Jump to content

zvit

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  22,044
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

כל מה שפורסם על ידי zvit

 1. אם אתה לא מעוניין ברכב שהיה ליסינג בעבר - אז הקרוסאובר הוא ברירת המחדל. רוב הקיה סיד (סטיישן בעיקר) והסקודה ראפיד הן רכבי ציים קלאסיים, ויקשה עליך למצוא כאלה מיד פרטית. לעומתם הרוב המוחלט של דגמי סוזוקי נמכר לאנשים פרטיים. בהצלחה
 2. הפרסום הרשמי כאן להערכתי יפורסם מחר, וצפויה עליה.
 3. היתה בעיה דומה בייטי. זה הסתיים בהחלפה של המדחס בחדש ע"ח צ'מפיון כשהרכב היה בן 4 שנים בערך. אם יש לך רצף טיפולים בצ'מפיון - גש למוסך ובקש בדיקה. אם תדרש החלפה - בקש רצון טוב. אם זה לא הולך ממליץ בחום על עופר קצב בגנות 050-5285041 הוא בטוח יפתור לך את הבעיה, ובמחיר סביר.
 4. zvit

  רנו קוליאוס 2020

  לגבי הכסאות אתה צריך ללכת לאולם התצוגה ולבדוק. הרוחב של כסאות הבטיחות שונה בין דגם לדגם ובין יצרן ליצרן. לו אני במקומך - נראה לי שהייתי הולך על ה-C5 Airccross.
 5. zvit

  פולקווגן T-Cross ו-DSG7

  ה-208 מתחיל מ-128K
 6. zvit

  שאלה לגבי ירידת ערך של מאזדה 6

  ירידת עוצרת כשרכב מגיע לגרוטאות. וקצת יותר ברצינות - בערך בגיל 10 שנים ומעלה הקשר בין המחירון לערך הרכב מתרופף (כמעט תמיד כלפי מטה, אלא אם מדובר ברכב במצב נדיר) ולא נדיר לראות מכוניות הנסחרות גם ב-50% מערכן במחירון = ואף פחות. הרכב שהזכרת בהודעתך הוא בקבוצת רישוי 5, והאגרה השנתית בגינו היא 1528 ש"ח לשנה. לגבי ירידת ערך עתידית יחסית למאזדה 3, בהחלט יכול להיות שערכה של ה-6 ירד יותר, אבל מכיוון שאינני נביא - אי אפשר להתחייב על זה.
 7. תחפש לאילו מגרשים יש יונדאי טוסון או קיה ספורטאז' מהדגמים שכתבתי בהודעתי הקודמת. לך לאתר ג'אנקיארד. לא כולם מפרסמים מנועים אלא כלי רכב שלמים כל הטוסונים והספורטאז'ים עם מנוע בנזין הגיעו עם מנוע הזה.
 8. מה שדפק לך את המנוע (לדעתי) זה מערכת הגז. כמעט כל מי שאני מכיר שהתקין מערכת גז - היו לו בעיות מנוע קשות (ולא מדובר בכלי רכב עם נסועה מאד גבוהה) מבדיקה שעשיתי המנוע די נפוץ כרגע יש בארץ כמעט 10000 כלי רכב עם המנוע הזה רובם המכריע ב=מדגם יונדאי טוסון או קיה ספורטאז' מהדגם שעד 2011.
 9. זה מנוע זהה למנוע הבנזין של הטוסון מהשני 2005-2010. ראה כאן
 10. לדעתי ב-2013 היתה רק הגירסה הזאת עם מנוע 1.6
 11. zvit

  פולקווגן T-Cross ו-DSG7

  יש את היונדאי וניו החדש. קיה סטוניק. ניסאן ג'וק החדשה ב-125K. יש גם את הסיאט ארונה וסקודה קאמיק שעכשיו במצבע ונכנסת בתקציב, אבל שתיהן עם אותו גיר של ה-T-Cross.
 12. הכותרת נערכה הכוונה לליסינג תפעולי - חברה.
 13. כל חברה קובעת את התעריפים לפי שיקוליה העסקיים, ולעיתים יש תעריפים שונים ללקוחות שונים. 3200 ש"ח כולל מע"מ הוא מחיר מקובל ליסינג תפעולי לרכב משפחתי כמו טויוטה קורולה או יונדאי איוניק. התקציב של מספיק לרכב משפחתי סטנדרטי. תעביר להם רשימת דגמים בהתאם להעדפותיך, והם יתנו לך הצעת מחיר (או יגידו שהם לא מציעים את הדגם בליסינג תפעולי)
 14. zvit

  פולקווגן T-Cross ו-DSG7

  1. זה הגיר הנפוץ ביותר בישראל היום למעלה מ-250000 כלי רכב נוסעים עם גיר הזה בכבישי ישראל. 2. הגיר לא חף מבעיות, אבל הן ממש לא נפוצות כמו שאולי מצטייר מתגובות פה בפורום ובדעת הקהל. 3. כל פעם אומרים שהבעיות נפתרו, עד שמגיעה התביעה ייצוגית הבאה, ואז היבואן מאריך אחריות. 4. אישית הייתי רוכש ללא חשש.
 15. ככל שידוע לי במנוע זה ישנה רצועה.
 16. zvit

  חווית העברת בעלות באינטנרט

  אי אפשר אם באחד מהצדדים נדרש יותר מבעלים אחד, או תאגיד. גם העברת בעלות לרכב נכה שמשלם אגרת רישוי מופתחת - עדיין מחייבת לגשת למשרד הרישוי.
 17. zvit

  חווית העברת בעלות באינטנרט

  בוודאות - אם יש יותר מבעלים רשום אחד - לא ניתן להעביר בעלות באינטרנט. @Buki נראה לי ש @שי התכוון למוכרים
 18. zvit

  רכבי 7 מקומות 40-50K

  אבל יקשה עליו למצוא אחת במצב נורמלי בתקציב. אולי 2014, אבל לשים לב במדובר בדגם החדש עם 165 ולא הישן עם 156 כ"ס שכמה עשרות יחידות ממנו נמכרו כדגם 2014.
 19. משפחתי בתקציב הזה לא בטוח שתמצא משהו הרבה יותר חסכוני מ-12 ק"מ לליטר אלא אם תרכוש פלואנס / מגאן דיזל, שאמינות מבחינת מנוע, לגבי הגיר יש תלונות, אך הן לא בגדר מחלה נפוצה, וגם מחירי התחזוקה והתיקון יורדים כל העת בגלל השכיחות הגבוהה של הגיר הזה, צבירת ידע בטיפול בו, ותחרות.
 20. הסטוריית הקילומטרים במחשבי משרד התחבורה, לא ממש רלוונטית כי אין שום מעקב על השדה הזה ואפשר להכניס שם איזה נתון שרוצים. התיעוד הכי אמין הוא במוסכי היבואן בו כל פעם שהרכב נכנס למוסך מקלידים את מונה הקילומטרים. אם תמצא תיעוד של קילומטראז' גבוה משמעותית מזה שקנית את הרכב איתו, והסוחר ממנו רכשת את הרכב הוא סוחר מורשה, אתה יכול לחזור אליו ולהציע לו לרכוש את הרכב חזר תוך ניכוי ירידת הערך בגין התקופה בה השתמשת ברכב, ולא - תתלונן נגדו במשרד התחבורה, ותעמיד בסכנה את יכולתו להמשיך לעסוק במסחר בכלי רכב.
 21. zvit

  יונדאי וניו רך או קשיח

  סביר להניח שהגירסה הבסיסית שנועלת גלגלי 15" צנומים תהיה היותר נוחה במשפחה.
 22. אם חברת הביטוח לא מחייבת מערכת איתור כלשהיא אז אתה לא חייב. אבל מחיר הביטוח עם מערכת איתור עשוי להיות זול יותר, ולכן יתכן שישתלם לך לעשות מנוי - בדוק עם סוכן הביטוח שלך.
 23. מספיק מספר רישוי, ורמות הגימור במאגר המידע של משרד התחבורה (בטח בשנים הרלוונטיות לג'ולייטה) מדויק.
×
×
 • Create New...