Jump to content

yuvalganim

 • פרסום הודעות

  905
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yuvalganim שיחק אותה בתאריך מאי 13

התכנים של yuvalganim היו האהובים ביותר!

מוניטין

48 נייטרלי

אודות yuvalganim

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Ashdod

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שום דבר לא יקרה עד הבחירות בארצות הברית לפחות. לא יודע אם יהיה כזה תרחיש פתאומי וקיצוני, אבל אנחנו כן לקראת מיתון עולמי חזק וארוך
 2. למכור רכבים ללא מלאי זו חוצפה. לפחות תן הנחה על ההמתנה ועל ההתפשרות. אבל הישראלים מזמינים אז היבואנים ממשיכים
 3. צ'מפיון עושים הנחות יפות גם לובינסקי. תבדוק
 4. תא המטען של הראב 4 לא כזה גדול..
 5. עושים עכשיו הנחות יפות, ואם לא ימכרו מספיק אני צופה שההנחות יגדלו
 6. זו שאלה טובה, אני מתחבט באותה השאלה בדיוק, אני מתלבט מאוד האם להשאיר את החסכון שלי כמזומן כרגע.
 7. הייתי מוכן לשלם יותר על הספה הזאת, גם טרחתי להבהיר לו את זה. הוא פשוט לא עניין אותו למכור כי חשב שאני "לא רציני". במקום להיות איש מכירות הוא הפך לפסיכולוג. זה רעה חולה אצל כל אנשי המכירות בארץ, בארצות הברית ובאירופה אני לא נתקל בפסיכולוגים כאנשי מכירות, הם כולם מנסים למכור לי כל הזמן וגם עוזרים לי להגיע לטעם שלי.
 8. יש טיסות בכלל? איך תגיע?
 9. אני חושב שאנשים פה בפורום מתבלבלים, בהחלט מותר לבן אדם להתלבט בין פג'ו 2008 לבין 3008 לבין 508! אז מה אם הם שונים? לחלק ניכר מהאנשים לא אכפת באיזה רכב הם יסעו וכשלוקחים מימון על רכב לכמה שנים ההבדל בין 120 אלף ל-150 אלף הוא בטל בשישים. תפקידו של סוכן מכירות באולם תצוגה הוא - למכור רכבים. תפקידו של סוכן מכירות באולם תצוגה אינו להיות פסיכולוג ולנחש מי רציני ומי לא. אתם דוגמא מעולם אחר, היום הלכתי לקנות ספה חדשה לבית אחרי שהישנה כבר מתפרקת, אנחנו זוג צעיר + ילדה והלכתי עם אחי ובן הזוג שלו לדן דיזיין ברמת גן. נכנסנו לכמה חנויות ונורא אהבתי ספה מסויימת שראיתי בניקולטי. גם טרחתי לציין למוכר הזחוח שמכל הספות שראינו עד היום זאת הספה המועדפת והיא הכי נוחה לי. עכשיו צריך להבין את לוח הזמנים, כל המתחם שם עושים סיילים מטורפים וגם בחנות הספציפית הזאת המחירונים הם המלצה (אני יודע בוודאות שיש מרחב גמישות). כשהתחלתי לשאול אם המחיר הנקוב הוא סופי או שיש על מה לדבר הוא טען "שאינו מבין את השאלה" אז אמרתי לו שאני חושב שהייתי די ברור והאם המחיר סופי או לא, ענה בנחרצות "המחיר סופי" והלך. שניה אחרי זה קניתי ספה באותו המחיר בחנות ליד. מסקנה ? אנשי שיווק, מוטב שיתעסקו בשיווק ולא בלהחליט מי רציני או לא. אגב אותו סיפור היה לי גם עם הרכב שקניתי (סיטרואן) אחרי שהנציג בסוזוקי ראה בחור צעיר שבא לבד עם אמא שלו ונפנף אותי.
 10. הייתי הולך על הארונה או הקקטוס, לדעתי תנוחת הישיבה בארונה גבוהה יותר. אבל אם היא רגילה לרכב צרפתי - קקטוס החדשה זה הרכב בשבילה
 11. לא יודע, אני מסתפר באשדוד ועולה לי 50 שקל. 120 נשמע לי מטורף
 12. אנשים מוציאים פחות בהגדרה. רק הנסיעות לחו"ל שנעלמו מהמפה חוסכים לכל משפחה כמה אלפי שקלים בשנה בתרחיש השמרני. לגבי הבזבוזים הנוכחיים - זה סתם בום אחרי חודשיים בסגר, זה לא מייצג שום דבר. כולם מבזבזים עכשיו פחות, גם מי שלא נפגע, זה לא יעזור. אני רואה בסביבתי אנשים פשוט ממעיטים הוצאות עכשיו. בעוד חודשיים שלושה כשייגמרו הלוואות הגרייס שהמדינה נתנה על משכנתאות ועל הלוואות רכב, ואנשים עוד לא יחזרו לעבודה, אנחנו נראה לאן זה הולך.
 13. הוא ישלם פחות על החלפים וכפועל יוצא פחות מס. זה באמת לא ברור?
 14. מוקדם לומר, רק לקראת סוף שנה נדע באמת
 15. נשמע כמו יותר מדי התפשרויות בשביל BRZ. חכה עשור, הילדים כבר לא יבואו איתך ותוכל להתפנק (אם זה עוד יעניין אותך בכלל)
×
×
 • Create New...