Jump to content

sperial

 • פרסום הודעות

  16,723
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

sperial שיחק אותה בתאריך ספטמבר 5

התכנים של sperial היו האהובים ביותר!

מוניטין

735 מעולה

אודות sperial

 • דירוג
  מגובב מוביל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בניקוי ראש

צפיות אחרונות בפרופיל

8,670 צפו בפרופיל
 1. להפך. אמנם אני ממעט ללכת לסופר, אבל כאשר אני מגיע אליו (בדרך כלל זה השופרסל הגדול בשער הכרמל) יש עמדת ניקוי מצויידת וגם שורת משתמשים. שלשום, באותו מקום, הייתי מופתע לטובה מעטית מסכות תקנית על ידי מרבית השוהים במקום, מעט אפים גלויים ומסכת זקן בודדת. תפו"ד, הבריאות שלך, ואפילו החשש לחטוף מטוש, הם סיבה יותר ממספקת לצפצף על מי שנדמה לך שמביט בך.
 2. @SlowRide כי נוגעים בפנים, ואאל"ט דייויד חי במדינה עם חובת מסכות חלקית, כך שהוא לא מגן על עצמו מבחינה זו. גם אני מעביר מגבון על הידית של העגלה. בתחנת הדלק אני משתמש בכפפה בכל מגע עם המשאבה. בעבודה אני מחטא את עמדת העבודה שלי באופן יסודי מדי בוקר, ולפי הצורך בהמשך היום, כשיש לי תחושה שנגעתי במקום שלא הייתי צריך לגעת בו או כאשר אני יוצא מהעמדה ליותר מכמה דקות. זה קורה מספר פעמים ביום. האמת היא שעד כמה שהבנתי נושא העברת הקורונה דרך משטחים לא ברור, אבל הטרחה של ניגוב במגבון חיטוי כל כך קטנה עד שאיני רואה סיבה להמנע מהפעולה.
 3. @yor2כי המספרים היומיים תלויים בשעת הדיווח. כיוון שהתאריך מתחלף אצלנו 3 שעות לפני GMT והדייוח של worldometer הוא לפי GMT הקי שדיווח של משרד הבריאות בשעה 1 בלילה יכנס לתאריכים שונים באתרים השונים.
 4. האתר פועל לפי שעון גריניץ' (UTC), שמאחר 2-3 שעות אחרי שעון ישראל (חורף/קיץ) . זה מסביר הפרש בספירה היומית, פעם למעלה ופעם למטה,, ושהסיכום מאוזן, אם כי יש הפרש קטן, כנראה גם בגלל השעות.
 5. האבקה שבמבצע. אין הבדל בתוצאות.
 6. sperial

  סוזוקי swace

  לא רק בארה"ב - זה השת"פ שהזכרתי לפני כמה הודעות. מכל מקום, סוזוקי יצאה לחלוטין מהשוק האמריקאי כבר לפני מספר שנים. בויקיפדיה יש רשימה ארוכה של אותם שיתופי פעולה - בה סוזוקי הן תרמה והן קיבלה דגמים. כאשר ביקרתי בקנדה ב-2018 הופתעתי לראות לא מעט SX4 קצרות. אהל, למרות הזהות החיצונית, עד כמה שאני יודע מדובר במערכת הנעה שונה מזו שמוכרת באירופה.
 7. סיפור המחירים בשופרסל מורכב - יש דיל אקסטרא שזה מתוג בהסנים הגולים והמוזלים. העניין הוא שיש לא מעט מבצעים בהם סניפים שכונתיים משווים מחירים לסניםי הדיסקאונט. בקניות לאדם בודד או זוג ההבדלים לא גדולים, כך שכדאיות השקעת מאמץ לחפש סניף זול מוטלת בספק. כשמדובר במפחה או בקניה תקופתית גדולה זה סיפור אחר. בכל מקרה - אשתי מחלקת את הקניות בין שופרסל דיל אקסטרא (מבחר גדול) לרמי לוי (זול).
 8. לא מדובר באיזה רכב נדיר שמגיע בקרוב לסטטוס אספנות. אם אתה לא מתכוון להשתמש בו, או שהשימוש יהיה נדיר, למה בכלל להחזיק אותו? מכור אותו, חסןך רישוי, ביטוח ואחזקה, ובמקרה הצורך שלם למונית.
 9. sperial

  סוזוקי swace

  במקרה זה מדובר בעניים קצת שונה, שימוש במותג אמריקאי ותיק (דודג') לצורך שיווק מוצר אחר של אותו קונצרן (FCA) בארה"ב. ועדיין, שיתופי פעולה בין יצרנים כדי לפעול בשווקים שונים נפוצים מאד. לטויוטה אכן יש דייהטסו, אבל הפסיקו לייצר את תוצרתו בתקינה אירופית. כנראה שההשקעה הדרושה כדי חהחזיר את דייהטסו לאירופה אינה מתאימה לטויוטה.
 10. כמובן שאתם מתיחסים לחצי ההודעה שלי. הזכרתי שאני מעדיף את ההמלצות של דר אלרעי פרייס, ומיד אסביר למה. וכמובן גם פרופ גרוטו. כשיש לי כאב בחזה אני אלך לקרדיולוג, כשיש לי כאב גב אלך לאורתופד. לא להפך. אז הזכרתי את מי שמונתה לאחראית על בריאות הציבור, שיש לה הכשרה וקרדיטים בתחום, שמכירה את השטח מתפקידה הקודם עד לפני חודש ושיושבת על הנתונים במשרד הבריאות. ואם לדעתה יש כעת צורך בסגר אני מקבל את זה, כי, מה לעשות, היא מוקד הידע. וכך גל פרופ גרוטו, שמה לעשות, המצא במוקד ההחלטטת ומצבסס על נתונים, לא על שמועות.
 11. לא. בדיוק כפי שלא הייתי רוצה לקבל טיפול מאחד הנובליסטים מהטכניון, למרות שהם רופאים בהכשרתם.
 12. באיזה רכב מדובר? מה שוויו?
 13. sperial

  סוזוקי swace

  "להביא מנוע"? להתאים מנוע ורכב זו פעולה הנדסית ועסקית לא פשוטה. צריך לתכנן מחדש לפחות חלקים מהרכב ואולי גם חלקים מהמנוע, לבדוק את התוצר, להתאים את קו הייצור, את השיווק ואין לי מושג מה עוד הכל. ורגע של עברית - לפועל "להביא" יש משמעות מסויימת, שממש אינה מתאימה להקשר בו השתמשת בו.
 14. לי יש כף מדידה שהגיעה בקופסת פלסטיק שבה קניתי אבקת כביסה לפני 15-20 שנה, ומשמשת אותי מאז (גם הקופסה וגם הכף).
 15. מרבית ימי הבחירה הם ימים קצרים. במקום העבודה שלי בערב יו"כ עובדים 4 שעות. המזכירות שאתן אני עובד מקפידות לקחת יום בחירה בתשעה באב כיוון שהוא יום עבודה מלא. אאל"ט יום הבחירה האחר שהוא יום עבודה מלא הוא 1 במאי, אהל אני לא מכיר אף אחד שחוגג אותו. אולי יש משהו בחגי הנשים . ללא יהודים יש רשימה נפרדת.
×
×
 • Create New...