Jump to content

fatboy1340

 • הודעות

  1,711
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של fatboy1340

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

63

מוניטין

 1. תבדוק בתנאי פוליסה. אם הביטוח טרם נכנס לתוקף, כנראה תוכל לבטל אותו ללא כל קנס. אם הוא כבר בתוקף , יהיו עלויות נוספות ,מעבר לחלק היחסי של עלות הפוליסה שכבר חלף (3 ימים לצורך העניין)
 2. באיזה מקצוע היא רוצה ללמד? יש מקצועות עם דרישה כל השנה ויש כאלה רק עם חודש/חודשיים לפני הבגרויות/מבחני סמסטר.
 3. אם החניות בטאבו , צריך להיות גודל מדוייק +מיקום החניה. תוציא תסריט של החלקה, ותבדוק. שטח מינימום של חניה הינו – רוחב החניה -לא פחות מ- 2.3 מטר במקרה בו אין תיחום של קיר או עמוד מצידי החנייה. אורך החניה -לא פחות מ 5 מטר. גובה החניה (אם יש קירוי) מינימום 2.05 מטר. במידה והחניה היא בין קירות/עמודים התקן מחייב לרוחב של 2.8 מטר
 4. גרסת רוכב האופנוע: נסעתי ברחוב לתומי, ראיתי רכב הנ"ל עומד בצד ימין של הרחוב, רגע לפני שחלפתי על פניו משמאל, הנהגת חתכה לשמאל והעיפה אותי לעבר המכוניות החונות. האם יש לך דרך להפריך גרסה זאת? מה גם שמיקום הפגיעות שתיארת די תואם לסיפור (הכל בתיאוריה כמובן). אגב, מדוע הוא סירב למסור פרטים? פרטי הביטוח פחות רלוונטי, אני מניח שיש רק חובה, וגם זה לא תמיד. אבל פרטים אישיים חייב לספק לך.
 5. מה שכתבת פחות עוזר. צריך את מספר הסעיף . אין באמת רכבים שיצאו מהמפעל עם חלון קדמי מושחר (עם חלונות אחוריים אין בעיה). יש יצרנים שמכהים אותם 5% עפ"י התקן. כל מה שמעבר לזכך - בוצע עצמאית בצורה כזו או אחרת. זו גם הסיבה שאף יבואן לא יתן אישור שלרכב חלון קדמי מושחר מהיצרן.
 6. "נתיב" - חלק מרחבו של כביש, בין שסומן ובין שלא סומן, המספיק לתנועת טור אחד של כלי רכב, למעט רכב הנע על שני גלגלים
 7. לפי מה קבעת שיש נתיב אחד? הרחוב די רחב כדי לאפשר תנועה בשני נתיבים, בטח אם אחד מהם דו"ג. לפי התיאור ומיקום הפגיעות, אשתך כנראה לא הסתכלה במראה השמאלית טרם פניה שמאלה.
 8. לא בטוח בכלל. העקרון המנחה בתביעות קטנות מן הסוג הזה הוא שיפוי או החזרת מצב לקדמותו. לצורך דוגמה: החלפת פגוש סדוק ברכב 2010 לפגוש חדש זה שיפור המצב הקודם, ואילו תיקון או החלפה לפגוש משומש תקין, בהחלט צעד סביר. לעניין תשלום עבור רכב שכור /מונית וכד' - השופט/רשם יבחן מה היה המצב טרם השבתת הרכב, קרי אם הנפגע נסע כל יום 40 דקות לעבודה ברכב ו40 דקות בחזרה, ובאוטובוס הדרך תיקח פי 2, אז דווקא סביר שיאושר תשלום עבור רכב שכור/מונית לצורך נסיעה לעבודה. יחד עם זאת אם הרכב הנפגע ניסאן מיקרה, והנפגע ישכור S-CLASS לחודש עד קבלת תשלום מהביטוח, סביר שהתשלום להשכרת הרכב לא יאושר. לסיכום -גובה התשלום נועד להחזיר מצב לקדמותו, אך לא להעשיר ו/או לשפר מצבו של הנפגע ( מבחינת נזקי רכוש בלבד)
 9. פות"ש יכול להזמין דו"ח שמאי שיאמוד את גובה הנזק, ולהגישו לרוכב (לא חייב לתקן בפועל). במידה והרוכב לא ישלם, בסבירות גבוהה בתביעות קטנות יפסקו לפות"ש את מלוא סכום הנזק כולל עלות שמאי.
 10. לשופט אין שום אינטרס שתגיע לפשרה עם התובע, הוא קובע מועד להוכחות וזהו.
 11. הכי חשוב זה לנסות להשיג את הסרטון ממצלמה שדברת עליו.
 12. 1. בשביל לתבוע אותו, צריך להוכיח שנגרם לך נזק כלכלי כלשהוא. ממה שתיארת, רכב בנזין עם 150K ק"מ, שהוחלף לו מנוע, כנראה שרק שיפר מצבו ולאו דווקא הרע אותו מבחינת שווי כספי. 2. לא סביר שיציע לך כסף. אבל אם יציע, תיקח כמובן, למה לא. 3. תיקון קטן : לא "רק 150 אלף", אלא "כבר 150 אלף".זה ק"מ די מכובד, שגם ברכבים האמינים ביותר יהיו נזילות/בעיות במכלולים מהותיים כמו מנוע וגיר.
×
×
 • תוכן חדש...