Jump to content

lanosforce

אחראי פורום
 • הודעות

  28,524
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

lanosforce שיחק אותה בתאריך ינואר 5

התכנים של lanosforce היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אי שם בחושך, לבד עם אהיל על הראש... דרום פולין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של lanosforce

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

732

מוניטין

 1. יתכן ולאחר החגים יהיה עוד מפגש - במידה ויהיה הפעם יועלה גם שרשור מסודר לטובת הנושא כאן בפורום אודיו.
 2. זה מוצר עתיק - אתה צריך לבחון את הביט נובו ואת הוירטואוזו (ביט1 HD) - עד כמה שאתה מדבר על מוצרים עתיקים הם עדיין תומכי טופולגיית FULLDA עם מגברים חיצוניים ובHD החדש יש לך מוד גם של IIR עם 13 ערוצים ומוד של FIR עם 9 ערוצים בעלי פילטר FIR מלא ואמיתי. אז טכנולוגית - הם דווקא נותנים כאן חבילה שמאוד קשה להביס. יש להם גם אינטגרטור חזק אך כרגע מוגבל ל8 ערוצים ואינטגרציה שאכן מפגרת אחרי התעשיה. והכוון האוטומטי שלהם מתבצע בעזרת מכשיר חיצוני ייעודי כפי שציינתי קודם בעזרת BIT TUNE לאודיסון אין כרגע יכולות לבצע מדידות כלשהן מתוך התוכנה של הDSP עצמו או מתוך הDSP עצמו כפי שתמצא אצל מתחרים. אין להם יכולת לייבא ולייצא מידע לתוכנות RTA כפי שיש למתחרים שלהם יחד עם זאת כמו שאני מכיר את אודיסון - הם לפעמים ממהרים יותר מידי להוציא מוצר לא בשל לשוק - ראה ערך BIT PLAY או מוצר עם באגים כמו השחרורים הראשונים של הביט 1 ומצד שני הם גם לוקחים את הזמן שלהם לפתח מוצרים שבשלב מסויים -שוב קופצים לחזית הטכנולוגיה ומקדימים את שאר השוק - עד הסייקל הבא.
 3. קודם כל תודה רבה על המידע! לגבי הכתבה - עושה רושם שיש לה צד אחד אפל מלא באינטרסים שנועדו לשרת מטרה אישית - זה הרושם שמתקבל מהסיפור שנוצר סביב הכתבה. מצד שני יש לכתבה הזו צד ביקורתי שעד כמה שהוא קודר - הוא לצערי מאוד מאוד נכון ומאוד מאוד כואב. גם הנושא של הצמדות למותגי בוטיק ומותגי על כהכרח לקבלת תוצאות טובות - שהוא לחלוטין מוטעה מהייסוד ואני מסכים איתה. גם הנושא שכל ההתקנות בארץ הן בדיוק על אותו ה"שטנץ" - מגברים גדולים בתא המטען (היתה לה שם תלונה על חוסר איוורור נאות והיא מאוד צודקת) ביחד עם הDSP רמקולים בקורות און אקסיס ופחות או יותר שכולם מכוונים בצורה מאוד דומה (הרוב מכוונים אצל אותו האדם בקבוצה שהגיע למפגש - הוא עושה עבודה נהדרת!) - וזה גם נכון עד כדי כאב. וזה ממשיך לזה שלא רואים טכנולוגיות חדשות כמעט בכלל ועד לעצם כך שאף אחת מההתקנות לא עוקבת אחרי חוקי התקנה של לו אחד מארגוני הסאונד הרישמיים - כאן לצערי גם היה כדאי מאוד לציין את הפרופורציות בכתבה והמציאות היא שאין ולו ארגון אחד מהם אשר הינו פעיל כאן בארץ - אז מדוע שנטרח להתקין לפי החוקים של אחד מהם? כן - ביקורת מאוד נכונה, מאוד כואבת. לא מבין איך פספסתי אותה באותו המפגש כי הרכב שהגעתי איתו - סותר בצורה מהותית כמעט את כל מה שהיא כתבה! ההגברה והDSP אצלי הם טכנולוגיה חדשה יחסית - FULLDA וגם אינטגרציה ממוקמים מתחת למושב הנוסע ומאווררים היטב הרמקולים לא באון אקסיס בכלל והתקנה רהוטה - אך לא לפי חוקי ארגון תחרותי זה בוודאי - אין לי אינטרס בכך. תכנון ההתקנה והכוונים הם שלי בלבד וההתקנה בוצעה ע"י מתקין מורשה בהתאם לתכנון שלי. קצת חבל - מצד שני - כמו שציינתי מראש לכתבה הזו יש צד שנראה ורחוק מלהיות חף מאינטרסים אישיים.
 4. כן, פוחד כבר שיהרגו אותי ויאשימו אותי כבעל אינטרסים אצל דרור - ואני עם אודיסון כל החיים שלי! לאודיסון אין כוונים אוטומטיים בכלל - רק דרך מכשיר שנקרא BIT TUNE ויש אותו רק ליבואנים או דילרים מורשים.
 5. יאווו אני נבוך ממעמדי נאום שזה מפחיד לעניינינו - באמת שישנה התעוררות יפה מאוד בתחום הSQ מפגש שנכחו בו לדעתי למעלה מ30 רכבים אשר אחד אחרי השני מותקנות בו מערכות מושקעות, פשוט מצויינות בזו אחר זו - זה משהו שלא נראה כאן כבר שנים רבות. יש דם צעיר וחדש ביחד עם דם - אה... כן, לא נכביר במילים לגבי הדם שלי באמת שהיתה במפגש אווירה מצויינת, פרגון הדדי ופשוט רוח טובה. כן ירבו ואשמח לראות התארגנות של מפגשים וארועים נוספים בהמשך - הגעתי לשם מבחינתי כאורח וחבר מן המניין. אפשר לאמר שהמפגש הזה היה הקמתו של TEAM SQ IL וכן - אני ארצה יותר מלראות TEAM SPL IL
 6. לא רק צמות אלא גם תושבות רמקולים סופר איכותיות של MBQ גם ממתכת וגם מפלסטיק יצוק. כבלים איכותיים להכל (מאוד איכותייים!) חבילות של חומרי בידוד לכל מטרה וכך הלאה.
 7. קודם כל אני שמח שחזרנו לכוון הנכון - לא רוצה לדבר כאן על אינטרסים מצד אחד אני מבקש ממך להאמין לי באופן מלא שהאינטרס האמיתי שלי הוא לראות כאן יותר פעילות - ספונסרים וחברי פורום. אם אני רוכש ציוד חדש או משומש ישירות מיבואן X ואח"כ עושה פרוייקט ומתעד את זה ברכב שלי - מדובר בחיי האישיים בלבד! ובציוד שנבחר אחרי שהתאים לי לקריטריונים שנדרשו באותו הרגע וזה הפרוייקט האישי שלי וענייני האישי - שבחרתי לשתף בכדי שנראה עוד פרוייקט בפורום. אני לא חי ולא מתקיים מהפורום - זה משהו שמאז ומתמיד נעשה בשביל הלב. ומראש רשמתי שהתגובה שלי היתה כללית מאוד וגם בחלקה לא מבוססת על ניסיון מספק - פותח השרשור קיבל ממני עוד אופציות לעשות עליהן את שיעורי הבית שלו. תודה רבה יקירי - זה מאוד מחמיא לי! אולי בשביל דור צעיר יותר ממני אני המקור - אבל יש כאן דורות קודמים אליי שגדלתי ביחד איתם ומהם וכבודי אליהם מונח במקומו. מקסים - נעים מאוד להכיר ותודה רבה על הסבלנות. הדבר שהכי חשוב לי הוא שלא תרוץ ישר על פתרון כזה או אחר כי הומלץ לך אלא תבין מראש למה המוצר נועד לספק וכיצד הוא עושה זאת. הדיראק לייב הינו פתרון כוון אוטומטי - עד כמה הוא קל ונוח לשימוש? ועד כמה הוא מקיף? - תוריד את המדריכים ותעבור על תהליכי ההתקנה והכוון. מעבר לכך - אתה מתכוון להשתמש בסורס אחד ויחיד וזה אומר שאתה מוריד ממך את הצורך באוטומציה או עירבול מקורות וזה כבר משחק מאוד לטובתך ומגדיל את מספר הפתרונות שיהיו טובים ומתאימים עבורך. יש מוצרים עם יתרון של תוכנה וממשק מעולים. יש מוצרים עם יתרון של יכולת כוונים נוחה ונגישה. יש מוצרים עם יתרון של מעבר נוח (או היעדר הצורך בו) בין מקורות ניגון בשיטות כאלו ואחרות. אם יש לך אפשרות להתנסות עם אחד המוצרים מה טוב - אם לא, תחפש כמה שיותר חומרי הדרכה כמו סרטונים ביוטיוב, חוות דעת - ואם יש משהו ספציפי שאתה שוקל - כוון אותנו הלאה לגבי דיעות ממוקדות על המוצרים שבהם אתה מעוניין.
 8. אנשים יקרים פותח השרשור שאל שאלה באמת לגבי מעבד צליל מבית MDSP - אלו הם מוצרים המפותחים ע"י קהילה פתוחה של מפתחים ומשלבים בתוך חלק גם יכולת ביצוע השוואת היענות כוח (איקולציה מאוד מתקדמת) וכוונים אוטומטיים בטכנולוגיה שנקראת DIRCA LIVE. הציוד מצריך מרוכש המוצר להתקין את תכנת הניהול שלהם וללמוד כיצד להשתמש במיקרופון שמגיע בעת רכישת הDL וזו לא משימה שמתאימה לכל אחד. התגובה שנתתי כאן היתה תגובה כללי בה ציינתי שני מותגים נוספים בכדי לתת לפותח השרשור עוד נקודות למחשבה - האפשרות הראשונה גמישה מאוד אך גם מסורבלת וקשה מאוד לניהול ואילו האפשרות השניה דווקא מגיעה עם תוכנה נהדרת ויכולות כוון אוטומטיים שניתנים לביצוע גם ע"י אדם פחות מוכוון טכנית - ראיתי ושמעתי מערכת אחת שכזו במו עיני שבה אהבתי את התוצאה וגם ראיתי ושמעתי מערכת אחת שכזו בה התוצאה היתה עגומה למדי - על סמך שתי מערכות כאלו אני לא יכול לקבוע את דעתי לגבי הנושא וציינתי זאת במפורש! לפותח השרשור - חשוב מאוד לבצע תהליך למידה וקריאת המדריכים של המוצרים אותם הוא שוקל לרכוש וגם של המפרטים שלהם בכדי לדעת מי מהם מתאים בצורה המירבית לדרישות שלו ולאופן השימוש שלו במדיה ולהתאמת המוצרים למערכות הקיימות ברכב שלו. צר לי אך נראה שכל תגובה שלי בעלת משקל כזה שיכולה לערער או לגרור תגובה שלא רציתי מלכתחילה לעורר ואני חוזר למוד של עריכת השרשור הזה לעת עתה.
 9. דני, איש יקר - אוהב אותך מאוד - אתה משום מה רואה בי כ"מנהיג" אני עורך של פורום לאודיו לרכב - עורך. אני לא עוסק בתחום לפרנסתי - לומד אותו למעלה משני עשורים. וכן - מאוד חשוב לי שהתחום יגדל ויתפתח ושהאווירה תישאר חיובית וטובה - זה לא מה שקורה כאן. אני בעצמי לא חף מטעויות אך לא פוחד להודות בהן כשנעשות. בסה"כ בן אנוש. אשמח לראות כאן קצת מידע מוסיף, מועיל ובונה - אם לא - אאלץ לבקש מפותח השרשור להתחיל מחדש כי הרסנו לו.
 10. נכון חיים - זה גם בדיוק מה שציינתי. אם כך איפה אני "לא שולט בחומר"? עכשיו - אני לא רוצה להפוך את זה לשרשור השוואת מפרטים זו לא היתה הכוונה מעולם ולכן גם נתתי תגובה מאוד כללית - צר לי שצד אחר לקח כאן על עצמו צורך לגונן על מותג נפלא! ולתקוף אותי. יותר מכך - טרחתי לציין היטב בתגובה הראשונה שבה השרשור הזה ניצת - שאין לי ניסיון מעמיק! בואו לא נלבה את האש הזו יותר - השרשור סטה מהנושא שלו ומרגע זה אם לא יחזור - אבקש מפותח השרשור לפתוח את הנושא מחדש אם צריך.
 11. ואני מציע שתרד מהקו התוקפני הזה - אתה קורא אותי לא נכון. אשמח לקבל ממך כאן את המידע והמפרט הרלוונטי לפוסט ושתתקן אותי במידה ואני טועה או לגבי מה. האם הליקס מסוגלים לנגן מספר מקורות בו זמנית? - אשמח לדעת, למיטב ידיעתי הם מסוגלים לזהות תעבורה בכניסות הדיגיטליות ולדלג אליהן באופן אוטומטי - אשמח ליותר מידע על כך ממך. מעבר לכך לגבי המותג המתחרה שצויין כאן - ציינתי באופן מפורש שהבעיה איתם היא בUSABILITY - אופן השימוש שלהם מסורבל וקשה וזה מבוסס על נסיון אישי שלי. ולגבי היכולות האינטגרטיביות שלהם - עברתי לפני מספר חודשים על המפרט של הDSP 3 והוא לא פחות ממרשים - לא טענתי אחרת. אם זה לא אובייקטיבי - אני לא יודע מה כן. ומעולם - לא טענתי להיותי "מקצוען" - אני למען האמת לא מאמין במושג הזה אלא רק בחובבן שטעה מספיק אבל כאן כבר אנחנו ניגשים להתנגשויות של השקפות עולם וזה כבר דיון פילוסופי על כוס קפה ביני ובינך.
 12. התגובה שלך לא מכבדת, בכלל! אבל אשאיר אותה. לדעתי אתה מזלזל במותגים אחרים באותה המידה. אשמח ללמוד - ספק מידע, במקום לתקוף.
 13. מבחינת גמישות מוסקוני בעיני מחזיקים את הפתרון הכי חזק בשוק. הם כרגע היחדים או בין הבודדים שמאפשרים טכנולוגיה מיקסר שנותנת לך את היכולת לנגן מעד ארבע מקורות שמע - בו זמנית. הליקס וגם אודיסון עוברים אוטומטית למקור דיגיטלי כשהם מזהים תעבורת מידע בטווח הדיגיטלי אבל בזמן הזה הסורס הראשי לא ינגן סאונד לפי מה שאני יודע - תבדוק את זה יתכן ואני טועה. הבעיה היא שהמוסקוני אכן מסורבל יותר להגדרה ודורש ידע מעמיק. הליקס גם מגיע עם יכולות של כוונים אוטומטיים ברמה מסויימת אבל עד היום שמעתי רק רכב אחד שהתהליך הזה ממש עשה בו עבודה טובה - לא יודע איך להתייחס לנושא זה לעומק כי אין לי כאן נסיון אמיתי וחבל. שוק האינטגרציה עדיין בחיתוליו אבל מהכוון שיצרנים הולכים אליו - יש הרבה מאוד למה לצפות.
×
×
 • תוכן חדש...