Jump to content

Night Driver

מובילי הדעה
 • הודעות

  8,188
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  11

Night Driver שיחק אותה בתאריך אוגוסט 20

התכנים של Night Driver היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כדור הארץ
 • איזה רכב יש לך?
  קארוק
 • מקצוע
  מהנדס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Night Driver

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

976

מוניטין

 1. אם הובנתי לא נכון אז אבהיר. המאבק שלו סופר צודק והזמן שלו הוא לא הפקר. לי אין את הזמן והעצבים להתעסק עם זה אבל באמת מקווה שגם יזכה וגם יהיה לו ממי לגבות כדי שילמדו להתייחס בכבוד ללקוחות.
 2. @ברווז אם יש לך כזה עם הידע והידיים שלך חבר לזה מנוע ותוכל למכור כאלה בהרבה כסף.
 3. אם היית מתמקם פה היה לך בייביסיטר לכלב.
 4. אין איזה קרוב או חבר שהכלב מרגיש אצלו בבית ויכול לארח אותו ליום?
 5. אם יהיה רעב יאכל ואם יהיה צמא ישתה. אני הייתי משלם לדוג ווקר על עודשעה שישב עם הכלב בבית וישחק איתו קצת.
 6. אתה כמו זה שקנה כרטיס הגרלה ומפנטז מהיעשה עם כספי הזכיה. תהנה מה 25 דקות שנשארו.
 7. מה שמעניין ומאתגר בניהול זה שאין דרך אחת נכונה ואין שבלונות.
 8. בארגונים רזים חוסכים בדרגי ביניים כי פשוט אין תקציב בשבילם ואז המנכל הוא גם מנהל טכני, המהנדס הוא גם מנהל אחזקה ומנהל העבודה הוא גם השליח אבל זה אילוץ ולא אופטימיזציה ניהולית. במקרה הספציפי שלי אני יודע כי אני חי את תחום התשתיות הרבה שנים אבל גם בתחומים בהם אין לי מושג עושים שיעורי בית ומסתדרים.
 9. אני עכשיו מריץ סטארטאפ בתחום שלי וזו חברה שאני לא מתכוון לנהל בגלל חוסר זמן (סטארטאפ עם שותפים ובגלל זה בחברה נפרדת). לקחנו מנכל שהוא עם אוריינטציה שיווקית ולא מבין כלום במוצר וזה מוכיח את עצמו. אנחנו הגב המקצועי והוא איש הארגון והניהול. יש כל מיני סגנונות ניהול. יש את זה שהמנכל הוא האלוהים של הארגון גם מקצועית וגם ניהולית (כמו אצלי למשל פרט לנושא השיווק והמכירות שדם לאיש המכירות יש אוטונומיה מוחלטת רק עם הגדרת גבולות גיזרה שלי) ויש כמו אצל המתחרים שלי שהוא איש ארגון וכספים שלא מבין כלום טכנית. אז אצלי יש הרבה יותר ידע, פיתוח ופטנטים ואצלהם המאזנים נראים יותר יפה. בשורה התחתונה שנינו חיים טוב וכל אחד שם את הדגשים על מה שקרוב לליבו. שוב, מאוד תלוי במבנה הארגוני. מנכל אלקטרה למשל לא מבין בבנית מכוני טיהור ואני לא יודע מה הוא מבין במזגנים אבל עדיין הוא מצליח יפה בשני התחומים. פחות מתמצא בענף הבניה אבל סתם בוא ניקח בנייה עם תבניות יציקה בשטח. לא זוכר את זה מלפני 30 שנה. זה ברור לחלוטין ואנחנו ממש לא חלוקים על זה. אני טוען שידע טכני הוא ממש לא ערובה להצלחה.
 10. אחרי שהאמנתי לוויז והגעתי לאחסניית פקיעין דרך הסמטאות במקום מסביב אפילו רוורס כדי להצליח לקחת את הפניות בקושי הצלחתי לעשות.
 11. יש כאלה שיש להם את החושים ובגיל 25 יהיו בשלים ויש כאלה שעד גיל 80 לא יוכלו להיות אנשי עסקים כי אין להם את האופי, החושים והביצים לזה. כי להיות איש עסקים/מנכ"ל זה מקצוע נפרד. מנכל טוב לא צריך להבין בכלום חוץ מיכולת לאתר ולשבץ את האנשים המכונים בתפקיד הנכון. גם לא מדויק. בנין זה דבר מורכב ויש לא מעט שינויים עם השנים. וגם ביניהם הרבה מאוד גומרים בפשיטת רגל בלי החסכונות ועם חובות. לא סתם לא כל פועל בנין נהיה קבלן.
 12. המנכ"ל שריאיים אותך סיכם את זה קצר וקולע, אחלה בן אדם. כשמגיע אליי כזה "אחלה בן אדם" אני עושה מאמץ לקלוט אותו ולמתוא לו תפקיד גם אם הוא לא מתאים לתפקיד אליו הגיש מועמדות כי "אחלה בן אדם" תמיד תורם לארגון. היה לי מישהו שהגיע לראיון כרתך אחרי קורס. לרתך הוא לא ידע אבל עבד אצלי 5 שנים בשיווק.
 13. כשאני מקבל קורות חיים של מועמד שכותב יש לי תואר בהיסטוריה, הייתי עובד ייצור, סחבתי בלוקים באתר בנייה ואני מעוניין להתקבל לעבודה כאיש תכן אני לא אזמן אותו בכלל לראיון אבל אם אקבל קורות חיים של מישהו לאותה המשרה שיכתוב בגיל 13 עזבתי את הלימודים, הייתי בהתחלה שוליה זל מסגר ובהמשך בניתי מתקנים ומכונות לקווי הייצור אחטוף אותו. כשאין לי מידע אחר רלוונטי כל מה שיש לי זה ההשכלה. אני גם לא יכול לבזבז 20 דקות ראיון עם כל אחד שעל פניו נראה בלי קשר למשרה כדי שאולי מתחבא שם מישהו מתאים. בכל תחום בחיים אנחנו מצמצמים תחומי חיפוש כדי להתמקד ולהתייעל. אני מניח שגם אתה כשאתה מחפש רכב לא תיסע לאילת בשביל לראות רכב עם חצי מיליון קילומטר יד 17 רק בגלל שהבעלים אומר שהוא שמור ובמצב חדש.
×
×
 • תוכן חדש...