Jump to content

zvit

אחראי פורום
 • הודעות

  23,702
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  5

zvit שיחק אותה בתאריך אפריל 14

התכנים של zvit היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אלקנה
 • מקצוע
  מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

10,114 צפו בפרופיל

הנקודות של zvit

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

780

מוניטין

3

תכנים שנפתרו

 1. היום אגב ההנחות במס זניחות. ההנחות הללו היו בעיקר כדי למשוך עולים מארצות רווחה ארה"ב ואירופה. כאלה שהיו להם מכוניות מכובדות בחו"ל ופה לא יכלו לרכוש עם מה שקיבלו אפילו קורקינט... דווקא שכן שלי (ז"ל מנוחתו עדן) סיפר שכשהוא מבריה"מ בתחילת שנות השבעים הוא מכר ז'פרוז'ץ כמעט חדש במחיר מופקע מאד (כי התור לרכב היה 7 שנים) והוא רכש בכסף הזה סובארו ff1 חדשה עם זכויות העולה.
 2. מדיניות ההחזרות של KSP למשל ברורה מאד: לפיכך אם עשית שימוש במוצר - אין אפשרות להחזיר אותו. בארה"ב יש דבר שנקרא restocking fee בו הספק "קונס" אותך בסכום מוסכם מראש אם בחרת להחזיר את המוצר אחרי שהשתמשת בו.
 3. zvit

  סקודה קודיאק RS

  ייבוא מקביל בנוי על הזדמנויות עיסקיות. כך שקשה לדעת מחיר אם אף אחד לא הביא.
 4. יונדאי איוניק תענה לצרכים מצוין, גם סקודה אוקטביה.
 5. לדעתי בלי פרסום הסל עליו מבוסס הדירוג הזה - הוא לא שווה כלום. בנוסף לכך יש לי הרגשה שבסופו של דבר דווקא עלות התחזוקה של בעלי לנד קרוזר וג'אז תהיה נמוכה יחסית כי הם נהנים משוק משומשות חזק מאד. את הכסף שבעלי האטראז' והסנדרו יחסכו במוסך הם יפסידו במכירה ובגדול. שורה תחתונה: חרטא
 6. zvit

  סקודה קודיאק RS

  אם לא בייבוא סדיר אולי בייבוא מקביל.
 7. תתחדשו! עמדה Type 2 תתאים גם לב.מ.וו וגם לטסלה. לגבי מתקינים יש המון חברות וגם חשמלאים פרטיים המתקינים עמדות טעינה. החברות הגדולות: סונול EVI EV-Edge אפקון ג'ינרג'י לגבי ה-BMW i3 ממליץ גם לחפש פוסטים של המשתמש @Cadillac58 שבבעלותו BMW כזאת. כמו"כ יש קבוצה פעילה בפייסבוק עם הרבה מידע בעלי רכב חשמלי 1
 8. זה בתקופה מאוחרת יותר לקראת סוף שנות השבעים.
 9. zvit

  מחפש רכב להורים

  ניסאן קשקאי 2.0 מהדגם שעד 2013. שברולט טראקס מנוע 1.8 (בשום אופן לא ה-1.4 טורבו) יונדאי ix35 (אבל תצטרכו להתפשר בשנתון) קיה ספורטאז' (תצטרכו להתפשר בשנתון)
 10. אני רוצה לספר על גל העליה שלפניו - זה שקרה בשנים 68-73 בין מלחמת ששת הימים למלחמת יום כיפור. אחרי מלחמת ששת הימים, היה גל עליה גדול מארצות רווחה - ארה"ב, אוסטרליה, דרום אפריקה, אנגליה. העלי ההיא היתה בעיקר תוצאה של האופוריה שהיתה אחרי מלחמת ששת הימים, ובאותה תקופה גם תושבים חוזרים אחרי יותר מחמש שנים קיבלו הקלות במיסים על רכב. אז גם היתה מסגרת לבנה לכל מספרי הרישוי של כלי הרכב שנרכשו עןם הנחה במיסים. באותה תקופה המיסים נקבעו לפי משקל הרכב, ולכן היה משתלם לרכוש מכוניות כבדות יותר. הלהיטים בקרב העוליןם היו בעיקר וולוו 144, פיג'ו 404/504, ומכוניות אמריקאיות.
 11. תלוי מה היה אופי השימוש בו, ואפ יש הסטורית טיפולים מסודרת.
 12. יונדאי איוניק מליסינג תתאים מצוין לדרישות.
 13. zvit

  רכבים חשמליים

  יבואני הרכב רוצים, אך לא בהכרח יכולים. התקנות של האיחוד האירופי כלפי יצרנים אירופיים, גורמת לכך שכל רכב "נקי" המיוצר באירופה אך נמכר מחוץ ליבשת פרושו הפסד נטו ליצרן. מעוניות חשמליות ימשיכו להגיע לכאן בעיקר ממפעלים מחוץ לאירופה.
 14. 190 מתוך 646 דגמי פורד שנמכרו מתחילת השנה, נמכרו לחברות ליסינג. הרבה פחות מבעבר. שמירת הערך של פורד איננה כשהיתה בעבר בגלל הדגם הבעייתי של 2011-2015. חברות הליסינג ספגו הפסדים גדולים בגלל זה, ולכן הן מתמחרות את דגמי פורד בערך גרט נמוך יותר - מה שמעלה את מחיר הליסינג, והופך אותו לפחות אטרקטיבי.
 15. פחות מרכב בנזין ממוצע. השחיקה של הגיר הרובוטי הפחותה כי הזינוק בד"כ נעשה ע"י המנוע החשמלי והיגר לא מעורב. השחיקה של הברקסים פחותה בהרבה בגלל הבלימה הרגנרטיבית. שורה תחתונה - אין סיבה לחשש.
×
×
 • תוכן חדש...