Jump to content

locomotive

 • הודעות

  1,075
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

5 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  1990 ומשהו
 • תחביבים
  גיבוב קבוצתי
 • מקצוע
  ספאם

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של locomotive

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

2

מוניטין

 1. תודה! אני ממש מבסוט בנתיים, אחלה רכב ולא מראה שום סימני הזדקנות. גם השאירו לי שם דיסקים של שירי שבת ודודו פישר אני בכלל בעננים.
 2. תודה ,אני אבדוק. אני לא יודע מה ההבדל אבל נראה לי שהמערכת מכנית.
 3. התחדשתי במאזדה mpv 2007 עם 260k בלבד. תכלס נוסע כמו חדש ב& ז₪+ה של רכב. רק החימום יוצא מצד אחד, מחר אני אבדוק גז (ואשאף קצת) גז מזגנים.
 4. אני מקווה שזו בדיחה ולא באמת פח ב1000 שקל
 5. הבה נקבלה את יום השישי עם פרשת השבוע "וישב" בראשית הפרשה עוסקת בהתיישבותו של יעקב ובניו בכנען ובחיבתו היתרה של יעקב ליוסף. מכאן גם מוסר השכל להורים כיצד לנהוג עם ילדיהם או יותר נכון כיצד לא לנהוג עם ילדיהם. סיפור כותנת הפסים המפורסמת שיעקב הביא ליוסף לא תרמה לקנאת שאר האחים בו בנוסף לחלומותיו הנבואיים של יוסף בהם מתאורים בני משפחתו משתחווים לו, כל זאת מביא את אחיו לרצון להורגו. בזכות חסדיו של ראובן יוסף אינו נרצח אלא נמכר לישמעאלים אשר בהמשך אלו מוכרים אותו במצרים לשר הטבחים (לא מדובר בשירותי הסעדה אלא בשר שממונה על הוצאות להורג). יוסף נמכר כעבד לשר הטבחים ומוצא עצמו מחוזר אחר אשת פוטיפר, יוסף עומד בפיתויים הרבים ובפרשה זו אנו למדים מדוע קיבל את התואר 'צדיק'. לאחר שאשת פוטיפר האשימה את יוסף בניסיון אונס שלא היה נשלח לכלא ושם ממשיך יוסף עם כישורי פתרון החלומות שלו שבסופו של דבר מעניקים לו כרטיס יציאה מהכלא ומעניקים לו את תואר חביב פרעה בזכות פתרון החלום המפורסם שהציל את מצרים מ 7 שנות בצורת קשות. שכינת הא-ל שורה על יוסף וסביבתו.
 6. אב קדמון זו מכבסת מילים לצאצא. לגבי הפסקה השנייה: כולם נבראו בצלם אלוקים. בני ישראל קיבלו את התורה (שהוצעה גם לגויים). לכל נברא יש תפקיד ומשמעות עד אחרון בעלי החיים והדוממים.
 7. כנראה שיש כאן כמה רואי חשבון שקצת נפגעו מדבריי, בסדר, אז אני מוסיף גם מתווכי דירות וסוכני ביטוח כדי לאזן קצת. אתם לא אמורים להפגע אתם הרי אוסף מולקולות צאצאי קופים ואריות חסרי משמעות שבסוף מתים וזהו. במקומכם הייתי מוכר הכל, מתפטר, לוקח את כל השקלים ומעביר את יתרת חיי בהמתנה למותי בקו לנטה .
 8. בנצי אחי הוירטואלי האובד, כשם שחיידק שבקושי נראה לעיתים גם בעדשת מיקרוסקופ הוא בעל משמעות אדירה בגופך כך גם משמעותך בעולם.
 9. "לא קרה" זה בדיוק הטענה בה התחלתי את הפוסט. ההסטוריה תגרום לאנשים למחיקת הזכרון המורשתי. בית המקדש השני...הציונות תגיע רק בעוד 2000 שנים. היכן נצחון המכבים , החשמונאים על היוונים, היכן נצחון היהודות על כפיית ההתייוונות?
 10. ספיראל, אני מבין אבל המציאות שלי אומרת שמוכרח שיהיה יוצר. אחרת גם בנוגה או לפחות מאדים היית מוצא משהו קרוב לחיים. מתקרבים לחג החנוכה, מה ההסבר של האפיקורוסים לנס פך השמן? אתם מבינים שהאייפון שלכם לא יכול להחזיק 8 ימים עם 2% סוללה, כן?
 11. מי שרוצה לראות את הבורא יתברך או לדבר איתו יכול לעשות זאת בכל עת בכל מקום. לכן אחד מהכינויים לה"ית הוא 'המקום ברוך הוא'. נוכחתו אינה בעולם אלא העולם ואנחנו חיים בו. אני מסתכל על הזוית של כדוהא, על האטומספירה,יוניספירה,סטטוספירה. את כמות החמצן המדוייק לקיומם של חיים, אני בוחן את המרחק המדוייק שלה מהשמש ואת גודלו הייחודי של הכדוהא והירח. אני בוחן את הפוטוסינתזה, את מגוון בע"ח ואת מקוריותם ומורכבותם ותועלתם לעולם. כיצד עשרות שנים של שיטוט עם טלסקופים עדיין לא מצאו חיים (תבוניים) בקרבתנו. "בגופי אחזה אלוהה" מי שרוצה למצוא את הבורא צריך להביט בגופו ובמערכות הפועלות בו. יכולת הדיבור, ההבעה, הסקרנות, היכולת לתהות בשאלות ברומו של עולם. יש אדם שרואה בכל זה מקריות, ויש שרואים בכך את מעשה התכנון והבריאה. לבוא ולפתוח למישהו את הצ'אקרות בטקסט בפורום זה עדיין לא מבינתי. מה שמהווה חסימה לרוב האנשים הוא לאו דווקא ההכרה בה"ית אלא בחוקים אשר הוא הנחיל.
×
×
 • תוכן חדש...