Jump to content

Night Driver

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  7,817
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

Night Driver שיחק אותה בתאריך דצמבר 2 2020

התכנים של Night Driver היו האהובים ביותר!

מוניטין

534 מעולה

אודות Night Driver

 • דירוג
  מוביל דעה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כדור הארץ
 • איזה רכב יש לך?
  קארוק
 • מקצוע
  מהנדס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלם בביט ותפרוס דרך חברת האשראי. הריבית לא נמוכה אבל על 1500 מדובר בכסף קטן לעומת ההפרש מול חדש.
 2. דבר עם חברת שילוח/עמילות מכס כמו קריאף, אושפיר וכו' ויביאו לך אוירי או ימי לבחירתך. יעלה משמעותית פחות ויקח אולי 3-4 ימים יותר.
 3. על הניר נראית מעניינת. רק מה שקצת מפריע לי זה כ 350 קילו בלבד בין משקל עצמי למשקל כולל. 3 כמוני ואני צריך להשאיר את משקפי השמש בבית.
 4. ככה העולם העסקי עובד. מצד אחד היבואן משקיע בפרסום, שיווק, כלי הדגמה , מוסכים ומלאי חלקי חילוף ולכן הוא רוצה ומקבל בלעדיות כדי שלא ירכבו על ההוצאות שלו ומהצד השני היצרן רוצה תוצאות שאם היבואן לא ייתן (בדרך כלל היעדים נקבעים בחוזה ונקבע גם מנגנון ההארכה/הפסקת הייצוג). כנראה שהיבואן לא הצליח לעמוד ביעדים והפסיד את הסוכנות למישהו שהיצרן חושב שיתן תוצאות יותר טובות. היצרן יודע לנתח את השוק המקומי לפי המכירות של המתחרים ויודע להעריך מה נתח השוק שהוא יכול לתפוס.
 5. נאסף אתמול ונמסר למשפחה שאין לה מילים איך להודות לך. תודה.
 6. תוקע את המסמר ביד בין האגודל לאצבע המורה ואז רין בעיה להחזיק את הקרש בלי שהמסמר יפול.
 7. חס וחלילה לצדד באבטלה. פשוט בשביל עבודת שכר מינימום שצבוע בצבעים של יותר מזה לא מוצדק לנסוע כאלה מרחקים ועוד להתחייב לשנה. בלי לדעת איפה פות"ש גר אני בטוח שיש הרבה עבודות בשכר אמיתי דומה במרחק יותר קצר וללא התחייבות מצידו.
 8. אתה אמור לקבל גם נסיעות ואין דבר כזה שהן כלולות בשכר השעתי (לא חוקי. התקרה לנסיעות זה 22 ומשהו ליום כשהתשלום צריך להיעשות לפי עלות נסיעה בפועל אבל עד לתקרה). 10 שעות ביום אומר 1.6 שעות נוספות ביום שצריכות להיות משולמות לפי 125% כך שבפועל אתה מקבל כ 32.5 לשעת עבודה וזה לפני שהתייחסנו לעובדה שחשבון של שעות נוספות הוא יומי (אם ביום אחד עבדת 7 שעות ולמחרת 9 צריכים לשלם לך שעה נוספת ו 15 רגילות ולא 16 רגילות). אתה למעשה הולך לעבוד בעבודה של שכר נמוך מאוד ולהשקיע עוד שעתיים כל יום מזמנך על הכביש. כבר עדיף למצוא עבודה ב 31 לשעה ליד הבית ואת השעות האלה שאתה מבלה בדרכים להשקיע בשעות נוספות/משמרות.
 9. לא אוהב את המגמה הזו. כל החלק הקדמי של הרכב צריך להיות עם מה שפחות הסחות דעת לנהג. לי אישית מפריע מסך עם דברים זזים עליו אפילו בזוית העין וזה לפני שבכלל התייחסנו לזה שאי אפשר ככה לשים רגליים על הדשבורד.
 10. מעולה. ככה לגנבים תהיה גם תאורה וגם מצלמת אבטחה שלא יגנבו להם את העמדה.
 11. אתה עדיין ממשיך להמר על שער הדולר. זה לא משנה אם אתה מקבת תשואה של 5% לצורך העניין מ 100 נכסיםמאו מאחד אלא מאיזה סכום שקלי הם באים.
 12. הסלו לא מעודכן אלא פשוט קבוע בשקלים ולא באחוזים. כשהוא כ 3 שקלים מתוך כ 5 שקלים גם אם הדלקירד ב 25% בעולם אנחנו נראה ירידה רק של חצי שקל.
 13. לשפדן יש יציאה ליד רידינג.
 14. שער דולר שקל נמוך כמו שקורה עכשיו מייקר לך את המוצרים בדולרים כי הם מיוצרים בסין ואת הסיני מעניין כמה יואן הוא מקבל. זה לא מצב שהשקל נחלש מול סל המטבעות. מהצד השני תקרא את ההסבר של דיסקו.
 15. שקל תמיד יהיה שווה בדיוק שקל אחד. בינתיים מה שמשתנה זה פחות ערך השקל בעולם מול המטבעות האחרים אלא ערך הדולר מולם.
×
×
 • תוכן חדש...