Jump to content

שביט

 • פרסום הודעות

  3,503
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

139 טוב

1 עוקב

אודות שביט

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בחופשה קלה מהפורום
 • איזה רכב יש לך?
  קורולה 2013 ואלטו 2012
 • תחביבים
  גיטרה, איסוף מטבעות ודגמי מכוניות, נגרות חובבנית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שביט

  המלצה לאוהל

  לנו יש את האצטק אטלס 6. אנחנו שני מבוגרים ושני ילדים, פורסים 4 מזרנים ישנים בו בנוחות , ויש מקום לחלק מהציוד שלא רוצים שיישאר בחוץ בלילה. לגבי עמידות בגשם אין לי מושג. אפשר למצוא אותו ב700-800 שקלים. הקמה קלה ופשוטה. מומלץ.
 2. אריה המשאית נראית מעולה מה השלב הבא? דיגום וריהוט הארגז? וזהו? דרומה? 😉 בהצלחה!!
 3. כבר הבנו שאנשים כאן, ולא רק כאן, מבצעים עבודות חשמל בלי שהם מוסמכים לכך. אפשר לוותר על ההערה הזאת, כי אם כך, אין שום טעם להמשיך את השירשור הזה. ובנוגע למה שנכתב מעלי על פתיחת תוף חשמל בזמן עבודה- זה א' ב' של עבודה בטוחה ונכונה.
 4. הסיבה העיקרית, לדעתי, היא בגלל שפעם היה יותר קשה ויותר יקר לקנות רכב (אפילו בתחילת האייטיז, שלא לדבר על לפני זה) , ומי שהיה לו, היה שומר עליו יותר ממה שהאדם הסביר שומר היום על רכבו. היום יותר קל ויותר זול לקנות אוטו, מחליפים בתדירות גבוהה יותר, ובנוסף, להרבה יותר אנשים כיום ביחס ללפני 30- 40 שנה יש "רכב מהעבודה" (גם אם הוא עולה להם כסף), ופחות שומרים על הרכב באדיקות. הכל בראייה כללית, לא צריך עכשיו שכולם יכתבו "לי יש רכב ליסינג ואני מלקק לו את הג'נטים ומכסה אותו עם פוך אווזים".
 5. מתדלק תמיד מיכל מלא, תמיד באשראי, תמיד בשירות עצמי. באלטו ממלא כשהמיכל לקראת סוף הקוביה השלישית, לעיתים רחוקות בתחילת הקוביה השנייה, תמיד ממלא על הדרך (באחת משתי תחנות קבועות). מעטות הפעמים ש"אני קופץ רגע למלא דלק". את הקורולה יוצא לי פחות לתדלק, כי היא בשימושה של זוגתי. אני ממלא בד"כ בנסיעות סופי שבוע, כשהמיכל סביב הרבע, או לפני נסיעה ארוכה במיוחד ורוצים להתחיל בפול טנק. (למשל עכשיו, כשאנחנו בעיצומו של סופ"ש טיולים ארוך). מתדלק עד שהמשאבה קופצת, מצדי שייצא 231 שקלים ו67 וחצי אגורות. כשהייתי צעיר היו כמה מקרים שמלאתי "רק ב100 שקל", אם זה היה לפני ירידת החיוב באשרא
 6. מטבע של חצי שקל או חמישייה. תוך כדי שכתבתי, בדקתי אצלי, וזה עובד.
 7. שורה קצרצרה בחוזה המכירה- הקונה מצא את הרכב לשביעות רצונו. לא מעניין אותי אם זה אחרי בדיקה במכון, אחרי התגרזנות בנס הרים או אחרי שהוא נתן פול גז בניוטרל ובעט בצמיג הקדמי שמאלי. תחתום שמצאת את הרכב לשביעות רצונך ושיהיה בהצלחה.
 8. מאיפה אתה? לדעתי שווה לך להזמין מ"אבי חלקי חילוף" ברחובות או אפילו מאוטו ציון ביהוד. המחיר של המשלוח מתקזז עם המחירים המעולים והאיכות של החלפים. לדעתי מומלץ מאוד, בהנחה ואתה גר בב"ש וסביבותיה או אשקלון וסביבותיה, ולא מאיזה מושב בערבה. בהצלחה
 9. אני בטוח שהסוחרים אומרים לעצמם "אה, כתוב שהוא לא מוכר לסוחרים, טוב, לא נפריע לו ונעבור הלאה". אנשים רבים אוהבים לזיין את השכל, בטלפון או פנים מול פנים. זה לא פשוט וזה לעתים מלחיץ ומפחיד, אבל ברוב המקרים אין מה להתרגש יותר מידי. לרוב מדובר בסתם אנשים קטנים שמחפשים ריגושים או שהסיטואציה מאוד משעשעת אותם. בגיל 28 מכרתי רכב בפעם הראשונה. אחרי 3 שבועות קיבלתי שיחה שהרכב הלך ובקשה לבטל את העסקה ושלל "פשרות". לאחר שסירבתי זה הפך לשיחת איומים והפחדות, סאגה שנמשכה 24 שעות, והסתיימה בדממה דקה אחרי ש"נבחתי" גם אני על המתקשר ועל שלל בני משפחתו שהציקו לי. באותו הזמן זה
 10. שביט

  נוזל שמשות

  מים מהתמי 4
 11. למה להיות חאפר? כתוב לחצים שונים, אז מומלץ לנפח לפי מה שכתוב. אחכ באים לבכות שצריכת הדלק גבוהה או שהצמיגים מייללים, או שהרכב לא אוחז בסיבובים או שהטסטר המניאק הכשיל אותי על צמיגים דנדשים מלפני שנה. נפח לפי מה שכתוב. המהדרין מוסיפים 10 אחוז (3 פי אס איי~) לצמיג "חם".
 12. אני שומר קבלות על החלפים, ורושם על הקבלה לצורך איזה טיפול הם נרכשו. באקסל אני רושם קילומטראז' ותאריך, ומצלם את הפריטים כשהם באריזה ואת הרכב על בוקים. יותר מזה אני לא חושב שאי אפשר לעשות. מי שיפסול את הרכב שלך בגלל זה, שיהיה לו לבריאות. בדיוק כמו שאתה ואני יודעים להעריך מי שמטפל בעצמו ברכבו, ויודעים לסנן, יש עוד אנשים שיעריכו זאת. אתה תצטרך רק אחד כזה כדי למכור לו את הרכב, כשיגיע הזמן. בהצלחה.
 13. שביט

  איפה כל הנשים?

  אתה צודק. רוב חובבי הרכב הם גברים, וכמו בכל האוכלוסיה גם כאן בפורום יש יחסית מעט נשים. בהקשר לשירשור ה"מקריח 1.65", לך תדע, אולי תצא מזה זוגיות 😆 אני יודע שmurzilka נשואה לחבר פורום, אבל אולי היתר פנויות. בהצלחה
 14. בשנות ה50, בארה"ב הפוריטנית והשמרנית, זו הייתה אחת מהסיבות שהאוטו הזה נכשל. זה והעובדה שהוא הומצא עבור פלח שוק שלא היה ממש קיים. תכל'ס , כאוטו הוא היה די מוצלח. הכישלון, כאמור, היה בשיווק.
×
×
 • תוכן חדש...