Jump to content

ברווז

 • פרסום הודעות

  4,326
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ברווז שיחק אותה בתאריך מאי 14

התכנים של ברווז היו האהובים ביותר!

מוניטין

46 נייטרלי

1 עוקב

אודות ברווז

 • דירוג
  לורד גע-גע

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Dark side of the pond
 • תחביבים
  DIY, סרטים, משחקי מחשב
 • מקצוע
  בעל עסק
 • עמוד הבית שלכם
  http://buildit.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. השאלה בכותרת. כל אלו שאני רואה הן עם רצועות לרוחב בלבד, ולא לגובה. מה שאומר שהן לא יישבו טוב על המשענת ראש. תודה לעוזרים.
 2. רכשתי סוף סוף את הרכב שרציתי- לנסר ספורטבק 2016 עם 93K ק"מ. בבדיקה לפני קנייה נרשם שהגיר לא תקין, והוסבר לי שיש מערכת קירור לשמן גיר שלא עובדת. OK, מוזר קצת, אבל בסדר. המגרש התחייב לתקן את הליקוי. המתנתי מספר ימים לקבל את הרכב, כדי שיהיה להם זמן לתקן. ביום ראשון קיבלתי את הרכב. ביום שני, טלפון- צריך לקחת ממני את הרכב, "לבדוק משהו" "בעקבות התיקון". באו אלי עם רכב חליפי (שיטרואן...) ולקחו את הלנסר. ביום שלישי אחרי שהתקשרתי, אמרו לי שמחליפים לרכב גיר באחריות. עדיין לא חזרו אלי לגבי האם מוכן כבר. האם זה משהו יחסית סטנדרטי? לגיטימי? קרה לעוד מישהו? מה זה אומר לגבי הרכב? חבר אמר לי בזמנו, שהוא קנה מגבר מוחדש לרכב. ההיגיון שלו אמר לו, ש"מה שהיה צריך להתקלקל, כבר תוקן- ועכשיו זה יהיה טוב לעוד הרבה שנים". האם ההיגיון הזה נכון גם לגבי מערכות מורכבות כמו גיר? מה אני אמור לחשוב על כל הסיפור הזה? תודה למגיבים...
 3. תודה, היואסבי מפורמט מראש ל-FAT32 ועבד במערכת הקודמת בשקט. אנסה עם אחד אחר. הוטספוט זה עשוי לאפשר לעוד אנשים להתחבר אליי אם הבנתי נכון, יש איזה אפשרות לאבטח את הסיפור? תודה לעונים.
 4. השאלה בכותרת. האם המערכת צריכה כרטיס, או שניתן לצמדה לאינטרנט של הסלולרי? אם כן, כיצד? שאלה נוספת, הכנסתי USB עם המוזיקה שלי לחריץ ה USB אבל המערכת לא איפשרה לי להאזין לו. איך אפשר לגלות מה הבעייה? מה ההליך ל TROUBLESHOOTING? תודה לעונים.
 5. השאלה בכותרת. אשמח לדעת ממה יש להיזהר לפני רכישה. תודה לעונים.
 6. היי, קראתי בעיון את התשובות שלך בנושא טיהור מים לבית.

  ראיתי שבגדול אתה ממליץ על סינון מים (מסננים) ולא טיהור (אוסמוזה).

  בבניין בו אני גר הצנרת מ-א-ו-ד ישנה ואני חושש ממתכות.

  1. האם סינון יספיק לי? 

  בכתבה שפורסמה בגוף הידע של מכון ויצמן אומרים שרק אוסמוזה מנקה מתכות.

  2. האם אני מפספס משהו?

  3. האם ניתן לרכוש ערכה לזיהוי איכות מים שתמדוד גם מתכות?

  תודה!

   

 7. טיפה עדכנתי. בר-דור משווקים בדיוק כזה- "בקבוקון שמן למכונת תפירה". ככה הם קוראים לו.
 8. כנראה שרק רציתי. מצאתי אחת ב"בוידעם" בדירה השכורה הראשונה שלי, וחשבתי על לשפץ אותה למצב עובד. כנראה ירדתי מזה עוד לפני שהתחלתי לחפש את החלקים...
 9. במקרה הכי הכי גרוע, תמיד ניתן להחליף את הפולי בחדש, שמותאם לרצועה מודרנית אבל מאמין שתקבל מענה טוב בחנויות אספקה טכנית. תוכל לנסות גם את לוירון (פחות מתעסקים ברצועות, אלא יותר בציוד טכני למוסכים) ואת שטל. מאחר ושניהם מתעסקים בין היתר עם מדחסים, מאמין שתוכל למצוא שם משהו אם לא מצאת כלום ברשף.
 10. סליחה על השאלה, אך מעולם לא ניסיתי לרכוש רכב מכונס. במה בדיוק זה כרוך? ידוע לי שלכונס אין שום אחריות, בדיקה וכדומה, והרכב יכול להיות גם אחרי תאונה קשה ולא אדע עד שיירכש. השאלה היא איך ניתן להשתתף במכרזים? האם יש עלות להגשת הצעות? האם רק ההצעה הזוכה תחוייב בכסף? תודה לעונים.
 11. תן גיחה לרשף המפרץ עם הרצועה הישנה. יש להם סניף בחיפה וסניף בחולון. הם מתעסקים בין היתר עם רצועות הנעה למכונות, מנועים וכל מיני דברים בסגנון. בהצלחה.
 12. אכן בחרתי, יש עוד דרך לעבור עד שיהיה אפשר לומר לי תתחדש
 13. להבנתי, כל הרכבים בשנתון הזה מגיעים עם הדרעק הזה... גם ללאנסר כתוב שיש (לא זוכר איפה ראיתי). יכול להיות שפשוט נפלת על "לימון". בכל מקרה תודה על האזהרה. שוב. לא מחפש "ספורטיבי", לא מחפש "מהירות". מחפש כח לעליות של חיפה (18 קג"מ מול כ-14 כיום). לא מוטרד מרעשים ואיכות חומרי הפנים. כן מחפש צריכת דלק יותר טובה וגיר עם יותר הילוכים (יש לי מזל אם אני עושה 7 ק"מ לליטר כיום עם ה-4 הילוכים שלי). אני מקבל את כל מה שאני רוצה (פלוס סאנרוף!) עם הלאנסר. לא מחפש חלופות אחרות.
 14. למה?... הלאנסר זה די בול מה שאני רוצה. מתאים מכל הכיוונים שאני יכול לחשוב עליהם. הסובארו אופצייה 2 קרובה. למה להתברווז עם חיפוש רכב ישן יותר, ק"מ גבוה יותר וכולו וכולו?...
×
×
 • Create New...