Jump to content

Buki

אחראי פורום
 • הודעות

  32,286
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  49

כל מה שפורסם על ידי Buki

 1. שירשור די מקיף שפתחתי פעם:
 2. המון אנשים לא יודעים בדיוק איזה דגם יש להם וסתם בוחרים מהרשימה ביד 2 משהו אקראי. 220.000 זה לא מעט, המחיר צריך להיות נמוך מאוד. כמו כן הרכב היה כבר מזמן צריך לעשות טיימינג לפי שגרת הטיפולים הרגילה.
 3. זה אכן דגם Active היותר מאובזר. דגם Access נראה ככה (תמונה ממבחן שנערך לדגם ב Ynet):
 4. זו רמת איבזור מבאסת במיוחד, עם רדיו דיסק פשוט במקום מולטימדיה, עם מראות ידניות, ללא חלונות חשמל אחוריים, ללא שליטה מההגה (יש ידית מאחורי ההגה לשליטה ברדיו אבל אם הרדיו הוחלף למשהו אפטרמרקט יתכן שהידית לא תעבוד, נדרש מתאם). לא יודע מאיזה רכב אתה עובר אבל מבחינת איבזור ותא נוסעים אין כל כך שידרוג מפיז'ו 206 ברמת איבזור זו. נוסע בסדר גמור, חסכוני.
 5. על מנת שזה יהיה ברור יותר: רכב ליסינג או רשום על שם חברה- יוצא מהיבואן עם טסט לשנתיים. אחרי שנה ראשונה לא צריך טסט, אחרי שנה שניה כן צריך. רכב שנרשם על שם בן אדם פרטי- יוצא מהיבואן עם טסט ל 3 שנים: אחרי שנה ראשונה לא צריך טסט. אחרי שנה שניה לא צריך טסט. אחרי שנה שלישית כן צריך טסט. תוקף הטסט שמקבל רכב פרטי הוא אכן ל 3 שנים מתאריך הבדיקה (ה"טסט" שעושים לו בעת קבלת מספר רישוי אצל היבואן)
 6. הרכב היה בליסינג פעם? חברות הליסינג נהגו להדביק את זה שם.
 7. לא רשום בספר עצמו אלא על כרטיס בגודל כרטיס ביקור שהיה מצורף לספר.
 8. באנגלית מתאים? אם כן, יש פה: https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/
 9. המדחס, בהנחה שזה מדחס On/Off לא עובד קבוע אלא מתחבר ומתנתק כל כמה שניות או כל כמה עשרות שניות, המשחק בסל"ד זה לא בזמן שהמדחס פועל עלה בזמן שהוא מתחבר ומתנתק. קיים בהרבה מכוניות.
 10. יש מכוניות ללא חיישנים שכן יודעות להצביע על הגלגל עם הלחץ הנמוך. אבל בהחלט, אם יש ברכב תצוגת מספרית של לחצי האוויר, זו מערכת עם חיישנים.
 11. איזה אוטו זה? קיימים שני סוגים של מערכת ניטור לחץ - עם חיישנים ובלי חיישנים. במערכת בלי חיישנים המדידה היא עקיפה על בסיס מהירות סיבוב גלגל בהשוואה לגלגלים אחרים ולערך מטרה נלמד, שם רמת הרגישות נמוכה יחסית למערכת עם חיישנים.
 12. האם מימוש האחריות המורחבת מותנה בביצוע טיפולים במוסך מורשה יבואן?
 13. תודה על הסקירה. למרות שבהחלט יכול להיות מצב שלא הוחלף ברכב כלום חוץ ממה שמוחלף בטיפולים שגרתיים, זה לא לגמרי ברור מהסקירה. האם חוץ מתקלת זיהום אוויר לא הוחלף ברכב כלום? האם כל הדברים כמו משולשים, בולמים, תושבות מנוע, קלאץ' - עדיין מקוריים?
 14. כשאתה מניע את האוטו בבוקר, טמפרטורת נוזל קירור היא כמו הטמפרטורה שהייתה בחוץ בלילה, נגיד 25 מעלות בקיץ. לוקח למנוע כמה דקות להגיע ל 50 מעלות ואז הנורה כבית. בזמן שהנורה הכחולה דולקת, רצוי לא לאמץ את המנוע, לא להאיץ חזק ולא להגיע לסל"ד גבוה, מכיוון שבטמפרטורות נמוכות תנאי השימון והשחיקה במנוע לא אופטימליים.
 15. זה תקין בכל רכב עם מדחס On/Off. המדחס לא עובד רצוף אלא במחזורים של כמה שניות. בכל פעם שהוא נכנס לפעולה, מחשב מנוע מעלה סל"ד כדי להתגבר על העומס הנוסף שמייצר המדחס. עם הזמן תושבות מנוע מתבלות ונקודת ההפעלה של המדחס מתחילה להיות מלווה ברעידה קלה. כל עוד זה משהו קל ולא מפריע, לא צריך לטפל בזה.
 16. תקין. לגמרי. הנורה כבית בטמפרטורה 50-60 מעלות.
 17. רכב ידני תקין במצב טוב קל מאוד למכור, יש ביקוש בדיוק של אותם אנשים שחוששים מקניית צרפתיות אוטומטיות ישנות.
 18. זה קיים עוד משנות ה 90 מהדלקנים הראשונים, אז היו לוחות שעונים מכאניים והחיבור היה חיבור פיזי לספידומטר. זה מכיוון שגם אז חברות עם צי רכב רצו מעקב על צריכת דלק וקריאת קילומטרז' בכל תדלוק איפשרה להן את זה. וכמובן שקיים בדלקים מודרניים.
 19. רק במודל 2016 ו 2017, זה שילוב טוב של מנוע וגיר אבל לא נמכרו הרבה כאלה בארץ וכן עולות הרבה יותר מ 10.000 שקל. כמו שאמר מלטבישי, ב 301 אין את המנוע 120 כ"ס פרינס אלא המנוע הישן יותר שהיה בפיז'ו 206 ו 307 בתוספת תזמון שסתומים משתנה שהעלה את ההספק מ 110 ל 115.
 20. בוודאות מגיע ככה מקורי מהיצרן, החתך כדי לאפשר לקרוא את המספר. ראיתי את זה ברנו שהייתה לי. מה שקרה זה שבשטיפה שאבו עם שואב את השטיח ואותה חתיכה שמכסה את המקום, התרוממה. החתך היה קיים שם מהייצור.
 21. אין הוראה להחליף מותחן כל כמה זמן, אפשר לבדוק בזמן החלפת ההחלפה אם הוא מסתובב חלק ולא מרעיש.
×
×
 • תוכן חדש...