Jump to content

SG159

 • פרסום הודעות

  439
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות SG159

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אהלן חברים, אני מתעניין הפתיחת תיק מסחר עצמאי בבורסה, וכבר בדקתי אצל 2 ברוקרים שפועלים בארץ - אינטרקטיב ומיטב דש אצל שניהם בשביל לפתוח תיק מסחר עצמאי צריך להפקיד עשרות אלפי ששקלים, שאין לי אשמח לשמוע מכם איך אפשר להשקיע בבורסה ולקנות מניות *אמיתיות* בלי לפתוח תיק מסחר של כמה אלפי/עשרות אלפי שקלים שתהיה שבת שלום
 2. זה מעניין, כי אני גם חוקר את עניין בלימודים בחו"ל אבל צצה לי שאלה שעדיין לא עניתי עליה, אולי אתה תוכל. אחרי הלימודים בחו"ל, עדיין צריך לעשות התמחות 3 שנים בארץ כדי להיות אדריכל רשום?
 3. יש עוד נושא שאשמח לברר אותו איתכם. האם להנדסאי אדריכלות יש את הסמכות לתכנן בתי מגורים (וילות, קוטג'ים, דופלקסים וכו') איך שבא לו? אני שואל לגבי ההגבלה של "מבנה פשוט" שעדיין לא הבנתי עד הסוף מה היא אומרת בפועל בסופו של דבר.
 4. אהלן, אני מתעניין בלימודי הנדסאי אדריכלות. אשנח לדעת מאנשים שיודעים ובקיעים בתחום, מה עושה הנדסאי אדריכלות *בפועל*. כמובן שהמוסדות האקדמיים מציגים את זה כדבר נשחק ויוקרתי, ככה שאשמח לדעת מה זה באמת. על הנייר הנדסאי אדריכלות יכול לתכנן מבנים של יד 12 מטרים. האם יש באמת הנדסאים מוכרים שעשו פרוייקטים כאלה? אילו פרוייקטים הנדסאי אדריכלות באמת יכול להרשות לעצמו לקחת? מה הן העבודות הן כשכיר והן כעצמאי? תודה לעונים.
 5. אהלן, אשמח לדעת איזה שמן צריך לשים למלגזת טויוטה דיזל שנת 97. גם אשמח לדעת איזה פילטר שמן צריך.
 6. אהלן חברים. חג שמח. יש לי פיג'ו 206cc. הגג לא נפתח בגלל שיש לי נזילת שמן במערכת ההידראולית. המנוע החשמלי ושאר המערכות עובדות פיקס. רציתי לדעת איזה שמן צריך למלא ואיפה אני ממלא כדי להחזיר את הגג לתפקוד עד שאטפל בבעיית הדליפה. אשמח אולי אפילו אם יש מישהו שיוכל להכווין אותי איך לטפל בבעיית הנזילה. תודה מראש.
 7. אהלן חברים. יש לי מכונת כביסה bosch logixx6 שהחליטה שהיא שובתת(ראתה כנראה את כמות הכביסה שיש). הבעיה היא שלא משנה איזה מצב כיבוס אני מפעיל יש את אותה בעיה: המכונה מתחילה לעבוד, עושה קליק ורעש עבודה, עוצרת, קליק נוסף ותחילת עבודה, עוצרת, קליק נוסף מתחילה לעבוד, עוצרת, ובקליק הרביעי מפסיקה ומראה שגיאה את הצג. יש רעיונות למביני העניין פה?
 8. יש ברשותי מתקן שינוע שאני אמור להחליף לו כמה מיסבים. הבעיה היא שהם כבר חלודים, וגם בלי קשר הם מוכנסים לתוך החלק בלחץ. יש למישהו שיטות להוציא את המיסבים האלה? לא מצאתי "חולץ מיסבים" באינטרנט.
 9. ברשותי במכונה גיר שצריך למלא בו שמן castrol sp 150. אשמח לדעת איזה עוד חברות מייצרים שמנים בעל אותו תקן. יש ברשותי שמן גיר 80-90 האם אפשר לשים אותו?
 10. למזלי יש בפורום הזה מביני עניין, ואנשים שכבר בתוך העניין. זה דבר שמאוד מאוד מרתק אותי, כבר שנים. איך מתחילים בכלל? אני לא יודע כלום. אשמח לתשובות רציניות(תנסו להתאפק).
 11. אהלן חברים. עם הזמן יתפתחו הרבה סדקים במיכל הנירוסטה שלי. זה מיכל לבישול מיץ. עכשיו, אין באפשרותי לקנות מיכל חדש. איך ניתן לאטום את הסדקים האלה כדי: א. לאטום שלא ידלוף מיץ מהמיכל. ב. כדי שהם לא ימשיכו להתפתח. החומר אבל חייב להיות חומר שלא יוכל לקלקל את המיץ( שלא יעביר חיידקים וכימקלים אסורים למאכל). האטימה תתבצע מהדופן החיצונית של המיכל. תודה רבה לעוזרים.
 12. אשמח לדעת כמה עולה החלפת/שיפוץ הבוכנה של הגג הנפתח בפיג'ו 206cc. הבוכננ שנמצאת מאחורי כיסוי הפלסטיק בבגאז'.
 13. בפיג'ו 206CC יש כריות אוויר בצד(מושב הנהג ונוסע ליד הנהג). הריפוד של המושבים טוטאלוס. הבעיה היא שיש כריות אוויר במושבים. איך אני אמור למצוא כיסוי מתאים? אני יכול להתאים כיסויים אוניברסליים למושבים שלי?
×
×
 • תוכן חדש...