל כבל טעינה מהמרפסת אל החניה? אני חושב שלא, זה באמת מפגע אסתטי ואנשים עלולים להתקל בכבל החשמל.
 4. למי שלא יותר מדי פדנט על התוצאה הפתרון הזה מאוד נוח.
 5. בדיוק נצלתי את המשבר האחרון בשביל להסיט את כספי הפנסיה ממסלול כללי למסלול מניות מקסימאלי. בהינתן אפיק השקעה של כ-30+ שנים. קצת מפתיע שיש מסלול זהה לבני 20-50 ואין מסלולים תלויי גיל נוספים מתחת לגיל 50.
 6. אני חושב שצ'מגיי לא יוצא נגד המגורים עצמם בת"א אלא על הרצון לגור שם בכל מחיר. מי שאין לו את הכסף לגור שם, שלא יתלונן ויבחר מקום מגורים אחר או ילך להתגורר בת"א בדירת שותפים. hans כל זה בהנחה ואתה גר קרוב או סמוך לרכבת. יש את בלבול המוח של ההגעה עד לתחנה (מציאת חניה או המתנה לאוטובוסים וכד'). מתוך כתבה מ- 2017
 7. https://www.themarker.com/realestate/.premium-MAGAZINE-1.8876289 ברגע שמאסה המונית של צעירים יצאו החוצה משם. יוכלו להיות אלטרנטיבות מספיק טובות לעיר הזו. אני מתקשה להבין את ההתעקשות לגור שם, כשאין את היכול הכלכלית לעשות את זה.
 8. תעשה נסיעת מבחן על שתיהן. אין יותר פשוט מזה. עוד חסרון (מבחינתי). לספייסטאר יש מנוע 3 צילנדרים ולספארק 4 צילינדרים. לי אישית הרעידות האלה בסרק לא נעימות. מנסיון אל תצפה מהספארק להיות חסכונית. "חסכון" תקבל איתה רק בשיוט ארוך ללא הרבה עקיפות, ובמהירות של עד 110 קמ"ש. בנסיעה עירונית פקוקה היא לא תהייה חסכונית.
 9. ובנוסף על כך לדעתי, ויהיו כאלה שיחלקו עליי לא להשקיע את הכסף זה גם סוג של סיכון. הערך הנומינאלי נשאר אבל בערך הריאלי הוא נשחק.
 10. @korola אתה כבר יוצא מהבית? חזלש"ת או שאתה בערך באותו המצב/סגנון חיים כמו בתחילת השרשור?
 11. אני אסביר את כוונתי אין הכוונה למחיקה של פוסטים שנכתבו ע"י בעבר. לדוג' - אני גולש באוף טופיק ומצאתי שפוסט הקורונה כבר לא מעניין אותי. יש אפשרות לגרום לכך שהוא לא יוצג (אצלי בלבד ) בעמוד של האוף-טופיק?
 12. Benor

  סקר: גיר רובוטי או אוטומט?

  רק אוטומטי (רציף או פלנטרי) . רובוטי - רק דו-מצמדי עם הסתייגות - אך ורק אם הרכב לא שלי (השכרה, ליסינג וכד').
 13. https://www.hasolidit.com/הבורסה-איננה-קזינו-אלא-אם-תרצו-שתהיה
 14. הוא יכול לעשות כסף בטווח הארוך אם הוא יהיה משקיע ולא סוחר. וגם זה כמובן לא מובטח.
 15. מישהו עשה על זה ביקורת: https://www.youtube.com/watch?v=0mT8NyulBTs תמיד בכל השיווק שותפים האלה משווקים מוצרים מאוד מסוימים ונישתיים ואני תמיד תוהה עם עצמי, אם המוצר כל כך מוצלח וטוב למה הוא לא משווק בדרכים המסורתיות?
 16. אני מתאר לעצמי שניסית כבר צילונים למינהם/כיסוי דאשבורד + פתיחת 4 חלונות להוצאת האוויר החם.
 17. רק אל תשכח דוקרן טמפרטורה, או שאין כמו הרגשה סובייקטיבית.
 18. עם כל החשיבות שבדבר אני מתאר לעצמי שהמזגן לא מהווה עבורך שיקול מרכזי בבחירת הרכב.
 19. ^אתה מפעיל אותו על סירקולציה פנימית?
 20. מרק10 הקדמת אותי. השברולט ספארק 1.4 LTZ לא מאכזבת. במזגן הופיעה טמפ' של כ37 מעלות בחוץ. (ספציפית אולי היא הייתה במקום מוצל). אני פותח 4 חלונות , מפעיל את המזגן על (LOW) מפוח מקסימאלי וסירקולציה חיצונית ונותן לאוויר החם לצאת. אני סוגר את החלונות כאשר אני מגיע למהירות שיוט ומעביר את המזגן לסירקולציה פנימית. לאחר כ-10-15 דקות או שלהרגשתי קר לי מדי אני משאיר את המזגן על LOW ומפעיל את בקרת האקלים. בהשוואה למזגן של הפג'ו 107 ההבדל הוא שמיים וארץ. המזגן מקרר היטב גם במצב סרק אם כי כוחו מורגש יותר בשיוט. תוספת הבידוד שהוספתי לרכב (גומיות בכל 4 הדלתות+תא המטען) עוזרת לשמור על טמפרטורה נוחה בהתאם לעונה. לצערי נהרס לי הדוקרן שמודד את הטמפ' אז אני רק יכול לדווח לפי ההרגשה. סוף סוף רכב עם מזגן נורמאלי. זה ממש מעצבן לנהוג ברכב שהמזגן שלו לא מספק או לא יעיל.
 21. עדיף למקם מיקרוגל עם אטיופים במקביל למאורר.
 22. ומה אתה חושב, ברגע שיהיה מיסוי על דירות בסכומים נמוכים אתה לא חושב שזה יתגלגל אל המשכירים? "אה עכשיו צריכים להצהיר מס מסכומים נמוכים ולהשתמש בשירותיו של יועץ מס אז במקום 5000 נעלה ל-5600". סתם דוג'.
 23. לידיעתכם https://m.ynet.co.il/Articles/5733029
 24. @EliC25 קבלתי ב-12. מזל גדול - היה לי לאן לחזור, בדיוק מחר החל"ת שלי היה אמור להסתיים. וחזרתי לעבוד בשבוע שעבר.
×
×
 • Create New...