Jump to content

avizaz

 • פרסום הודעות

  778
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות avizaz

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  יונדאי I30
 • מקצוע
  אין כרגע
 1. נא לא לשלוח לשלוותא, נסיון רע ומר (כן, מה שאתם חושבים) והאבחונים לוקים בחסר עם כל זה שהם נחמדים מאוד.
 2. בתור מישהו שהבניין שלו בבנייה ברגע זה (הרצליה) ויש דירה נוספת לאמא של אשתי שגם כן בתהליכים. אצלנו כולם קיבלו 2 קומות מעל מה שהם כרגע עם אותו מפרט בדיוק, אף אחד לא יוצא דופן מאחר ולכולם יש את אותה הדירה (3 בנייני רכבת ועוד 2 על עמודים) - למעט בניין אחר שהדירות בו גדולות יותר אז מן הסתם יקבלו יותר מאיתנו. האמת שזה עבד הכי טוב כי זה בקושי תקע ככה תהליכים, ספציפית הדירה שלנו היא קיצונית משמע 3 כיווני אוויר ובפועל הפסדנו אחד אבל כולם אחידים כמו שהזכרתי, האם היה אפשר לסחוט משהו? כנראה שכן אבל הפרויקט הזה בתכנון כבר 20 שנה וסוף סוף הייתה התקדמות וכרגע מחכים עוד 2 לסיום הבניה.
 3. אם זאת שאלה דתית אז אפשר להיכנס לדיון דתי בנושא. אם זו שאלה חילונית - קח ותחליט מוזמן לצפות בסרטון החלטת בגיל 16 לעבור את זה מסיבה מסוימת - השתנה משהו חוץ מהעובדה שכאב לך? לגבי האחר - לא יודע מה לגבי שאר חברי הפורום אבל לי לא יצא להשוות את הפין שלי עם חברים, אז לא מבין מה הסיפור של ה"יראה אחר".
 4. קשה לי להיות שותף לגניבת הטופיק המקורי ולהפוך לשיח ערגליות אבל מכיוון שערגליות זה דבר נהדר אסכם ואומר זאת: תפוח - יצא בשנה שעברה לפני ראש השנה - היה נחמד אבל לא מעבר. מייפל - מהדורה מוגבלת - בא והולך - אני משער שכשיש להם עודף מייפל מאיזה ממתק אחר הם פשוט דוחפים אותו לערגליות. פטל - צריך להיות סדיר אבל קשה למצוא כי או שנחטף מהמדף או שאין מודעות לסופר להזמין את זה והם מביאים רק כשעמיל אסם דוחף להם במבצע, אע"פ שביקשתי מספר פעמים והשארתי מכתבים. הייתה גם מהדורת תפוז אבל לא נשמע משהו. זה הכל בנושא הערגליות, חובה על כולנו לטעום את הפטל, טעים מאוד.
 5. שוקולד - אחרי 3 יש לי בחילה תות - לא מת על תותים בכללי אז גם לא אבל זה סביל פטל, רק פטל, אם לא פטל לא קונה. הייתה לי תקופה גם עם מייפל אבל אחרי כ20 אריזות בערך זה גם כן נמאס, פטל אני קונה בכמויות מטורפות כשיש מבצע הבעיה שתמיד יש בעית אספקה ונדיר למצוא במדפים.
 6. שופרסל = יקר בת"א הם גם עובדים עם ויקטורי אבל קח לדוגמה פריטים שאני מאוד אהבתי במשרד - עד חצות וערגליות - היו יקרים מאוד ובעצם הם מכרו במחיר רגיל כשבשאר הסופרים היו מבצעי חיסול על אותם מוצרים. ערגליות בשנה האחרונה נמכרים ב5-6 שקל לאחד (בקנייה של 3 ולפעמים גם כבודד), אצלם באתר כ10 שקלים קבוע.
 7. QUIK לא רעים אבל יקרים, בטח לקנייה ביתית. (נסיון בהזמנות למשרד)
 8. אישית לקחתי יועץ בגלל סיבוכיות רצינית שהייתה לי - שכיר בעל שליטה - אז הוא עשה הרבה סדר במסמכים והסביר מה לבקש מהרו"ח ועוד ועוד ועוד. תוסיף לזה 0 הכנסות ממרץ ולקחתי באוגוסט, ותבין למה היה צריך כאן מקצוען שישכנע את הבנק שהכל בסדר. שים לב שלא דיברתי בכלל על התמהיל וההתמקחות בין הבנקים שכמובן עשה בצורה טובה. לקוח שכיר חוסך לעצמו הרבה ממה שעברתי ויכול להשוות תנאים בעצמו.
 9. מס הכנסה לא צריך להפחיד אותך כי גם ככה רמת המיסוי שלך גבוהה מאוד בתור חייל משוחרר. אין לך סיכוי למשהו כזה באזור שלי כשיש שטיפה בכפר ב20 שקל שכוללת הכל.
 10. אם כבר התחלנו סיפורים של שכנים מעל: עברתי 4 דירות ב5 שנים האחרונות, כל דירה השכן שמעליי שיפץ במשך 3 חודשים לכל הפחות (כולל בשבתות - שכנים הזויים) דירה נוכחית השכנה מעליי משפצת קומפלט את הבית ובונה מרפסת מעל חדר השירות שלי, אין לי איך לעשות כביסה בעקבות זה כבר כמה ימים ואני מתעורר בחודשיים האחרונים לקדיחות ב7 בבוקר. דירה קודמת הנייד של אחד הילדים היה מעיר ב5 בבוקר כי אלה השעות של התלמוד תורה, הילד לא היה קם והקיר של החדר שינה היה סופג את כל הרטט במשך כחצי שעה שבה התעוררתי כל יום. דירה לפני כן השכן שיפץ במשך 7 חודשים ותקע לי מרפסת ביציאה מהחדר שינה, עישן ללא הפסקה במרפסת החדש
 11. נשמע כמו כל משפחה ישראלית, אין קשר להיותם חרדים. השכנה שלי שמה מוזיקה בשבת, סתם מעצבן קצת - סוגר את החלון וזהו וגם אז רק כי זה הורס את אוירת השבת, לא תצליח לגרום גם ליותר מזה כי הם לא יגידו לך כלום - בשונה מהשכונות המובהקות לדתיים שם אנשים גרים מבחירה כדי לא להיתקל במוזיקה \ מנגל בשבת, מחוץ לשכונות זה מובן שיהיו כאלה שהם לא שומרים. מנגל גם כן לא יעצבן אותם, אתה החוטא לא הם ולכן אין לזה בכלל השלכה כלפיהם. ממליץ לך לשים איזה פרגולה ואז כלום לא נוחת במרפסת שלך. לגבי גרירת רהיטים אתה יכול לעשות הנמכה ולשים בידוד בין לבין, אני מתכנן לעשות את זה בשלב כלשהו.
 12. דיברתי על הרחבה לאחריות ואמרתי לו שכמו שלמכונת הכביסה עשו לי טריק, יש סיכוי שגם לו יש פתרון שימצא אצלם באתר. באיזה עולם זה לא קשור לעניין האחריות שהוצעה לו?
 13. אם תלך ברגע זה לאתר של החברה שממנה רכשת את הטלוויזיה תמצא את אותו ביטוח בחצי מחיר. בא אלי מתקין של מכונת כביסה אומר לי: "אם לא תעשה הרחבת אחריות עכשיו דרכי ב800 שקל ל8 שנים לא תוכל להרחיב", המכונה עלתה כ2000 - אמרתי לו שאני פשוט אקנה חדשה אם זו תלך. לאחר מכן ניגשתי לאתר של בוש, ראיתי הרחבה של 6 שנים ב200 שקל. הוא פשוט מכר לי שנתיים נוספות ב300 שקל לשנה וכמובן שיקר בנוגע לעובדה שרק דרכו אפשר להרחיב. הם פשוט שולחים סוכני מכירות, מה ההבדל בינו לבין מעבר דירה והתקנה של המכונה מחדש.
 14. בליברה אני השבתי רכב (תבעתי את המקיף) והפרמייה לא עלתה.
 15. אם זה היה הוא והיה מנסה להתחמק לא היה משאיר מספר או מקסימום היה משאיר מספר מזוייף, אין הגיון בעובדה שזה הוא. אין מצלמות בחניון?
×
×
 • Create New...