Jump to content

דניאל1983

 • הודעות

  1,674
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי דניאל1983

 1. למה טסלה זה גימיק? מבחינה כלכלית זה רכב מושלם ללימודי נהיגה. אין הוצאות על דלק, טיפולים... ביטוח ורישיון רכב זולים
 2. אם אין הכנות בקירות לכבלים של הרמקולים אז זה באמת בעיה ועדיף סאונד בר... או מערכת עם רמקולים אלחוטיים: https://ksp.co.il/mob/item/139092
 3. ממליץ לקנות רסייבר + סט רמקולים, למי שיש אפשרות לחבר 5 רמקולים. זה יעבוד הרבה יותר טוב מכול מקרן קול. לפני חודש קניתי רסיבר ימאהה עם כיול אוטומטי ב1900 וסט רמקולים קנטון ב1790.
 4. כתבתי: או להעביר מסר. הרי מותר להם ביקורי משפחות כמעט ללא הגבלה, נכון? כן, זה מוזר... כנראה התושבים המקומיים בהתחלה עזרו להם וחשבו שיוכלו להסתיר אותם, אבל אחרי זה הבינו שיכולות להיות השלכות. אותי גם מפתיע שהשר בר לב משבח את תושבי המקום שהסגירו אותם. זאות לא אמורה להיות התנהגות נורמאלית של תושבים נורמטיבים שומרי חוק???
 5. גם אם לא היה תכנון, לחפור בור עם כפית לוקח די הרבה זמן. ובזמן הזה היה אפשר לתכנן משהו קצת יותר מוצלח. הבריחה שלהם מזכירה חתול שראה שפתאום הדלת פתוחה והוא יכול לברוח, הבעיה שהוא פעם ראשונה יוצא מהבית...
 6. גם אם זה תוכנן פחות זמן, מה הבעיה להתקשר או להעביר מסר דרך קרובי משפחה ולבקש טרמפ? אני בטוח שכול מי שהשתתף בפרעות האחרונות בערים המעורבות היה שמח לעזור "לגיבורים".
 7. שלום לכולם קצת לא מסתדר לי איך הם תכננו את הבריחה במשך שנה שלמה ולא חשבו מי ידאג להם ויעזור לעבור לגדה? הרי יש להם פלאפונים ואני בטוח שיש לא מעט ערבי ישראל שהיו שמחים לעזור ל"גיבורים משחררי פלסטין".
 8. הן יושבות טוב באוזן? אתה לא מרגיש כאב אחרי כמה שעות? הקצה שלהן אמור להכנס לתוך תעלת האוזן או לשבת צמוד כמו בג'ברה 85T?
 9. הבעיה היחידה איתם זה המחיר... תמיד כשרציתי להחליף צמיגים הם היו הכי יקרים. באזור חיפה ממליץ על צמיגי "התותח" הם צמודים למוסך אנרג'י.
 10. שלום, אולי מישהו יכול להמליץ על מקום באזור חיפה שיכול להתקין מתאם כזה? המערכת ללא צג
 11. לא רואים את התמונות שהעלתה... כשזה קרה אצלי כול הצבעים נהפכו לכהים יותר: אדום הפך לכמעט שחור, צהוב לכתום, ורוד לבורדו. התופעה לא חזרה יותר... מקווה שאולי זה היה איזשהו באג בתוכנה ולא בחומרה.
 12. שלום, היום בזמן צפייה בטלוויזיה פתאום כול הצבעים התעוותו... הלבן נהיה אדום והצהוב הפך לכתום... אחרי ניתוק וחיבור לחשמל הבעיה נפתרה. אולי למישהו זה קרה פעם? כדאי להזמין טכנאי?
 13. אם זה המצב, ממליץ לך להפריד את האינטרנט מהטריפל ולעבור לבזב"ל, קיבלת ציוד חדש והטכנאים בטוח לא יעזרו, חבל על הזמן שלך. האינטרנט של בזב"ל הרבה יותר יציב. כמו שכבר כתבתי, תסביר להוט שאתה רוצה לנתק את האינטרנט בגלל תקלות והתנאי שלך להישאר זה הנחה בגובה החבילה של בזב"ל. כשהוט (בניגוד ליס) שומעים את המילה ניתוק פתאום הכול נהיה אפשרי... אצלי היו תקלות הרבה יותר הזויות... כמה פעמים ביום הוויפי או/ו החיבור הקווי היו נעלמים לגמרי. לפעמים רק בממיר אחד ולפעמים מכולם. וזה אכשהו היה קשור בהדלקה וכיבוי של הטלוויזיות.
 14. רק פייבר 4K יכול לשדר וויפי 5 גיגה המיני פייבר משדרים רק 2.4 גיגה. אולי זה הסיבה שמהירות ההורדה נופלת אצלך?
 15. מאוד לא ממליץ לשחות בבריכה בלי משקפת. הבריכות מלאות בחידקים וזיהומים עמידים בכלור. זה יכול בקלות לגרום לדלקת בעיניים.
 16. אם זה לא יעזור תפריד את אינטרנט ותשאר רק עם הטלויזיה.
 17. בניגוד ליס האיכות של הוט מאוד תלויה במקום המגורים. כנראה בגלל עומס על התשתיות שלהם. כשגרתי בדירה שכורה בבניין עם 4 דירות, הוט (טריפל) עבד מצויין כמעט שלוש שנים ללא תקלות בכלל. אבל בדירה החדשה שממוקמת בבניין רב קומות, כמה חודשים הכול עבד טוב ואחרי זה התחילו בעיות עם האינטרנט. הטכנאים לא ידעו מה לעשות והמליצו לעבור ליס... היתרון של הוט זה המחיר, ולפי דעתי גם האיכות תמונה יותר טובה מאשר ביס. הוט גם הרבה יותר טובים מסלקום ופרטנר כי זה לא תלוי במהירות החיבור לאינטרנט והרבה יותר יציב
 18. פשוט מאוד... התקשרתי להוט ואמרתי שאני דורש ניתוק מידי מהטריפל או שיעשו לי הנחה שוות ערך לתשלום שאצטרך לשלם לבזק בינלאומי על חבילת 100מגה (שוק סיטונאי), הם הסכימו מיד והורידו 80ש"ח מעלות הטריפל. כבר שנתיים אני משלם להוט 159ש"ח על שני ממירי מיני ואחד 4K כולל כול הערוצים ואפילו ערוץ פרימיום אחד, צריך להתקשר פעם בשנה ולבקש להאריך, הם מסכימים ללא וויכוחים. ולבזק בינלאומי אני משלם בממוצע 69 בחודש על 100מגה (ספק+תשתית בזק+ראוטר). רק צריך להתקשר אליהם כול כמה חודשים ולבקש לחזור למבצע ללקוחות חדשים. מצד שני, התקלות שלך פחות רציניות ממה שהיה לי... מה שבטוח מעבר ל4K ומיני פייברים ישפר את המצב הקיים. תבקש שיחליפו לך, אם לא יעזור תעשה את מה שאני עשיתי
×
×
 • תוכן חדש...