Jump to content

falou

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  10,666
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  9

falou שיחק אותה בתאריך נובמבר 28

התכנים של falou היו האהובים ביותר!

מוניטין

530 מעולה

2 עוקבים

אודות falou

 • דירוג
  אחראי ראשי

צפיות אחרונות בפרופיל

10,255 צפו בפרופיל
 1. כל מה שכתוב כאן, לא נכון. יש התפרצויות ויראליות מהסוג הזה במזרח, ההנחה שטראמפ היתה לוקח היא ניחוש, ארגון הבריאות העולמי לא אמר כשדבר הזה, הבכיר פשוט ציין עובדה, והשימוש במעטפות תמיד היה.
 2. מה זה קשור?! אמרת שהוא "הזמין". הוא לא "הזמין", הוא קנה, וכמו שפות"ש השרשור עצמו מודה, ביושרה, הוא קנה מה שראה. אם הוא היה מזמין, הוא בטוח היה יכול לבטל. את ההילוכים, ישדרגו לו. על ההבדל בבלמים, יוחזר לו כסף. על הבולם, קיבל הנחה במעמד הקנייה. האם הוא יכול לבטל, על סמך זה שהמפרט באתר לא תואם... כנראה שכן. אם זה כדאי לו? בהתחשב במצאי בשוק, לא בטוח.
 3. falou

  נסיעה לאילת

  מכיוון שאת נהגת חדשה עם מעט מאוד ניסיון, לא הייתי עושה את הנהיגה הראשונה לאילת לבד, אלא עם נהג/ת מנוסה , שיישב לידך. צריך ניסיון בנהיגה בכבישים דו סטריים מהירים (מה שאין כמעט למי שלמד לנהוג בגוש דן והסביבה), ניסיון בעליות/ירידות תלולות, ועוד. זה לא שמדובר במיומנויות מי יודע כמה מסובכות, אבל יש דגשים שצריך לדעת ולהתנסות איתם.
 4. יש לא מעט שרשורים על מצלמות, הייתי ממליץ לקרוא. אישית, אני חושב שמצלמה יש לבחור קודם כל ולפני הכל, לפי מצאי העדשות שאתה רוצה. זמינות ועלות. לגבי האם העדשות יקרות או לא, כנס לאתרים שמוכרים מצלמות, ותבחר. ;; לאחר מכן, לפי שימושיות, גודל/משקל וארגונומיה. ההעדפות שלי (עם השנים), מבנה ריינג'פיינדר (מאפשר עין אחת פתוחה, ומשנה את הפוקוס על המסך), עינית מעולה, גוף ועדשות קטנות ככל הניתן (מצלם רק עם פריים, עד מרחק טלה קצר), אפשרות לתפעל את המצלמה בלי להכנס לתפריט (יש לי שתי מצלמות, אני מתפעל אותן אחרת, כי הן שונות קצת פונקציונאלית, אבל זה העיקרון).; העדפות אחרות יכולות להיות,
 5. שלום לחברי הפורום. אני לא יודע כמה מכם מכירים את האפליקציה/אתר Joom אבל מדובר באתר סחר אלקטרוני בינלאומי, במתכונת מוכרת. גם אני לא הכרתי, עד שהתברר שיש לי מכר שעובד בצוות התמיכה הישראלי של האתר. כן, יש להם דסק ישראלי, שעוזר לישראלים, בעברית. נחמד. בשבילי זה פותר חלק גדול מחוסר הוודאות לגבי השירות שאפשר לקבל, וכבר רכשתי לעצמי כמה מוצרים דרכם. מפה לשם, עלה לי רעיון לשיתוף פעולה בין קהילת CarsForum לאתר, והעברתי הצעה, דרך איש הקשר שלי, שאני (עם קצת עזרה) אבחן מוצרים לרכב, אפרסם ביקורות בפורום, וגם נוכל לצ'פר את באי הפורום בקוד הנחה. זה להתחלה. א
 6. תצוגה עילית. אהה… הילד שהייתי ישר רואה בעיניו מטוסי קרב, כוונות מתרוצצות באוויר ונתונים מרחפים מול העיניים, כאילו קסם. אז אם אפשר לקנות תצוגה עילית לאוטו ב-145 ש"ח, מה… לא נקנה?! בטח נקנה. הקקטוס מגיעה ללא מד טורים. בגירסת הטורבו, המנוע נהנה (או סובל) מאופן פעולה די דיזלי. יענו, סחיבה טובה ומומנט בריא מטורים נמוכים ורעש והעדר מחץ, ככל שמגיעים לטורים גבוהים, כך ממש אין סיבה להגיע לשם. צרף לזה הילוך שני ארוך, שאפשר גם להתחיל איתו נסיעה בקלות, שאחריו הילוך שלישי גם ארוך, ויש מכונית שאין ממש סיבה לבחוש הרבה בהילוכיה, ולכן העדר מד הטורים איננו קריטי. אבל אם אפשר ל
 7. אני מסכים לדעה שהבולם העלום הוא סימן השאלה הגדול של האופניים, ברגע שיחליפו לך את המעביר לאחד חסון יותר. יכול להיות שהבולם בסדר גמור, וכמה זה חשוב תלוי יותר בסוג הרכיבה שלך. אם כי, ככלל, הילוכים זה רכיב יותר זניח מבולם. היתרון של הילוכים מהסדרות הגבוהות, הוא כמעט ולא מורגש, למרות שבמקרה שלך איכות הבניה של המעביר היא, כנראה, כן משמעותית. לגבי חלקות מעבר ההילוכים, גם הדגם הכי בסיסי של שימאנו מעביר חלק, כשהוא מכוונן כמו שצריך. זה עניין קל שהחנות תסדר, וקורה הרבה כשהאופניים חדשים, שצריך קצת לכוונן אחרי שימוש ראשוני.
 8. נו, וזה מסדר את הבעיה? מבדיקה קצרה, הבעיה עם המערכת הזולה זה שהמעביר מפלסטיק. אם מחליפים נראה לי שנפתרה הבעיה, לא?! מה השימוש שלך לאופניים?
 9. בטוח שמהפכות הן תוצר של משבר, ואי אפשר להתכחש למצוקה ברוסיה שהובילה למהפכה, כפי שאי אפשר להתכחש לאסון שזו הביאה, לא רק על רוסיה, אלא גם על העמים סביבה, ושהדיה שוחטים אנשים עד ימינו אנו, בסדרי גודל שאנחנו לא מכירים. ומה עומד בבסיס מהפכת אוקטובר 1917, אם לא התפיסה שאפשר להנדס מחדש את החברה האנושית (לכאורה עומד). בבסיס הדברים, אני חושב שמי שרוצה לעשות טוב, עושה אותו על סף ביתו. מעטים יוצאים גם לעשות את זה בתפקידי הנהגה או בעשייה חברתית בקנה מידה גדול יותר. מחאות נגד "הממסד", זה טוב לתעשיית הפלקטים. שינוי עושים בעשייה תכליתית. ושים לב, אחרי הסיקסטיז, עלה ניקסון. שביתות הסוציאליסטים בבריט
 10. כהיסטוריון יש לך פרספקטיבה, שזה בערך הדבר הכי חשוב שיש. המלכוד הוא שללא התחושה שאנחנו מנהלים את גורלנו, לא נזוז, מהפחד. האשליה הזו, של שליטה, היא זו שמאפשרת לנו, בכל זאת, שליטה מסויימת.
 11. ברור לי שקשה להסביר טעם, ואנינות טעם זה גם עניין של ניסיון ופיתוח רגישות, אבל אני חושב שאני מבין למה אתה מתכוון כשאתה אומר "עומק". בסופו של דבר ההבדל בין גורמה לסתם אוכל, זה עד כמה הטעם מתפתח בפה (גורמה או יין ועוד). בגלל שהבת שלי חובבת ראמן, אני מתעניין. ננסה את הקיטים הביתיים ונחזור לדווח.
 12. מחאה חברתית מוצדקת. המלחמה בעבדות חד משמעית היתה כורח המציאות. זה שהיו לה גם מניעים אחרים, זה לא משנה. ולכן גם התנועה לזכויות האזרח בארה"ב. אני חושב שהפרוטסטנטיות היתה מחאה חברתית מהמוצדקות קשה גם להלין על המניעים של המהפכה הצרפתית. רק שהיא לא השיגה את מטרותיה, בכלל, במשך עשרות שנים. והיא גם יצרה את מדינת הלאום, ואת מלחמת האומות, וכל הגברת היקף המלחמות ושפיכות הדמים שזה הביא. אני חושב ששינויים בעיקר נובעים ממציאות משתנה, ולא מכוונה ליצור שינוי חברתי. בו ניקח את מה שאני חושב שהוא התופעה החברתית החשובה והמהותית ביותר בדורות האחרונים, שחרור האישה. שחרור
 13. אני לא חושב שבשום מקום התייחסתי למצב כבסדר או לא בסדר, להוציא את האבחנה שפערים כלכליים גדולים מדי בחברה זה "לא בסדר". אני תמיד מניח שאבולוציה עדיפה על מהפכות, כי עצם העובדה שאנחנו פה, מוכיח שרב מה שעשו אבותינו לפנינו, עבד. לפחות אז. אם ניקח את העבדות (סחר חוקי בבני אדם) כדוגמא, אז חיסול העבדות החל בתהליך המחשבתי שכל אדם נברא בצלם, מה שהוביל (לאט) לרעיון של זכויות יסוד אוניברסליות. הסיום שלו היה במהפכה, מלחמת האזרחים בארה"ב, שהיתה עקובה מדם, וחיסלה את העושר של הדרום, מכאן ועד היום, הובילה לחוקי הגזע, שהרעו את מצבם של השחורים שהיו חופשיים, ובלה בלה בלה... ויש לנו היום אחלה ג'אז.
 14. זה כמו להגיד שראמן אמיתי הוא... טעים.😉 אני לא מבין בראמן, אבל אני מבין שזה של יאמאזקי הוא לא "אמיתי", עם זאת, הציר שלו רחוק מלהיות תפל (אם כבר, להפך). בסופו של דבר, האם לא מדובר במרק איטריות, עם המון גירסאות שונות?
×
×
 • Create New...