Jump to content

kalmangar

 • פרסום הודעות

  242
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

47 נייטרלי

1 עוקב

אודות kalmangar

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מוכן לתרום לך זוג טוויטרים של סדרה מעל הCLARUS, אם בא לך שלח הודעה בפרטי באהבה.
 2. הגיעו קצת תמונות מהבניה של התיבה לסאב אמרתי נשתף אותכם(לא פה בשביל להעלות מונה הודעות נשבע יצא ככה😂) היה התלבטות אם להכניס את הסאבים לתיבה אחת או שתי תיבות נפרדות, בגלל שזה שתי מגברים נפרדים לשתי הסאבים נפרדתי , ככה יש גם שליטה בכיווני זמנים לכל סאב ויהיה פחות ביטולים אחד מהשתי. בנוסף רוצה לפרגן לנגריחת קגנוביץ, בן אדם מלך מחירים מאוד הוגנים, איש שחולה סאבים נדמה לי כרגע יש לו סאב Fi 18 אינץ 8,000 רמס! ממליץ מאוד למי שרוצה לבנות תיבה ללכת ליובל קגנוביץ מנגריית קגנוביץ. בהמשך נחבר סאבים ונראה עד איפה הם יורדים מקווה שנגיע ל33hz 🙏
 3. אין לי מושג זה לא אני עושה, הכל Studio Decibel SPL באשדוד, אני סה״כ שילמתי. מעריך שציפוי בד על הקורות ועל הדלת סוג של עור לשילוב או משהו כזה.
 4. תמונות עדכון מצב, התיבה של הסאב והבניות והכל מתעכב. מקווה לסיים עד סופ״ש למפגש אודיו שיש יום שבת הקרוב(לא של הפורום).
 5. הציוד שקניתי הוא בהחלט tier1 עוד 1,000 ש״ח יכולתי לקנות את הסקאןספיק, מבחינת טווח מחירים לא הבדל נוראי, פשוט לא היה לאריק להשמיע לי אותם ונשאר לי צביטה בלב שלא יצא לי לשמוע אותם. הסט שלקחתי זה הרמקולים הכי טובים ששמעתי, בחיים שלי, אי פעם, גם הטוויטר וגם המידבאס, המיד לא יצא לי לשמוע. שוב הכסף לא היה פה שיקול אני בונה את מערכת החלומות שלי אחת ולתמיד, רק החיפוש אחר האלמנט הכי טוב בשבילי. לפי התיאורים של סקאןספיק כ״חדים, מדויקים״ אני נוטה להאמין שאני לא אסבול אותם כי זה מזכיר לי תיאורים של פוקל שאני לא סובל. אני בחור של מורל של חום של smooth. היום כנראה אקפוץ לבחור בשם אנדרי עם הסקאןספיק גולד 3 וואי להשוואה, חייב לשמוע. בסופש יצא לי גם לשמוע בראקס מידוופר וטוויטר, הטוויטר מעולה אחלה טוויטר אין מה להגיד, אישית אהבתי יותר את שלי, הוופר או שלא מכוון נכון או שאין לו פאנץ אכזב אותי 🤷🏻‍♂️ (בהמשך למסע שלי למציאת האלמנטים שאני הכי אוהב)
 6. הופה בוו אתה האלטר אגו שלי, המערכת הנגדית, כל הלבטים שהיו לי בדרך ובחרתי הפוך ממך - וואן דין איכותי ביחס לדאבל דין סדרה הכי גבוהה, סקאןספיק ביחס למושג פחות מוכר RS , מגברים פחות מוכרים(כמעט קניתי כמו שלך) ושתי סאבים גי אל קטנים, הכל דומה ושונה בו זמנית המערכת מאז אותו הדבר ככה?
 7. הופה אדי מגלה פה קצת מסודות השגעון, גם אני לא הבנתי למה הפיקולו כאלו גדולים 🤔 התחלנו למקם אלמנטים וחורים בדלתות לבנייה בדלת, זה וופר עצבני חייב בנייה.
 8. ניסיתי, מי כמוך יודע במשך המון זמן אני מכוון השתפרתי מאוד מאוד עם הזמן אבל עדיין אני לא מצליח להגיע לתוצאות יפות כמו לרכבים ששמעתי מבית הבחור שהולך לכוון לי.
 9. כן סקאןספיק נורא מעניינים אותי מבחינת טוויטרים בעיקר הרינג רדיאטורים שלהם. בנוגע לוופרים לא מתוכנן שינוי כרגע נעול עליו ברזל. קצת ״פורנו״ רכיבים לבנתיים
 10. מסיים אמצע שבוע הבא עם כיוונים שלי, היום התקנה, תיבה של הסאב מגיע אלי ביום ראשון. הצלחנו לייצר תיבה שאמורה לרדת לאזור ה-33 הרץ בכמעט אותו נפח.(התיבה המקורית לא ידוע כמה היא לא מופיע הנתון הזה). אבל אני אלך למישהו אחר לכיוון מקצועי עוד שבועיים שלוש(הוא מהצפון ועד שהוא מגיע למרכז זה בעיה). לבטים גם על הטוויטר הסקאןספיק גולד, הולך לשמוע היום אחרי ההתקנה אם צריך נחליף, פשוט לא יצא לי לשמוע אותם בחיים שום מוצר של סקאןספיק וזה MUST מבחינתי.
 11. חחחחחח זה וודאי וכן אדי נתתי לך דוגמא אצלי הקו עובר פה זהו יותר מזה אני לא אגזים כנראה 🤣 ישמצב טוב שזה מעולה אבל זה לא סותר את זה שזה 0% פרקטי
 12. פרקטיות, פרקטיות זה שם הסיפור, לא רוצה רמקול בין הרגליים שלי, בגלל זה אני שוקל בנייה בדלתות היום נלך לקבל הצעת מחיר ככה נוכל לרדת עם האלמנט כמה שיותר נמוך מבלי לקבל ויברציות מיותרות מהדלת(למרות שהיא אטומה בטון). בנוסף אם הכל היה סאונד טהור קדוש הייתי עושה חור בדשבורד ומכניס לתוכו את המיד ובונה 4 תיבות עד שמוצא את הנפח האופטימלי, כמה חברה מרוסיה גילו שאם אתה ממקם את המיד בתור הדרשבורג במקום הפתחי אוורור הימני והשמאלי אין לך דיפים באזור ה-800 הרץ(תופעה שקורת המון לטענתם) . אז אני קצת משוגע כן, אבל עדיין פרקטי ושפוי.
 13. בנוגע לTMI, חחח כולנו בני אדם ידעתי שיגידו על זה משהו לא נורא. חחח כן כן אני זוכר את האשכול הזה, מה שמצחיק שהרמקולים והמגברים שלו זה ציוד שהתלבטתי עליו נגד הציוד שלי(סקאן ספיק גולד 3 וואי שזה 2 סדרות מעל מה שהבחור התקין ברכבי ומוסקוני AS 200.4 100.4 שכמעט קניתי), נזכר גם איך נגעלתי בעבר מהבנייה ברגליים לוופרים ועדיין אני נגעל ממנה בהווה חחח האפילו הDSP כמו שלי MK2 אני מת! הוא שקל סאבים של JL כמו שלי. ועוד הHU שלו של סוני אחד לא צחוק(למרות שהדאבל דין שלי עולה אותו דבר פחות או יותר רכיב מאוד איכותי). מרשים מרשים מאוד, כיף להזכר באשכול הזה. הדמיון בבניות כאן מטורף, אפילו אותו רכב מאותה שנה. בנוסף כבלים RCA קוסטיום גם בהמשך ומגבר קוסטיום של אריק בקרוב אז כן התקנה מטורפת אבל בעייני שלי תהיה לא פחות או אפילו יותר מטורפת
 14. אדי קמת על הצד המצנן היום אה כן אני זוכר את הפרוייקט של Boo לא מצליח למצוא את האשכול המקורי משום מה, אבל לא זכור לי שזה היה מערכת ברמה הזאת. בכל אופן את אריק ממליץ לך מאוד לפגוש. בנוגע לאשכול, היום הלכתי לבחור שבונה את התיבה לשתי הסאבים, ישמצב שמחר נקבל אותה ותזכו לקבל קצת תמונות מלוכלכת 😌 מחר אני גם הולך לבנות את הקורות למידים ולטוויטרים. איזה כיף שיש לי שפשפת ואני לא יכול ללכת לעבוד, התפנה לי זמן לרכב 🙃🙃 עדכונים בקרוב
×
×
 • Create New...