Jump to content

CX25GTI

 • פרסום הודעות

  4,951
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

60 נייטרלי

אודות CX25GTI

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריית חיים
 • תחביבים
  WRC
 • מקצוע
  שיווק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ממליץ על כירים של סימנס , מחזיק את דגם נה 60 ס"מ זה שנתיים, כירים באיכות מאוד גבוהה Siemens EX875LYC1E
 2. אחלה פיתרון למי שמבלה את היום שלו בנסיעות עירוניות ומחפש רכב קטן שמשתחל לכל חור. לדעתי יהיה לרכב שוק לא קטן באירופה , דאציה הוכיחו שהם יכולים ומבינים את שוק הלאוקוסט באירופה ונרכב ימצא לעצמו קונים ללא שמץ של ספק. מערכת השיקולים באירופה כוללת מודעות חזקה לסביבה ועם הטבות מב לרכב חשמל אין לי ספק שהרכב לא ישאר במגרשי החניה של דאציה.
 3. מי אמר שלא מגיבים בעירית חיפה, אבל מבקשים אגרה של 20 ש"ח...
 4. מבקש לבדוק חוקיות הצבת תמרור האוסר חניה בשטח העיר חיפה , למי ניתן לפנות ? בפניה לרשות החניה אין להם מושג קלוש מי האדם שאליו נדרש לפנות על מנת לקבל את הפרואטוקול המאשר את הצבת התמרור... תודה לעוזרים !
 5. דבר נוסף שנזכרתי בו הוא האפשרות טעינה בעזרת המשוטים בצידי ההגה, שימושי מאוד עד אשר המערכת מחליטה להפסיק לעבוד וזה על פי תגובה שקיבלתי פה באחד הפוסטים . מסתבר שהמערכת נכנסת למוד של הגנה עקב חום גבוהה ומונעת את האפשרות של טעינה \ האטה בעזרת המשוטים הידינים, המערכת ממשיכה להטעין באופן אוטומטי אבל אינה מאפשרת לעשות שימוש באופציה הידנית. בפועל בימים חמים המערכת תצא די מהר מפעולה , עליה ואו ירידה אשר מחייבת שימוש באופציה הידנית מוציאה את המערכת מפעולה לאחר מספר דקות של שימוש מסיבי, ובאותם ימים חמים היא לא תחזור יותר לפעולה במהלך כל הנסיעה. חוויתי נסיעות לדרום כאשר חצי שעה מהיציאה מחיפ
 6. חלפה לה שנה מאז שהרכב הגיע לרשותי , הגיע הזמן לסיכום והתרשמות מהרכב. נסועה עד כה - 32,550 ק"מ, עקב הקורונה נחסכו נסיעות אשר אני מעריך היו מביאות את הרכב לקרוב ל 38,000 ק"מ. צריכת דלק ממוצעת - כ 20 קמ"ל , יכול היה להיות הרבה יותר טוב אבל כאשר הנוער עולה על הרכב הצריכה יורדת מיידית לאיזור ה 16.5 קמ"ל. תקלות- עקב תיקון פנצר והרכבה ברוטאלית של הגלגל חזרה נפגע חיישן הבלם החשמלי, אופס וחזר לתיפקוד מלא החלפת שמשה קידמית עקב פגיעת אבן אשר גרמה לסדק הולך וגדל בששמה. מעבר לזה שום בעיה . התרשמות כללית - האמת שהרכב הפתיע אותי מאוד עם היכו
 7. השוואה קשורה בהחלט, בעל חיים הוא בעל חיים אם הוא בדמות ילד, אישה ואו כלב. אם אשמע התעללות בבעל חיים אנסה להיכנס לדירה בכל צורה אפשרית , לעיתים המתנה למשטרה תביא לסוף חיי האדם שמתעללים בו ראה המקרה במצפה רמון . המשטרה הגיעה בסופו של דבר..., אתה שומע את עצמך ? ולגבי התעוד, מעולה למען יראו וייראו , ידע כל מתעלל ששימינג זה כלי לגיטימי ורצוי לחלאות אדם המעיזות להרים יד על כל יצור חיי.
 8. אתה ככל הנראה קצת משובש , אני מניח שאתה מתנגד גם לפריצת האזרחים לדירה במצפה רמון לפני כשבועים בו שכנים הצילו אישה ממוות בטוח... חופש הפרט נגמר ברגע שהוא פוגע במתכוון ביצור חי אחר , אם אתה חלילה היית מותקף אני מניח שהיית מודה לאילו אשר היו פורצים לדירה על מנת להציל אותך. אחת התגובות ההזיות שקראתי .
 9. אכן WMF , רכשתי סירים לאינדוקציה אחרי ניסיון מחפיר עם סולתם, סירים ברמה גבוהה מאוד, פיזור חום מעולה , מרוצים מאוד מהסירים. ממליץ בחום גם על lagostina , סירים ברמה גבוהה גם כן.
 10. אם יש לך כירים אינדוקציה חד משמעי רק סירים איכותים , לגוסטינה, VMF וכדומה. לצערי רכשתי סירים של סולתם בתחילת השימוש באינדוקציה, זבל מזובל , איכות נמוכה ומטה ופיזור חום עלוב.
 11. מנסה למצוא פרוטוקולים של אישור תמרו חניה בקרבת ביתי בחיפה , איפה ניתן למצוא את המידע הנ"ל ? האם רק בפניה ישירה לרשות ? אשמח לתשובות .
 12. יכול להיות להיט במסלול יד 2 0ק"מ אם יתומחר באיזור של 62-65 אלפי ש"ח.
 13. לא רק בירידות, בשימוש מושכל ניתן להשתמש כמווסת מהירות בתנועה עמוסה ללא נגיעה בבלמי הרכב, האטה מושכלת לפני רמזורים ועוד...
 14. שום תקלה , עבד כמו סוס , לקראת הסוף החל לזייף בנקיון ועקב הגיל הוחלט להחליף ולא לתקן. יש לי כירים אינדוקציה של סימנס, מכונת כביסה של בוש , תנור בילט אין סימנס (עבר בר מצווה) כולם מיבוא מקביל ובכולם קיבלתי שירות תקין , לא מכחיש שיש סיפורי אימה על השירות מיבוא מקביל, אך מכיר היטב שירות של יבואן רשמי , גם שם סיפורי אימה לא חסרים.
×
×
 • Create New...