Jump to content

yuvalganim

 • פרסום הודעות

  1,155
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yuvalganim שיחק אותה בתאריך מאי 13 2020

התכנים של yuvalganim היו האהובים ביותר!

מוניטין

163 טוב

אודות yuvalganim

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Ashdod

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני גם מתדלק בברז תדלוק במיקה, עדיף מההתעסקות. לא ממליץ לתדלק 17, עדיף שזה יישאר טרי כי זה עם תוקף של שנה
 2. אתה חי את התפקיד יותר מדי. המקרים שאתה נתקל בהם הם הקיצון של הקיצון של כל הדפקטים וההזויים. הם לא הרוב, אפילו לא קרוב. חבל שאתה לוקח אותם כדוגמא. זה כמו ילד מתבגר שרואה פורנו וחושב שככה עושים סקס - זה המצב שאתה נמצא בו.
 3. לא תמצא וודאות בשום רכב. הרכב הזה יותר אמין מהשם שיצא לו. כמובן שמזל לא מזיק.
 4. לא אני השתמשתי ב"סדרת חינוך" רק עניתי למגיב שמעליי. הכל נכון, ויש דרכים להתנהל (למשל כרטיסי דביט). באופן כללי היום נדיר מאוד שאנשים ללא אשראי בגלל הסיבות שפורטו לעיל. אני חושב שאדם ללא כרטיס אשראי זה לא סביר, זו דעתי.
 5. סדנת החינוך היא לא לפותח האשכול אלא לחבר שלו שמסרב להתקדם הלאה וחי על טובות של אחרים. אני בטוח שסמארטפון דווקא יש לו
 6. תגיד לחבר שלך שיתקדם או יתגזגז. עלאק אין אשראי. לא מאמין שעוד יש את הדברים האלה
 7. רק תיקון. שוק ההון עשה יותר כסף מהנדלן כולל עליית הערך המטורפת של העשור האחרון. כלומר, מי ששם 100 שקל על דירה הרוויח פחות ממי ששם 100 שקל על המדד לפני 15 שנה וחיכה בצד. וזה כולל הכנסות שכירות ועליית ערך. שוק ההון, לאורך זמן - עושה יותר כסף. זו עובדה וזה בלי קשר לשיקולים לקנות לא לקנות או להשקיע בדירה או לא. תלוי עד כמה ההלוואה טובה. היום אפשר להשיג הלוואות מעולות בפריים או פריים מינוס משהו, את הכסף הזה אפשר להשקיע ולקבל יותר. זה נקרא מינוף וזה כלי הכי לגיטימי שיש לעשות עסקים
 8. לא חושב שיש פה התלבטות. לנסוע על כורכר גם הסיטרואן יודעת. זה לא שהאאוטלנדר זה 4 על 4...(למרות הגובה העודף) לטעמי בהתאם למה שרשמת - אין פה בכלל התלבטות - סיטרואן.
 9. כל הרכבים בתקינה אמריקאית זה ככה. זה ממש ממש מעצבן אבל זה המצב.
 10. עד שמצאת צמיגים מתאימים עם משלוח אתה מתקשקש על המחיר... אתה כנראה אוהב לסבול
 11. yuvalganim

  רשמית: טסלה בישראל

  אבל דעתך האישית לא מבוססת על שום דבר. אתה סתם זורק משהו באוויר בלי באמת לדעת, שזה בסדר כי זה פורום, אבל זה ממש לא רציני. מה גם שהסבירו לך יפה מאוד את היתרונות של טסלה כאן בשרשור (אנשים שיש להם ניסיון עם טסלה) ומסבירים לך את היתרונות. אבל החלטת לסגור את האוזניים והעיניים ולהגיד "ככה אני חושב" יאללה שיהיה
 12. אני נוסע כל יום אשדוד לתל אביב (אזור כיכר המדינה). אני עם רכב דיזל שקניתי (סי 5) עושה בערך 1ל-17. רכב בנזין (כל בנזין) יעשה לך סביב 1ל-11, אז קח בחשבון את העניין הזה בהתעקשות על בנזין. בנסועה כזאת צריך או דיזל או היברידי (או חשמלי), בעבר נסעתי עם קיה נירו, 1ל-20 קבוע לא משנה באיזה תוואי.
 13. אכן הסיבה שאני לא הייתי רוכש את הסלטוס - מנוע בזבזן. מה גם שהגימור ובידוד הרעשים - בינוני מאוד.
 14. ב-c3 יש גם איזופיקס מקדימה. מחזיק אחת כזאת משנת 2017.
 15. כנראה שהסי 5 תתאים לכם יותר באותו כסף (ואפילו פחות) תוכל לקבל מנוע 1.6 בנזין במקום 1.2, רכב הרבה יותר גדול ומרווח ובעיקר - שימושי יותר לשלושה ילדים. גם תא המטען בסי 5 הוא יתרון על פני ה-3008 הטובה מאוד בפני עצמה.
×
×
 • תוכן חדש...