Jump to content

fatboy1340

 • פרסום הודעות

  1,351
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות fatboy1340

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שוטר יכול לצלם את העבירה בטאבלט ולצרף צילום (או מספר צילומים או קטע וידיאו) לדו"ח. זה קיים כבר מספר שנים עבירת תנועה נמנית עם עבירות של אחריות קפידה ולכן במרבית הערכאות מספיק רק תיעודה בכתב.
 2. הדוח חוקי לחלוטין: (א) נכה רשאי להחנות את רכבו הנושא תג נכה (להלן - הרכב), במקום שאין החניה מותרת בו אם התקיימו כל אלה: (1) בסמוך למקום האמור, אין מקום חניה מוסדר לנכים או שהוא לא היה פנוי בזמן החניה; (2) בסמוך למקום האמור לא מצוי מקום אחר שהחניה בו מותרת או שהוא לא היה פנוי בזמן החניה; (3) החניה נעשית באופן שאין בה סיכון לעוברי דרך ואין היא מונעת מעבר חופשי להולכי רגל, לעגלות ילדים או לעגלות נכים; (4) החניה אינה גורמת להפרעה ממשית לתנועה. מהתמונה רואים שסעיף 2 אינו מתקיים. יתרה מכך רואים בתמונה כי הולכי הרגל הולכים על הכביש בשל הרכבים החונים על ה
 3. בדיוק מה שכתבתי באחת ההודעות שלי כאן. אף שוטר תנועה לא יאכוף בחניון פרטי, או כנגד רכב שחונה ליד מדרכה.
 4. בהנחה שאכן אין לו טסט חודשיים, איך זה יסייע לך במשפט? בנוגע לפנייה למשטרה - הקנס על רשיון רכב לא בתוקף עד 4 חודשים הוא 250 ש"ח. לפי מה שאתה מתאר , זה לא משהו שעלול להטריד אותו. ובכל מקרה, כל עוד הוא לא מתועד נוהג ברכב , אף אחד לא יזיז אצבע בשביל לרשום דו"ח ו/או להגיש כתב אישום. כי זו מילה שלך מול מילה שלו.
 5. הרכב שלו היה הרוס ככה לפני הפגיעה? איך בדיוק התרחשה הפגיעה - חזית חזית?
 6. מוזמן לפנות אליי. יש לי אחד למכור .נמצא בבית דגן, אם רלוונטי
 7. 2014-2016- גיר אוטומט יפני. עוד יתרון לפיקאסו
 8. עברית שפה קשה : הגדרה ממילון: החרמה -הפקעת רכושו של מישהו כאמצעי ענישה. במקרה של הודעת איסור שימוש וגרירת רכב לחניון זה בדיוק החרמה שדיברתי עליה.
 9. לא הבנתי מה אתה רוצה . בהודעה קודמת שאלת ממתי המשטרה מחרימה רכבים בעבירות תנועה - הראיתי לך. פות"ש ציין שהרכב נלקח לתחנות משטרה - כך נהוג לעשות במקרה שאין נהג מורשה להסיע את הרכב למקום חניה מוסדר. בהחלט יש חורים בסיפור של פות"ש ,מספר דברים שלא מסתדרים עם המציאות. ייתכן כי הרכב נלקח לתחנה לצורך בדיקת מז"פ, ייתכן שהיה חשד שהרכב נגנב (פות"ש ציין שנהג בו אח של אישתו -כלומר לא קרוב ממדרגה ראשונה). פות"ש היה בחו"ל ,כך לפי דבריו, ייתכן שמשטרה התקשרה אליו, לא זכו למענה והחליטו להשאיר את הרכב בהשגחתם עד לבירור. המון אופציות, אך רק לפות"ש הפתרונים בנוגע למה שקרה בפועל. אולי יעלה אי אילו מסמכים שקיבל אח
 10. המועד הקובע הוא שליחת הודעת תשלום הקנס בדואר. תבדוק לפי מספר דואר רשום מתי נשלח אלייך. אם הרכב הוא רכב חדש/ליסינג, אזי יש תקופת שליחה של 6 חודשים.
 11. יש כאן מספר עקרונות/חוקים שאינם עולים בקנה אחד :איסור פגיעה בעץ בוגר לעומת נזק (כביכול) לרכב של פות"ש. לפי הוראות פקיד יערות - יש לנקוט כל אמצעים אחרים טרם יתקבל אישור לכריתת ענפים. דבר נוסף - דווקא בשל היותו רכוש משותף - פגיעה בעץ נחשבת לפגיעה ברכוש המשותף ולכן מחייבת הסכמה של כל דיירי הבניין (אלא אם כן דוח אגרונום קבע שהעץ מהווה סכנה). עניין נוסף, פות"ש ציין שרכש דירה לפני מספר חודשים, קרי היה מודע למצבו של העץ, מה שמחליש מאוד את עמדתו בעניין.
 12. אם זו חניה שלו בטאבו, אין צורך באישור להקמת סככה.
×
×
 • Create New...