Jump to content

CX25GTI

 • פרסום הודעות

  5,015
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

91 נייטרלי

אודות CX25GTI

 • דירוג
  פורומניאק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריית חיים
 • תחביבים
  WRC
 • מקצוע
  שיווק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן , הגיעה העת לרכוש מחשב נייד חדש לאחר שזה הקיים החל לנפוח את נשמתו ... מדובר על מחשב עבור הבת הלומדת בתיכון ולעניות דעתי המפרט הבסיסי הנדרש הוא כדלקמן: מסך- מינימום 15.6 מעבד - I5 כמינימום זיכרון פנימי- 8GB כמינימום חיצוני - SSD512 כמינימום אשמח לשמוע על המלצות למחשבים כאשר הרצון הוא להיות בצד הנמום של ה 3500 ש"ח אין לי בעיה עם מחשבים אשר עברו אקטיבציה . קישורים והמלצות יתקבלו בברכה. נ.ב , ראיתי מחשבי שיומי מצוידים במעבדים של AMD , דעת המומחים ? https://www.lastprice.co.il/p/100016775/מחשב-נייד-16.1'-Xiaomi/Xiaomi-Re
 2. טויוטה לא לקחה אחריות על הבעיה עד שהנושא לא התפוצץ ברשתות וגם רק למי שהגיע והיה מיודע בנושא וביקש במפגיע תיקון ללא תשלום, היו רבים וטובים אשר שילמו את מלוא המחיר. בעלי לנד קרוזרים יספרו לך על בעיות אשר הגיעו לבית המשפט כדי שהיבואן \ יצרן יקח אחריות... לקיחת אחריות היא בערבון מאוד מוגבל ואני באופן אישי לא פוסל יצרן אלא עושה בחירה על פי הצרכים שלי. ללכת כעיוור על פי מותג נראה לי די משעשע במיוחד ב2021 , הגיע הזמן להתקדם.
 3. אוקטביה בלי לחשוב פעמים. הייתה לי ויטרה, רכב אשר פשוט מעליב ברמת הגימור הפנימי שלו במיוחד מול האוקטביה.
 4. שאלה של טעם וצריכים של המשפחה. הארונה משמשת כרכב שני בבית בגירסאת ה FR , לטעמי מדובר על רכב טוב מאוד השאלה היא מה הצרכים מהרכב... באופן אישי הסקאלה פשוט מכוערת וזה פשוט פוסל אותה מבחינתי..., להיכנס לרכב מכוער כזה כל בוקר...לא תודה.
 5. לצערי אני לא מתחבר כלל לעיצוב של הרכב , לדעתי הרכב די כעור ומזכיר לי רכבים יפנים של שנות השבעים תחילת השמונים וזה בוודאי אינה מחמאה. הבעיה השניה לטעמי היא התמחיר ההזוי של היבואן לא רק בדגם הספציפי אלא בכל ליין המוצרים שלו, הוא ככל הנראה בונה על המכורים והקבועים ולא מנסה לרכוש לקוחות חדשים. כמו שנאמר פה לפני, אם אתה בענין של רכב היברידי יש הצעות טובות משמעותית בגזרת 0ק"מ , על מנת להיות רלוונטי בשוק הרכב צריך לאבד כ 10,000 ש"ח מהמחיר הנוכחי שלו ף כמובן לדעתי.
 6. רק לדייק שלהרכבה הטורקית לא היה קשר לבעיה אשר הייתה במנוע \ ממיר קטליטי וכשל אשר נבע מתיכנון של המהנדסים היפנים.... טויוטה היא אלופת הריקולים, מה זה אומר על רמת התיכנון וההנדסה שלהם ?
 7. הרצה זה מונח שכבר לא קיים ברכבים מודרנים , זה שם קוד להיה צורך ברכב לביצוע מטלה אז לקחנו את הרכב שהכי רצינו לנהוג עליו במגרש... שום סיבה להמתין 10 ימים להעברת בעלות , ניתן לבצע בסניף הדואר בתוך 5 דקות בדיוק אלא אם מדובר על שיעבוד עקב מימון. באופן כללי לא מדובר על רכב נדיר , אם לא מתחבר לכם כל הסיטואציה וההרגשה לא טובה כבר בהתחלה אני באופן אישי הייתי מוותר . מצד שני ניתן לבקש לנקות את הרכב , לרשום את הנסועה הקיימת ולבקש לנעול את הרכב, במעמד המסירה לבדוק שאכן הנסועה מתאימה למה שנרשם ושהרכב במצב שמשביע את הרצון והציפיות שלכם.
 8. באתרים באנגליה לא מדווח על בעיות ברכב , אפילו מקבל 4 מתוך 5 כוכבים כאשר הביקורת היא בעיקר על טווח נסיעה בדגמים הראשונים ומהירות הטעינה. זה שראית 3 מכוניות תקועות לא מהווה אינדיקציה לדבר , יכול להיות שכל ה 3 סבלו מבטריה גמורה ולכן נעצרו בצד הדרך, מה לזה ולאמינות של הרכב ?? איזה מדגם מהווה 3 רכבים ? צורת החשיבה שלך מוזרה עד מאוד...
 9. גר בחיפה ולא ראיתי זואי אחת תקועה , ויש מצב יותר מסביר שכיוון שמדובר על רכבי השכרה הבטריה פשוט התרוקנה כי למשכיר לא היה איכפת שהבטריה מרוקנת... שהבא אחרי ידאג לזה. באירופה אין דיווחים על בעיות עם הזואי ושם היא רכב נמכר הרבה יותר מה300 יחידות שיש בארץ.
 10. הנתון של מכירת בית בעוד 4-5 שנים הופכת את הנושא לחסר כדאיות לחלוטין..., לעולם לא תקבל את ההשקעה שלך חזרה כיוון שאת הבית אתה תשפץ בהתאם לטעם שלך, הקונה הבא כמוך ירצה לבצע שינוים בהתאם לטעמו ומכאן הדרך להורדת מחיר קצרה מאוד. אני הייתי מבצע חשיבה מחדש ומחפש את הדירה אשר תתאים לצרכים העתידים שלך ולא לטווח של 4-5 שנים..., כל עיסקה כזו היא עיסקה יקרה אשר בתוכה יש הוצאות רבות של עורכי דין , מיסים ושיפוצים..., להיכנס להוצאות כאילו כל 4-5 שנים...
 11. שני הסנט שלי מניסיון..., בית אשר מחייב שיפוץ כללי יעלה הרבה יותר ממה שאתה חושב ומתכנן... הבלתמים אשר מתגלים עם כל הנפת פטיש הם פשוט בלתי נגמרים, קח בחשבון שאם יש בכוונתך להוריד קירות נדרש להתייעץ עם בעלי מקצוע רצינים על מנת לוודא שאכן ניתן לביצוע. חריגה של 20% מהתקציב לשיפוץ כללי כזה זו הערכת חסר ..., בקלות ניתן להגיע לחריגות גדולות הרבה יותר ... בביקור באולמות התצוגה אתה אומר לעצמך שאני הולך לחיות בבית הזה עוד 20 שנה אז נשקיע בריצוף של 1.20 על 1.20... לא רק שהריצוף יקר גם עלות ההנחה גבוהה משמעותית.. אסלות תליות , מטבח עם כל השיכלולים, חדרי אמבטיה עם ריצוף במידות מיוחדות ,
 12. ראשית ניתן להתמקח על מחיר הגז וניתן גם לבצע מעבר מספק לספק ולהוריד משמעותית את מחיר הגז. כל שינוי בנושא מחייב הסכמת דיירים ובדיקה עם טכנאי מוסמך האם ניתן לביצוע. לדעתי הנושא אינו פשוט כל כך כיוון שהצנרת מתוכננת בצורה שונה כאשר מדובר על גז מרכזי , הדבר מחייב עירוב של איש מקצוע ובחינה של האפשרות לבצע פיצול .
 13. תגידו מזל טוב... מנורת check engine נדלקה היום יחד עם מנורת המערכת ההיברידית. רכב לימון תגידו, האמת היא שאני לא מתעצבן יותר מדי כיוון שמדובר על רכב ליסינג , אם הייתי לקוח פרטי אשר בשנה וארבעה חודשים על הכביש זו הפעם הרביעית שהרכב מגיע למוסך... , זה לא היה נגמר בכזה שיוויון נפש.
 14. ב 146 אלף שקל אין לקורולה הרבה יתרונות מול המתחרות בסדר גודל של המחירים הללו , אגדת שומרת על המחיר כבר מזמן חלף זמנה , ההיצע ענק והמחיר נפגע כתוצאה ישירה. חיסכון בדלק ניתן לקבל גם במתחרות מקוריאה במחירים נמוכים משמעותית במיוחד במסלול היד 2 , 0ק"מ.
 15. חיסכון בדלק אינו הצד החזק של הרכב , הייתה לי כרכב חלופי ושמחתי שזה היה רומן קצר. לחיוב - הרכב אכן מרווח גם קדימה וגם מאחור, ברכב שהיה לי הסלון היה בהיר שזו נקודת זכות. לשלילה - מנוע וגיר רועשים, הגיר הרציף היה אחד הרועשים שהיו לי מעולם, ויחד עם המנוע זה פשוט רכב רועש, שיכוך מהמורות לוקה בחסר מלבד הרעש אשר נוכח ממערכת הבולמים. בקיצור מאוד לא אהבתי את הרכב , כיוון שעל מנת לשנע את הבהמה צריך ללחוץ על הדוושה משמע גם צריכת הדלק לא סיבה למסיבה, רכב בסיסי + , מציע לנהוג ברכב על מנת לבדוק האם יש לך חיבור בסיסי לתצורה הזו.
×
×
 • תוכן חדש...