Jump to content

zvit

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  22,069
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

zvit שיחק אותה בתאריך מאי 15

התכנים של zvit היו האהובים ביותר!

מוניטין

163 טוב

אודות zvit

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלקנה
 • מקצוע
  מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם פות"ש יגש לרשות המיסים - הם יפעלו.
 2. הפורום הוא לא רק לחובבי רכב - יש פה לא מעט גולשים המגיעים לקבל עזרה פונקציונלית - עבורם הרכב הוא אמצעי להגעה מא' לב'. כמו"כ מי מאתנו המוחזק בקרב מכריו כ"מבין" בוודאי יקבל שאלות, יצטרך לתת תשובות. אגב בטיחות - האטראז' נבחנה במחני ריסוק באוסטרליה וקיבלה ציונים די סבירים. הקיה ריו הרבה פחות חסכונית מהאטראז' והגיעה בזמנו עם מפרט די בסיסי עם 2 כריות אוויר בלבד.
 3. החוק אומר שיש להוציא חשבונית תוך 14 יום מקבלת התשלום - כאן עברה שנה. החוק לא מאפשר פיצול העסקה והשלמת מע"מ במועד אחר. העסקה כוללת הרכבת המנוע ורישומו. מקווה מאד שאם הדברים נעשו כמו שתוארו ע"י פות"ש - בעלי המוסך יאבדו את רישונם לעסוק במקצוע, ורשות המיסים תכנס בהם.
 4. זה לא שאפשר (חוקית) להחליף מנוע בלי לספק שטר מכר. אם המוסכניק שלך הוא מוסך מורשה מסודר הרי הוא רכש את המנוע היכן שהוא (כי אם הוא גנוב ממילא לא ניתן לרשום אותו) ולכן הייתי מציע לו לספק לך את שטר המכר ללא תוספת תשלום אחרת תתבע אותו בתביעות קטנות על כל מה שמשתמע מתביעה כזאת. אם הוא מוסכניק מדרכה - הוא צריך לשלם למוסך כלשהוא כדי שיספק לו את הניירת הדרושה.
 5. zvit

  קניית רכב דרך car cost

  אינני יודע - אבל לפחות מהניסיון שלי עם אוטומקס הם היבואן המקביל הכי רציני מכל אלה הקיימים - בכל מקרה מה שצריך לקחת מזה הוא שיש לבדוק את המפרט ביסודיות לפני רכישה.
 6. יש את הפרסומת המצויינת לרכישת של אסטון מרטין משומשת עם דוגמנית שמרמזת שאם הבחורה מספיקה יפה לא ממש ממש אכפת לך מי היה איתה קודם... האטראז' אמנם מכוערת, א-ב-ל אישית לא חושב שמס' הנהגים שנהגו ברכב קובע משהו. יתרה מזאת כמעט בכל שרשור שמדבר על רכישה מליסינג יש את הצדקנים שאומרים שליסינג זה ח*ה ולך רק על פרטי. אז יש לי חדשות בשבילכם - לא מעט רוכשים מפרטי משלמים מחיר גבוה בשביל נבלה שטופלה פחות טוב מבחברת הליסינג הכי בזויה, ורכב שבעליו או ילדיו של בעליו קרעו לו את האמממאא במקרה זה הקונה ישלם מה שהנבלה שווה פחות או יותר ואולי יקבל אחריות. יש אנשים שיתאים, ואלה שלא - אפילו לא יבואו לראות...
 7. למה לקנות משומש? תקנה חדש - הכי טוב...😜 וברצינות מנוע ה-1.5 הוא פחות מזהם מה-1.6 - מעבר לזה לא מדובר בהבדל מהותי בין המנועים. גם הגיר קיבל עוד שני הילוכים. תכלס בשנת 2018 נמכרו מעט מאד עם המנוע החדש, שהחל להמכר בכמויות משמעותיות רק ב-2019.
 8. כולכם מפונקים - צריך להחזיר אתכם לשנות ה-70 וה-80 כשהיה עודף ביקוש עצום למשומשות והרבה מאד אנשים עם תקציב מוגבל קנו כרמל משופץ (צבאי לשעבר) מ"רכב ישראלי" ביפו, ושמחו מאד שהיה להם במה לנסוע 😜
 9. ה-3008 הראשונות עם מנוע 1.5 עלו על הכביש לא לפני 10/2018 כך שהרכב בו מדובר הוא עם מנוע 1.6 עם 120 כ"ס.
 10. בשילוב מנוע/גיר הזה קשה מאד להתעלל מכאנית אם בכלל. מה שאפשר לעשות בקלות עם המכוניות הללו הוא לנסוע בשטח - ולכן הייתי בודק את תחתית הרכב בשבע עיניים לפני רכישה.
 11. בכל מקרה אם לרכוש מכונית את רק ישירות מחברת הליסינג ( אלדן / שלמה סיסקט ) ולא מסוחרים שבד"כ מקבלים את הסחורה הפחות אטרקטיבית, גם אם המחיר בחברת הליסינג גבוה במעט.
 12. במקרה דנן הסיבה למחיר הזול די פשוטה: 1) מכוניות מהשכרה עם קילומטראז' נמכרות ישירות ע"י חברת ההשכרה - כי לא אמורה להיות בעיה למכור מכונית עם נתונים כאלה. 2) כנראה שהמכונית נמכרה לסוחר כי יש לה בעיה שמקשה על מכירתה (אני מנחש שהיא נמכרה לסוחר אחרי תאונה ולפני תיקון) 3) מחיר המחירון במקרה הספציפי של ה-208 הוא וירטואלי לגמרי, כי כל חודש יו צאות לשוק 10 מכוניות חדשות לגמרי מזוכים במפעל הפיס המכוניות הללו נמכרות כיד שניה פרטית עם 0 ק"מ בין 75 ל-80 אלף שקל. כך שהמחיר של מכונית משומשת מ-2018 הוא 60 במקרה הטוב. 4) לכן מחיר של 48000 ש"ח למכונית כזאת מהשכרה הוא די ריאלי, אבל הייתי מוותר במקרה דנן בגלל חשש כבד למה שכתבתי בסעיף 2.
 13. לדעתי - תלוי ברכב הספיציפי שהרוכש יפול עליו. ידוע שלא מדובר ביצירת פאר מוטורית, אבל למי שצריך להגיע מא' לב' ומחפש רכב חסכוני זול - זה יכול להיות פתרון לא רע. סביר להניח שהמכוניות שבמצב טוב יותר ימכרו ע"י חברת הליסינג, והגרועות ימכרו לסוחרים בקבוצות. לא מאמין שימכרו ב-20000 ש"ח, זה המחיר שנמכרות מכוניות מהשכרה לשעבר שעברו חיים קלים יותר (בדרך כלל)
 14. zvit

  קניית רכב דרך car cost

  ה-T-Cross מיובא ע"י אוטומקס. נכון לעכשיו הם לא העלו על הכביש אפילו לא יחידה אחת. רמת הגימור של הדגם שאוטומקס מביאים היא Comfortline Plus (אבל צריך לראות מה היא מכילה בפועל) מצ"ב המפרט הטכני כפי שפורסם ע"י אוטומקס.
×
×
 • Create New...