Jump to content

CX25GTI

 • פרסום הודעות

  4,871
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות CX25GTI

 • דירוג
  פורמוהוליק
 • תאריך לידה 29/10/1970

Personal Information

 • מיקום
  קריית חיים
 • תחביבים
  WRC
 • מקצוע
  שיווק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לבת זוגי יש ארונה , אני נוהג על איוניק. באופן אישי אני הייתי הולך על האיוניק , המכלול של הרכב מתאים לי אישית יותר מהארונה , אישתי בדיוק ההפך הגמור... לכן מציע לך לבצע נסיעת מבחן על מנת מה מתאים לך כיוון שאתה נוהג לא מעט. למיטב זיכרוני הארונה הבסיסית לליסינג נעדרת ציוד בטיחותי אקטיבי, רק עקב זה הייתי לוקח את האיווניק.
 2. DREAME V9 PRO נרכש אתמול ב KSP , מחיר כולל הנחה 789 ש"ח. רושם ראשוני טוב מאוד, האריזה מרשימה מאוד , החלקים נראים חסונים וההרכבה איכותית. מדקות ראשוניות של שימוש במצב אמצעי , השואב חזק ועשה עבודה טובה על השטיח.. מתקן הפלסטיק המתחבר לקיר נראה איכותי ויורכב בימים הקרובים. עידכון לאחר מספר שימושים כולל שאיבה של הרכב המלוכלך של אישתי...
 3. בוקר טוב, שוקל לקנות שואב ידני.. למי מכם יש ניסיון עם ה DREAME V9 PRO? יכול לרכוש ב 789 ש"ח. האם יש אופציה עדיפה ? תודה !
 4. הם פשוט מעבירים את הדו"ח לחברה לתשלום, הם אינם משלמים את הדוח ...
 5. נוהג להוציא דו"ח רשום , אין בעיה עם זה. הרכב רשום על שם חברת הליסינג, מניח שזה ידחה עוד יותר את קבלת הדוח... , מה עוד שיש כוונה להילחם בנושא .
 6. הונח דו"ח חניה על שמשת הרכב, האם ניתן להתעלם ולהמתין לדו"ח אשר ישלח בדואר ?
 7. חושב באופן רציני על מינוף עצמי והפנית משאבים להגדלת ההון העצמי שלי לקראת הגיל השלישי. ההשקעה שאני מחפש היא לטווח ארוך , לא מחפש בוננזות מהיום למחר אלא השקעה ארוכת טוווח ל 10 -15 שנה קדימה. מושקע בשוק ההון בעיקר בתעודות סל עוקבות אחרי המדדים המובילים בארץ ובעולם. חשבתי על רכישת דירה , ולאחר בדיקה אני מבין שבארץ המחירים יקרים והתשואות נמוכות ברמה של עד 3.5%. גורם נוסף אשר הופך את הנושא לחסר כדאיות הוא מס השבח בגובהה 8% אשר מקשה עוד יותר על קבלת תשואה סבירה. לכן חשבתי על רכישת דירה בחו"ל כמובן שדרך בעלי מקצוע , אשמח לקבל המלצות מבעלי ניסיון. אני שומע על תשואות אשר נעות ברמה של בין 5 ל 15 אחוז ... ארה"ב ?, אירופה ? מזרח אירופה ? , איפה כדאי לרכוש ? רעיונות אחרים להשקעות יתקבלו בברכה...
 8. חפש קקטוס 1.2 עם הגיר האוטומטי , מחיר ברצפה, תמורה מעולה .
 9. נהגת פעם ב 308 ? רכב בעל יכולות דינמיות מעולות למי שמחפש את זה , רחוק מתיאור הרכב של זקנים שרשמת מעלה. הקקטוס בדגם האוטומטי תתן לך פיתרון מעולה לצרכים שלך , רכב טוב מאוד לצרכים שציינת. הדאסטר מחייבת הבנה שמדובר על רכב בסיסי שלא כולם מתחברים לאיכות ולביצוע פנים הרכב, צריך לקחת זאת בחשבון.
 10. נוסע באיוניק המחודשת כבר 4 חודשים עם 11,000 ק"מ על השעון. הרכב מרווח ומצויד היטב כבר בגירסאת הליסינג. מסך מובנה בעל רזולוציה טובה מאוד , חיבור לאפל קאר פליי שעובד בצורה טובה מאוד. אני לא יודע מהיכן מגיע הנתון שבו הקורולה חסכונית ב 20% בממוצע מהאיוניק , אני בתוואי הררי של כבישי הצפון מגיע לצריכה ממוצעת של 20 קמ"ל , אין שום מצב שבו הקורולה עושה 24 קמ"ל... האיוניק בדגם המחודש שקטה , מגומרת היטב ונוחה יחסית למתחרות , החיסרון היחיד הוא בשילוב הגיר הרובוטי עם המערכת ההיברידית ברגע שהמנוע כבה והמערכת עוברת למצב חשמלי מלא. בידוד הרעשים שופר משמעותית באיווניק החדשה וזו אינה נקודת תורפה כמו בדגם היוצא. סיכום פשוט- מבין הרכבים פה הייתי בודק את הנירו ובאם היא מתאימה לך, אני לא התחברתי לרכב.
 11. רק נסיעת מבחן תתן לך את הפיתרון הנכון לך. הנירו המחודשת בהחלט רכב ראוי , לטויוטה לא התחברתי.
 12. אתה הולך לרדת לשטח עם הרכב ? אם התשובה חיובית ה XV עדיפה עם יכולות שטח טובות משמעותית מהסוזוקי, אם השטח מתמצה בשבילי קק"ל הסוזוקי תהיה טובה מספיק. הסובארו 1.6 מלבד יתרון השטח נחותה מהסוזוקי כמעט בכל תחום, צרכנית דלק, עיצוב פנים מיושן, תא מטען זעיר , שילוב מנוע גיר עצל (גם בסוזוקי) , רכב אשר מלבד יכולות השטח שלו אין בו ממש.
 13. בוא, נהגי רכבים פרטים לא נוהגים בצורה כזו.... ההכללות הללו יצאו מכל חור.
 14. CX25GTI

  קורולה 2003 עם חלודה

  נראה כאילו הרכב נחשף למליחות גבוהה, החבר גר ליד הים ? יכול גם להיות שמדובר על תיקון פחחות גרוע אשר גרם לחלודה הזו. מכל מקום אם מדובר על חלודה רק על הכנף זה זניח לחלוטין.
×
×
 • Create New...