Jump to content

fatboy1340

 • הודעות

  1,599
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של fatboy1340

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

41

מוניטין

 1. כמו שאחרים ציינו כבר, הבורות שצלמת - קיימים בהרבה כבישים, וזה לא שכל יום אנשים חוטפים תקרים שם. סה"כ כביש די סטנדרטי. ייתכן שהיה בכלל פגם בצמיג. היה לא מזמן פוסט כזה בפייס, ממש התנפח בלון בדופן הצמיג.
 2. יש הבדל בין לצאת חכם ולצאת צודק. זה העקרון המנחה בהתעסקויות מסוג זה. בשביל לזכות ב100% פיצוי, יש צורך בתביעה תפורה ב100% מכל הצדדים.
 3. זו בדיוק השאלה שלי, למה עכשיו ביקשו. או שהרכב היה ללא טסט לאחר החלפת המנוע ,או שלא בדקו מספר מנוע ב2-3 טסטים (מאוד לא סביר). או אולי סיבה אחרת כלשהיא
 4. פספסת את העניין העקרוני. העניין זו נשיאה בתשלום. פות"ש ציין שמדובר בבניין בן 4 קומות. מספיק שדיירי קומה א אינם מעוניינים בהתקנה, כבר הוספת לדיירים האחרים עוד 30-40% למחיר ההתקנה. ואז גם האחרים יתחילו לחשוב בכובד ראש.בשלב זה גם דיירי קומה ב פתאום לא כ"כ ששים להתקין מעלית .והופ , הפרוייקט נגוז. זה בדיוק מה שקרה לחבר שגר בבנין ישן בן 4 קומות. התחילו בעלויות של כ80K לכל דייר. קומה א לא רצו להשתתף, שאר הדיירים ערבו עו"ד. לחינם כמובן, כי לא ניתן לחייב אותם דיירים בהשתתפות (הם אמרו -"אל תעשו אפילו דלת בקומה שלנו"). העלות קפצה ל110+. ואז חלק מדיירי קומה 2, התחרטו גם. במצב כזה שאר הדיירים היו צריכים לשלם יותר מ150K כל אחד. בקיצור - לאחר שנתיים, עדיין מתלבטים אם כדאי
 5. היא לא כתבה שזה לא תואם. כתבה שהיא לא נדרשה לו עד עכשיו
 6. האם נכון לעכשיו מספר המנוע ברשיון רכב תואם למספר מנוע בפועל?
 7. מנסיון של חבר שניסה לבצע פרוייקט דומה , חשוב לקחת בחשבון שבסבירות גבוהה דיירי קומה א ואפילו ב, עלולים לסרב להתקנה, מה שיעלה את משמעותית עלויות לשאר הדיירים במקרה הטוב, או יגרום לפרוייקט להתבטל במקרה הרע ( יש צורך בהסכמת כל הדיירים בד"כ - כיוון שזו תוספת לבניין, להבדיל משיפוץ מעלית קיימת)
 8. הבדיקה שהצגת די גרועה. מלבד הערות על המנוע, שים לב שיש הערות בנוגע למשולשים (כנראה תצטרך להחליף לפני הטסט הבא), תותבים /כריות בולמי זעזועים. בנוסף - הרכב עבר תאונה - הוחלפה כנף, יש תיקוני פח. לא מובן לי כ"כ מה זה גומיות פגומות, אבל ייתכן והוחלפו החלונות לאחר התאונה. סימני פירוק והרכבה של תיבת ההילוכים - ומחשב גיר שבור - ככה"נ הגיר הוחלף/שופץ. אולי זה יכול להסביר את הקפיצות בעת האצה. היית ממליץ לבדוק איזו תאונה עבר הרכב ומה בדיוק הוחלף. תוכל להעזר במסלקת הביטוח לצורך כך. תשאל גם את המוכר ותתעד איתו את השיחה. יש מצב שמכר לך לימון די רציני.
 9. 306 ,106 - חפש ידנית ,עם מנוע 1400 - די אמינות ומחזיקות יפה מבחינה מכאנית. אבל אלה מכוניות מודרניות יחסית. 205 רכב קלאסי יותר, לא פחות אמין. סיביק עד 99, רכב מאוד זריז עם אחזקה לא יקרה (אם טופל , כמובן). אם אתה רוצה הונדה מעניינת , הייתי בודק אקורד מתחילת שנות 90 (אולי אפילו דגם אמריקאי עם מנוע V6) או עדיף הונדה לג'נד האגדית, תרתי משמע
 10. הייתי מתחיל לחפש חנויות בגרמניה. או דרך אי ביי. גם אמזון אופציה טובה
 11. יש להם טעות בסעיף 3. אמור להיות 2012, ולא 2015. מתי פנית עליהם לראשונה?
 12. רפידות בלם חייבות לעמוד בתקן. אז קודם כל מומלץ לבדוק מול המוכר, מה המוצר המדוייק שאתה מזמין. במוצר מקורי, לרוב יהיה רשום כל מה שצריך על האריזה. משלוח דרך חברת שילוח ,תמיד יעבור במכס , ואם לא הכל כשורה, יעוכב ויגרום להתעסקות נוספת מצדך (ייתכן גם עלויות נוספות אשר תפיל עלייך חברת השילוח - יש לא מעט שרשורים בנושא). אם יישלח דרך דואר רגיל, ייתכן ויעבור בלי בדיקה כלל. מידע נוסף : https://www.gov.il/he/departments/general/personal_import_vehicles
 13. תקרא היטב את מה שכתבתי . לא דיברתי על איחור של 4 שעות , אלא על חלון של 4 שעות שניתן לפות"ש. הוספתי את המילה "אולי" כי איני יודע בוודאות להסביר מדוע ניתן לו חלון זמן כזה.
 14. אם אין תיעוד מצולם, זו מילה שלך נגד מילה שלו. כל עוד אין לך הודאה שלו שפגע. אולי אפשר לערב שמאי שיבדוק האם גובה הפגיעות בשני הרכבים תואם. אולי כדאי לפרסם מודעות באזור ולחפש עדים .
×
×
 • תוכן חדש...