Jump to content

T_A

 • הודעות

  322
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של T_A

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

3

מוניטין

 1. כנ"ל כבר פנה אלי דייר מתעניין , אמרתי לו שעקרונית אין לי בעיה אם יעבירו כבל מהדירה שלו בפיר עד לחניה ושזה יבוצע בצורה טובה מבלי לפגוע בתשתיות של הבניין. מה שבטוח לא אסכים בשלב זה שמישהו יתקין עמדה שמחוברת לחשמל הציבורי , יש לי מספיק כאב ראש גם ככה, היום מישהו אחד , מחר עוד ירצו ואין מספיק אמפראז' לכולם. אני מניח שבעתיד יהיו חברות שיציעו לבניינים שירותים של גביה לפי צריכה , כל דייר יוכל להתחבר לעמדה ציבורית (נניח כמה עמדות מפוזרות בחניון) ואז מעביר אמצעי זיהוי וזה יהיה כמו דלקן, הגביה תבוצע ע"י החברה דרך כ. אשראי נניח והכסף (בניכוי עמלות) יועבר לועד בית לצורך תשלום החשמל. זה אומנם אומר שתדרש השקעה מצד כל בעלי הדירות , אבל בעתיד שרוב הרכבים יהיו חשמלים זה יתבקש.
 2. T_A

  אימפקט למכונאי חובב?

  יש לי Bosch GDX 18V EC שרשום 185NM עם סוללה 4 אמפר, לא ממש הצלחתי לפתוח גלגלים של רכב (חלק נפתחו)
 3. חכה , חברות ליסינג התחילו לדחוף אותו ללקוחות רק באזור אוגוסט , כבר לא קונים בליסינג את הגרסה ההיברידית הרגילה. יש האטה בהחלפה בגלל הקורונה. לפחות אצלנו בחברה כבר אמרו שיקימו עמדות טעינה, בהתחשב בקורונה ובזה שהחניונים של רוב החברות הגדולות ריקים , אין להם מה למהר. אני החלפתי את הנירו הקודמת שלי בזאת , האמת מדובר בירידה ברמה , עד 2019 לא היו רמות גימור לליסינג ולשוק הפרטי , החוסר ההעיקרי זה במיזוג מאחורה וחלונות כהים אבל זה משמעותי בעיני שיש ילדים, סה"כ רכב טוב , גם אחרי ההקטנה בבאגאז' עבור הסוללה הצלחנו להכניס את כל הציוד שצריך לטיול אוהלים.
 4. אפשר להרגע , סהכ הכרעה במשפט אחד , לא תקדים ולא יהיה ערעור של המשטרה. לא מציע לאף אחד לבנות על זה.
 5. ברכב הזה יש מולטימדיה מבוססת Windows CE , לא שווה יותר מידי , בעיקר רדיו ודיבורית. הניווט מבוסס על תוכנת IGO עם מפות כנראה מ 2013. את השגיאה אתה מקבל כי כנראה הוציאו את הכרטיס SD שמכיל את המפות ,יש לך מתחת לצג מכסה שרשום עליו MAPS , תפתח עם הציפורן ותראה. אי אפשר לשדרג כלום במערכת הזאת , אם זה חשוב לך תתקין מולטימדיה אנדרואיד חדשה.
 6. אם קוראים את הכתבה מבינים את הסיבה האמיתית - "לפי טיוטת חוק ההסדרים מצלמות המהירות סובלות מליקוי אחר: הנהג הישראלי, שמתעקש להישפט כאשר הוא מקבל דו"ח מהירות." זה כל הסיפור, עומס שרק גדל בבתי המשפט , אנשים לא מקבלים זימונים אפילו במהלך השנה מבקשת השיפוט וביטולי דוחות סיטונאים הפתרון היחידי שלנו כאזרחים נגד המצלמות האלו זה למשוך את הזמן למקסימום ולקוות שהתהליך יתעכב מספיק שליחת בקשה לביטול בדקה 90' ללא הודאה באשמה , בקשה להשפט לאחר מכן גם במקיסמום הזמן המותר ואז משחק המתנה מקסימום מגיעים למשפט , מסכימים לסגור עם התובע בקנס מופחת ונגמר הסיפור (בהנחה שלא נסעתי 50 קמ"ש מעל המותר)
 7. נשמע לי קצת מוזר , אני מכיר את שוק הליסינג וספציפית את הרץ , לא מאמין שלא יסכימו לקבל בחזרה קשקאי (רכב שנמכר טוב יד שניה) כמה חודשים לפני, מה גם שיש הרבה חוזים שהם 30 חודשים ולא 36 באופן כללי סיום עסקה כמו שרשמו פה , בחוזה סטנדרטי זה חודש על כל שנה , לקשקאי אני מעריך שזה 2600 ש"ח + מע"מ בערך. בנוסף אני מכיר גם באופן אישי וגם מחברים , כרגע רוב החברות שלוקחות רכבי ליסינג מושכות כמה שאפשר בגלל האי וודאות של הקורונה, ולא רוצות לקחת התחייבויות לעוד 3 שנים ולמצוא את עצמם מחזירים רכבים בקנסות גדולים כי עובדים פוטרו וכו. שורה תחתונה, תלחץ על הקצין רכב ותשגע אותו כל יום שיש בעיות ברכב וכל תקלה הכי קטנה שים אותו לטיפול , בסוף יחליפו לך.
 8. T_A

  הרץ פושטת את הרגל?

  סליחה הייתי חייב להגיב , עבדתי עד לפני שנתיים בחברה (בתחום מערכות מידע), אני יודע להגיד לך בוודאות שזה לא אותם רכבים רכבי מותג 'הרץ' בדרך כלל היו בעלי קילומטרז נמוך מאוד ובאבזור יחסית גבוה לרכבי השכרה. רכבי מותג 'דולר' וטריפטי' יכולים להגיע לק"מ גבוה יותר וגם בעלי מפרט מינימלי בנוסף יש יתרונות אחרים להזמנות מותג הרץ מבחינת השירות ומה מקבלים בהזמנה.
 9. עבודה נהדרת לעשות מיגרציה חלקה לפטפורמה חדשה ככה יש אפשרות למצב לילה? בהיר לי מאוד
 10. אני בנירו גם ביטלתי החזקה על אמצע נתיב, ממש מפריע אבל חבל שזה לא אפשרות למי שרוצה באיוניק החדשות
 11. T_A

  למה כזה יקר לשכור רכב?

  איזה הזיה ברור שאין ביטוח מקיף/ג' כי חברת ההשכרה לוקחת את הסיכוי/סיכון הזה וזה לא חינם כי תאונות קורות ונדרש לטפל ברכבים שלהם ושל צד' ג טיפולים אצל מאכרים? שטויות , הרכבים באחריות ולכן נדרש לטפל במוסכים מורשים של משרד התחבורה , החברות הגדולות מחזיקות רשת מוסכים ומערך לוגיסטי שלם בשביל זה. חוץ מזה , כיוון שכל ההכנסה של החברה זה הרכב , אז גם צריך לממן את העסק עצמו וכל מה שקשור בתפעול שלו (סניפים,עובדים,מנהלה,מערך שירות וכו) , זה לא בהתנדבות.
 12. נירו, עושה אחד ל 17-18 , נוסע לא חסכוני בעליל.
 13. הבנת הנקרא , לא מבטלים שום 2+ באזור נתניה , בירידה מפולג יבוטל נתיב תחבורה ציבורית קיים כדי להקל על היציאה לרכבים. בנוסף גם ישנו את הירידה מ553 מזרח לכביש החוף כדי שלא יתחבר לכביש הראשי ויפריע ל2+ אלא ימשיך עם 2 הנתיבים הקיימים מימין עד תחנת האוטובוס אחרי הגשר כל האזור של פולג זה קלאסטר-פאק רציני , המנכלית המתלהבת של משרד התחבורה כנראה הצליחה לבלבל את השר החדש והוא לא הבין מה נפל עליו
 14. כל חברות הליסינג הגדולות מטפלות במוסכים שלהם, אבל תקלות באחריות מועברות למוסך יבואן. צריך לשים לב לדברים כמו צמיגים (גיל,שחיקה וכו ), שלא חסר חלקים (שטיחים , פלסטיקה וכו), אם כן תדאג שישלימו לראות היסטוריית טיפולים (מתי החליפו רפידות , שמן ) אם יש פגמים בצבע , שפשושים , בדרך כלל יתקנו אם תבקש (יש מי שמעדיף שלא) שכל הפנסים שלמים , לא רופפים לבדוק גיל מצבר , לרכב בן 3 שנים כנראה לא רלוונטי , אבל 4-5 שנים נדרשת החלפה עדיף רכב שהיה ליסינג נהג יחיד ולא השכרה , בנוסף לא יותר מ3 שנים בליסינג (אחרי 3 שנים הוא הופך לרכב גישור שכל כמה ימים מועבר לנהג אחר)
 15. אתה מבין שהמים שאתה שותף איתם את הרכב משולמים ע"י כלל הדיירים בחשבון המים ? זה אפילו לא מחשבון ועד אלא ממש בחשבונית של כל אחד תחת 'צריכה משותפת' אישית לא סובל לראות אנשים משתמשים בצינור כיבוי לניקוי הרכבים בבניין שלנו ואני דואג להעיר.
×
×
 • תוכן חדש...