Jump to content

zvit

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  23,458
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

zvit שיחק אותה בתאריך דצמבר 8 2020

התכנים של zvit היו האהובים ביותר!

מוניטין

677 מעולה

אודות zvit

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלקנה
 • מקצוע
  מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. @arik100 כבן למשפחה שכולה (פעמיים) הרשה לי להביע את מורת רוחי על העלאת הנושא בתקופה הזאת של השנה - זה חוסר רגישות (וטפשות) גם אם אתה כותב שהנושא "רגיש" זה לא נותן לך פטור. לגופו של עניין: נכון להיום - בתי קברות יהודיים בישראל נשארים על מכונם גם אחרי מאות שנים. בתי קברות מוסלמיים מפונים אחרי כמת עשרות שנים - כי זה המנהג שלהם (אני יודע שהיה בית קברות מוסלמי בצפון תל-אביב שפונה) היו נסיונות לפנות בתי קברות בישראל, אפילו כאלה שמלכתחילה הוגדרו כזמניים. המפורסם שבהם הוא בית הקברות הירושלמי בשייח באדר (הרחבה בערך הויקיפדיה) בבית קברות זה נקברו באופן זמני חללי מלחמ
 2. וולוו S60 T5 שנת 2014-2015 עם מנוע 1969 סמ"ק ו-245 כ"ס תהיה בחירה מעולה. (ב-2014 נמכרו 11 יחידות של S60 T5 עם מנוע פורד 1999 סמ"ק - לא את אלה)
 3. כדי להחזיק רכב כזה אתה צריך מוסכניק אמין. אם כבר יש לך כזה - תן לו שיבדוק את הרכב. בדיקה לרכב שנמצא 17-18 שנים על הכביש תצא שחורה משחור וקשה יהיה להבין ממנה מה נובע מבלאי, ומה דורש תיקון.
 4. השאלה היא למה אתה מתכוון במילה "שטחים". אם תכנס לשטח A ויגנבו לך את הרכב - תצטרך לעבוד קשה מאד עד שתראה פיצוי אם בכלל. בשטח C - אין בעיה בכלל.
 5. איזה רכב יש לך, וכמה הוא שווה במחירון?
 6. הילד בסלקל שהרגליים שלו נתקלות בתעלה 😜
 7. מכל הרשימה הזאת היחיד שהייתי שוקל הוא האורלנדו דיזל. מנועי הבנזין הן של האורלנדו והן של ה-5008 עלולים להשיב את נשמתם טרם זמנם ולהותיר חור גדול בכיס. זה אמנם לא קורה בכל מכונית מהדגם, אבל הסיכוי הוא לא קטן, והחור שהוא משאיר אחריו גדול מ-א-ד.
 8. zvit

  רכב יד 2, 8k

  רכב אמין בתקציב הזה הוא רכב שטיפלו בו כמו שצריך. חפש אחד עם הסטוריית טיפולים. אפשר כבר למצוא מאזדה 3 במצב סביר בתקציב הזה.
 9. ניסאן קשקאי סובלתמבעיות אמינות בשנים הרלוונטיות. מאזדה CX-5 - בהחלט אפשרות ראויה.
 10. @asix תרשה לי לחלוק עליך ולהעיר: המושב האחורי ב-XV הוא די רחב. האפשרות להכניס לשם כסא + בוסטר + סל-קל תלויה בעיקר ברוחב של הכסא הבוסטר והסל-קל. אם פות"ש יבחר דגמים צרים, כנראה שהוא יצליח. לבת שלי יש מאזדה 3 דור שני, שידועה במושב האחורי הדי צר שלה. הצלחנו לדחוס שם שני כסאות ובוסטר בלי בעיה.
 11. zvit

  ירידת ערך של רכב חדש

  הצרכנים מחליטים (ללוי יצחק יש דעה, אבל היא לא בהכרח מה שקורה בפועל)
 12. zvit

  ירידת ערך של רכב חדש

  ירידת ערך של מוצר חדש כלשהוא כשהוא מתיישן היא תוצאה לא של הגיון, אלא של התנהגות צרכנית ערכו של רכב חדש יורד יותר כי האלטרנטיבה של הרוכש היא לרכוש רכב חדש, ולא הפער צריך להיות גבוה מספיק כדי שלצרכן "ישתלם" לרכוש משומש ולא חדש. ברכבי יוקרה ירידת הערך בשנה שנתיים הראשונות יכולות להגיע גם ל30-40% כי רבים האנשים שיעדיפו לרכוש חדש גם את זה יעלה להם 100 או 200 אלף שקל יותר.
 13. ספורטאז' מאחרי מתיחת הפנים של 2016 יתאים. קיה נירו 2017 גם יכנס בתקציב (אולי עם קצת מתיחת)
 14. לא יודע מאיפה הבאת את ה"יציאה" הזאת, ככל הנראה המנוע הבסיס יהיה 1.6 עם 180 כ"ס. ותהיינה שתי גירסאות פלאג-אין בדומה ל508. מה שלא יוצע בדגם הזה הוא מנוע דיזל. (הפרטים של המנועים עדיין לא נחשפו והכל בגדר ניחושים)
 15. כי זה כנראה לא משתלם. ולא, לא צריך להיות יבוא סדיר כדי לייבא יבוא מקביל. דוגמאות? סמארט, סקודה פלאג-אין, קורבט, פולקסווגן T-Roc ועוד..
×
×
 • תוכן חדש...