Jump to content

kalmangar

 • הודעות

  548
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

אודות kalmangar

צפיות אחרונות בפרופיל

2,520 צפו בפרופיל

הנקודות של kalmangar

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

304

מוניטין

 1. כל פלאפון מגיע עם דאק מסויים אבל זה נכון שבסדרות הגבוהות יש דקים יותר איכותיים וLG זה הפטיש שלהם סאונד. בכללי אם יש לך אייפון/שיאומי/סמנסונג או כל שיט אחת מסדרה הגבוהה אתה אמור לקבל דאק מצוין. מיותר לטעמי, בא לך לנסות קפוץ אלי תחבר את הFIIO תנסה
 2. הMinidsp מוצר מאוד מעניין לא ראיתי אותו בארץ, אבל אם אתה קונה תקנה את הגרסא עם הDirect Live (רשום DL בסוף) זאת תכונה שנותנת לך לבצעה כיוון אוטומתי ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום ככל הנראה, זה עולה עוד כ-300 דולר אבל שווה כל שקל לטעמי לפי ביקורות שראיתי. המלצות? יש לך את הHelix שיש להם את ההמשק הכי נוח אמין וטוב שיש היום בשוק, מוצר שעובד פשוט טוב, DACים טובים, מבחר דגמים מ-6 ערוצים עד 12 ערוצים. יש לך Mosconi שגם מאוד ממומלצים לדעתי גם תוכנה מאוד טובה אך קצת מסובכת , שמעתי מערכות טובות מבוססות על הDSP הזה. גם מבחר דגמים מאוד אמינים. לפי ההגדרות שלך הייתי הולך על או הליקס או מיניDSP בגלל התכונת כיוון אוטומתי שלו. אל תשכח שלקנות זה הכי קל, לכוון זה החלק הקשה. יכול לקחת חודשים. או שצריך ללכת למישהו שיכוון בעלות כלשהי. מהמערכת ניתן להוציא אות של Hi-Level לתוך הDSP לא בעיה.
 3. כן לדעתי אין הבדל בשימוש כזה בין טלפון לנגן, לדוגמא אייפון מגיע עם דאק מעולה. לא ביצעתי טסט כזה להשוואות אבל זה מהנסיון והידע שלי.
 4. כל נגן יכול, לי יש את הFIIO M11, הם נגנים מצויינים עם ים פונקציות ומחירים הכי Value for money, גם מגיעים עם DAC איכותי. הוא מבוסס אנדראויד ככה שכמובן שיש ספוטיפי. סה"כ צריך מפצל מהיציאת 3.5 מ"מ לזוג RCA, בכללי היתרון של נגנים חיצונים זה לנגן דיגיטלי(קוואקס וכו') מה שמנקה את הצליל מאוד ומחדד אותו(בקטע טוב, לא צורם, מדייק). ככה שאתה לא אמור לקבל יתרון משמעותי על פני חיבור בפלאפון עם מפצל לדעתי.
 5. פייי איזה זוג סאבים יפים הבאת שמעתי אותם אצל עוד חבר פורום כאן בתיבה מקורית שנכנסת מתחת למושבים האחוריים בטנדר, מדיהימים איזה באס מדויק, גם כל כך הרבה עוצמה יחסית לזוג 10 שזה שווה ערך ל-12 אחד(פחות או יותר). אין דברים כאלה. זה סאבים שהם פאר היצירה פשוט גאונות וההנדסה משובחת. גם נפח קטן גם יורדים נמוך גם לא עמוקים. זה סאב עם כל היתרונות בלי שום חסרונות, תתקין איפה שבא לך, ברצפה, מתחת לכיסא, בגלגל רזרזבי, בצד של הבגאז. נפשי חושקת ב- 13TW5 שזה בהמה רצינית. הוא שווה ערך ל 12W6 דומים מאוד באופי. בכל אופן, תתחדש אחי אתה תהנה מהם!
 6. אוטומציה בתחום העצלנות לרכב, מדהים! יש לך מזל שאין לך אייפון , לי יש את הFIIO ואחת הסיבות שאני לא משתמש בו זה לפתוח הוט ספוט כל פעם…מתיש
 7. לZ9250BT יש גם 3-5 איזורי סאונד ז״א יכול לשדר לכמה רמקולים סאונד/שיר אחר , מירור לינק, מסך קפסטיטי במקום רסיסטור(טאץ יותר טוב) HDMI להמשיך? דיברתי על הסיבות שהחלפתי לא על הבדלים(ויש הרבה) ימלך
 8. אין לך אופציה לחבר דונגל לפיונייר. יש לי אייפון XS MAX
 9. כן היה לי אבל לפני שנתיים אולי שלוש ועבד, כבר לא זוכר לצערי. גם אז זה עשה לי המון בעיות והיה טריקי מאוד עד שעבד הוציא לי את הנשמה, אבל ברגע שגיליתי את השיטה זה עבד תמיד. ישבתי באינטרנט - חיפשתי מדריכים אשכולות דיונים זה היה ממש כאב ראש 😅 יש סיכוי שזה כבר לא נתמך אין לדעת, גם שאני חיפשתי היה רשום בכל מקום אפשרי שלא נתמך והצלחתי להפעיל. בכל אופן אחרי שהצלחתי קניתי Z2250BT עם CARPLAY כי זה היה יותר מדי כאב ראש. ואח"כ Z9250BT כי לא היה לי כוח להתחבר עם כבל מעדיף אלחוטי.
 10. כן אפשר וייז דרך appradio אפליקציה קצת הרבה תקועה אבל עובד 😅 ולהתחבר עם כבל מקורי ישירות ל-מולטימדיה כמובן.
 11. אם הבמה במד ימין אתה מוסיף לימין דילי ואז מפחית משמאל דילי יוצא שאתה דוחף את הבמה שמאלה. זה הכל. תחשוב על דילי כמו רמקולים סטיריאו במחשב שלך… אחד נמצא מרחק 120 סמ ימני ושמאלי 30 סמ שמאלה, אז ברור שאתה תרגיש הבמה או את האיש שמדבר בסרטון בצד ימין(בנוסף לזה שרמקול שמאל ירגיש לך מעט חזק יותר) עכשיו אם תיקח את הרמקול השמאלי תוסיף לו 30 סמ מרחק והימני תוריד 60 סמ יצא ששניהם במרחק 60 סמ ממך, ז״א במה באמצע. איזון מבצעים עם האוזניים הכי טוב בעיקרון יש לך House Curves שכולם שואפים אליהם פחות או יותר שזה גרפים של EQ סופי(גם שיש זה לא תמיד עובד). אין לך מיקרופון אז לא רלוונטי, אוזניים עם מס׳ טראקים שאתה מכיר.
 12. מכיוון שאין לך ערוץ לסאב בDSP של הזאפקו, תחתוך את הסאב דרך הHU ואל תיתן לו שום השהייה. לפי דעתי יש אפשרות לחתוך דרך הHU בסלופים של 6/12/18/24 זה הכי בסיסי שיש אבל לא בדקתי בחוברת הפעלה, תבדוק. את שאר הרמקולים אתה יכול לתת השהייה בכיווני זמנים כרגיל, הסאב בכל אופן הוא האלמנט הרחוב ביותק ומקבל השהייה אפס. אז מה שצריך לעשות בשהיית זמנים TA בס"מ הוא לדוגמא נתון: רמקול שמאל 50 ס"מ רמקול ימין 140 ס"מ סאב 200 ס"מ מחשבים : 200-140 = 60(הרמקול הכי רחוק- מינוס הרמקול השני הכי רחוק וזה ההפרש בניהם) מכניסים בDSP: רמקול שמאל 50+60 = 110 ס"מ רמקול ימין 140+60 = 200 ס"מ יש סיכוי שלDSP יש השהייה של 0.5-1 מ"מ ואז כבר צריך לדעת להרגיש את ההבדל ולהוסיף בהתאם. זאת שיטה שלמדתי מחבר והייתי אמור לנסות אצל חבר אחר. בסוף לא יצא לפועל. מחשבון כיווני זמנים: http://tracerite.com/ חסכתי לך צורך בשדרוג/הוספת DSP. בהצלחה.
 13. לא חברתי אותם ברכב , חבר אחר ניסה אותם ברכב גם טען כמוני שהם לא משהו בנוסף שמעתי את כל הסקאנים שהגיעו לארץ אצל אריק אצלו שם בחנות… ישר שהגיע משלוח אמרתי אני חייב לבוא לשמוע כמה. על טעם ועל ריח 🤷🏻‍♂️
 14. אמרתי לך מה אני חושב על הרינג של סקאן, בעייני בושה שזה מוצר של סקאן, הוא טוב אבל סביר לא מעבר לטעמי. (לפחות הR3004 גולד), בזבוז זמן לדעתי אבל לך תשמע.
×
×
 • תוכן חדש...