Jump to content

אושריקו

 • הודעות

  7,408
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  מכוניות :)
 • מקצוע
  שאלה טובה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אושריקו

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

2

מוניטין

 1. חוקים הזויים יש למדינה הזאת בכל מה שקשור לרכבים לא ישתנה לעולם
 2. מאז שקניתי את הרכב, אנשים ברחוב עוצרים אותי ושואלים אם אני מוכר... אז גם הם עיוורים? ולא נשמה שלי דאווינים על אנשים וירטואלים אין לי למה לעשות , זאת המציאות היו כאלה שלא שחררו אותי עד שהיו מוציאים ממני " אני מוכר". אין מה לעשות, הרכב אהוב אצל הרבה אנשים. ומה שמצחיק אותי שאנשים יעשו לך לייק ויצדיקו אותך כשהם מחזיקים בצרפתיה או גרמניה או בקוריאנית "עם מחלות ילדות אבל שיא האמינות !!!!!" נו טוב.. מה לעשות שרוב הצעירים מתים על מאזדה ואתם קוראים להם "ערסים בני דודים".. אוי אוי. יאללה יום טוב, ומקס, שלא תבין לא נכון, אני לא מזלזל בך ואני יודע שאתה בתחום המכוניות אבל לפעמים אתה קצת מגזים ומקצין דברים... ובאמת, בוא נסיים את זה פה, אם תרצה, יש פרטי, הפורום הזה כבר לא בשבילי חצי שנה.. פרט לכל אלה שעזרו כמובן תודה. יום טוב
 3. אז בוא אני אגיד לך שאני יודע לא פחות ממך על כל המחלות של הרכב ואני יודע גם מה הוחלף. ואני תמיד ידעתי שמאזדה 3 דור ראשון זה לא רכב שיא האמינות אלא אמינות סבירה בעיקר כי גם אנשים מזלזלים ומטפלים בשיטת ליסינג ברכב הזה במקום להשקיע בפילטרים ושמנים איכותיים, תושבות וחיישנים מקוריים וטיפולים בזמן. ועדיין: הרכב הזה כיפי לנהיגה, לא סתם מקבל שבחים מאנשים שלמרות שהמנוע לא חזק, הרכב מהנה לנהיגה באיזשהי צורה. מודרני, נראה מעולה וכן הלאה. אבל עזוב נו... אי אפשר לשכנע אדם שמשוכנע במשהו אחר לגמרי ואגב מקס... נסעתי בחיי על לא מעט רכבים במסגרת העבודה ובכללי, מאזדה דור ראשון מרגישה מודרנית ואיכותית פי כמה וכמה. ובלי קשר, נפתח פוסט על חיישן חמצן , לא על איכות של המאזדה. להתראות ותודה.
 4. בוקי, הכל בסדר , אתם נדלקים ממשפט מכוון סתם... כרגיל מה שאני כן עומד מאחוריו זה שחיישן חמצן זה "לא מחלת ילדות של מאזדה" ,זאת תקלה אופיינית שהולכת אצל רוב הרכבים בק"מ מסויים, לרוב בין 100 ל200 אלף (גם לטויוטה, כן... ) יאללה סופש נעים תודה לכווווווווווולם כולל למקס העצבני.
 5. עזוב נו מקס נשמה... התגובה הזאת נכתבה בידיעה ולא סתם לכל אותם אלה שנהנים להגן על רכבים עם ימבה מחלות ילדות, ימבה תקלות ועדיין לקרוא להם אמינות, והחלקים תוצרת היצרן עצמו... לעומת מאזדה שקצת רגישה עם חיישנים וכו' , ישר מבלבלים את השכל. ותאמין לי אני יודע דברים מקרוב שכן כל החיים שלי אני בסביבת מוסכים גם אם אני לא עובד פיזית בזה, ולא נפתח את הנושא הבנת את הכוונה. יאללה, קפצתי לביקור קצרצר , קיבלתי עזרה, מודה לכל מי שניסה לעזור להתראות מתישהו.
 6. למרות שבעיקרון קניתי ממוסך מורשה שלהם לא מזמן שמן גיר מקורי במחיר נורמלי לחלוטין ואפילו זול יותר מחנויות חלפים (מהחבית, MV מקורי של מאזדה). אבל אתה צודק, די יקרנים באופן כללי. ובכל מקרה לא חיפשתי בחו"ל כי לא רציתי לבזבז זמן עד שיגיע, ולהיות מגובה בחנות חלפים במידה ותהיה בעיה עם החיישן ולהמשיך לנסוע ברכב עם תקלת חיישן חמצן שלא בריאה לא למנוע ולממיר ובטח לא לכיס שלי. אתמול נדלקה המנורה, היום הוחלף הכל. יום טוב.
 7. בכל מקרה רק מעדכן את כל בעלי המאזדות למיניהם דור ראשון 1600: החיישן המקורי שהוצא הוא גם של דנסו, החיישן החדש שהוכנס הוא גם של דנסו, בחברה למיטב ידיעתי עולה קרוב ל1000 שקל כולל מע"מ, (לא ביררתי אישית, כך שמעתי+-) חליפי תואם מקורי של דנסו הרבה פחות, בשילוב עם בעל מוסך ש אני מכיר יצאתי בסופו של דבר בהרבה פחות כסף משחשבתי. החיישן התקול אצלי לשמירת המק"ט בכל מקרה. ועוד דבר, לפני שבאים בטענות למאזדה, מאזדה לא מייצרת חיישני חמצן אלא קונה מספקים , לכן לא רואה את זה כתקלה של הרכב אלא בלאי טבעי שאחראי היצרן של החיישן. תודה לכולם בכל מקרה.
 8. קודם כל תודה על התגובה חביבי אם זה היה מישהו אחר כבר מזמן היו מגיבים.. חיים בסרט פה אנשים חבל על הזמן בכל מקרה השגתי תואם מקורי של דנסו USA באחלה מחיר בשבילי אגב, אם החיישן האחורי לא תקין למיטב ידיעתי אפשר לסחוב איתו ככה כי הוא בעצם רק מפקח על תפקודו של הממיר או משהו באיזור, הקדמי שאחראי על התערובת הכי חשוב.
 9. מה המצב, מאזדה 3 דור ראשון 1600 צ'ק אנגין נדלק, מיד הלכתי למוסך שלי ואחד החבר'ה שאני מכיר חיבר לי צ'יק צ'ק את הסורק, התגלה כחיישן חמצן קדמי האמת ששמתי לב לאחרונה לבליעת דלק מוגזמת בכל מקרה לא הפתיע אותי, ידעתי שזה או חיישן כזה או הנקישות שזה המחלה של האוטו הזה, בכל מקרה זה נזק כספי מבאס כרגע בשבילי אבל אין ברירה. הבנתי שהחיישן המקורי עולה בערך 800-900 לא כולל מע"מ ובטח לא כולל עבודה. השאלה שלי היא לאור כל מיני דעות של אנשים, האם ניתן ברכב הזה לשים חיישן אוניברסלי (לא סיני ) והוא יתפקד כמו המקורי? תודה רבה.
 10. לא הייתי פה קרוב לכמה חודשים, כן קורא פה ושם אבל כבר לא מגיב שים לב לגזענות שיש נגד רכבים יפנים פה, לכל מה שהוא לא גרמני עם טורבו... חוץ מזה שכמו שאמרתי לך יש לי נסיון עם רכבי 1.6 וקורולה ללא ספק מהחזקות שבהן.
 11. אני נסעתי על קורולה 99, נסעתי על קורולה 2002, ועל 2009. הקורולה 2002 משאירה אבק לכל העגלות בדמות יונדאי, קאיה, מאזדה, מיצובישי, פוקוס וכו'... נסעתי על אחת כזאת עם תקלת צ'ק אנג'ין עם 250 אלף ק"מ, הרכב מושך חזק (מרגישים את הדחיפה בגב) ורק בגלל שזה היה רכב של לקוח לא "התעללתי" בה עוד יותר. הרכב אחד הזריזים שיש. הקורולה 99' שהייתה לי הייתה הכי חזקה בזמנה ביחס לכל ה1.6 (זכור לי המון חוויות איתה כשהייתה חדשה, תאוצה מהירה מהמקום וגם לפני שמכרתי אותה, הייתה לה עדיין פתיחה מכובדת למדי ) הקורולה 2009 1.6 ומעלה עם 124 סוסים גם חזקה. אז להגיד שהיא טיל בליסטי ממש לא, להגיד שהיא חזקה ביחס לעגלות מסביבה בדמות 1.6 בטח שכן. כמה טוב שפרשתי מהפורום הזה...
 12. אני נכנסתי לפורום לכמה ימים אני ממזמן ממזמן לא פה חבר אז יפה שאתה זוכר שאמרתי את זה פעם וכן כיום יש H7 מה שמוזר לי זה איך יכול להיות שבשני רכבים שונים הדייאמונד מוציא גוון זהה שהוא לא לבן בכלל ואנשים מעלים תמונות ומפרסמים גם בחול גם פה שהוא נותן גוון שמושך שוטרים אפילו. מוזר לי מאוד.. וכמו שאמרתי אלו נורות מקוריות לחלוטין. לגבי הטורבו לד, הסיבה שלא עשיתי עד עכשיו זה בגלל שיש לי את הדיאמונד ולא בא לי להוציא ולהכניס ובטעות יגעו בידיים ויקצרו את החיים שלהם, אין לי עוד זוג. וגם אני לא סגור אם זה לא יסנוור אנשים (לא מפריע לי מבחינת חוקיות, תמיד אפשר להוציא ולהחליף לחדשות ולהרכיב מחדש ). תודה קובי!
 13. חברים חייב שאלה באוטו הקודם שלי דיאמונד ויז'ן הוציא גוון צהוב גם ברכב הנוכחי הוא מוציא צהוב בהיר וממש לא מזכיר לבן שלג ובטח לא תכלת כמו שדובר פה. יש לציין שאלו נורות מקוריות לחלוטין ולא זיוף. הוזמנו בעבר מPOWERBULBS וגם מהארץ, זהות לחלוטין. מה הולך פה? ובכל מקרה לגבי טורבו לד, אני שוקל לשים בגוון 6000K, יש לי לא מעט בעיר מקומות לעשות את זה העניין הוא שאני לא מתכוון לעשות עבודה כזאת ולשנות את החיבורים בשביל גוון צהבהב. מישהו יכול לומר בוודאות האם הצבע הוא לבן נקי ?
 14. גבר, אין שום בעיה להשתין בציבור. אם לא הבנת , ברגע שאני מתחיל להשתין בחוץ אבל רואה שאנשים מתקרבים ואפילו מכוניות אני מכניס את שמוליק חזרה למכנס, וקרה לי המון מצבים כאלה שהתפוצצתי. ככה שלהגיד שזה שאין לך בעיה להשתין בציבור אומר שאתה שם פס על הכל זה לא נכון. ואגב, כמו שהבנת לא ידעתי שהשתנתי מול מצלמות של איזה בנק או משהו, זה לא היה מכוון. מול ניידת משטרה בהחלט כן, ולא אמרו כלום (זה היה לפני כמה שנים שחבר מצא משהו על הרצפה ששייך למישהו, צלצל למשטרה להחזיר איך שיצאנו מהפאב הם הגיעו קשקשו עם החבר ואני בדיוק השתנתי מולם ולא אמרו לי שום דבר ). יש אנשים שחייבים להשתין, מה אתה רוצה שיעשו במכנסיים כשאין שירותים קרובים ?
 15. קודם כל תודה חבר אבל יש בזה קצת היגיון הרי זו מדבקה ולפעמים מים מקרוב ובעוצמה בהחלט פוגעים במדבקות למיניהן שמודבקות על הרכב למשל. אבל אברר את זה יותר לעומק בכל מקרה אם אחליט לעשות, אם בכלל אפשר, למה אני לא הולך לשייף את הצבע ולהרוס אותו בשביל המדבקה הזאת.
×
×
 • תוכן חדש...