Jump to content

Coresh

 • פרסום הודעות

  161
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Coresh

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 • תאריך לידה 01/01/1973
 1. אצלי היתה בעיה דומה של איבוד קליטת GPS ב-Android Auto ו- WAZE, אבל רק בשעת שיחת טלפון. בסיום השיחה קליטת GPS היתה מתחדשת. כל הפתרונות הנ"ל לא עזרו, כולל מתן הרשאות מיקום לאפליקציית הטלפון. העניין נפתר רק לאחר מעבר מפלאפון ל- HOT Mobile מסיבות שלא קשורות לעניין.
 2. לא יודע אם הנושא כבר עלה, אבל נראה שהחיפוש עדיין לא עובד. אני מחפש בפורום הנוכחי את כל המילים "סיאט לאון החדשה נחשפה" כדי למצוא את הכתבה הזו : ותוצאות החיפוש חוזרות ריקות.
 3. בצבע אפור, מפירוק, שיהיה במצב מעולה. איפה אפשר למצוא פגוש כזה, וכמה אמור לעלות בערך?
 4. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  נכון, היו לי בעיות עם רעשים בהקלטה בשתי מצלמות כשה-Wifi היה דלוק, החלפתי לשלישית ללא רעשים שהתחילה לכבות/לאתחל את עצמה, וגם אותה החלפתי לנוכחית - שגם נכבית/מאתחלת את עצמה וגם עם רעשים ב- WiFi אני רואה בפורום של 70mai שעוד אנשים נתקלו בתופעה: https://na-bbs.70mai.com.cn/?thread-278.htm אני חושב שאבקש זיכוי כספי עליה, למרות שאני אוהב אותה כשהיא עובדת תקין.
 5. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  שוב בעיות עם 70mai Pro - כבר שתי מצלמות שנכבות/מתאתחלות לאחר פרק זמן מסויים. מצלמה ראשונה התחילה לאתחל את עצמה לאחר כחצי שעה-שעה של נסיעה. לאחר האיתחול היא לא הצליחה לבצע הוראות קוליות כמו הדלקת מסך, והגיבה לאותן הוראות קוליות ב-"Could not perform this operation". המצלמה הוחלפה בחדשה ב - Go Mobile, אולם גם בה יש את אותה בעיה. זה קורה גם באוטו, וגם מחוץ לאוטו בחיבור למטען רגיל של טלפון בבית. כרטיס זיכרון חדש של Sandisk Class 10, גרסת קושחה 1.0.7. לגו מובייל יש שרות מעולה, הם הציעו לי להחליף למצלמה כלשהי אחרת בתקציב או לקבל זיכוי כספי, אבל אני רוצה לנסות קודם להבין מה הבעיה. מישהו נתקל בתופעה?
 6. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  לגביי העניין הזה, נציג רשמי של 70Mai בפייסבוק אישר שזו בעיה רנדומאלית של מדבקת בידוד בתוך המצלמה. העניין בבדיקה ע"י 70Mai לזיהוי הסדרה התקולה. לכן אני מציע לבדוק את המצלמה במעמד הקניה, במידה וקונים בארץ.
 7. Coresh

  תאימות אנדרואיד אוטו

  זה דווקא כן מעצבן לעקוב אחרי עדכוני גרסה ולהוריד כל פעם מחדש ידנית במקום לקבל אותם אוטומטית, וכל זה רק כדי לא לבצע תהליך חד פעמי של הורדה מ- Google Play Store?
 8. Coresh

  תאימות אנדרואיד אוטו

  זה לא להסתבך וזה ממש לא מסובך, זה רק לשנות מיקום ע"י אפליקציית VPN ולהוריד את ה-Android Auto. . כמו שכבר נאמר כאן, אם הוא לא יוריד מה- Play Store, הוא ישאר תקוע על אותה גרסה תמיד, הוא לא יוכל לעדכן את האפליקציה.
 9. אני שונא פנסי הלוגן, זה נראה עתיק, זה מכוער, זה צהוב קדימה ואדום דרעק מאחורה, זה נשרף וצריך להחליף נורות, וזה מבחינתי צריך להיות רק במקום אחד - בפח האשפה. לכן אני מאוד מעריך מה שעשית שם, ואני במקומך הייתי עושה בדיוק אותו דבר, משדרג לתאורת לד. עבודה מעולה, זה נראה כאילו יצא מהמפעל ככה. מה קורה עם פנסי החזית?
 10. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  תיקון איות קטן - השם הוא שילׂה אלבז
 11. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  עדכון - המצלמה הוחלפה אתמול במעבדה של Go Mobile ברשל"צ (גם המצלמה הראשונה הוחלפה שם), והפעם - קיבלתי מצלמה תקינה. המצלמה התקינה הגיעה עם גרסת קושחה 1.0.4, ושודרגה ל-1.0.5. בשתי הגרסאות לא נשמעו רעשים חריגים כלשהם, כל ההקלטות היו תקינות. כאן אני רוצה לשבח ולהודות לשילו אלבז, VP Sales של Go Mobile שטיפל בי באופן אישי. הוא היה קשוב לתיאור הבעיה ולא ניסה לנפנף אותי, אלא להיפך. הרגשתי שהיה מאוד אכפת לו להבין מה קורה כאן עם שלוש מצלמות תקולות, במיוחד לאור העובדה שגם לו יש שתי מצלמות כאלה ברכב שלו. הדגמתי לו את הבעיה במעבדה, והוא אישר שאכן זה לא תקין. בנוסף ביצענו עוד בדיקה ביוזמתי, של התחברות מהטלפון שלו למצלמה שלי כדי לשלול שזו בעיה במכשיר שלי, וגם אז ההקלטה היתה רוויה ברעשים, חריקות ותיקתוקים. לאחר הבדיקות הנ"ל הוא הורה לצוות להחליף את המצלמה באחת חדשה, וביקש שנבדוק אותה במקום, וכך עשינו. התחברתי למצלמה עם הטלפון שלי, ביצעתי מספר הקלטות לכרטיס הזיכרון שלי, והכל היה תקין. ראוי לציין שהתהליך כבר גלש אל מעבר לשעת הסגירה של המקום, ועדיין לשילו היתה את הסבלנות והשירותיות ללוות אותי כדי לוודא שהכל תקין. לאחר מכן הוא אף ציין שאם בעתיד אתקל שוב בבעיה כזו במצלמות אחרות כאלה שארכוש (אולי למשפחה), שאבקש שייצרו איתו קשר והוא יטפל בזה. אז שילו, תודה רבה שוב, זה שירות איכותי.
 12. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  תודה רבה על הטרחה! אני אכן רואה שה-WiFi Hotspot דולק ובאמת אין תקתוקים ורעשים. הוידאו שלך מתסכל אותי יותר, מפני שהוא אומר שיש כנראה באמת סדרה דפוקה, לא יתכן ששלוש מצלמות סובלות מאותה בעיה אלא אם כן זה משהו סדרתי. אני חושב שאחזיר את המצלמה לחנות ואבקש זיכוי או החזר, מה גם ששמתי לב שבכל התחלה של הקלטת סרטון חניה אצלי יש גם תקתוקים, אפילו שה-WiFi Hotspot כבוי. זה אומנם פחות קריטי, אך יש מצב שאותה בעיה חומרתית משפיעה גם כאן. אגב, המסלול נראה מגניב, איפה זה?
 13. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  מה גרסת הקושחה שלך?
 14. Coresh

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  לאחר החלפת המצלמה ב- Xiaomi 70mai Pro חדשה + קניית מצלמה נוספת כזו לחבר ב- GoMobile ברשל"צ - הבעיה קיימת גם בשתיהן. שתי המצלמות הגיעו לסניף הנ"ל במשלוח חדש שלשום, כך שנראה לי שזו בעיה סדרתית בדגם הזה. מבחינתי אני לא מתכוון להחליף אותה שוב, אכבה את ה- WiFi-Hotspot שלה כשהוא לא בשימוש.
×
×
 • Create New...