Jump to content

kalmangar

 • הודעות

  594
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

2,866 צפו בפרופיל

הנקודות של kalmangar

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

368

מוניטין

 1. בארץ היבואנים רוצים שהצרכן ישאר טיפש - לתת לו ספר עם מספרי רכיבים זה כמו להגיד לו לך תשוואה מחירים. הם רוצים שתקנה חלפים מהם ולא תדע להבדיל, לכן זה קצת יותר מוסבך ויש לעשות מחקר באינטרנט חבל שהמצב לא כמו בחו"ל נשמע יותר הוגן, יש חלקים לדוגמא לרכב שלי שהם באים ב4 גרסאות - אירופאית ,רוסית ,אמריקאית ודרום קוראינית - כל אחד מהם מספר סידורי אחר וזה מקשה על החיפוש. בקיצור אם תרצה אתה תמצא , קוראים לזה דיאגרמות חלקים או קטלוג, מכיוון שיש לכל רכב עשרות דיאגרמות כאלה מציע לך פשוט לחפש את הדגם שלך בתוספת "parts diagram".
 2. מנסיון זוג סאבים יוצר בעיה אקוסטית, עדיף 12 בודד, גם אם עושים תיבות נפרדות לכל סאב עדיין יש סיבוכיות של כיווני זמנים. לתדרים של הסאב אין ימין שמאל לכן עדיף אלמנט אחד בכל מקרה. יש עוד חסרונות לזוג 10 אבל נתמקד בזה, עדיף 10 בודד או 12 בודד.
 3. אין לה עניין של מחמאות כבר לפני שנה שהתקינו לך אותם אמרתי לך להחליף. מאמין שאם אחפש בהודעות אמצא הודעה כזאת. מי כמוך יודע מה אני חושב עלייך. פשוט אוהב להעמיד דברים על דיוקם, הנה אדי נתן תגובה יותר מפורטת. אין פה קשר ישיר בין איכות הכבל לאיכות הסאונד.
 4. ספקולציות, ההשוואה לא נכונה בכל מקרה כי הוחלף גם אלמנט... אם היית מחליף רק כבלים והיית מבצע בדיקה לפני ואחרי שזה קצת בעייתי גם כי זה בטווחי זמן שונים אז סבבה נגיד. דני אל תקפוץ למסקנות, זה שכבלים הקודמים פחות טובים זה נכון אבל ההשוואה היא לא נכונה. דרך אגב גם עם הכבלים המעפנים האלה שמעו אצלך מדהים, יותר טוב מאצלי בפעם אחרונה שהיינו למעשה. למרות שאצלי אין כיוון כרגע ולך כן. לגבי מפגש מה אתה מגיע ? 😂 בוטל אחי
 5. יש לך את הכל בארץ יש יבואנים לכל המותגים, צריך ללכת לחנות ולברר מחירים פשוט. MOSCONI יש לך טומקאר בהוד השרון נדמה לי זה החנות ראשית ועובדים עם עוד המון חנויות JL AUDIO זה אותו יבואן של פוקל, אז כל חנות שיש פוקל יש גם JL… שזה בכל חנות בארץ כנל Hertz בכל חנות בארץ.. ולפי מה שבדקתי יש המון דברים שבארץ יותר זול מחו״ל, שווה לבדוק. לכל אינטגרטור יש כיווני זמנים זאת תכונה בסיסית מובנת מאליו, לגבי אינטגרטור היה לי Helix P six שהוא פצצה ויכול להתאים לך אבל לא זול. יש עוד אופציה MOSCONI PICO 8/12 שעדיפה מבחינת יחס עלות תועלת בהרבה לדעתי. פלוס אפשר לגשר זוג ערוצים לוופרים ולקבל עוצמה מכובדת, תכונה שאין בהליקס.
 6. צריך מידות וזה קצת תכנון באוויר - אבל, מגברי קלאס D , לא צריך להשתגע, יש כל כך הרבה, - אני הייתי מרוצה מהHERTZ HDP4 שעכשיו הדגם הוא ML4 מאוד קטן הספק בפועל של 120 רמס ב-4 סוגר לך פינה, ולהוסיף מונו גם קלאס D, מאותה סדרה, על המגבר 5 ערוצים שלהם אני לא ממליץ מנסיון. - יש לך מגברים סדרת הHD של JL שהם גם פצצה , HD900/5 נותן לך 100 רמס ל4 ערוצים ב-4 אום ועוד 500 לסאב. - מוסקוני סדרת הPRO 5/30 פצצה 95 ל2 ערוצים, 185 ל2 ערוצים(וופרים), 660 לסאב. יש לך אפשרויות יותר זולות של פיונייר וכדומה. המגוון עצום בעיקרון יש הרבה חברות טובות, קלאס D היום מעולים, אני מאוד אוהבarc audio Audio system steg mosconi jl zapco helix זה רשימה חלקית של חברות עם מגברים עם מוניטין טוב לדעתי. יש לך אפשרות גם לאינטגטור שזה מגבר עם DSP בתוכו (עם עוצמות ותוצאות מעולות היום!) ואז אתה מבצע את החיתוכים מתוכו - אתה ארי אקטיבי אני מניח. שזה יוצא לך כמעט חצי מהכסף מאשר לקנות מגברים וDSP בנפרד. בקיצור - תקציב , מדידה, בחירה לאיזה כיוון הולכים (4 ערוצים, 5 ערוצים, DSP עם אינטגרטור וכו')
 7. תתחדש, יצא לי לשמוע את הרכב והרכיבים הייתי באותו יום עם דניאל. אני מאוד אהבתי את האודיופרוג, סט 3 וואי ש3 הרכיבים יצאו מוצלחים זה משהו שקשה למצוא. בכללי כל הבחירת רכיבים מעולה והמתקין, קיצרת את תהליך עשית בשכל מכל הבחינות. על יוסי לא צריך להרחיב הוא יודע מה לעשות - גם בשבילי רק יוסי. רכב מדהים עם סאונד מדהים.
 8. אחלה דני יותר צעיר מכולם פה כוחות בלי סוף בן אדם סופר אנרגטי ושמח כיף שאתה איתנו. אתה דבק מחבר בין כולם מעבר לתחביב. בנוגע למערכת, תשאיר משהו לנכדים שרפת כבר איזה 100k שים ברקס אין לאיפה ללכת עוד מספיק עכשיו זה הרגע להנות מכל ההשקעה. אין לזה סוף מי כמוני וכמוך יודעים 🙄
 9. טוב מגיע לכם תוצאה סופית של הבנייה. בנוסף מדדתי את המערכת בלי EQ(חוץ מהסאב הנחתתי אותו קצת ב-60 הרץ) ניתן לראות ש הפודים עושים את עבודתם נאמנה 1.8 ליטר זה יםםםםםםםם זה שווה ערך לIB מבחינת האלמנט(למרות שהתיבה Sealed). המידים חתוכים 400-5.5k/12 ומתעקשים ״לשיר״ עוד. גם הסאבים הפתיעו אותי כאילו יורדים עד 30 הרץ אומנם לא בעוצמה מלאה אבל יורדים מדגדגים שמה, בנוסף המכה ב-50-40 הרץ במקום 60 , פצצוחה. אני מרוצה ברמות אחרות מהכל. האמת שזה האלמנטים הכי טובים ששמעתי בחיים המיד והטוויטר הזה לדעתי זה הטופ של הטופ הקרם של הקרם ההיי אנד של היי אנד, צריך לשמוע בשביל להבין. בנוסף לא ממליץ לעשות את הבניות האלה לבד באמת תנו לאיש מקצוע, יצא לי חצי מחיר על החומרים ואם תוסיפו שעות עבודה שלי יצא לי פי 3-4 מחיר לא שווה את זה לדעתי.
 10. מכניסים נתונים לתוכנה שמחשבת לך תיבות, עושה סימולציה לפי נתונים ונותנת לך גרפים בהתאם… ככה תדע עד איפה הסאב יורד עכשיו ואיך שינוי בתיבה יכול להשפיע, זה דוגמא לשתי סאבים בתוכנה עם תיבה זהה אבל נתונים שונים, אם תשנה תיבות תוכל ״לשחק״ בתיבות בלי צורך לבנות. בגרפים שהעלתי רואים שהגרף הוורוד יותר יותר - הסאב עובד יותר טוב, יורד יותר נמוך באותה תיבה. אבל זה לא אומר על אופי של אלמנט - רך חד נעים פאנצי וכו׳ זה רק גרף. אופי צריך לשמוע.
 11. זה סאב ישן מאוד, אני יודע שאתה נוסטלגי אבל זה סאב בן לפחות 10 שנים, לבנות לו תיבה בשביל עוד כמה שנה שנתיים שלוש? לא חבל על הכסף? שכל אחד יעשה את השיקול שלו זה מה שאני הייתי עושה עם סאב ישן…
 12. קודם כל אתה בוחר את הסאב לפי הנפח/הרשאות האישה , לאחר מכן שיש לך בערך נפח של תיבה בליטרים אתה מתאים לו אלמנט - קודם תיבה אחרי זה סאב לא להפך זה טעות של הרבה אנשים. אם זה תיבה קטנה Stealth בצד JL AUDIO 12TW3v3 אם לא אני אוהב גם 12W6v3 כמו שאתה מבין אני חובב JL, יש הרבה סאבים טובים. Xcelsus xxs10 סאב פצצה לSQ וצריך תיבה קטנה, זה DLS נורדיקה בתחפושת. הסאבים שאני אוהב הם מאוד Soft דינמים מאוד פחות מכה חזקה בחזה. מכה חזקה זה מורל אולטימו 12. סקאןספיק סילבר 10 אינץ לדעתי זה הסאב שאני הכי אוהב כרגע. שמעתי של עוד חברות אבל לא אהבתי. אבל בכללי זה טעם וריח. אתה יכול לשמוע במפגש הקרוב סאב בתיבה בנפח שנראה לך מתאים ותרוץ על זה אם אתה בא… יתן לך קצת נקודה להשוואה.
 13. תלך למישהו עם מכשיר T/S מודד לך את הסאב אם אתה כל כך אוהב, לפי דעתי לרודי יש הוא יתן לך נתונים ותבנה תיבה בהתאם… אם אתה כל כך אוהב אותו. אני הייתי קונה חדש פשוט וזהו…
×
×
 • תוכן חדש...