Jump to content

yuvalganim

 • פרסום הודעות

  1,111
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yuvalganim שיחק אותה בתאריך מאי 13

התכנים של yuvalganim היו האהובים ביותר!

מוניטין

146 טוב

אודות yuvalganim

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Ashdod

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הקונה קטנה מהנירו משמעותית. באופן כללי נירו הוא רכב מאוד מרווח גם במרחב הרגליים וגם ברוחב. אני הייתי נשאר עם הנירו. אם רוצים להחליף אפשר לבדוק נניח סיטרואן סי 5 ב-אפס קילומטר, הגרסה הבסיסית מאובזרת לא רע בכלל (מחזיק כזאת בעצמי) והרכב מרווח יותר מהנירו
 2. כנראה שמשתמשי הפורום הם בעשירון העליון של השכר במשק. כי המציאות, מה לעשות לא דומה לשום דבר ממה שתואר פה. בסוף הייטק זה בקושי 10% מהאוכלוסיה. איפה שאר ה-90% ? שאלה טובה, אבל הם בטח לא בפורום הזה.
 3. גם הסטטיסטיקה לגבי תאונות דרכים לא משהו...אז לא לנהוג? לא מתחתנים בגלל שאולי נתגרש...
 4. אני בעלים של רכב כזה אבל גרסת דיזל, ונמצא בקשר עם רבים שיש להם את מנוע הבנזין. ממה שאני שומע אצל רובם הצריכה היא סביבה 10-11 קילומטר לליטר. כמובן שזה גם מושפע מצורת הנהיגה והתוואי. אצלי בגרסת הדיזל מגיע לסביבות 17 לליטר. אני חושב שצריכת הדלק שלך סבירה לרכב ולמשקל שלו, קח בחשבון שעם הזמן זה אמור להשתפר מעט
 5. עסקה נחמדה מאוד ל-3008 הביאו לכם. נשמע כמו דיל טוב
 6. המישלין מפסיד בעיקר בגלל המחיר, זה כל הסיפור. מבחינת איכות הוא עולה עליו בדברים החשובים כמו למשל: נוחות ורעש נמוך
 7. לטווח של 5 שנים ההפרש בירידת הערך בין הדגמים יהיה זניח. הייתי הולך על הרכב שהכי בא לכם. ממליץ מאוד על הפג'ו באפס קילומטר. גם הסי3 החדשה פצצה. בין סיאט לאיגניס אני הייתי בוחר בסיאט, אבל זה רק אני.
 8. ברכב חדש הערך יורד המון בשלוש השנים הראשונות, זה לא כל כך משנה אם זה טויוטה או פג'ו. כמה זמן אתם מתכננים להחזיק את הרכב? אם זה לטווח ארוך, ירידת הערך שולית עבורכם. דווקא בנסיעה שמרביתה עירונית החסכון בדלק עשוי להיות משמעותי ולכן יש יתרון להיברידי, כמה אתם נוסעים?
 9. הוא חזק משמעותית כי הוא מנוע טורבו והוא דיזל. הוא גם יהיה חסכוני. התנסיתי במצמד של קיה ולא היו לי בעיות מיוחדות, אבל זה גם מאוד תלוי בנסועה. בגדול - יש המון רכבי קיה בכבישים ולא ידוע על בעיה סידרתית במצמד הזה. יש לך את הרכב הנ"ל גם ב-0 קילומטר במחיר אטרקטיבי
 10. מכה לידית כדי להעביר לניוטרל? סיריוסלי? ואוו. איזה מתכון להריסת הגיר
 11. מי שנכנס לאינטרנט לחפש מידע ולא קורא כמו שצריך - בעיה שלו, זה לא ייחודי לפורום הזה. כמות הזבל שיש ברשת היא אדירה. קוראים למה שאתה עושה - טרחנות
 12. אתה ממשיך להתקשקש. אין יכול לתת משפט היפותטי - "אין סכנה באכילת במבה" ואז לתת דוגמא שמישהו אחד אי פעם נחנק מבמבה אז חשוב מאוד להיזהר כשאוכלים במבה. בוא, החיים הם לא אקדמיה ולא קוד, בהחלט אפשר להשתמש בכללי אצבע. לעצם העניין, מי שלוקח רכב וחשוב לי משהו מסויים (למשל אנדרואיד) אז בוודאי יבדוק וישאל לפני, אבל אנשים פה ממקדים אותו על האופל כי הם יודעים שבסבירות גבוהה אכן יש אנדרואיד (והם צודקים!) אבל אנחנו מדברים על האופל ולא על למבורגיני נכון?
 13. אתה סתם מתפלסף ידידי. יש באופל בוודאות. אתה לוקח חריג אחד (BMW) והופך אותו לכלל, זה לא המקרה. ספציפית באופל יש כי זה בדיוק אותה מערכת כמו סיטרואן שבבעלותי ובפג'ו. בלי קשר, אני יודע שיש באופל.
 14. חד משמעית אופל. ואם יש אפל קר פליי יש גם אנדרואיד, פשוט לא רושמים כי בארץ אין תמיכה. לגבי המנוע - מנוע 1.2 טורבו לא יהיה חלש יותר ממנוע אטמוספרי 2 ליטר של טוסון, להיפך, אפילו ירגיש זריז יותר בגלל שזה מגיע בסל"ד נמוך. לדעתי אין פה בכלל התלבטות...אבל זו רק דעתי. לך על האופל.
 15. היה לי שכן שלפני כמה שנים חלה בסרטן. קיבל טיפולים מאוד אינטנסיפים כי היה יחסית צעיר (אזור ה-50). החלים מסרטן ובהתאוששות בבית החולים חטף חיידק ומת. הגוף שלו היה חלש מהטיפולים ולא הצליח להתמודד עם החיידק. אז הוא מת מסרטן או מחיידק? כנראה שמסרטן אחרת כל זה לא היה קורה.
×
×
 • Create New...