Jump to content

fatboy1340

 • פרסום הודעות

  1,471
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות fatboy1340

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. https://www.jerusalem.muni.il/he/residents/parking/enforcementcameras/ והרי ההודעה/פרסום על אזורי האכיפה, כפי שבקשתם. האם הדו"ח ניתן באחד הרחובות המוזכרים לעיל?
 2. בתביעות קטנות אתה אמור להיות מסוגל לכמת את הנזק שנגרם לך. פיצוי על עוגמת נפש לא באמת תקבל. אם אתה סבור שמגיע לך 4000 ש"ח, הואיל נא לפרט מדוע, ולא סתם לזרוק סכום אקראי. במקרה שלך, אין לך שום קייס כנגד המוכר (אני מסתמך הנתונים שכתבת). גודל הנזק הכספי בגדול מסתכם בהפרש בין מחירון רכב שקנית עם 240K ק"מ, למחיר ששילמת בפועל.
 3. 1. אם להפוך את סדר האופציות יקל עלייך, אתה יותר ממוזמן לעשות זאת. 😁 2. בכל אלגוריתם בינארי, אם ענף א' לא מתאפשר אז הולכים לענף ב' . פשוט.
 4. דחוף לחזור לכיתה ח וללמוד הבנת הנקרא. משפט תנאי "או". אם אי אפשר למנוע אפשרות לחנות על המעטפה, אז לוותר על החניה בפנים. כי תמיד יחסמו אותו ביום כזה או אחר. לפני כחודש נקראנו לבית אשר פתח כניסה לחניונו נחסם ע"י רכב. לא הצלחנו לאתר את בעל הרכב, לאחר כשעתיים הגיע גרר משטרתי והחל להעלות את הרכב, ואז בדיוק הופיע הנהג. בשלב זה קצין משטרה שנתן אישור לגרור, התעקש שהרכב ייגרר לחניון משטרתי. כמובן בצירוף דו"ח והוצאות גרירה. דיירי הבית נאלצו להזמין מונית, כי לא יכלו להשתמש ברכבם בשל החסימה.
 5. בינתיים פות"ש נעלם כלא היה. הדברים שציינתם, נשמעים טוב בתיאוריה. בפועל, אם המעטפה סומנה כחוק +תיעוד דוחות/קריאות מוקד שנפתחו בעקבות חסימת החניה, קשה מאוד יהיה לזכות בכספי פות"ש בתביעה התיאורטית שצויינה. וכמובן קיים חצי שני של ההודעה שלי, שמשום מה זכתה להתעלמות. פטריות בטון , בשני צדי המעטפה. אבל שם היה מדובר בהפקעה של הרשות המקומית לצורך בניית מדרכה, ייתכן וזה פעל לטובתו בעניין זה.
 6. פחות קריטי החומר ממנו עשוי העמוד. מטרתו להבליט את תמרור 820. בנימה כללית יותר, אם יותקן עמוד מתכת ורכב ינסה לעבור עליו (למה שינסה זאת?) וייפגע, זאת תיהיה בעיקר בעיה של הנפגע. מנסיון לא מועט עם מקרים כאלה, מציע לפות"ש למנוע פיזית אפשרות לחנות על המעטפה באמצעים שתוארו לעיל, או לוותר על החניה הפנימית ולחנות בחוץ.
 7. ורק לצורך ביצוע תיקונים או הצגה לקונה פוטנציאלי. הגבלה עד 4 נוסעים ברכב
 8. האם תמרור המעטפה סורטט ע"י העיריה? אם כן, אפשר לבקש מהעיריה להתקין עמודי מתכת בקצותיו או לשים פטריות בטון.
 9. א. החורים יגדלו, במיוחד אם הקטנוע אינו חונה בחניה מקורה. ב. יש רשת יעודית המתלבשת על המושב (נמכרת לפי מידות)
 10. 1.תעבור היטב על הסכם השכרה שחתמת עליו. סביר להניח ששם תמצא את התשובה לשאלת תקרת השתתפות. בהחלט יש מצבים שיגבו יותר מכך, בשל נזק לחלקים שאינם מכוסים ע"י הביטוח (אצל חברות בחו"ל מדובר בד"כ על נזק למרכב תחתון/שמשות/צמיגים). 2. לפי מיקום הפגיעה ולפי תאורך, לא סביר שהנהג השני ישא במלוא או אף ברוב הנזק.
 11. שוטר במדים, לא חייב להזדהות ע"י תעודה. תקנה 23 אי ציות להוראות שוטר במדים (כולל הוראה להציג תעודה מזהה), עלולה לזכות את הסרבן בהזמנה למשפט (במקרה הטוב), או עיכוב (במקרה הפחות טוב).
 12. נדמה לי, או שהדוח מתוארך מ12/5/20, קרי לפני כמעט שנה? גם מתאים מבחינת יום בשבוע - ג'.
×
×
 • תוכן חדש...