Jump to content

דניאל1983

 • הודעות

  1,639
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של דניאל1983

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

68

מוניטין

 1. במוסך לא של היבואן למשל מוסך רון, להחליף רצועת טיימינג כולל עבודה עולה 1500ש"ח. רצועת טיימינג מומלץ להחליף כול 5 שנים או 120 אלף לפי המוקדם מביניהם. לפי היבואן זה 120 אלף ללא הגבלת זמן. כול זה מתייחס לאודי Q3 1.4.
 2. אני חושב שזה נובע מהרגל וניסיון קודם, כי ברוסיה לא החליפו דברים סתם, היה מאוד קשה להשיג חלקים וגם לא היה שם דבר כזה מוסך מורשה. כול הטיפולים בוצעו עצמאית בגראג' או על ידי חבר "מומחה". ובארץ בנוסף התווסף המצב הכלכלי הלא פשוט.
 3. היום בבוקר העברתי את כול השלטים רחוק מהרסיבר, מקווה שזה יעזור. יכול להיות שאחד הרמקולים מקצר וגורם לזה? אתה מכיר מישהו באזור חיפה שיכול לתקן את בעיית המגעים? כמה זה אמור לעלות?
 4. שלום, מדובר ברסיבר פיונייר שנרכש לפני שלוש שנים. לפני כמה ימים שמתי לב שהוא דולק, חשבתי אולי שכחתי לכבות אבל הוא נדלק עוד פעם ללא סיבה אחרי כחצי שעה. מה זה יכול להיות?
 5. אם אני לא טועה הוא עבד כחרט במפעל לייצור חלקי מטוסים ליד בית שמש.
 6. אתה יודע אולי איזה חלקים צריך להחליף כדי לתקן את זה?
 7. נכון צודק! אבל הוא פחד שאם מוכרים כאלה בחנויות אז הגנבים יוכלו להשיג כזה מפתח. לכן הוא לקח בורג עם ראש משושה רגיל וייצר ממנו בורג יחודי שאין כזה לאף אחד. לפחות זה מה שהוא סיפר לנו.... הוא מאוד התגאה בברגים האלה.
 8. לא יודע איך בדיוק הוא עשה אתה זה. אני זוכר שעל הטסה, לא באמצע, היה בורג עם ראש בצורת כיפה שטוחה עם חור קטן בצד. הברגים של הגלגל היו מתחת לטסה, הם לא היו נראים.
 9. שלום, לחבר יש את הרכב הנ"ל הוא טוען שהרכב נוסע טוב אבל נדלקת מנורת מנוע כשהוא מאפס עם אפליקציה בטלפון בעזרת חיבור BT הוא רואה את התקלה: P0170 Raw code: 0170 ECU: Engine control unit Status: DTC supported by calibration, Test not passed since DTC cleared, Test failed since DTC cleared, History DTC, Test not passed since current power up, Current DTC since power up, Warning Indicator Requested OBDII: Fuel trim (FT), bank 1 - malfunction Additional General Electrical Failures: above maximum threshold [0x11]. מה זה יכול להיות? תודה!!!!
 10. עוד כמה דברים שרק רוסים מסוגלים לחשוב אליהם: חבר של המשפחה קנה אופל אסטרה חדשה ב 1993, הוא מאוד פחד שיגנבו לו את הטסות, כדי להגן אליהן, הוא ייצר לבד במפעל שבו הוא עבד ברגים מיוחדים לטסות שאפשר היה לפתוח אותם רק עם מפתח מיוחד שגם אותו הוא ייצר במפעל. מקרה שני, קרוב משפחה לפני כול קיץ היה מפרק את הווישרים כדי שלא יהרסו מהשמש ולפני החורף מחזיר חזרה. היה לו גם מנהג לנעול כול דבר אפשרי ברכב עם מנעולים נגד גנבים, אפילו אם הוא היה יוצא לרבע שעה. היה לו מנעול להגה, דוושות, ידית הילוכים וסוויץ סודי לסטרטר. מקרה שלישי, חבר רחוק, לפני שהוא מכר את הלאנסר שלו שנסע אליה יותר מ10 שנים, פירק את הכיסוים הישנים של המושבים והרכיב אותם ביונדאי לנטרה החדשה שהוא קנה.
 11. חבר של המשפחה גם רכש לנסר כזאות חדשה. הוא קנה את הדגם המפואר עם 4 חלונות חשמל. כמה שבועות אחרי הרכישה פתאום כול החלונות הפסיקו לעבוד, כמובן שדבר ראשון שהוא עשה זה לפנות לחבר שמבין בחשמל רכב. במזל אני (נראה לי הייתי אז בן 7) וסבא שלי עברנו ליד, ולפני שהחבר המומחה התחיל לפרק את הרכב, לחצתי על הכפתור על הדלת שמשבית את החלונות כדי שילדים לא ישחקו בהם. ופתאום כול החלונות התחילו לעבוד... החבר המומחה היה מאוכזב שילד עשה ממנו מטומטם חחח לפני שהם התחילו לפרק הם אפילו לא חשבו לקרא את הספר לנהג או לנסוע למרכז שרות.
 12. איזה הרגלי חסכון שקשורים לרכב נשמרו אצלכם או אצל ההורים שלכם מתקופת העליה? לאבא שלי היו הרבה... מרובם הוא נגמל. אבל יש לו הרגל ששום דבר לא יעזור חחח תמיד אבל תמיד אפילו בימים הכי חמים, הוא מכבה את המיזוג ומשאיר רק את המאוורר עובד כמה דקות לפני ההגעה ליעד. הוא תמיד אומר שחבל על הקור שיתבזבז אחרי כיבוי המנוע...
 13. מה חשבת זה שרשור על מופלטות ואייל גולן? חחח
×
×
 • תוכן חדש...