Jump to content

sperial

 • פרסום הודעות

  17,178
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

sperial שיחק אותה בתאריך ספטמבר 5

התכנים של sperial היו האהובים ביותר!

מוניטין

925 מעולה

אודות sperial

 • דירוג
  מגובב מוביל

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בניקוי ראש

צפיות אחרונות בפרופיל

9,345 צפו בפרופיל
 1. אמקה - EMKA. בחלט מותג בפני עצמו, המוצר היה מוכר בשם הזה ולא "טוסטר לחיצה" גנרי. חוץ מזה, בצבא היו תנורי ספירלה לצורך זה.
 2. מי נותן השירות של היבואן? יש כל מיני חברות שמוכרות "הארכת אחריות" בלי קשר ליבואן, עליהן בכלל לא הייתי סומך. מכל מקום - אתה מדבר על 24 ש"ח לשנה. מה שווי המקרר?
 3. ההבדל הגדול ביותר הוא ההובלה. אני לא יכול לבצע אותה עצמאית. האמת - אני גם לא קונה מוצרי מילה. גם לא מותגי מדבקה זולים במיוחד, בדרך כלל אני בטווח הביניים (חוץ ממוצרים קטנים שאני קונה גנריים).
 4. דווקא צומת מת"מ מסומנת היטב, ובכיוון מזרח-מערב הרמזורים אינם מפוצלים. יש צמתים בעייתיים כמו נתן אלבז - חטיבת גולני - קיבוץ גלויות - אבן גבירול שהסימון בו כל כך מבלבל עד שאני מתווכח עם ישה כבר כמה שנים למה הכוונה.
 5. סלולרי בן 20 נחשב? יש לי סמסונגים בגיל הזה שפועלים כאשר הם מחוברים למטען. כמובן שהסוללות מתות. ויש מקדחת B&D רוטטת כבת 40 שקודחת כל מה שצריך. מיקסר קנווד הוצא לגמלאות לפני מספר שנים בגיל 30 פלוס. מעבד מזון AEG עדיין מתפקד בגיל דומה. כמובן שלא הכל תוצרת גרמניה, אבל כן בנוי לשרות ממושך. לפני כמה עשורים אבא שלי הסביר לי מה ההבדל בין ישראל לגרמניה: בישראל מעידים על מוצר איכותי שהוא באיכות יבוא, בגרמניה שהוא איכות יצוא. בינינו, כנראה שדברים השתנו מאז.
 6. כך זה בנהיגה עירונית בכל מקום בעולם, בודאי במקומות שבהם הרחובות צרים צפופים, מתעקלים ומתפצלים בזויות מוזרות. מכיר את הבעיה מלא מעט ערים באירופה.
 7. רק תזכיר שזה מנוי לשנה, לא רשיון לזמן בלתי מוגבל.
 8. השיט שלך לבדיקת צריכת הדלק שגויה - אתה צריך לבדוק כמה ק"מ נסעת בין הביקורים בתחנת הדלק, וכמה דלק נכנס בכל מילוי, כאשר אתה ממלא עד ש"האוטומט קופץ". חלוקת המרחק בכמות תתן לך את הצריכה בקילומטרים לליטר (או היפוכו כפול 100 את הצריכה בליטר ל-100 ק"מ), ואלה המספרים האמיתיים. כדי להכיא את הצריכה האמיתית בצע את החישוב על פני 5-10 מיליים, כדי "להחליק" השפעות חיצוניות כמו שינויים במזג האויר, עומסי תנועה וא תנאי נהיגה שונים. לעצם המספר שהעלית - יש לי זכרון עמום ממאזדה 3 1600 2010 שצרכה סביב 8 ק"מ לליטר (12-13 ליטר ל-100 ק"מ) כאשר היתה חדשה, ועיקר הנהיגה היה בחיפה.
 9. לשים לב שקרוי LibreOffice. זה אחד היורשים של האופן אופיס. יש עוד כמה סויטות שמקורן באופן אופיס. לא התנסיתי בהן בשנים האחרונות.
 10. במבט שטחי הטמבון זו הבעיה הקטנה שלך. אני מקווה שאתה חונה תחת גג, עם מזג האויר הנוכחי בחיפה תוכל לעשות מחר אמבטיה בבגאג'. ואני גם אני מהמר על פגיעה הרבה יותר עמוקה מהפגוש. אין ברירה, בדיקה במוסך וכנראה הערכת שמאי. מקווה שיש לך פרטי הפוגע.
 11. כל אחד וצרכיו, כל אחד ויכולותיו, כל אחד וטעמו. כל אחד וסדרי העדיפות שלו. דרך אגב, אם אני צריך לבחור בין נהיגה בתל אביב לנהיגה בירושלים אני כנראה מעדיף את תל אביב.
 12. אם מכונית עולה 120 אש"ח אז זה שוה ל-20 מקררים של 6000 ש"ח. לא זולים. כמובן שאפשר למצוא מקררים של ליבהר שעולים כמו מכונית ויכולים להספיק לחדר אוכל של קיבוץ, אבל אפילו אשתי לא תצליח למלא אותם.
×
×
 • Create New...