Jump to content

CX25GTI

 • הודעות

  5,224
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

כל מה שפורסם על ידי CX25GTI

 1. בחירת רכב צריכה להעשות אחרי נהיגה ולא באולם התצוגה.
 2. הדיזל מאפשר נסיעה נוחה וזורמת בסלד יחסית נמוך כאשר המומנע של 30 קגמ מגיע כבר ב 1750 סלד , ושיא ההספק של 130 מגיע ב 3750 סל"ד , משמע כוח זמין כבר בסלד נמוך. הרכב אינו חזק כמו זה אשר מצויד במנוע בנזין , אבל עם צריכת דלק טובה משמעותית מזו של הבנזין, זמינות כוח טובה ורצועת כוח אשר שימושית בחיי היום יום אני באופן אישי לא הייתי פוסל את הדיזל לפני ביצוע של נסיעת מבחן מול הבנזין המקבילה. מכיר לא מעט שאחרי נסיעת מבחן בחרו בדיזל.
 3. ממבט טכני קר העדיפות של הפיזו מבחינת ביצועים ניכרת. הספק של 180 כ"ס ב 5500 סלד , המיצובישי מפיקה 181 ב 6000 סל"ד מומנט של 25.5 ב 1650 סלד מול המיצובישי עם 24.9 ב 3600 סלד ! משקל עצמי של 1355 ק"ג מול 1650ק"ג כבדים מאוד של המיצובישי. שלא לדבר על הגיר הרציף שבו מצוידת המיצובישי מול הגיר הפלנטרי 8 הילוכים של הפיזו. רק נהיגת מבחן תאפשר לך לקבל תשובה מי העדיפה לצרכים שלך.
 4. כדאי לבצע נסיעת מבחן על מנת להחליט מה מתאים לצרכים שלך , תנוחת נהיגה , כיסא הנהג , התנהלות בנסיעה, בידוד רעשים וכדומה. באופן אישי ה 5008 היא אופציה עדיפה לטעמי כמכלול , אבל שוב זה טעם אישי שלי אשר מושפע למשל מהעיצוב של האוטלנדר החדש.
 5. אחרי איבחון ממוחשב נקבע שהוא פגום. בודק גם אפשרות לתקן, ההצעות נעות בין 1500 ל 2500 ש"ח כתלות למה שימצא אחרי הפתיחה. האם אתה מכיר מקום אשר מתקן את המחשב הנ"ל ? אשמח להמלצות.
 6. בוקר טוב, מחפש מחשב ABS לפלואנס מנוע 2 ליטר בנזין. האם מחשב ABS של קשקאי מנוע 2 ליטר יתאים הרי מדובר על מנוע \ גיר זהה. תודה !
 7. המתקפה של עובדי קיה בשיאה , השלישי שאני מזהה בשבוע האחרון.
 8. מניסיון אישי הסטוניק הוא הרכב הנחות מבין השלושה , במיוחד עם מנוע 1.4 המיושן והבזבזן , לי מושב הנהג היה סיוט , לא נוח , לא תומך, לצאת מהרכב עם כאב גב. ה 2 רכב מיושן אפילו מאוד, לזכותו יש לזקוף את האמינות ואת שוק יד 2 העירני. הסיטרואן הנוחה ביותר, מצוידת ובעלת מנוע 1.2 זריז וגיר פלניטארי יפני 6 הילוכים מבית איסיין יפן. מציע לבצע נסיעת מבחן ולהחליט מה טוב יותר עבורך !
 9. יש מצב שאתה עובד בקיה ? חבר חדש שבכל 10 התגובות האחרונות והיחידות שלך ההמלצות הם אך ורק על תוצרת קיה ?
 10. אין קשר בין ה 2008 לקפצור , אין לי מושג מהיכן הגעת למסקנה שהרכבים חולקים מכלולים רבים.... הייתי הולך על ה 2008 עם מנוע סולר 1.5 , לדעתי הרכב הטוב ביותר בקטגוריה. מהרנו הייתי נמנע ולו בגלל הגיר הרובוטי.
 11. החבר שלך כנראה לא יודע ללחוץ על הדוושה , הנירו זריזה יותר מהקורולה ובפער. הקורולה במאמץ מאבדת יכולת עקב שילוב מנוע \ גיר נחות מהנירו ונשרכת מאחור. הנירו עדיפה באופן מוחלט.
 12. ראיתי את אחד מ 69 הרכבים שעלו על הכביש, צריך להיות מאוד מוכשר כדי לעצב רכב מכוער שכזה.
 13. מי זה טוענים ? הרכב עבורך לא ? , המינימום זה לבצע נסיעת מבחן ולבדוק בעצמך מה מתאים לך .
 14. הנירו ללא מחשבה נוספת, רכב פשוט טוב יותר מהקורולה הבינונית.
 15. שום פומפי. הצורך לפנק את עצמך אחרי תקופת הקורונה והסגר , והאינסנטיב החזק ביותר הוא השכן שהחליף את הרכב....
 16. מיכל המים עשוי פלסטיק לכן נדרש ניקוי ולא החלפה. החלודה במיכל היא ככל הנראה עקב שימוש במי ברז ולא בנוזל קירור יעודי לרכב. מה התקלה אשר השביתה את הרכב ? חוק לחיים, בכל עיסקה שמעורב בה כסף בודקים היטב את הסחורה אשר אמורים לקנות. רכב לא קונים ללא בדיקה , כלל בסיסי שאינני מבין איך היית מוכן לשלם כסף רב מבלי לבדוק את תקינות הרכב אשר היה אמור להסיע אותך ואת בני משפחתך.
 17. האירו ברצפה והמחירים עולים. ככה זה שהישראלים קונים כמו מסוממים , שום מיקוח ואין תחרות. פרה חולבת.
 18. היבואנים סה"כ מנצלים את תופעת העדר הישראלית אשר קונה בכל מחיר. האירו בשפל , הדולר בשפל ומחירי הרכב מזנקים, תעקבו אחרי הדוחות של יבואני הרכב ותראו את ההפרש מגיע לכיסים שלהם בדמות רווחים חריגים. היו ונשארו חזירים , כאשר אין תחרות ויבוא מקביל מקבלים שוק סגור עם מחירים דומים עד זהים לרכבים מיפן \ קוראיה צרפת וגרמניה.
 19. מבקש לדעת האם למי מכם היה את הרכב ברשותו ? חוות דעת למי שרוצה רכב זול לתעבורה בסיסית שאין לו שום דרישה מהרכב ומבקש תעבורה בסיסית בחיפה ופעם בשבוע וחצי נסיעה לתל אביב. ניתן למצוא רכבים במחירים מעולים עם נסועה נמוכה , גיר ידני כמובן... אשמח להארות \ תגובות.
 20. בדיקה שלך ואו של הגוף שמוכר את הרכב ?
 21. תסלח לי , אבל התגובות שלך פה הם של פאן בוי שסוגד לטסלה. הבנו שהם הכח טובים בהכל , הכי מתקדמים וכולי וכולי ... , אבל זו דעתך, נסה לקבל דעתם של אחרים שלא בדיוק בדעתך. המתקפות האוטומטיות שלך כנגד מגיבים בדעה שונה די מעייפים. ובכל מה שקשור לאוטונומיה, ראינו פירסומים לא מעטים על ביצועי האוטונומיה של טסלה , לחלק מהנהגים זה נגמר ממש לא טוב.
 22. חד משמעית + סוחרים אשר קונים את הרכב ומוכרים אותו כיד 2 במחיר גבוהה יותר מהמחיר של היצרן ומנצלים את העובדה שהמשלוח הבא בנובמבר ויש הייפ מטורף על הרכב. תופעת העדר במיטבה .
 23. בדיוק מה שכתבתי בתחילת השירשור, כאשר גולף עולה 135K הסיטרואן צריכה לעלות לא יותר מ 125K. היבואן ככל הנראה תחת מגבלת 100 רכבים מרשה לעצמו להשתולל, אני מניח שבשלב הבא תגיע גירסאת הליסינג במחיר של 130K.
 24. CX25GTI

  קיה נירו EV הגיע לישראל

  כיוון שיש לא מעט ממשתמשי הליסינג אשר חשובה להם השמירה על הסביבה ורוצים לעבור לרכב חשמלי. לא כולנו רוצים לדפוק את המערכת כיוון שיש לנו רכב ליסינג, ולא כולנו נוסעים סתם רק כדי לדפוק את השיטה. אם הנירו הזו הייתה מתומחרת ה 160K לא הייתי מהסס לרכוש אותה , טווח של 400 ק"מ מספק לפחות 90% ממשתמשי הרכב באופן יום יומי +++++++ אין הקצאות מספיקות , הכל נמכר לידים פרטיות בלבד.
×
×
 • תוכן חדש...