Jump to content

Igalz

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  6,280
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

9 עוקבים

אודות Igalz

 • דירוג
  Grease Monkey
 • תאריך לידה 23/05/1985

Personal Information

 • מיקום
  עומר
 • מקצוע
  מהנדס חומרה
 • עמוד הבית שלכם
  https://knufia.org/
 1. ערכתי את הכותרת.. המוט הזה יכול להיות מקור לרעשים בזמן סיבוב הגה, אבל יש גם לא מעט מקומות אחרים שיכולים להרעיש, לכן לא ניתן לקבוע בוודאות דרך המקלדת. אני הייתי מנתק אותו לצורך בדיקה זריזה, ובודק אם הרעש נעלם או לא.
 2. להחליף רק את הגומיה לא יעזור לך אם הגריז כבר יצא וכניראה שכבר ישנה שחיקה .. תחליף את כל המוט המקשר. בנוסף, שים לב, חוקי הפורום הטכני מחייבים לציין את דגם הרכב והשנתון בכותרת הנושא
 3. אני כבר שנתיים מפתח ציוד 5g.. אמנם לא בצד בrf אלא בצד הbackbone של הרשת, אבל עדיין, מרגיש רוצח [emoji32] האם אני חלק מהמטריקס? האם אני נורת לד קטלנית?
 4. ראיתי כמה מהסרטונים שרצים בקבוצות האלו (אני קורא שם בשביל הצחוקים). אדם שמגדיר את עצמו מומחה, מפרק מנורת רחוב, רואה שם קבל אלקטרוליטי פשוט וצמה עם שלושה חוטים, ואז במשך 10 דקות הוא חוזר שוב ושוב ושוב על המשפט שזה בוודאות נשק, כי רק בנשק יש קבל וחוט, ומי שלא מאמין הוא מטומטם גמור. מגוכח כלכך...
 5. כנס לקבוצת מתנגדי 5g בפייסוש, תמצא שם הרבה אנשים שחושבים כמוך ותוכלו לדון בזה בהרחבה. הקבוצה אגב מומלצת לכל מי שמשתעמם בבית בימים אלו. שעות של הנאה, כמו ספר בדיחות טוב.
 6. אין לרכב תאריך תפוגה, ואין לשאלה הזו תשובה טובה. רכב שמטופל היטב, בחלפים איכותיים. ישרוד תקופה ארוכה. רכב שלא, כניראה שלא. בלי קשר לנאמר מעלה, כן כמה שרכב ישן יותר יהיה בלאי מצטבר, אי אפשר להמנע מזה יותר מידי. לדוגמא בלאי של חלקי גומי ברכב בן 8 זה נורמאלי, וזה לא קשור למותג הרכב. מצד שני ירידת הערך של הרכב נמוכה עשרות מונים יחסית לרכב חדש.
 7. ספציפית ברכב התשובה היא חד משמעית, עוצר. בשני המיקרים. זו אחת מדרישות התקינה לכלי רכב, כל כלי רכב.
 8. בעיר הג׳ימני סביר. מחוץ לעיר הוא סיוט, וכמה שמשפרים אותו יותר לשטח, ככה הסיוט גדל. הדגם החדש שיפר את המצב מעט, ועדיין זה לא רכב לשיוט באוטוסטרדות.
 9. לחברה שאני עובד בה יש סניף פיתוח די גדול בהנגזו (לא רחוק משנחאי). הם כבר כמה שבועות עובדים כרגיל לגמרי. אתמול בזמן אחת הפגישות עבודה שאלתי בחור שאני מכיר היטב מה המצב שם, אמר שחוץ מהמחוז שבו הייתה ההתפרצות, הכל עסקים כרגיל, חיים כרגיל.. אני די בטוח שהוא לא נציג מפלגה.
 10. ניראה סביר מאוד, בצע ניקוי מצערת יסודי ותחזור לדווח
 11. כדאי להתחיל בניקוי יסודי של בית המצערת, הכולל פירוק המצערת מהרכב וניקוי בית המצערת משני צדדיו. לאחר מכן איפוס המחשב על ידי ניתוק מצבר לכמה דקות. על כמה עומדים ערכי short trim ו long trim על פי הסורק בסרק?
 12. [שאלה] אם נכנסתי לשירשור מסויים, יש לי דרך מתוכו לקפוץ להודעה הראשונה שלא נקראה? זה פונקציה שקיימת בהמון פורומים מודרנים, הופתעתי שלא מצאתי כפתור כזה אצלינו
 13. המצערת במזדה 2 היא חשמלית, לכן דוושת גז קשה יכולה להיות רק בגלל מכלול הדוושה עצמו. תתחיל מזה שאתה מוודא שאין שטיח או גוף זר כלשהו מתחת לדוושה, שמפריע לתנועה שלה
 14. חדשות טובות לא מביאות רייטינג, התקשורת (בכל העולם) היא תיבת תהודה לחדשות רעות. תמיד הייתה, תמיד תהיה.
 15. מרבית הנשאים של הוירוס הזה בכלל לא יודעים שהם נשאים. בחלק מהמקרים הם לא מפתחים תסמינים, באחרים הם מפתחים קצת שיעול ונזלת, וחלקם מפתחים תסמינים של שפעת עונתית. האם החישוב של אותם 3.4 אחוז תמותה, לוקחים בחשבון את כל אותם נשאים שאפילו לא יודעים שהם נשאים? כניראה שלא.
×
×
 • Create New...