Jump to content

yulianx

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  33,548
 • תאריך הצטרפות

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yulianx שיחק אותה בתאריך מרץ 20

התכנים של yulianx היו האהובים ביותר!

מוניטין

399 טוב

6 עוקבים

אודות yulianx

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מעלות
 • איזה רכב יש לך?
  סיטרואן קקטוס 2016/ מיצובישי ספייס סטאר 2014
 • תחביבים
  גיימינג,רכבים ועולם הטכנולוגה.

צפיות אחרונות בפרופיל

10,120 צפו בפרופיל
 1. זה אומר שיש ריקול וצריך לבצע אותו. שים לב שבמידה ובכול זאת לא יחליפו במוסך, הייתי מחליף באופן פרטי, היה מקרה בפורום שאחד המוסכים העלה תמונה, שבו רואים רצועה שלא היה צורך להחליפה לפי היבואן אך בפועל כן היה.
 2. תשים לב לרעידות במהירות בין עירונית או בזמן בלימה, האם כאשר ההגה ישר הרכב לא סוטה הצידה. תבדוק מזגן/חימום וחלונות חשמל. תבדוק תקינות מערכת שמע, כיוון מראות צד חמליות אם יש. תבדוק שיש צמיג ספייר, גק הגבהה ואת הכלים להחלפת צמיג. תבדוק מפלס שמן מנוע/גיר/נוזל קירור.
 3. בעל הרכב יכול להוציא היסטורית טיפולים. ה208 טובה מהמיקרה, לחץ קניה בדרך כלל לא משיג תוצאה טובה. מה שכן אתה יכול להציץ דרך פתח מילוי השמן ולפחות לקבל מדד מה מצבה. כיוון שיש דיווחים על החלפת טורבו ובמקרים מסוימים ומנוע, לא הייתי לוקח סיכון עם הרכב.
 4. הייתי מוותר, מוזר שביבואן לא החליפו אותה, בנוסף הק״מ גבוה לשנתון.
 5. רצועת מנוע אולי הכוונה לטיימינג שכן בעבר ההחלפה הייתה כול 10 שנים או 160 אלף. אם טופל אצל היבואן לא הגיוני שלא החליפו. אפשר לדעת לפי עלות הרצועה. הרכב עם ק״מ נמכבד, על איזה שנה מדובר? החלפת רצועת טיימינג עולה כ אלפיים ש״ח.
 6. איזה מזדה? איזה שנה? אלה יכול לבקש דוח שמאי על מנת לראות בדיוק מה הוחלף.
 7. אתה גם יכול לבדוק אם יש ריקול לרכב באתר ל לובינסקי לגבי הרצועה.
 8. לא מחייב, אך מאיך שהרכב מטונף בפנים והעובדה שאין שום תיעוד היסטורי כניראה מראה על היחס שהרכב קיבל, אישית הייתי עובד הלאה. חבר מהעבבןדה מחזיק כמה בערך 4-5 שנים בדגם הזה עם מנוע 1.5, מעבר לזה שהרכב מרגיש עצל בעליות האמינות טובה מאוד.
 9. קשה לומר, הטיימינג בפיורטק למשל התחיל כעבור שנתיים- שלוש, אחרו בערך 50 אלף ק״מ.
 10. כשהמבחן הזה יצא, חלק מהרכבים שנחשבו לבטיחותים נכשלו בו. לעומת שאר הקטגוריה הספייס נחשבת לבטיחותית.
 11. בוא נגיד שבמהירות 110 או יותר אתה לא צריך להרים את הקול, בידוד הכביש סביר ותלוו בסלילה שלו, אבל דווקא ביין עירוני המנוע די זקט עקב סלד נמוך, למשל ב 100 קמ״ש הסלד יהיה באזור ה 2200. מסוף 2014 הספייס קיבלה תוספת אבזור, כמו שליטה מההגה, חיישני לחץ אוויר, בקרת שיוט ועוד.. הרכב עצמו אמין ולא יקר לאחזקה.
 12. yulianx

  רכב עד 30k אמין

  הריקול מתייחס רק לגירסת הטורבו בנזין. שמן מחליפים אחת למה או 15 אלף.
 13. הייתי בודק פורד פיאטסה עם מנוע 1.4, לאותם שנים נחשב בעלת איכות חומרים הטובה בקטגוריה,7 כריות אוויר, פחות מצטיינת בצריכת דלק וביצועים. דייהטסו סריון גם אופציה טובה אם כי לדעתי מרגישה מיושנת יותר.
 14. yulianx

  רכב עד 30k אמין

  ה208 כמה רמות מעל במיוחד עם מנוע הטורבו. למנוע יש רצועת טיימינג שיכולה להתפורר ולגרום לבעיות, יש ריקול בנושא, לכן כדי לבדוק האם הוחלפה, במידה ולא אז להחליף. כדי לחפש את רמת אבזור הבכירה אקטיב. הרכב מעולה לנסיה בין עירונית.
 15. ידני או אוטומט? יש העדפה לקטגוריה? משפחתית כמו פורד פוקוס? סופר מיני כמו פורד פיאסטה?
×
×
 • תוכן חדש...