Jump to content

פריג'י

 • הודעות

  3,710
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של פריג'י

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

106

מוניטין

 1. סופר אפונים יקר, שווה לך למכור את ה-208 ולקנות יאריס. בלי ציניות.
 2. אנחנו באוגוסט, חפש (ומצא) צמיג שיוצר השנה. זו מידה מספיק נפוצה. אני דיי בטוח שתוכל לאתר פאלקן 310. המחיר דומה למה שציינת עבור ההנקוק.
 3. Debica סביר בטח ביחס למחירו. הנקוק צ"ל טוב. שווה לבדוק מחיר לפאלקן (כל הדגמים שלהם בסדר). ארבעת האופציות האחרות שציינת - לא לגעת. בדגש על הדנלופ הזה שהוא צמיג אשפה, והגודייר איגל שהוא צמיג טורקי נחות. לא משנה מה אתה קונה, לנסועה כזו חפש צמיג כמה שיותר חדש. אל תתפשר על זה כי בנסועה כזו הצמיגים יתייבשו לפני שיישחקו. מה המידה?
 4. תתחדש! מחיר טוב, גרמני אז בכלל... מה המידה?
 5. מניסיוני אין הבדל בין פולין לגרמניה. לא אמור להיות הבדל שנובע מהבדל בקוד המהירות, אבל כן יש הבדל מסוים לרעה מקוד עומס גבוה יותר.
 6. ענייני תמחור נקודתיים בלבד, כבר יצא לי לקבל הצעה, אטרקטיבית, לצמיג מחוזק עבור היאריס באותו המחיר של הלא מחוזק, העדפתי את הלא מחוזק.
 7. זה מאוד חשוב וזה מוסיף לך נקודות. קח לבדיקה במוסך מומלץ, כולי תקווה שהכל תקין ונדרשת השקעה סבירה ביישור קו בלבד. להבא, אחרי בדיקה במכון ולפני סגירת רכישה, מומלץ להגיע למוסך עם הטופס כדי לקבל הערכה של תמונת המצב גם מבחינה כספית. זה גם משמש אותך במשא ומתן.
 8. ממי קנית? להבא, רכב בלי שמן במנוע לא קונים. מקווה שהרכב תקין, רק מוסך מומחה כפי שהמליצו לך (גבע) יכול לתת לך את תמונת המצב האמיתית. גש לשם עם טופס הבדיקה.
 9. הבנתי, אז מה שקרה אצלי עם הגודייר היה אובדן אחיזה מסוים (אך נשלט), ובאיזשהו שלב התחילו לאבד לחץ באופן קבוע - ואז כמובן הוחלף זוג, האחוריים עברו קדימה, קיבלו את אותה תופעה, ואז הוחלפו גם הם.
 10. למכירה, קקטוס דיזל שנת 2016, ידנית כמובן. ללא מובילאיי (אצלי לפחות זו הייתה הסיבה שלא חיפשתי 2017 ומעלה...) בצבעי פנדה (לבן שחור). יד 2 (יד ראשונה פרטית שנתיים, ברשותי 3 שנים+). הרכב נסע רק 104 אלף ק"מ, טופל כל חייו במוסכי לובינסקי. טיפול בוצע ביולי, הטסט עד מרץ, צמיגי מישלין פרימסי4 במצב טוב מאוד (2 פולנים משנת 2020 במצב בסדר גמור ו- 2 גרמנים במצב חדש משנת 2019, בדיוק עשיתי רוטציה). ברקסים (צלחות+רפידות) של ברמבו, מעולים שכמעט לא מייצרים אבק בלימה - גם כן במצב דיי חדש. מיכל אוראה הוחלף על חשבון לובינסקי לפני פחות משנה, עבר גם את הריקול של החלפת טיימינג לפני כ- 8 חודשים. הבעלים הראשון שם מדבקות השחרה לחלונות אחוריים ברמה שלא ניתן לראות דרכם בכלל מבחוץ. תענוג אדיר! נראה מקורי לגמרי, אפשר לראות בתמונות. צריכת דלק אמיתית במשאבה אצלי סביב 21 ק"מ לליטר ואפילו יותר. המחשב גם דיי מדויק. הסיבה שאני מוכר - מתחיל עבודה חדשה באמצע ספטמבר, ייצא לא משתלם לא לקחת שם ליסינג, אבל אני הולך להתגעגע לדיזל הידני. תכלס, זה רכב של חבר פורום, שמפורסם רק בפורום, ותוחזק על ידי חבר פורום. סליחה על הקלישאה, אבל באמת, אוטו במצב של "תניע ותיסע", פחות הקטע של הדלק כי הוא דיזל והוא לא כל כך משתמש בו לנסיעה. מחירון של לוי יצחק 38 אלף. אני מבקש 35, מוכר בפחות כיוון שהאוטו עבר תאונה מאחור. לא מאוד משמעותית (אפילו קורת הרוחב האחורית לא נפגעה בכלל, ממש רק פח-ופלסטיק בעת עמידה ברמזור) אבל נדרש תיקון פחחות והחלפת פגוש. הכל תוקן במוסך מורשה גזית חיפה שגם בדקו שמיכל האוראה החדש לא נפגע. כמובן שיימסר דוח שמאי. עברתי קצת על יד 2, לא חושב שיש במחיר הזה או קרוב הצעה טובה מזו. עדיף - לשלוח הודעה פרטית אפשר גם בטלפון: 052 שמונה אחת תשע 7027 הרכב נמצא בצפון. קצת תמונות:
 11. לא למיטב ידיעתי מלבד כמובן קשיחות גבוהה יותר שיכולה אולי לפגוע קצת בנוחות. חפש מבחנים בגרמנית. יש להם מגזיני רכב שמבצעים מבחנים. למשל autobild. גוגל יבצע לך את התרגום למקרה שגרמנית-קשה-שפה.
×
×
 • תוכן חדש...