Jump to content

falou

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  10,520
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

falou שיחק אותה בתאריך יוני 4

התכנים של falou היו האהובים ביותר!

מוניטין

112 טוב

אודות falou

 • דירוג
  אחראי ראשי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. falou

  מה דרוש כדי להקים עסק?

  1. בחיים אל תקשיב למי שאומר לך להאמין בעצמך וללכת עד הסוף, בטח אם הוא סתם מישהו שלא מכיר אותך מהאינטרנט. אם אתה רוצה לדעת את האמת על עצמך, תשאל את מי שמכיר אותך ואיכפת לו ממך. אל תניח שאתה מכיר את עצמך. הרב חושבים שהם הרבה יותר טובים ומוכשרים ממה שהם באמת, ובתי הקברות מלאים באנשים שהונו את עצמם עד לסוף המר. 2. תמיד תבדוק כל ביקורת באופן הכי ענייני שאתה יכול, כי אם תתנהל לפי סעיף1 של קודמי, אתה פשוט תלך עם מה שנשמע לך טוב, וזו טעות. עדיף להיות ספקן משחצן.
 2. falou

  מה דרוש כדי להקים עסק?

  האמת שבמידה מסויימת כן, זה משהו שנולדים איתו. זה טמפרמנט של מישהו שקם בבוקר ולא צריך שיגידו לו מה לעשות, הוא מגדיר לבד מה צריך לעשות, ועושה. זו מוכנות להתעסק עם כל הדברים שלא קשורים ישירות למה העסק עושה, מקצועית. אתה עוד לא במקום שיודע לשאול את השאלות הנכונות. לך, שב עם מישהו שהוא בעל עסק ואתה מכיר, ושיספר לך קצת.
 3. falou

  מה דרוש כדי להקים עסק?

  נורא פשוט, אם זו רמת המיקוד של השאלות שלך, אל תפתח עסק. אין לך את הגישה המינימלית שאדם צריך כדי להיות עצמאי, וזה למצוא לבד פתרונות לבעיות. אם ההתחלה שלך היא לגשת עם שאלה סופר כוללנית וחסרת משמעות, לקבוצה של אנשים שאתה לא מכיר... אתה עוד לא מוכן.
 4. הבעיה העיקרית שלנו, לדעתי, זה שאין לנו הנהגה שיודעת ליזום מהלכים משמעותיים בקנה מידה רחב, בזמן משבר. אני לא מתווכח על כן/לא ביבי, כשר אוצר בתחילת שנות ה-2000, הוא יזם מספר מהלכים מצויינים, ונחשב לאחד משרי האוצר המצליחים, אבל לא זוכר אותו יוזם מהלך דרמטי בזמן משבר. בנוסף, מאז הוא באופן שיטתי ומוצהר משאיר את משרד האוצר מחוץ לשליטתו, ליאיר לפיד, אחרי זה לכחלון, עכשיו לכץ, יריב פוליטי (ולא לברקת, שותף פוליטי). אפשר להגיד הרבה דברים, טובים ורעים, על אריאל שרון, אבל היתה לו יכולת להוביל מהלכים דרמטיים. כשר השיכון בזמן העלייה הרוסית בשנות ה-90', הוא יזם מהלכים מהירים לפתרון משבר הדיור, הוא הוציא לפועל את ההתנתקות (בעד או נגד, לא משנה, זה היה מהלך דרמטי). אולמרט תקף את הכור הסורי ויצא למלחמת לבנון השנייה (שוב, על ההצלחה אפשר להתווכח, על הקרדינליות של המהלך והשפעתו לטווח ארוך, אי אפשר). ביבי נמנע ממהלכים גדולים. אולי זו ראיית עולם, אולי זה אופי, אבל בסופו של דבר, זה אולי לא מה שמתאים לעת כזו.
 5. זה דווקא ברור. כי בינתיים הם ייתפסו חניה ברחוב, והבניין אושר בתנאי שיספק חניה לדיירים.
 6. וזה מה שקרה בבניין האמור בת"א? ברור שהיתה כאן פשלה, הבעיה היא שהדיירים לא מוגנים, וכל מה שנותר להם הוא לתבוא את מי שפישל... שזה עניין ארוך, יקר ומייגע.
 7. למה אתה מסיק במקרה הזה מהפרט אל הכלל? אני מכיר כאלו שחסכו המון כסף עם קבוצות רכישה.
 8. לא הבנתי מה הקשר בין פחד כמניע לבין "תסביך אלוהים"? בניסוי של סטנפורד לא היה פחד כמניע.
 9. אם בחנת ואתה יודע איך אתה רוצה שהצילומים שלך ייראו, אז יש לך את התשובה.
 10. לא התכוונתי לתת מחמאות לימין. פשוט הוא קיים, השמאל נעלם.
 11. אז: https://www.dpreview.com/articles/8609536749/hands-on-with-the-sony-zv-1 מערכת הפוקוס הטובה בעולם, בייחוד פוקוס עוקב (אתה שם את הפוקוס על הילדה, והיא הולכת עוקבת אחריה מכאן והלאה, וזיהוי הפנים יזהה אותה בכל פריים אוטומטית). חיישן גדול (יחסית) לצילום באור חלש (חולשה של כל סלולרי). שום סלולרי לא מתקרב לזה. אחרת, הפיקסל נחשבת למצלמה הטובה ביותר, מבחינת עיבוד התמונה, אבל אין פה הבדל מהותי.
 12. הוא טוען את זה במקביל לטענה שמי שעובד עם פחמים, מריח מהגריל... ממה בדיוק הוא מריח שאין בגריל גז? בבית יש לי פלטה יצוקה (יענו, מחבת גדול). אבל אני לא מבזבז בשר ברמה גבוהה על זה. מה, הזווית צילום יוצרת את השלולית של הנוזלים השומניים בפורטרהאוס של האדסון?
 13. זה כמו במכוניות ספורט. יש כאלו שרוצים כאילו. שיהיה אוטומטי ונוח ומפנק, אבל שייראה "ספורטיבי" בשביל הלא-מבינים, שיתרשמו. ויש כאלו שמוכנים לשלם את המחיר, בשביל מה שרכב ספורט נותן. יש אנינות טעם ויש אנינות כסף. אבל אם אתה לוקח פורטרהאוס, חותך אותו מראש. נותן לו להתקרר, ואז מגיש... נו. אתה לא עובד בשביל לאכול, אתה עובד בשביל לצלם.
 14. זה לא אותו דיון. הדיון של נשים הוא דיון דעות. אני יכול לקחת את הדעה ההפוכה ולהביא עובדות שתומכות גם בה. בענייני בשר אני לא מבין. אני הולך לקצב, הוא מבין. אח של חבר או יוז'י בכפר שמריהו או דוניה רוסה. לפעמים אמא שלי קונה אצל הקצב שלה (היא טרוריסטית, כי אם לא טוב לה המשלוחה, היא מחזירה לו...). זה בשביל בשר על האש ברמה גבוהה. (אכלתי גם בשר מצויין ממקומות אחרים) אני יודע שאני רוצה נתח ואסיו. מאיפה לי לבחור אחד כזה, מה, אני יודע איזו פרה לשחוט?! לעשות בשר לכמה עשרות אנשים למדתי מגרילמן מקצועי. עומד לידו, הוא מסביר, אני לומד. באמת זה לא כזה מסובך. זו עבודה לא קלה, אבל לא כזה קשה, ויש ברכה בתוצאה. מי שלא אוהב את זה, מה לו ולבשר? אני קורא, 900 ש"ח לקילו... WTF?! בכסף הזה אני רוצה לשבת, אני רוצה שיגישו לי, אני רוצה שיהיה בשר מיושן, טופ. גם אז, אם להגיד את האמת, לא יודע אם שווה את ההפרש. לשלם סכום כזה, בשביל סטייק מחומם על גז?! אה, כן. הכי חשוב. אני לא מבסוט מהבשר כשהוא בשקית והכסף בקופה של המוכר. אני יודע איך הוא, אחרי שאכלתי אותו...
 15. מה יש להכין פה?! טסס... טסס... על המחבת. אני כבר יודע בעין מתי להוציא. זה דוניה שקנו, ויישנו. אני רק קניתי. זה מה שאני אומר, בשר צריך לקנות טוב ורק לא להרוס.
×
×
 • Create New...