Jump to content

avizaz

 • פרסום הודעות

  778
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות avizaz

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  יונדאי I30
 • מקצוע
  אין כרגע

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לקח 20 שנה מהרגע שחתמו עד הריסת בניין בהרצליה בפועל, אל תבנה על זה ואל תוסיף פרמייה על דירה כזו.
 2. פותח את האתר כ200-400 פעמים ביום, מקור נפלא לחדשות שהכרתי להערכתי ב2005 (דרך לינקים במירק) אתר נפלא, תמיד מעודכן, העיצוב לא חשוב כשיש אחלה תוכן, אחרי כ11 שנה החלטתי להירשם ולהיות פעיל. עריכה - הנה למה אנשים אוהבים אותו, תראה את תאריכי הפרסום: https://rotter.net/forum/scoops1/683204.shtml https://rotter.net/forum/scoops1/683598.shtml ומנגד YNET: https://www.ynet.co.il/news/article/HJK58SBz00 באיחור של 11 ימים.
 3. התראיינתי ל4 מקומות עבודה במקביל, מכולם ביקשתי לזרז תהליכים בגלל שאני מתראיין בעוד מקומות ולא ארצה לפספס בגלל זה. כולם הבינו אותי והחזירו לי תשובה במהירות אם כן או לא, בוא נגיד שמי שרוצה אותך באמת יזרז תהליכים בלי לבזבז זמן, יצא לי לראיין לאחרונה לא מעט אנשים ואלו שהעברתי אמרתי להם בסוף הראיון ממש שמתקדמים לשלב הבא כדי לא לאבד אותם.
 4. טוב מכיוון שחייבים להיות הוגנים השכנה הביאה מישהו שסידר את כל בעיות העובש והרטיבות שהיו והחדר נראה כמו חדש, היא לא ציפתה לשיחת טלפון כזאת. נשאר רק לחכות לחלון שכרגע בהכנה
 5. הדוד שלי הומו, לא שאני צריך את זה בשביל להצדיק את מה שאני חושב על זה.
 6. אני לא נכנס לקטע המשפטי כי מה כבר יצא לי מזה. לגבי בעל הדירה, ובכן, הוא היה בדירה לפני חודש והבטיח שיתקן עוד מספר דברים כמו ניאגרה שבורה ומטפטפת, אני עדיין מחכה לזה, הוא כבר רק נספח נוסף לסיפור. כבר התייאשתי מבעלי בתים אני באמת לא מצפה מהם לכלום, משלם זול מקבל שירות זבל, משלם יקר מקבל שירות זבל, זה הבית ה4 שאני שוכר ולא היה בית אחד בלי הצפות בחורף ובעלי בית שמורחים אותי. הבעיה היחידה שאין אלטרנטיבות נורמליות והבית שקניתי הכניסה עוד שנה, אחרת הייתי עף מכאן ממזמן.
 7. יש בישראל גם תופעה כזו בעידוד YNET לדוגמה, שמאדירים את ההורים "האמיצים" שנותנים לילד שלהם "בחירה חופשית" בנושא. תנסה להעלות את מה שכתבת בפייסבוק ותעדכן תוך כמה זמן חוסמים לך את החשבון.
 8. נתתי לה לבנות מרפסת מתוך הבית שלי, איך אני יכול להיות יותר נחמד מזה, אמרה יומיים יקח לקח שבוע והשאירו לי הכל בלגאן. הייתה לי מרפסת סגורה ברעפים, ביקשה לבנות מעלי מרפסת מבטון רגילה, נתתי לה - גם בעל הבית אישר אבל תלה באישור שלי, עד עכשיו לא החזירה את החלון שהוציאו משם ועכשיו אשתי קופאת למוות (הרי ירושלים) כשעושה כביסה. אחר כך ביקשה להתחבר לניקוז של המרפסת שלי, נתתי לה גם כן. אם זה היה בית שלי לא הייתי מחייך ונעים הליכות. אומר לך, להיות נחמד זה דבר טיפשי, הייתי צריך לסרב לה מלכתחילה והייתי חוסך הרבה כאב ראש, היא הייתה קודחת אבל לפחות היה לי יותר נעים בחור
 9. אישה מבולבלת לחלוטין שהבטיחה שהקדיחות ייפסקו לפני 5 חודשים, בדרך רבה עם כל השכנים בבניין (עוד 5 במספר) וגם אשתי נכנסה איתה לכאסח (ילדה בת 4 חודשים בבית שנולדה לתוך הרעש הבלתי נסבל). שום דבר לא עזר, אח שלה הוא אחד השכנים וגם הוא לא הצליח לעזור לה לסיים עם זה.
 10. ספר לי על זה השכנה מעליי משפצת כבר 8 חודש, יש לי קיר מלא ירוקת וכל פעם היא מציפה איזור אחר בבית ואז זה יורד אלי בנוסף לתקרה שנשברה ב2 מקומות כמו שאמרתי בשרשור ההוא, צריך להפסיק להיות נחמד לאנשים, אני חייב לאמץ את זה
 11. אתה מזכיר לי את מי שעשה בעבר משלוחים ממגה בעיר. גם הם וגם שופרסל (דיל) שוחטים במחיר, מילא אם נתקעת וצריך השלמות אז לא נורא, אבל לראות אנשים עושים שם קניות גדולות זה מטורף. אני קונה בשופרסל דיל בישפארו במודיעין עם הסיבוס ולא מבין איך אנשים מרשים לעצמם לקנות שם ברגיל כשיש עוד 2 סופרים זולים כל כך (רמי לוי ויוחננוף) לא הרחק משם.
 12. אני לא רואה שוטרים פושטים על כל החילונים שעושים פה אירועי מנגל כבר חודשים ומזמנים את כל המשפחה המורחבת, וזה לא שקשה למצוא אותם, אפשר לעקוב אחר הסאונד. לגבי ה"חרדים" שבתמונות, הם את שלהם כבר יקבלו על הדין רודף במקרה הטוב ורצח במקרה הרע.
 13. לא הבנתי איך 2 אנשים בדירת 2 חדרים, ועוד לארח בה. אני עם אשתי בלבד התקשיתי בשלב כלשהו ב2 חדרים כשעבדתי מהבית (כשזה מה שקורה כרגע גם ככה אצל הרוב) זה פשוט מתכון לצרות כשאין מספיק אזור מחיה.
 14. לא לכל רכב יש פנסי ערפל, היה גשם מטורף לפני כחודש בכביש 1, לא ראית מטר קדימה שלא נדבר על מה קורה מצד ימין, אם נתקעת בנתיב כלשהו אין מצב שאתה עובר נתיב פשוט לא רואים כלום בטח לא אחד שיסע מהר מהאפשר ולא תראה אותו בכלל במראה.
 15. להפסיק להיות נחמד, זה בעיקר מה שלמדתי בשנה האחרונה בגיל 30. כשאתה נחמד אנשים דורכים עליך וזה קרה לי מספר פעמים עם משכירים, שכנים, שותפים. בין במתכוון ובין אם לא במתכוון אתה יוצא מופסד ועצבני, אז עדיף לעמוד על שלך מלכתחילה גם אם זה אומר יחסים רעועים עם השכנים.
×
×
 • תוכן חדש...