Jump to content

Dani Cohen

 • פרסום הודעות

  179
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

88 נייטרלי

1 עוקב

אודות Dani Cohen

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  פנסיונר.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. רועי אהלן, חבל שלא פניתה עלי בפרטי, הייתי מסביר לך מה אני הרגשתי עם הרמקולים פוקל 2 אום עם מגבר 150W איכותיים של HELIX. KALMANGAR צודק 100%, אני הרגשתי איך רמקולים מידבאס 6.5 אינץ זזו ללא מאמץ, היות ש - 150 W של המגבר 4 אום, הפכו ליותר מ-225 W ! כן, המגבר מתאמץ פחות, הוא מפיק יותר עוצמה, בגלל ההתנגדות הנמוכה בחצי ( 2 אום במקום 4 אום ) ! כן, מגברים איכותיים יכולים לעבוד עם התנגדות יותר נמוכה ( גם מציינים נתונים היצרנים הספק - אום ). מגברי גנסיס מעולים ויכולים לעבוד עם 2 אום בקלות, לנצל היטב את הרמקול של פוקל 6.5 אינץ - 2 אום התנגדות !! בדוק.
 2. מנסה לחשוב על איזה רמקולים להציע לך, שאם תחליף את המקוריים, אתה תקבל איכות שמע שונה ואיכותית !
 3. אתה מחפש שדרוג ושיפור ממש, ממש משמעותי באיכות השמע בהחלפת 2 רמקולים קדמיים ??
 4. חברים לקחת בחשבון שעומרי - KALMAGAR יש חולשה בלתי נשלטת בכל הקשור לרמקולים טויטר ! 😂 יחד עם זאת, יש לו ידע וניסיון עצום בנושא סאונד ורמקולים ! כל מה שהוא כותב נבדק על ידי מספר אנשים ברכבים, ותמיד KALMANGAR צדק !
 5. ערב טוב רועי, עם איזה DSP אתה תעבוד אקטיבי ? מי יעשה כוונים של DSP ? שמעתי אותם לזמן קצר עם כוון של רודי " הקוסם " מכוון מקצועי. נשמע מעלה. אבל היה לי ניסיון לזמן קצר מאוד, ואני רק חובב מתחיל, אז תצטרך יותר חוות דעת, תפנה ליוני, אדי, הם שמעו טויטרים של פוקל. בהצלחה חבר נכבד.
 6. למה אתה הורג את עצמך בחיפושים, יש לחברת SYNCOPE סינקופה מכשיר אדרואיד עם יציאה אופטית וגם HI - LEVEL. תפנה עליהם תקבל גם שירות טוב ואיכותי, כולל תואם מקור ! סגור פינה !
 7. אדי - LANOSFORCE היום אתה בא לי בקטע של צחוק, אבל אני יודע שזה אמיתי כל מה שאתה כותב !!
 8. יש חנות בשם ליאור מערכות, קצת אחרי בניין אגד בת גלים. אחלה מקום, מתקין מעולה יש שם וגם הרבה מוצרים של HERTZ וגם AUDISO. יש שם מבחר ענק ומשובח ביותר !! אם תלך עליו תמסור לו דרישת שלום מדני עם הספורטז' ומגברי HELIX . אולי יעשה לך גם הנחה.
 9. אהבתי וגם הצחיק אותי, שהדגשת שהשלט יותר גדול מהמכשיר עצמו 😂
 10. HAIM_GDS בהמשך לדרישותיך ממערכת שמע ומתקין איכותי, מקצועי עם אחריות, ובהקשר למה שכתב אדי - LANOSFORCE, אכתוב לך כדלקמן, אני הרבה זמן שמעתי מערכת ללא סאבוופר, ולאחר מכן הוספתי רמקול סבאוופר. עולם אחר של צליל פשוט. תענוג צרוף לשמוע צליל עמוק, חם בעל נפח שתקבל מרמקול סאבוופר. ממליץ לך לאור ניסיוני האישי, לגשת למתקינים איכותיים ומקצועיים, להתייעץ איתם, לגבי מגברים אינטרגטור , רמקולים, כבל RCA איכותי, כל זאת יחסוך לך אלפי שקלים ( מניסיון ) הרבה עוגמת נפש, ויתן לך צליל ושמע איכותי ברכב. הרי כתבתה שזה מה אתה רוצה שיהיה לך ברכב. אפשר לכתוב המון שמות של פירמות למגברים אינטגרטורים ועוד, אבל גש
 11. שלום ZVI-KA , ראשית מאיפה אתה בארץ ( איזור ) ? ניתן לשמוע מספר מערכות. הגדרתה תקציב די טוב, יחד עם זאת צריך יותר פרטים ממך, לכוונה שלך לשמע יותר טוב, מה הדרישות שלך במערכת השמע והצליל ? רמקולים וציוד של 15 שנה זה קצת בעיתי, צריך לבדוק את הרמקולים, גומי הסראונד ברמקול, אם הוא לא יבש או עומד להיקרע, עייפות חומר יש גם בגומי ! אם אתה רוצה מערכת שמע SQ, זה גם סיפור אחר. לכן היה רצוי ש תסביר את עצמך והציפיות שלך ממערכת הסאונד. יש המון אפשרויות, צריך לתכנן מראש את המערכת כולל הרמקולים, מערכת החשמל, אולי לשלב מכשיר DSP ועוד. בהצלחה ! יש לך דרישות מאוד גבוהות !! ממליץ על יוסי אלפיין - עילי
 12. ממליץ לך לפי הדרישות שלך, היות שמדובר ברכב לא חדש, אבל החלקים המקוריים יקרים מאוד כפי שכתבתה, ומאחר שאתה רוצה מתקין איכותי, ממליץ לך בחום ומניסיון אישי, לפנות ליוסי אלפיין, מעילית קאר אודיו. מתקין ברמה גבוה לא פחות, אם אחריות בעל הסדנה משוכללת עם מכשירים וכלים מיוחדים !!
 13. תודה אדי - LANOSFORCE על ההסבר והפרטים על PHASE PLUG !! הרצתי חיפוש בגוגל וגם יוטיוב, היו הסברים " פחות טובים " , אבל לא עשיתי מאמץ רב בהקשר לנושא זה. בכל אופן תודה על ההסבר המלומד !
 14. אדי - LANOSFORCE חבר יקר ומלומד, אתה יכול לפרט יותר על PHACE PLUG, השימוש בו, וכל מה זה נותן/עושה ? אשמח מאוד לקרוא על כך. תודה
 15. שלום ZVI-KA , ראשית מאיפה אתה בארץ ( איזור ) ? ניתן לשמוע מספר מערכות. הגדרתה תקציב די טוב, יחד עם זאת צריך יותר פרטים ממך, לכוונה שלך לשמע יותר טוב, מה הדרישות שלך במערכת השמע והצליל ? רמקולים וציוד של 15 שנה זה קצת בעיתי, צריך לבדוק את הרמקולים, גומי הסראונד ברמקול, אם הוא לא יבש או עומד להיקרע, עייפות חומר יש גם בגומי ! אם אתה רוצה מערכת שמע SQ, זה גם סיפור אחר. לכן היה רצוי ש תסביר את עצמך והציפיות שלך ממערכת הסאונד. יש המון אפשרויות, צריך לתכנן מראש את המערכת כולל הרמקולים, מערכת החשמל, אולי לשלב מכשיר DSP ועוד. בהצלחה !
×
×
 • תוכן חדש...