Jump to content

raiden

 • הודעות

  418
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של raiden

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

38

מוניטין

 1. וישמרו בידוד, ידאגו לזולת, ישלמו מיסים כמו כולם. יאללה, אני גר פה 20+ שנה, נמאס לי לשמוע את הסיפורים האלה. יש אוכלוסיה רגילה ויש חרדים שהם Superior. הקימו להם פאקינג מתחם בדיקות במדינה זרה, אני כמו זבל עמדתי בגשם שעה וחצי בשביל שיגרדו לי עם המקל בקליפת המוח, כי אני חצוף - העזתי לנסוע לחול.
 2. יפונו לביתם באמבולנס. שמע, מה אני אגיד לך. כל הכבוד להם. חסכו 200ש"ח מונית מנתב"ג. על מה עוד מתבזבזים המיסים שלי?
 3. יופי. חסידים מקבלים בדיקות ב 20 דולר עם תשובה תוך 30 דקות, מתחמקים מבידוד הן באוקראינה והן בארץ, ואני כמו מניאק שילמתי 60 יורו לבדיקה בחול, חיכיתי 24 שעות שעות לבדיקה, וישבתי שבוע בבידוד בארץ. מעולם לא קיבלתי תוצאה חיובית והם מפזרים את הקורונה בחסות המדינה. גועל נפש. https://www.ynet.co.il/judaism/article/hjsnf00pzy#autoplay
 4. כן - היא כמובן תעשה בדיקה בנחיתה ועוד בדיקה ביום ה 7. אבבבבבבבלללל - אני גר איתה. מה זה אומר לגבי? עבודה לא כזה מעניין, אני יכול לעבוד מהבית. מבחינת החוק, כאשר היא תחזור לדירה אלי, האם לי מותר לצאת מהבית? האם אני צריך להיות בבידוד?
 5. אישתי בחו"ל. אמורה לחזור לבידוד. שנינו אחרי חיסון שני, עוד לא עשינו את השלישי. אני מן הסתם לא רוצה שהיא תחזור למלונית ואשמח שהיא תחזור הביתה. מה זה אומר לגבי? האם אני גם צריך להיות בבידוד מכיוון שאני גר איתה? האם אני צריך לדווח למישהו לגבי זה? האם אני יכול לעשות בדיקת קורונה יחד איתה ביום השביעי בשביל לצאת מבידוד ולא לשבת 14 יום? לא מצליח למצוא את המידע הזה באינטרנט. אשמח אם מישהו יכוון אותי. תודה רבה וחג שמח!
 6. עשיתי חלק משביל הגולן לפני כמה שנים. בהחלט שביל מהמם ביופי שלו. הייתי בכיף מחכה, אבל בנובמבר אין חגים. ושבוע הבא זמן מושלם לברוח ולעשות מסלול ליומיים
 7. האמת שאני שוקל פשוט לעשות מקטע הלוך-חזור של שביל ישראל. נראה לי הכי פשוט
 8. תהרגו אותי, אני לא מצליח למצוא מסלולים. אני חורש על Israel Hiking Map ו AllTrails וכל מה שמעל 5-6קילומטר - זה לרוב כבישים סלולים \ חצי סלולים. אין בארץ מסלולים נורמליים, שלא יהיו בהם רכבים, של בערך 15-20 קילומטר ליום?
 9. כל פעם שאני נוסע לחו"ל אני בודק אם אפשר לשתות מי ברז, וברוב אירופה - אפשר. בארץ אומנם, מאז שאני זוכר את עצמי, אני שותה מים מפילטר בריטה, או תמי4 בעבודה או מים מבקבוק. האם איכות המים בארץ כל כך גרועה שבאמת צריך תמי4 או בריטה בשביל לסנן אותם? אפשר לשתות מים מהברז (קרים כמובן) ולא לקבל שילשולים? תודה!
 10. זה היה לפני כמה שנים טובות (5-6) אבל ממה שאני זוכר - התחלנו בנהריה, משם מונית בשביל לדלג על החלק המשעמם. לקחנו כ 6 ליטר מים כל אחד (שלוקר של 3 ליטר + שתי בקבוקי 1.5 ליטר). אני לא זוכר אם זה היה חגי תשרי או פסח אבל היה דיי חם. המסלול לזכורני עובר בשמורה שנסגרת יחסית מוקדם. לקראת סוף המסלול ליד הכנרת כבר כמאט ולא נשאר מים. לזכרוני לא היו בדרך נקודות עצירה למילוי מים (פרט למילוי מים מנחלים \ מעיינות, שלא עשינו כי אין לנו פילטר \ כדורים). כל נקודה למילוי מים מצריכה סטיה מהמסלול שמוסיפה כ 3 קילוטר לכל כיוון. יכול להיות שעכשיו הדברים שונים, זה מה שאני זוכר מלפני כ 5-6 שנים.
 11. עשיתי את ים אל ים. היה סיוט. אין מקומות למלא מים בדרך. מצריך תיכנון מראש. אני רוצה לקום בבוקר, לקחת את הציוד ולצאת ללינה בשטח בלי להחביא מים ואוכל מראש.
 12. אני רוצה להתחיל לעשות טרקים בחו"ל, אבל לפני שאני אוסף מזוודה וטס לנופים עוצרי נשימה, האם בארץ הקודש והטיולים יש מסלולים שניתן לישון בהם נגיד לילה או שתי לילות, באוהל כמובן, עדיפות למעגליים? כל מה שהצלחתי למצוא זה מסלולים למשפחות וכלבים או שביל ישראל שניתן כמובן לעשות חלקים ממנו. האם יש בארץ מסלולי טיולים נורמליים שאפשר לעשות ביומיים-שלושה? עדיפות כמובן למעגלי (או לחלופין הלוך-חזור) וכאלה שלא מצריכים לוגיסטיקה של להחביא בקבוקי מים מראש. תודה!
 13. 1. אפשר להירשם כמשפחה 2. תרשם מתי שבא לך לפחות זה מה שהיה לי לפני 5 ימים. נרשמתי ושילמתי עלי ועל אישתי ועוד לא יצאנו מהארץ בכלל. יש מצב שמשהו השתנה עריכה: נכון באמת את ההערה הזאת לגבי מילוי ההצהרה. פשוט לא שמתי לב. לא נראה לי שזה כזה משנה. מאמין שזה יותר בקטע של כסת"ח שלמקרה ותמלא את ההצהרה ויסרבו לך בכניסה לארץ, שלא יהיה לך תלונות כלפי test2go לגבי החזר כספי וכדומה
 14. למה מעפן? נרשם, משלם, מקבל בר קוד. בחזור עומד בתור עם כולם, מגיעה לעמדת הבידוק עם הברקוד ודוחפים לך מטוש לאף ולפה (ולפעמים זה גם מגרד את המוח). וזהו. לפחות ככה היה לי לפני חודש.
 15. מעניין איך זה. מדינה שבה כולם בוכים על איך הכל רע פה - הממשלה, הכבישים, התח"צ, יוקר המחיה. מדינה שבה בכל הזדמנות אפשרית אנשים בורחים לחו"ל כי "סופש בצימר עולה יותר מסופש ביוון". and yet נמצאת במקום 14 (https://worldpopulationreview.com/country-rankings/happiest-countries-in-the-world). בהחלט "החלום הישראלי" 🤷‍♂️
×
×
 • תוכן חדש...