Jump to content

CX25GTI

 • פרסום הודעות

  4,917
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות CX25GTI

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריית חיים
 • תחביבים
  WRC
 • מקצוע
  שיווק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 60,000 ק"מ בשנה ? רק דיזל , באופן מחשבה כלכלי נטו למצוא רכב בן שנתים עם נסועה נמוכה אשר איבד את הערך הקשה של השנתים הראשונות ולהשתמש ברכ בעד שיתפגר ואו קרוב לזה. בנסועה כזו לאחר 3 שנים עם נסועה של קרוב ל 180K אולי תקבל 40% ממחיר הקניה של הרכב כחדש.
 2. מציע לך לא להגביל את עצמך לדגמים מסוימים אלא לסרוק את השוק ולחפש רכב במצב הטוב ביותר שניתן , אולי כדאי אפילו לפזול לדגמים לא סחירים אשר ניתן להתמקח עם המוכר על מחיר הרכב. קח בחשבון שאתה עושה 22K בשנה , רכב עם למעלה מ 150K תוך שנתים ואולי אף פחות יתחיל להראות בלאי טבעי עקב גיל \ נסועה , אין מה לעשות בנידון. חפש פלואנס דיזל , יונדאי I30CW , קטגורת המנהלים סובלת מנפילת מחיר עצבנית, נסה לחפש מאזדה 6 ואו יונדאי סונטה, סובארו אימפרציה וגם B4 אשר סובלת משוק חלש מאוד ומחיר מחירון הינו המלצה בלבד... אלטרנטיבות נוספות הם הקיה פורטה , MG350. בהצלחה.
 3. בוקר טוב, מחפש לרכוש איפון 11 128 גיגה במחיר שפוי יותר מ 3400 שקל... נכון שניתן לרכוש מיבוא מקביל ואו אז אתה מקבל מכשיר באריזה פתוחה כאשר כל התכולה מוחלפת ואתה מקבל מטען \ כבל נתונים שאינו מקורי , ובאם תרצה מקור תגיע למחיר יבואן רשמי. ירידה לאילת אינה אופציה, וכן מבקש לפרוס לתשלומים. מי מכיר \ יודע על מקום שבו ניתן לרכוש את המכשיר במחיר טוב יותר ?
 4. אתה לוקה במעט בידיעות שלך, ה 3008 אחד הרכבים הסחירים ביותר בקטגוריה שלו .
 5. תלמידי נהיגה מושפעים מסוג הרכב של המורה, הייתי הולך על ה 3008 \ ואו סיטרואן C5 אשר נכנסת חזק לתחום המוניות.
 6. עד 150 הייתי בהחלט שוקל את ה 3008 מיד 2 0ק"מ , השאלה אם אתה נדרש לגודל של הרכב. באופן מעשי יש לי חיבה לרכבים קומפקטים יותר , ה 2008 החדשה היא הבחירה העדיפה בקטגוריה לדעתי הצנועה , המכלול עדיף על המתחרות.
 7. לטעמי הארונה עדיפה על הסטוניק כמעט בכל תחום, לשניהם גירים רובוטים דו - מצמדים. לכן גם רכשתי את הארונה...
 8. הרי כתבתי רוב רובם, תמיד יש חריגים.
 9. מצוין בכתבה שככל הנראה מדובר על בעיה בצמיגים , זאת כיוון שבבדיקה על המרצדס CLA עם צמיגים דומים התוצאה הייתה 66 ק"מש בלבד. הדרמה פה על המבחן די משעשת כי הרי רוב רובם של הנהגים לא יודעים כלל לבצע את המהלך הנ"ל , רוב מוחלט ימחץ על הבלם ויתפלל לטוב.
 10. מציע לבקר באולם התצוגה ולבדוק מה מתאים לך .
 11. קצת הגזמנו עם התיאורים וסימני הקריאה , אני מניח שהציבור שהוא קהל היעד של הרכב לא יתרשם מהקריאה הנרגשת שלך. סביר להניח שאחרי כיול אלקטרוני של מערכות השליטה של הרכב + צמיגים שונים המצב ישתפר משמעותית .
 12. מציע לנסות לחפש סוללה במגרשי רכב לפירוק .
 13. כיוון אחר לחלוטין, איוניק חשמלית מחירון 159 , מוצעת בהנחות של כ 18,000 ש"ח על ידי היבואן עצמו. טווח מוצהר של 280 ק"מ , אפשרות לטעינה מהירה ... אופציה מענינת אשר שווה בדיקה לטעמי.
 14. כאשר רכב מאבד מחירון בצורה חדה ומגיע לערך גרט כבר אחרי 7 שנים השרידות שלו תהיה בהתאם. BX למשל אשר נמכרה כמו לחמניות אינה נמצאת על הכבישים היום, הרכב איבד בחדות מערכו ואנשים מכרות את הרכב לברזל במקום לתקנו, כנ"ל לגבי הדורות הקודמים של הרנו מאגאן. עם הפלואנס למשל הסיפור מעט שונה כיוון שהרכבים נעלמים עקב שימוש מאסיבי ברכבים במיוחד הדיזלים אשר עוברים נסועה גבוהה מאוד וסובלים משחיקה אשר הופכת רכבים בגילאי 4-5 עם נסועה של 250-350 אלף לק"מ לגבולים בתיקון... מכיר רכב בן כמעט 5 עם למעלה מ 350K אשר תקלה בגיר גרמה להשבתת הרכב , לרכב בנסועה כזו אין כמעט ערך בשוק של היום, החברה העדיפה למכור אותו לסוחר באלפי שקלים מאשר לבצע תיקון.
×
×
 • Create New...