Jump to content

CX25GTI

 • פרסום הודעות

  5,079
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

136 טוב

אודות CX25GTI

 • דירוג
  פורומניאק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריית חיים
 • תחביבים
  WRC
 • מקצוע
  שיווק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שום סיבה להיכנס למרה שחורה ואו דיכדוך. אם אתה מוכשר ובעל יכולות זו רק שאלה של זמן שתמצא מקום עבודה. השיטה הקלוקלת היום של ראיונות מקדימים על ידי חברות השמה בטלפון תוך הפגנת חובבנות מרשימה ברמת השאלות וניהול "הראיון" הבהירה לי היטב בעבר שאין למה לצפות. נסה לפנות לחברות שאתה מעונין לעבוד בהם ישירות דרך עמודי הקרירה בדפי הרשת שלהם עם מכתב מקדים מענין , עשה שימוש בלינקדין בצורה חכמה ובעיקר התאזר בסבלנות , זה יגיע. אתה סתם מכניס את עצמך ללחץ מיותר אשר עלול להשתקף בראיונות שלך.
 2. ביהדות הקדומה היה נוהג אשר נקרא "ונאסף אל אבותיו". פירוש הדבר הוא שהמת נקבר בקבר זמני , ובחלוף תקופה הקבר היה נפתח ושרידי המת היו נאספים ונקברים מחדש בחלקה משפחתית שבה רוכזו שרידי המשפחה כולה מדורי דורות. עושה הרבה הגיון וגם גורם לכך שתמיד יהיו עולים לקבר המשפחתי לדורי דורות קדימה.
 3. ומה זה מענין את הישבן שלי שלפייזר יש מידע רפואי אשר יכול לתת להם ולעולם כולו עזרה בהדברת המחלה ? האינטרס של ישראל היה לקבל חיסונים ומהר על מנת לפתוח את המשק לפעילות , אני חושב שזה הושג במיוחד כאשר רואים את המצב באירופה ובדרום אמריקה שלא לומר בהודו . אם ישראל לא הייתה נענית מדינה אחרת הייתה בשמחה נוטלת את מקומה של ישראל ואנו היינו עמוק בתוך החXX.
 4. תנסה לבדוק את הנירו , מושב אחורי מרווח מאוד והרכב מצויד באביזרי בטיחות כמעט באופן מלא. השאלה מה ניתן להשיג ב 90K בשוק של היום...
 5. לא הבנתי ממה יש בדיוק להתלהב ?? גוש מתכת ענק עם מנוע גדול ובזבזן ? לטעמי קטגורית רכבים מיותרת אשר נועדה למשפחות גדולות ואמידות ואו למי שרוצה להיראות ומחפש אפקט כלשהו שאינו ברור... על טעם וריח..
 6. הסניק והספייסטורר עדיפות בכל אספקט על המיצובישי המיושנת . אמינות ? לא ידוע לי על בעיות בסניק אשר מצוידת במנוע הטורבו 1.33 ליטר , מנוע 1.2 של הסיטרואן עם גיר אוטומטי של אייסין לאחר עדכון הטיימינג מוכיח אמינות טובה מאוד. המיצובישי היא פשרה כואבת ובהחלט ניכר מהסיכום שלך שאתה חווה אותה אבל מנסה לשכנע שזה שווה את השקט ל6-7 שנים . סבבה לא חולק על שיקול דעתך, אני לא הייתי מתפשר על רכב אשר אמור לשרת אותי תקופה כל כך ארוכה.
 7. שיעביר את הדירה על שמך. אין תחתית שחלק מהמשכירים מוכנים לרדת אליה, ביטוח מבנה הוא על המשכיר.
 8. מה התקציב ? הסיטרואן נמצאת בהיצע של יד 2 0ק"מ , בדקת את האופציה ?
 9. אם נירו אז בעדיפות לדגמי 2019 אחרי מתיחת הפנים, שיפור לא מבוטל בבידוד הרכב.
 10. C5 איירקרוס מאוד מרווחת מאחור , למשפחה היא ממש האופציה העדיפה לטעמי בסגמנט הזה.
 11. לבדוק היטב את הרכב (אלא אם מדובר בטרייד אין של יבואן...וגם אז..) הרכב זוכה לביקוש גבוהה ואם הגיע למגרש משמע שמשהו לא בסדר , לא חייב להיות משהו קריטי אלא גם תאונה קלה אשר גרמה לנזקי פח בלבד . בקיצור פקח עינים ואוזנים וקח למכון בדיקה מטעמך עדיף שלא באיזור של המגרש. בהצלחה.
 12. תאורת DLR אינה ניתנת לכיבוי , בחלק מהמכוניות ברגע שיורד החושך ומדלקים תאורת ראשית או אז נורות ה DLR כבות.
 13. אכן זה בדיוק האבחנה שלי ... רכבי שטח אשר עברו חיים קשים נקנו במחירים שהם פשוט מטופשים וקרובים למחיר השוק של הרכב... מיותר לציין דוגמאות מהעבר שבהם דיפנדרים שחוטים לחלוטין נקנו לעיתים במחירים של 6 ספרות, ולאחרונה לנד קרוזר עם 450,000 ק"מ מודל 2011 נמכר ב 168 אלף שקל.. דרך אגב זה נכון גם למיכרזים דרך BIDSPIRIT שבהם משולמים מחירי מחירון ויותר לעיתים על ספורטאזים, טוסונים וכל רכב יפני אחר , זכור לי מכרז של מפעלי ים המלח לפני כחודש בו נמכרו ויטארות עם מגוון בעיות וחלודה לא פשוטה במחיר אואטוטו בואך מחירון... שלא לדבר על ראב 4 , והיילקסים שלמרות נסועה נמוכה היו במצב תחזוקתי די מבי
×
×
 • תוכן חדש...