Jump to content

Buki

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  28,620
 • תאריך הצטרפות

 • Days Won

  4

Buki שיחק אותה בתאריך מרץ 31

התכנים של Buki היו האהובים ביותר!

מוניטין

151 טוב

אודות Buki

 • דירוג
  אחראי פורום טכני
 • תאריך לידה 14/10/1905

צפיות אחרונות בפרופיל

9,797 צפו בפרופיל
 • windsurfer

 • oryo

 • ypz

 • pl7410

 • orankohn

 1. לא אמרתי שה USB יעבוד, זה ברור שהוא לא יעבוד עם הרדיו הזה. שקע כזה שהוא רק AUX ללא מחבר USB אני לא מצאתי, אז התכוונתי להשתמש רק ה AUX ולא לחבר את ה USB לשום דבר.
 2. יש נורת Check דולקת? איזה קוד תקלה?
 3. האחריות המורחבת ל 7 שנים היא עד 150.000 ק"מ. חלק גדול מהפיקנטו שווקו לליסינג/השכרה/ערוץ 0 ק"מ ואין להן את התוספת אחריות. יש אותה רק לרכב שנרכש ישירות מהיבואן ונרשם על שם בעלים פרטי.
 4. בדרך כלל בגיר הזה כשנורת תקלה נדלקת והוא מפסיק להחליף הילוכים, זה אומר תיקון גיר...יכול להיות משהו אחר, צריך לעשות סרקית תקלות ולראות איזה קוד קפץ. כתבת שהוא מוריד להילוך ראשון או שני. האם כשיש תקלה האוטו על 4000 סל"ד ב 100 קמ"ש, מאיץ מהמקום מאוד בכבדות ומעל 60 קמ"ש בערך נראה שסוחב תקין? אם זה כך, זה אומר שהוא על הילוך שלישי במצב חרום.
 5. ה AUX עובד אחלה, אבל כדי שזה יהיה יותר אסתטי אני חושב להזמין את זה, לא החלטתי עוד עם שווה 80 ש"ח.
 6. באותו נושא, ידית פתיחת מכסה מנוע הייתה בצד הנוסע. לא ראו לנכון להשיקע בשינוי ניתוב הכבל. זה לא משהו חריג לדגם הזה, קיים אצל עוד יצרנים. אבל יש גם יצרנים שכן רואים לנכון לשנות את מיקום הידית בהתאם למיקום ההגה.
 7. כן, כתבו את זה כבר. הגיר הרובוטי ומחיר לא מספיק אטרקטיבי. כנראה שבתוספת כמה אלפי שקלים כבר אפשר היה לקנות פוקוס וזה מה שרוב הקונים עשו. משום מה גם ייבוא רק את ה Giha המאובזרת ולא רמות איבזור נמוכות יותר.
 8. נכון איציק, רכב כמעט חדש מבריק ונוצץ, תיירים מאירן שבאו בנסיעה לגרוזיה.
 9. גם לדעתי זה דיל ברייקר לגמרי, פה בתמונה אפשר לראות שאין כמעט מקום משמאל לדוושת הקלאץ'. מאוד לא נוח עד שאתה שואל את עצמוך, איך אפשר לנהוג ככה..? לא יודע האמת עד כמה זה נפוץ במכוניות עם הגה בצד ימין, חוץ מהפיאסטה הזו נהגתי רק בעוד רכב אחד עם הגה בצד ימין - קיה ריו - ושם לא התייה בעיה.
 10. צודק, זו קורולה. הכי רגילה, דור אחד לפני הדור הראשון ששווק בארץ. רואים על הדלת את הכיתוב קורולה שמחקתי מהתמונה. לגבי המיניבוס הפתוח המסתורי, מצאת תמונות של אחד נוסף עם רישוי אחר, עדיין לא עוזר ושאלת בונוס, איזה מודל ה 405 הזו?
 11. הגיר נכנס למצב חרום וננעל בהילוך שלישי. כיבוי והתנעת במנוע מאפסים את התקלה עד ששוב פעם מתקיים המצב (עליה בטמפ' שמן גיר למשל) שגורם למחשב גיר להפעיל מצב חרום.
 12. ברור שהכחול לא אותו אחד. הכוונה שלי הייתה שיש יותר מאחד כזה.
 13. כיתוב Trip הוא רק כיתוב. לא נורה דולקת. הוא היה שם כל הזמן, אי אפשר ולא צריך לכבות אותו.
 14. אני כל כך דפוק שזה באמת מסקרן אותי, לא מצאתי מסחרית של מרצדס שאיכשהו דומה. אבל לדעתי זה כן חייב להיות מבוסס על מסחרית קיימת. מנוע קידמי בין המושבים עם חופה בולטת כלפי מעלה. דווקא גוגל מצא תמונה אחרת של הייצור הזה, אבל זה לא עוזר... ומה עם רכב פרייבט הלבן בחידה הקודמת? זה קל.
×
×
 • Create New...