Jump to content

lanosforce

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  27,487
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • Days Won

  1

lanosforce שיחק אותה בתאריך אפריל 1

התכנים של lanosforce היו האהובים ביותר!

מוניטין

86 נייטרלי

אודות lanosforce

 • דירוג
  אחראי פורום אודיו
 • תאריך לידה 05/07/1977

Personal Information

 • מיקום
  אי שם בחושך, לבד עם אהיל על הראש... דרום פולין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא בניתי על אמינות ברכב הזה לטווח ארוך מלחתכילה אבל תודה על ההזהרות - אכן קונסטלציית המצבר שם משהו לא שגרתי במיוחד - מצד שני הדודג' בקטע הזה גם האכילה אותי מכשולים חשמליים - אבל על אלו דווקא הצלחתי להתגבר.
 2. לא, תשים לב בתוך הפתח המעוצב יש שני צינורות מפלט - באותו הפתח. שניהם יוצאים מאותו הדוד.
 3. לגבי השאלה שהיתה כאן על יציאת האגזוזים - שוב, מוזרים זה אגזוז לא מפוצל אבל יש לו זנב כפול אחרי הדוד האחורי - שניהם באותו הפתח בצד ימין אחורי. מתאר לעצמי שהם עשו את זה בשביל להשיג רעש מסויים מהאגזוז הזה.
 4. בגלל שזה כבר גולש מנושא השרשור וגם בגלל שבתחום הזה אני ממש לא פנאט - מציע בחום לפתוח שרשור בפורום דיטיילינג כאן. אבל בגדול אם תדלל את הAPC ביחס של 1:10 - אין לך יותר מידי מה לפחד. וגם תיקח לעצמך כלל מנחה על שימוש בחומרים שאתה לא מכיר - אף פעם אל תבצע את השימוש הראשוני בחומר ישר על הפרוייקט שאתה הולך לבצע בו - תמצא לך איזו פיסת בד או אפילו רהיט ישן להתעלל בו לפני שאתה ישר הולך עם זה לרכב או לפריט שחשוב לך. אשתי בטוח תסכים שאני מפגר - לגבי הקטע הטוב... לא יודע 😅
 5. תיקח בחשבון שהסוד בכל הנושא הזה הוא להמתין - ברגע ששמת את הAPC תן לו לפחות דקה להקציף שם את כל הלכלוך.
 6. סקרים וחוו"דים ברשת על הדגמים הספציפיים שאתה מעוניין בהם חיפשת? מצאת? הייתי מתחיל משם.
 7. הרבה יותר קל לשים כיסוי מלא זה פשוט "ווג' אה ראס" כל פעם לקפל אותו והמקום שהוא תופס בתא מטען פשוט מקומם - אבל דווקא בתקופה כזו שהרכבים שלי עומדים בחניון לא מקורה - זה בדיוק היה הזמן הנכון להשתמש על הDS השחורה הזו באחד. או לסופי שבוע שאני יודע שאני לא הולך להזיז את הקרוקומבוש. הכיסוי החלקי הזה בעקרון לא קשה ליישום - שמים את החלק שמכסה את אחת המראות ואז תופסים מיד את השניה - הבעיה בחניה שלי זה שבאמת יש הרבה רוחות וזה יכול להיות מתסכל. בתקופה שכן הייתי מכסה - הייתי שומר שני שרוכי נעליים ארוכים עם הכיסוי ופשוט קושר עם שרוך כל מרעה כך שהכיסוי היה מתקבע ממש טוב.
 8. לשריטות ממשקפיים כאלו - לא זה לא ישרט. רוני - בחיי היה לי אחד כזה בדודג' בזמנו - עם הרוחות שיש לנו כאן בבניין זה לא יחזיק - שום כיסוי חיצוני לא יחזיק למעט כיסוי חיצוני מלא מאסיבי - שמתי כבר משקפיים שהיו לי מתישהו אקנה במידה יותר טובה - נבדוק ביום חם הבא שאני לא צורח(ת).
 9. לא גם הדשבורד של הDS לא עדין - להפך אפילו עשוי מחומרים טובים יותר - הרבה יותר טובים ממה שנראה לי.
 10. אני כבר שנים עם כיסויי משקפיים ואין לי איתם שום בעיות או נזקים כלשהם - פשוט שכחתי מזה לגמרי בDS ואז הגיע יום חם שהזכיר לי. לפרוייקט אודיו אני כנראה אגיע רק בקיץ.
 11. כן נכנסתי ללינק שאייל צירף ואני אזמין את זה על הדרך בפעם הבאה שתתבצע הזמנה מחו"ל - לא יקרה החודש הזה כנראה. אני שנים עם כיסויי הגה אינטגרליים - לא מחליקים בשום מצב - בכדי להלביש אותם על ההגה צריך להפעיל כ"כ הרבה כוח שאין מצב שהם אי פעם יחליקו. הטעות שאנשים לפעמים עושים זה שהם מורידים כזה כיסוי ואז מחזירים אותו - אז הוא יחליק.
 12. עשית עבודה יפה אבל זו סבלנות שאני ממש לא חושב שיש לי כרגע - אני אלך על האופציה של משקפיים לשמשה הקידמית + כיסוי להגה מהלינק שניתן לי מאליאקספרס. אני לא רואה מה הטעם לתפור כיסוי הגה גם אם הוא מצבע שלא קולט חום כמו שחור - על הגה עור במצב תקין (חדש) לכיסוי האינטגרלי שמכער יש יתרונות שהוא הרבה יותר נוח לאחיזה ואפשר פשוט להחליף אותו ברגע - בד"כ כיסוי בתפירה עושים כשההגה במצב ממש לא טוב. קודם אנסה את מזלי עם משקי שמשה קידמית - אם זה נותן פתרון הולם להתנעה קרה ביום חם - מה טוב.
 13. lanosforce

  סמל להגה

  תכתוב באיביי או עליאקספרס steering wheel emblum ביחד עם דגם הרכב - שנתון, יצרן, דגם.
 14. אתה תהיה מוזמן בחום לשבת בסובארו ולהתרשם מעד כמה שהוא לא בעייתי - בקושי עשיתי תיקונים עם האקולייזר אם בכלל לCDM הושבתי אותו על קרוס פסיבי עם טוויטר של HAT שחותך אותו ב4 קילוהרץ ואת הטוויטר ב6 קילוהרץ - יצרתי בור ככה באזור ה5K בעזרת שימוש נכון בקרוס בבניה אישית שלי. ואני תוחם את כל המיד+טוויטר האלו בין 60 הרץ ל20 Kהרץ בסלופ 24 דיבי עשיתי ממש נגיעות מינוריות ובעיקר במקומות בהם היה הפרש ניכר בהיענות הכוח בין צד שמאל לימין לאחר סדרת מדידות. אני חושב שזה ממש ישלול את הדיעה שלך שהאלמנט הזה בעייתי בכל מובן.
×
×
 • Create New...