Jump to content

הספגטי המעופף

 • פרסום הודעות

  190
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות הספגטי המעופף

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. ממליץ על נגרו - קפה מצויין, שירות אמין ומהיר והוא תמיד שמח לעזור ולהתייעץ https://negro.co.il/
 2. האם הנכה נוהג בעצמו או שמדובר בנכה מוסע? מה האבזור המוצע? מצרף לך דברים שרשמתי בשרשור הזה, לא השתנה הרבה - הרכב נוסע נהדר, הנכה עדיין סובל ומחכה להחלפה. כפי שZVIT רשם, מה שחשוב הוא כיצד הנכה נכנס לרכב, כל השאר שולי ביותר ויש מבחר של רכבים בקטגוריה שיתאימו - לא לוותר על נסיעת מבחן לפני שמחליטים.​
 3. אהלן רחמים, תתפלא אך יש כתובת ממשלתית ראויה וטובה ליוזמות האלו וממעט היכרותי עם הנפשות הפועלות שם אלו בדיוק סוג היוזמות שהם מקדמים - בשיתופי פעולה עם הציבור, בעלי העסקים והממשלה. זו יחידה במשרד המשפטים שנקראת נציבות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ואפשר ליצור איתם קשר בעמוד הזה. פנה אליהם, ספר להם שכבר פנית לרשתות וקיבלת תגובה ואני מאמין שהם יעזרו לך בשמחה.
 4. איי פרילנס אתר מצויין ונוח לשימוש הזה, מהחודש הוא עבר מאתר חינמי לאתר בתשלום לא גבוה. השתמשתי בו כעוסק פטור והיה מצויין. לא יודע לגבי גרסת המובייל שלו.
 5. קצת באיחור אבל תודה ענקית לעומר שנלחץ לעזרתי בעת צרה מיוזמתו ועזר לי לעבור בהצלחה שבוע עמוס עם רכב מושבת. מפתיע ומשמח שיש עוד אנשים כאלו בעולם הזה.
 6. התו ניתן לרכב ולא לנכה, מטומטם כפי שזה ישמע, לכן הטענה לא ברורה בעליל.
 7. טוב לשמוע! בדיוק הגיע אלי בקבוק של תוסף LUBEGARD מבריטניה. מקווה מאוד שזה יעזור לגיר, כרגע אצלי (מוסו) הוא לא מתפקד כנדרש בתחילת הנסיעה. כבר עדיף לי להחליף לשמן המקורי או להשתמש בתוסף (שמן הגיר הוחלף לאחרונה)?
 8. מה אתה מגדיר יחידת עילית? מטכ"ל? 8200? גולני? פארמידיקים קרביים? נהגי מוביל טנק במילואים?
 9. הגוף האחראי על כך הוא המרב"ד אליו מופנים נהגים מכמה גורמים, כאן הרלוונטי הוא בדיקה על פי גיל, הפניית רופא או משרד הרישוי. פנה אל המרב ד ואני משער שיוכלו לכוון אותך היכן להגיש תלונה על מנת שיזומן לבדיקה
 10. אם יש לך צורך בלהוציא כסף כדי שאשתך תהיה מאושרת ולה יש צורך שלא תוציא כסף כדי שאתה תהיה מאושר אז תרום בשמה את הכסף לנושא שקרוב אליה ולכו יחד לראות את התוצאות או את נשוא התרומה.
 11. בן אני בספק אם הם חישבו את יום כיפור בתוך זמן המשלוח, אל תטפל ציפיות ואולי תופתע לטובה
 12. אז גם אני נפלתי...אין ספק שמדובר במוסך באווירה אחרת בשירות והאמינות. יישור קו גדול הפך לקל הרבה יותר בזכות הייעוץ והליווי, הרגשה שאתה באמת בידיים טובות כל הדרך וניסיון לבוא לקראת הלקוח בכל מה שאפשר (כולל חומוס). ההמלצה הראשונה שלי למוסך מעתה והלאה.
 13. הכל דומה, תתבדוק שהמתקין שאתה רוצה ללכת אליו נמצא ברשימה הזו ושהמחיר כולל הסדרת וו הגרירה ברישיון הרכב ושלא תצטרך אתה לטפל בזה אחר כך. טיפ נוסף - לעיתים ניתן להשפיע על מיקום שקע החשמל, אם אתה משתמש בנגרר קבוע תמקם אותו שיהיה בגישה בהתאם לכבל הנגרר.
 14. לפני הכל, את מקס לקחת לוטרינר? יכול להיות שלכלבה של ההורים יש תסמינים דומים אבל לא קשורים למה שיש למקס. מציע להתחיל משם ואז להמשיך. (כדוגמא, לכלב שלי תסמינים זהים שנוצרו מבעיה רפואית) Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
 15. אצלנו יש קאדי כרכב נכה, הרכב עצמו נוסע יפה, חזק ולמעט מוטות דלת אחורית שהוחלפו באחריות לא היו תקלות מיוחדות במשך שנתיים וחצי בנתיים. לקאדי יש שתי אפשרויות למנגנון נכים - מעלית כמו שאתה בטח מכיר והנמכת מרכב והוספת רמפה (כבש) עם מנגנון ידני. חברות ההתקנה דוחפות את המנגנון הידני עם הרמפה כי כנראה שזה משתלם להן, מבחינת תפעול זה מורכב יותר, לא כל אדם יכול לעשות זאת (דורש דחיפה של הכסא בשיפוע) ולוקח יותר זמן להעלות או להוריד את הנכה. בנוסף, הנכה יושב במעין שיפוע קטן בתא המטען כי המיקום שלו לא לחלוטין ישר. לשם ההנמכה הוסרו חלק ממכלולי האיטום ולכן הרעש בנסיעה בלתי נסבל והנכה לא שומע אף אחד, כמובן ש
×
×
 • תוכן חדש...