Jump to content

nglancer

 • פרסום הודעות

  181
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות nglancer

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המצווה על האבא, ולכן יש מוהלים ששואלים אותך אם אתה רוצה לעשות את החיתוך בעצמך, חבר שלי אמר כן, הילד יצא בסדר.
 2. מעדכן, החנות טוענת שהכל היה בתום לב, מישהו העתיק את המפרט מהאתר והעתיק לא נכון, הסכימו לפצות אותי ב900 ש"ח
 3. 500 ק"מ חודשי, רובם מהעבודה וחזרה, השאר בסינגלים ושבילים הם טוענים לתום לב, היה בלאגן במפרט.
 4. מעדכן - דיברתי עם המוכר, הם לא מתנערים מאחריות, זו טעות בתום לב הם מוכנים לשדרג את המעביר (לא את כל המערכת) לGX ולזכות אותי על 400 ש"ח, שאר הרכיבים או להחזיר את האופניים לא בא בחשבון.
 5. מעדכן ביקשתי שישלחו לי את החשבונית, השם הוא של הדגם הנחות. זו בדיוק השאלה, המפרט באתר שבטלפון נאמר לי שהוא המפרט האמיתי וכששילמתי הוא הראה לי את המחיר באתר עם המפרט ואמר לי תראה כמה הנחה עשיתי, כי רציתי הנחה על הבולם.
 6. אין דגם על החשבונית, שילמתי באשראי ואין ממש חשבונית.
 7. התייעצות, אתמול קניתי אופניים (אחרי חודש חיפושים), השאיפה היתה זנב קשיח עם רכיבי איכותיים, שחזיקו מעמד לכמה שנים טובות. הייתי בלחץ כי בשבוע שעבר האופניים שלי שבקו סופית, והייתי חייב אופנים לנסוע לעבודה. מאחר ואין אופניים בשוק, הייתי מאושר שמצאתי אופניים, אמנם של חברה שנחשבת לאופני כניסה XDS, אבל עם רכיבים מעולים לפי המפרט, כשהעיקר מבחינתי זו מערכת הילוכים SRAM GX Eagle 12 , ולא עוד אלא שיש עליהם מבצע 4900 במקום 5500. הגעתי שמח וטוב לב, ובחנות שמתי לב שהבולם הוא לא בולם של מניטו אלא גנרי של היצרן, שאלתי את המוכר: זה מה שיש, בדקתי את מערכת ההילוכים והיה נדמה לי שזו המערכת שחיפשתי. היום רכב
 8. להבנתי, מדרסים מותאמים עדיפים על מתקנות, זה כמו לקנות חליפה מוכנה או ללכת לחייט, ועם המדרסים דווקא נעליים נטרליות עדיפות.
 9. עוד כלל: הבנקאי לא חבר שלך. אני משקיע בקרנות מחקות, שנים השקעתי דרך הבנק ואז התברר לי שיש לאותה חברה 2 קרנות שעושות בדיוק אותו דבר, אחת לוקחת 0.1% והשניה לוקחת 2.0%, תנחש באיזה קרן הבנק השקיע לי את הכסף? כשהבנתי את זה (אחרי טיפ מאתר הסולידית, ממליץ), וביקשתי לעבור לקרן הזולה, הודיעו לי שזה יגרור העלאת עמלות. בקיצור הבנק לא חבר שלך.
 10. הייתי מוסיף לשיקולים גם את הTronsmart צליל מצוין במחיר שפוי. למשל : Tronsmart Force Bluetooth Speaker 40W IPX7 Waterproof , 40w , 15 Hours Playtime,Bluetooth 5.0
 11. אל עדיף לסבול בהתחלה ולרכב במנח גוף נכון, ולא לדפוק את הבריאות. ברכיבה הרגל אמורה להיות כמעט ישרה כשהפדל למטה, ישיבה בכסא נמוך עלולה לדפוק את הברכיים. תתחיל מפה https://bikepanel.com/טיפ-אופניים-3-שיטות-לקביעת-גובה-האוכף-א/
 12. מעדכן, התיקון נראה בסדר גמור : והאוטו שחזר לשאפט לא הניע בגלל ממשאבת דלק + צמת חשמל שרופות. ע"מ לתקן את המשאבה צריך לפרק את כל מיכל הדלק לא נראה שיש דרך לקשר את הבעיה במשאבת הדלק לתאונת הגרירה. מקווה שזה סוגר את העניין, עוד לא עשיתי את הבדיקה עם הצינור שהציעו לעשות.
 13. לא, החזרתי אותו אתמול, כשהייתי בטוח שהאוטו יגיע היום למוסך, ולא רציתי להתחיל לההסתבך עם חיובים מיותרים(אפילו עם היו מחזירים לי את הכסף בסוף).
 14. האם זה נכון שאם מגדלי התאומים היו בנויים מבטון הם לא היו קורסים?
×
×
 • תוכן חדש...