Jump to content

zvit

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  22,955
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

zvit שיחק אותה בתאריך דצמבר 8 2020

התכנים של zvit היו האהובים ביותר!

מוניטין

487 טוב

אודות zvit

 • דירוג
  אחראי פורום

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלקנה
 • מקצוע
  מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תלוי מה אתה מוכר, ומה אתה רוכש.
 2. ב-PHEV אין לטעינה מהירה שום משמעות. זה מייקר מאד את מערכת הטעינה, ומקצר את חיי הסוללה בלי תועלת ממשית. גם הדגמים המועטים שמציעים (כביכול) טעינה מהירה, מדובר בטעינה מהירה יחסית, ולא מגיעה לרמות של טעינה מהירה בכלי רכב חשמליים לחלוטין.
 3. בקישור הבא תוכל לקרוא את המבחן שעשו בקארספורום ל-MG ZS EV המבחן נעשה בקיץ, ומהעובדה שאין התייחסות מיוחדת למזגן - הוא כנראה בסדר @פבל אולי יוכל להתייחס נקודתית לנושא.
 4. אני למדתי נהיגה על אולדסמוביל אומגה שנת 1982 (זה היה ב-1983) אחרי זה קיבלתי מהוריי (בסיוע הביטוח הלאומי) פיג'ו 505 1.8 שנת 1984 עם שלושה הילוכים ו-75 כ"ס שסחבו 1250 ק"ג (18 שניות א-ר-ו-כ-ו-ת מ0-100.) נהיגת הסולו הראשונה שלי היתה כשעל מד המרחק היו 25 קילומטרים בלבד. (לשלי אפילו טאסות לא היו - אלה היו שמורות לדגם ה"מפואר") בילינו יחד כמעט 4 שנים ו-47000 ק"מ.
 5. נשמע לי קצת מופרך לאור העובדה שמדובר בדגם פופולרי מאד.
 6. אני הייתי מתפשר על הצבע, ורוכש מהיבואן.
 7. וכמה תצטרכי להמתין אם תזמיני אצל היבואן את הדגם שאת רוצה בצבע הרצוי?
 8. מ"החדש תמורת ישן" יורידו לך 14%. נתקלתי בזה יותר מפעם אחת... באחד מהמקרים בן של שכנים נכנס ברכב בן שבוע של שכן אחר שנרכש מאפס ק"מ (ניסאן קשקאי) מסוכנות של שכן שלישי. הוא קיבל מהביטוח 12000 ש"ח פחות ממה שהוא שילם. השכן השלישי עשה לו הנחה רצינית על הרכב האחר שהוא רכש כדי שזה יכאב פחות.
 9. נראה שיש פה הרבה דיס אינפורמציה. בדקת אישית אצל היבואן? או זה משהו שמישהו אמר לך... 1. בהנחה של 6.5% בחיים לא הייתי רוכש מ-0 ק"מ זה סיכון עצום כי במקרה של אבדן מוחלט בשנתיים הראשונות את תפסידי 7.5% ממה ששלמת כי חברת הביטוח משלמת 14% פחות לרכבי 0 ק"מ. 2. נכון להבוקר ה-CX5 הוא הדגם הרביעי הכי נמכר מתחילת השנה, ומופיע באתרי ה-0 ק"מ כנמצא במלאי גם ברמת גימור קומפורט. 3. נראה לי שמנסים לדחוף אותך לעסקה תוך הצגת עובדות לא לגמרי מדוייקות.
 10. באיזה דגם מדובר - אם יורשה לי לשאול?
 11. איש המכירות מחרטט. אני מעריך ששילמתם את הכסף כבר. 42 ק"מ הרכב עדיין נחשב 0 ק"מ, אתם יכולים לבקש רכב אחר אם יש להם במלאי, אישית הייתי מסתפק בזה שינקו אותו. ניילונים? קניתי לא מעט כלי רכב חדשים מהיבואן, לא בכולם הניילונים היו במסירה - לא הפריע לי. העברת הבעלות תוך 10 ימים - מקובל אך ממש לא הכרחי.
 12. סליחה שאני משבית שמחות. זה אחד הדגמים הראשונים של מגאן II שסבלו מכל מחלת ילדות אפשרית, עם אמינות מחורבנת ומחירי חלפים וטיפולים גבוהים - אחת המכוניות הגרועות ביותר שאפשר לרכוש בתקציב הזה. אם תרכוש אותה כנראה שתסע הרבה בתחבורה ציבורית. רק כדי להסביר את הדיס-המלצה הזאת: מכל הרנו מגאן שנמכרו בשנת 2005 שרדו פחות מ-17%. מהפורד פוקוס שרדו קרוב ל-50%, מהונדה סיווק כמעט 70%, ומאזדה 3 עם 65% שרידות. בקיצור - לעניות דעתי לא מציאה גדולה. היו לי סניק 2003, וגראנד סניק 2007. הראשונה היתה אחלה, והגראנד סניק האכילה אותי מרורים.
 13. @מרכז שירות שי-לי לעניות דעתי אין ל- @MRCOHENN שום בעיה בגיר - הוא רק חושש שתהיה לו. כמו זה שמוכר את הרכב כי נגמרה האחריות... או שכשהרכב מגיע לקילומטראז' מסויים (נגיד 100000 ק"מ) מהר מחליפים אותו לפני שיתפגר.
 14. הגירים המותקנים ב-S60 אכן דומים מאד לאלה שבמונדיאו לא מכיר תקלות יוצאות דופן בגיר הזה, בטח לא כאלה המצדיקות החלפה מיידות שלו. אכן, דגם 2014 ואילך מוצלח בהרבה.
 15. אם אתה מדבר על רכב פטור ממיסים (בהנחה שהוא לא אזרח ישראלי) הוא יכול לייבא או לרכוש כאן, אבל הוא יצטרך להפקיד ערבות בנקאית והוא לא יוכל להחזיק את הרכב יותר משנה. ראה מדריך מפורט בקישור הבא
×
×
 • תוכן חדש...