Jump to content

lanosforce

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  28,396
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

lanosforce שיחק אותה בתאריך ינואר 5

התכנים של lanosforce היו האהובים ביותר!

מוניטין

623 מעולה

אודות lanosforce

 • דירוג
  אחראי פורום אודיו

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אי שם בחושך, לבד עם אהיל על הראש... דרום פולין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כל הדברים נשמעים לי הגיוניים מאוד. ניתוב USB לאודיו בהרבה מאוד מקרים לא ינתב למשל את הדיבורית... וכן - יש יחידות שלא מאפשרות שליטת בקרת ווליום על יציאת SPDIF - זה תלוי תוכנה ולא תמיד יש גישה להגדרות האלו.
 2. או לרגע לקרוא לאשה שתועיל בטובה לדגמן לחיצה על הברקס.
 3. זה אומר שהרצתי RTA ויש דרופ בשני הצדדים של הרכב בין 5-8K זה מה שזה.
 4. lanosforce

  מבחן דרך - DS7 פלאג-אין

  טוב מאוד - זה אומר שאני אוכל להרשות לעצמי DS7 די מהר
 5. @EliC25 עד כמה בכלל לרסס על בורג כזה משחרר ברגים כלשהו - WD40 וכך הלאה - באמת עוזר לשחרר אותם?
 6. אז מה קרה בזמן האחרון? היה חול המועד פסח ומשום מה בכל הטמבוריות נגמר הרוסטולאום בגימור אבן - אז החלטתי ללכת לפתרון ישן ומאוד יעיל - פלוקינג! מדובר באבקת זמש\לבד שפשוט מרססים ישירות על צבע (יש מכונה שגם מייצרת שדה אלקטרוסטטי ואז החלקים של האבקה שטעונים במטען חיובי נמשכים אל המשטח שמוארק למכונה) - עשיתי את זה בשיטה הישנה, תרסיס צבע שחור, פיזרתי בנדיבות אבקה וחיכיתי ליום למחורת שיתייבש לתוך הצבע. תרסיס הצבע שהיה לי בקושי הספיק לי והיחיד שהיה לי בצבע שחור - אבל הנה התוצאה יום למחורת עכשיו, היו כמה נקודות לתיקון - אז אני
 7. lanosforce

  מבחן דרך - DS7 פלאג-אין

  הDS5 סדאן - למה? למה לעשות כזה דבר? מרד אלור!
 8. לפנות אליהם עלול להיות מתסכל אבל חינם ולא כואב.
 9. lanosforce

  מבחן דרך - DS7 פלאג-אין

  איזו אם אפשר לשאול? 3? 3 קרוסבק?
 10. lanosforce

  מבחן דרך - DS7 פלאג-אין

  גם באמירה הזו יש המון אמת - תכלס יש לי C5 מפונפנת מצד אחד. מצד שני יש לי משהו שאולי לעוד חמישה שישה אנשים בארץ יש על הכביש. פרספקטיבה.
 11. חיים - תזמין יחידת ראש שתעבוד לך עם הבנצית ותזמין כזו שתעבוד טוב לאורך זמן! כל השאר תעשה דרך AMAS והמוסקוני - תיקח בחשבון שהטריגר במוסקוני עובד בו-זמנית! אתה לא צריך לגעת במעבר ממקור למקור - בכלל. אתה רוצה שמע HD? - תעבוד עם הנייד שלך דרך הAMAS ותן ליחידת ראש לטפל בדיבורית, מצלמות, רדיו וכך הלאה. אל תשבור את הראש - תזמין דברים כמה שיותר אמינים מראש. איזה חרוז יצא לי..
 12. lanosforce

  מבחן דרך - DS7 פלאג-אין

  פבל, כבעלים של סיטרואן-DS - אני אמנם עם דעה מאוד משוחדת אבל גם זה שם אותי במקום שאני יכול להגיב עם המון ניסיון לגבי המותג. אני חושב שזאת הפעם הראשונה שממש שמתי לב לעד כמה הכתיבה שלך יכולה להיות מדוייקת ועד כמה הביקורת שלך גם יכולה להיות כנה ודווקא המוזרות הזו והאובר-מורכבות הזו של מוצר DS היא זו שאפשרה לי לקבל על זה אמדן אל מול הביקורת שלך - אז קודם כל שאפו כי באמת דייקת שם אולי בעצם בהכל. ואני אומר את זה אמיתי - כילד שחי את רוב החיים שלו בדלות על גבול המחסור, כאחד שרעב ל"יוקרה" וגם ל"כוח" -> היה ממש כיף לקרוא מהתגובה שלך שבמקרים מסויימים כוח הוא פשוט אוברייט
 13. יפה אבל השרשור הזה בן למעלה מעשור...
 14. תחפש תחת הערך - מעבדה לתיקון רמקולים לדעתי יש את דואק יום-טוב בחולון ופעם גם היה את רפי האוזמן, תתחיל בלבדוק את הנושא.
 15. מלקרוא כאן - לא שופט אף אחד במצבים כאלו. אבל אם אני מוכר בעתיד רכב פרטי שלי באופן פרטי - אני נותן לאנשים לפגוש אותי בכתובת שהיא תחנת משטרה. לא רוצה למשוך לבית שלי אנשים שאני לא מכיר יותר. באמת, כמות הווירדווז היום ואנשים שהם פשוט לא בסדר - מפחידה.
×
×
 • תוכן חדש...