Jump to content

kalmangar

 • הודעות

  584
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי kalmangar

 1. אחלה דני יותר צעיר מכולם פה כוחות בלי סוף בן אדם סופר אנרגטי ושמח כיף שאתה איתנו. אתה דבק מחבר בין כולם מעבר לתחביב. בנוגע למערכת, תשאיר משהו לנכדים שרפת כבר איזה 100k שים ברקס אין לאיפה ללכת עוד מספיק עכשיו זה הרגע להנות מכל ההשקעה. אין לזה סוף מי כמוני וכמוך יודעים 🙄
 2. טוב מגיע לכם תוצאה סופית של הבנייה. בנוסף מדדתי את המערכת בלי EQ(חוץ מהסאב הנחתתי אותו קצת ב-60 הרץ) ניתן לראות ש הפודים עושים את עבודתם נאמנה 1.8 ליטר זה יםםםםםםםם זה שווה ערך לIB מבחינת האלמנט(למרות שהתיבה Sealed). המידים חתוכים 400-5.5k/12 ומתעקשים ״לשיר״ עוד. גם הסאבים הפתיעו אותי כאילו יורדים עד 30 הרץ אומנם לא בעוצמה מלאה אבל יורדים מדגדגים שמה, בנוסף המכה ב-50-40 הרץ במקום 60 , פצצוחה. אני מרוצה ברמות אחרות מהכל. האמת שזה האלמנטים הכי טובים ששמעתי בחיים המיד והטוויטר הזה לדעתי זה הטופ של הטופ הקרם של הקרם ההיי אנד של היי אנד, צריך לשמוע בשביל להבין. בנוסף לא ממליץ לעשות את הבניות האלה לבד באמת תנו לאיש מקצוע, יצא לי חצי מחיר על החומרים ואם תוסיפו שעות עבודה שלי יצא לי פי 3-4 מחיר לא שווה את זה לדעתי.
 3. מכניסים נתונים לתוכנה שמחשבת לך תיבות, עושה סימולציה לפי נתונים ונותנת לך גרפים בהתאם… ככה תדע עד איפה הסאב יורד עכשיו ואיך שינוי בתיבה יכול להשפיע, זה דוגמא לשתי סאבים בתוכנה עם תיבה זהה אבל נתונים שונים, אם תשנה תיבות תוכל ״לשחק״ בתיבות בלי צורך לבנות. בגרפים שהעלתי רואים שהגרף הוורוד יותר יותר - הסאב עובד יותר טוב, יורד יותר נמוך באותה תיבה. אבל זה לא אומר על אופי של אלמנט - רך חד נעים פאנצי וכו׳ זה רק גרף. אופי צריך לשמוע.
 4. זה סאב ישן מאוד, אני יודע שאתה נוסטלגי אבל זה סאב בן לפחות 10 שנים, לבנות לו תיבה בשביל עוד כמה שנה שנתיים שלוש? לא חבל על הכסף? שכל אחד יעשה את השיקול שלו זה מה שאני הייתי עושה עם סאב ישן…
 5. קודם כל אתה בוחר את הסאב לפי הנפח/הרשאות האישה , לאחר מכן שיש לך בערך נפח של תיבה בליטרים אתה מתאים לו אלמנט - קודם תיבה אחרי זה סאב לא להפך זה טעות של הרבה אנשים. אם זה תיבה קטנה Stealth בצד JL AUDIO 12TW3v3 אם לא אני אוהב גם 12W6v3 כמו שאתה מבין אני חובב JL, יש הרבה סאבים טובים. Xcelsus xxs10 סאב פצצה לSQ וצריך תיבה קטנה, זה DLS נורדיקה בתחפושת. הסאבים שאני אוהב הם מאוד Soft דינמים מאוד פחות מכה חזקה בחזה. מכה חזקה זה מורל אולטימו 12. סקאןספיק סילבר 10 אינץ לדעתי זה הסאב שאני הכי אוהב כרגע. שמעתי של עוד חברות אבל לא אהבתי. אבל בכללי זה טעם וריח. אתה יכול לשמוע במפגש הקרוב סאב בתיבה בנפח שנראה לך מתאים ותרוץ על זה אם אתה בא… יתן לך קצת נקודה להשוואה.
 6. תלך למישהו עם מכשיר T/S מודד לך את הסאב אם אתה כל כך אוהב, לפי דעתי לרודי יש הוא יתן לך נתונים ותבנה תיבה בהתאם… אם אתה כל כך אוהב אותו. אני הייתי קונה חדש פשוט וזהו…
 7. כן חד משמעית כן, לי היה דאבל דין הכי יקר של פיונייר ספינת הדגל Z9250BT עלה 5,000 ש״ח שנה שעברה. מכרתי וקניתי גוינג, הגוינג בדרך לארץ. אבל אני מדגיש רקקק בשימוש עם DSP חיצוני דרך חיבור דיגיטלי(קואקס/אופטי), בחיבור אנאלוגי הפיונייר נותן נוקאוט. ולסיכום: לדיגיטלי/פרוססורים - גוינג לאנאלוגי - פיוניר
 8. כן הוא יודע טוב, בתור אחד ותיק שהתנסה גם עם רודי וגם עם רונן נאור אני מניח. התרשמת שהוא ברמה של רונן לדעתך? (לי אין מושג לא שמעתי כיוונים שלו פשוט, של רודי כן) זה בחר ששנים בתחום לפחות 20 וכן יש לו המון ידע והוא כיוון המון מערכות. המערכת הראשונה שלו ששמעתי הפתיע אותי מאוד לטובה. היה מבוסס סקאן 3 וואי.
 9. kalmangar

  Fiio M11, Pioneer Z9250BT

  Z9250BT נמכר בצער רב , כבר מתגעגע 😓
 10. כן ידוע, שכחתי לעדכן פה את התאריך ד״א השבת יוצאת מוקדם 19:30 בדרכ נשארים שם עד 1 בלילה. מיקום מאוד נוח מבחינת חום/קור צל הכל נחמד שם מאוד, יש כיבוד ומוזיקה בלי תחתית לכולםם
 11. התחום הוא תחום לא זול. אם רמקולים ב-130 דולר יקר לך אל תחליף את המקורי תשאר ככה, בסכומים נמוכים רוב הסיכויים שהסאונד יהרס מאשר ישתפר. קיט התקנה בסיסי למגבר עולה סביבות ה-600 מגבר 1000 בסיסי 4 ערוצים. אם אתה מתכנן להתקין רמקולים בלי מגבר תקווה שהמערכת המקורית ללא קרוסאובר - אחרת תצטרך להחליף HU, בנוסף שאתה לא צריך הגבוהות לרמקולים (עוד 150-200 ש״ח).
 12. טוב נעדכן בתמונות כי זה ארוך, קניתי Hybrid Audio Legatia X3-CP +X1 מגיל מזרחי. בנוסף עשיתי בניות פודים בקורות סטייל PSSOUND, עדיין בתהליכים, לקח לי שבועיים לארגן חומרים ועוד שבוע לבנות ועדיין לא סיימתי, זה פאקינג ים עבודה. יוסי אלפיין המלך הכין לי את הטבעות 😄 פוליאסטר זה חרא חומר רק אומר(בניתי את הפודים 3 פעמים מחדש) ולתמונות:
 13. יש את המחמירים למהדרין, אני לא מאלה, אצלי חצי למהדרין מספיק , הייתי עם מגברים עם סה״כ פיוזים של 240-210 אמפר. ופיוז ראשי 90 אמפר, לעולם אבל לעולם לא הייתי צריך להחליף אותו, משמע המערכת עם ה״210 אמפר״ לעולם לא הגיע אפילו ל-90 אמפר ואני אוהב עוצמה. החישוב נקבע לפי הרמקולים - התנגדויות והספקים.
 14. כן כן וכן. תתחיל לחשב: לדוגמא יש לנו מגבר שנותן 85Wrms X 4 85W חלקי V14.4(מתח עבודה של מצבר) = 5.9 A אמפר לערוץ במקסימום. 5.9 כפול 4 ערוצים = 24 אמפר שהמגבר צורך במקסימום, אפשר לקחת לפי 20 אמפר. עכשיו נלך לטבלה נגיד שהמגבר יושב 5 מטר מאיתנו זה יוצא 16.4 FEET (יחידות אמריקאיות). ז"א 10 GA מספיק לו.
 15. יאללה שיהיה לנו מפגש מוצלח, יבואו המון מערכות מעניינות ניתן להתרשם, לשמוע להכיר לראות 😗
 16. למכירה לאגטיה L4 חדש בקופסא לא שומש מעולם, מיד 4.7 אינץ שנכנס בחור של 4 אינץ. מיד מדהים ללא שום תחרות עולה גבוהה ויורד יותר נמוך מכל מיד אחר(מישהו אמר 200-6,000/12?). סאונד מיוחד מאוד, יצירת אומנות של אלמנט. יכול להיות בתיבה IB ואף מומלך או Sealed. כל הקודם זוכה! לא מאמין שזה יעמוד למכירה הרבה זמן. מחיר: 1,400 ש״ח
 17. זה דרישות בסיסיות היום בתקציב הזה אפשר להשיג הרבה יותר כמו CarPlay,AndroidAuto. לדעתי יש חדשים באזור ה-1000 ש״ח שיענו על הבסיס שבקשת אבל אם יש כבר תקציב תקנה אחד עם CarPlay/AndroidAuto
 18. תמונת מצב סתם שיהיה לזכרון. זה כאשר הכיסא בחוץ ככה רואים את הסאבים. בקרוב נשנה פה הרבה, עדכונים בהמשך.
 19. שכחת 3 מגברי HELIX C FOUR + C ONE התא מטען שלך נראה כמו חללית. להמחשה: אני ואתה עברנו הרבה מהמערכת ביחד, למעשה הוופרים שלך היו שלי בעבר. כיף לראות שאתה סוף סוף מפסוט, בקרוב מקווה לסיים את המערכת שלי. יש מצב טוב שהמערכת עלתה כמעט כמו המחירון של האוטו, תלוי בשנה.
 20. הבנתי נשמע יותר הגיוני. אבל אתה פריק ריירפייל אז איך אתה לעזאזל מגשר ומוותר על רמקולים אחוריים? המורל הייבריד שלי נפתחו רק שנתתי להם 180 רמס.
 21. סיכום כי את אדי צריך לסכם: אודיסון 8.9 ביט + מורל הייבריד וופר =no no only 35 rms אודיסון פרוזה 8.9 ביט + מורל היבריד וופר = less no cuz 70w אני היית עומרי, אתם הייתם אתם, שמחתי להיות לשרותכם.
 22. תגבש טווח תקציבים, לך תקבל הצעה ממספר מקומות טובים. ממליץ לך : יוסי אלפיין עלית קאר אודיו ישראל גוניור באס מערכות תראה מה נראה לך הכי טוב… מציע להתחלה להתחיל 2 וואי(וופר + טוויטר) ולא 3 וואי גם אם יש מיקומים יעודיים. הפתרונות שינתנו לך הם בקשר ישיר לתקציב לך - ז״א אין תקציב תקבל מגברי עם בלוטוס שזה פחות איכותי ותוקע אותך מבחינת שדרוג עתידי. יש תקציב? מתאם יעודי לוולו ומחליפים לדאבל דין + DSP משולב/עם מגברים בנפרד. בהצלחה
 23. או פה אתה טועההה התקנה נראות חיווט לפי מה שראיתי בחו״ל הכל מקבל ציון. בגלל זה אני מקווה שיתחילו בקטן בדרישות ע״מ לאפשר כניסה להמון משתתפים , כי ככל שיהיו יותר דרישות יהיו פחות משתתפים והתחרות תקטן, לא צריך שוק אבל צריך לתת להתחלה דרישות פחות מחמירות וקטגוריות הגיוניות.
×
×
 • תוכן חדש...