Jump to content

ברווז

 • פרסום הודעות

  4,393
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ברווז שיחק אותה בתאריך מאי 14 2020

התכנים של ברווז היו האהובים ביותר!

מוניטין

111 טוב

2 עוקבים

אודות ברווז

 • דירוג
  לורד גע-גע

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Dark side of the pond
 • איזה רכב יש לך?
  לאנסר ספורטבק
 • תחביבים
  DIY, סרטים, משחקי מחשב
 • מקצוע
  בעל עסק
 • עמוד הבית שלכם
  http://buildit.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היא לאחרונה משתזפת על החמור-כביסה. זה לא טוב לחמור, ולא הכי נוח בשבילה. עם זאת, ברגע שיהיה לה מדף מסודר, היא כנראה תבחר לא לשבת שם... חתולה, בכל זאת.
 2. נשמע הזוי. קיר בלוקים? או גבס? מנחש גבס. אפילו עם בלוקים לא נתקלתי בבעייה עם דיבל 6 בעבר, ותליתי הרבה מאד דברים איתם (שהיו פחות חשובים לי מהחתולה). אולי השתמשת בזויות קצרות מדי לעומת מרכז הכובד של הרמקול? לרוב גם אני ככה. כשאני בונה משהו, אני לרוב בונה אותו שיחזיק גם אחרי שאני אמות. פלוס, אם היה לי מקום בחתימה... אהבתי. יש לי ארונית שבניתי בעבר, יש בה לא מעט כלים. תלוייה לה על הקיר עם 3-4 דיבלים 6, פר זווית, X4 זויות. יש לה קצת משקל. אחרי שתליתי אותה, בדקתי את עצמת החיבור לקיר. נשא את המשקל שלי די בקלות יחד עם הארונית (הארונית הייתה מתפרקת לפני שהיית
 3. יש לי תכנית... אני צריך לבנות רהיט חדש. יש שרטוט. אני יודע באיזה גודל (בקירוב) כל חלק צריך להיות (חסר לי מידע על עובי החומר). יש את הכלים לבנות, מן הסתם. מקום לנסר לוחות גדולים, אין לי. אשמח להמלצה על נגרייה בחיפה שמחזיקה סנדוויץ' BIRCH עם פורמייקה בגוון אגוז, ושיכולים לחתוך לפי מידה את הפלטה לחלקים השונים. תודה לעונים.
 4. אני גם מחסידי ה-6 מ"מ. מחזיק הרבה מאד דברים אצלי בבית על הקירות. אם היה מדובר בעצמי, לא הייתי שואל. לחתולה אני דואג. צריך להיות מתקפל בעקבות חוסר מקום. את הכבשים שלי אני תולה על מתקן אחר. מצורפת תמונה להמחשה.
 5. לא מעלה תמונות שלה. משקל סטנדרטי של חתול בוגר, מעריך 5 קג?
 6. לא. אני חושד שהשריטות זה מאיזור הכיכר, שבה הוא עלה על אי תנועה כדי להתחנן שאצא אליו.
 7. אני רוצה לבנות לחתולה מדף-שיזוף. אני לא יודע איך לוודא שמה שאני מתכנן יהיה חזק ובטיחותי מספיק. אציין, שהמדף ימוקם מעל חמור-כביסה, כך שגם אם ייפול, זה יהיה רק כ-5 ס"מ במקרה הגרוע. אם רק היה מקום לבנות מדף קבוע, מעוגן היטב, לא הייתי שואל פה... השאלות: מהו כח שליפה של דיבל 6 ממ מקיר בטון (+בורג כמובן)? אני חושב להתקין בין 5-6 כאלו על החלק התחתון (המקובע לקיר). האם ציר פסנתר יהיה טוב למטרה? או לקחת 3 צירים עבים בודדים? (דלתות כבדות יחסית תלויות עם 3 צירים) כמובן שהחלק השני, שלא צמוד לקיר, יהיה תמוך עם חבלים מלמעלה במצב הפתוח. תודה למייעצים.
 8. החלטתי למסור את המשור שולחן הישן שלי. תוצרת יונדאי, 10". יימסר ללא להב. מה כן יימסר עם הכלי: סטנד (מצב מפורק, מעולם לא הורכב, הגיע עם המשור) כולל כל הברגים ומחברים שונים ומשונים שהגיעו איתו. ג'יגים שונים ומשונים שבניתי עבורו (חלקם מדוייקים, חלקם מצריכים התעסקות קלה להגעה למצב מדוייק). כל החלקים המקוריים שהגיעו איתו ואני מצליח למצוא... מצב הכלי טוב יותר ממה שהיה כשיצא מהקופסא לאחר הרכישה. מתאים לחובבים שלא רוצים להשקיע בכלי יקר. נמצא בחיפה.
 9. בעקבות השיטואצייה, מצאתי למחרת שריטות חדשות על כנף ימין-קדמי. אין לי ספק שזה ממנו. מאז אני תוהה האם להתלונן על פגע וברח, או לעזוב את זה. אודה לעצות.
 10. אני ממליץ בחום על פילטר אבנית בכניסה לבית. כששמים אחד כזה, אין צורך באחד נוסף ייעודי לדוד. הראשי מגן גם על מכונת הכביסה ולא רק על הדוד. סתם עוד משהו ששוכחים להחליף לו את המילוי אחת לתקופה, ולדוד זה הרבה פחות נוח לגשת ולהחליף מאשר על הברז הראשי. מבחינה בריאותית, כדי שיקרה נזק אתה תצטרך לשתות כמות כל כך גדולה של מים, שאתה תמות מהרעלת מים הרבה הרבה הרבה לפני שיהיו השפעות כלשהן מהסיליפוס... בטוח לשימוש למיטב ידיעתי והבנתי בתחום.
 11. בתכל'ס לא מחייב שהבעייה היא במודם. יכולות להיות כמה וכמה סיבות. 1) תשתית ישנה, טלאי על טלאי, התקנות שנעשו בחיפזון, וכדומה. זה סוג של "פצצת זמן" עד שקורה משהו כזה. 2) חורף. אנשים משתמשים במזגנים. בבתים ישנים, זה מפעיל עומס נקודתי על מערכת החשמל וגורם לפעמים (במיוחד המזגנים הישנים) לבעיות בכל מערכת החשמל של הבניין (או לכל הפחות, לשכנים הקרובים). מכות חשמל כאלו יכולות להפיל את המודם. שים אותו על אל-פסק ליתר ביטחון (אל-פסק זו המלצצה חמה בכל מקרה למחשבים ולאלקטרוניקה רגישה). 3) פעם, לפני שנים, הייתי עם בזק. פתאום! אין אינטרנט. טכנאים באו והלכו, אינטרנט לא בא בלובה. מצאתי את נקודת ה
×
×
 • תוכן חדש...