Jump to content

Ron Poh

 • הודעות

  3,831
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

4,387 צפו בפרופיל

הנקודות של Ron Poh

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

47

מוניטין

 1. מפליל בעברת תנועה. או שמשתמע מהסרטון שמישהו אחר נהג ברכב. חסר דברים. הזכרה של חשש, היה בשביל לנסות להבין את החשש של פות"ש מנתינת הסרטון לחברת הביטוח. לעניין קיום הסרטון, אני קיבלתי הנחה של מאה או מאה וחמישים ש"ח (לא זוכר בדיוק, זה היה לפני שש שנים) על כך שנתתי לביטוח סרטון שהיה ברשותי.
 2. תמיד אפשר להגיד שהכלב אכל את המחברת... סליחה, את הכרטיס זכרון. יש חברות ביטוח שנותנות תנאים מקלים למי שמצרף צילום או סרטון מהאירוע, אם זה המצב אז למה לא לתת את הסרטון. אלה אם כן החשש הוא שבסרטון יש משהו מפליל לגבי אופן הנהיגה שלך.
 3. אולי הרבה לא יודעים בגלל שהרבה לא משלמים. בדו"ח השנתי אצלי אין אפילו תא עבור סעיף כזה. קיימים שני תאים, אחד עבור דמי ניהול מחיסכון שוטף והשני דמי ניהול על הפקדה.
 4. המקרה שלך שונה מהשאלה שנשאלה. הרכב שלך הוצת, לאחר שהוצת האש התפשטה לרכבים אחרים. אז באמת לא אתה אחראי לנזק שנגרם על ידי גורם אחר. השאלה שנשאלה היא לגבי רכב שנדלק בגלל פגם או תקלה ולא בגלל התערבות חיצונית. לעניין השאלה הזאת "הדאגנית" מצד דייר מוטרד. למה אותו דייר לא מוטרד מדייר אחר שיש לו רכב ישן שסתם מונח בחנייה עם מלא סמרטוטים וזבל בפנים ולא זז, לאותו רכב אין ביטוח מקיף ו/או ג'. רכב זה אם עקב תקלה תקרה בו שרפה והאש תתפשט לרכבים סמוכים. איך אותו דייר ימצא כסף לשלם לאותם דיירים,
 5. הייתי בבית מרקחת. הרוקחת מכירה כמובן את המוצר, אך לא יודעת מה גוון הנוזל. בכל אופן אמרה שיכול להיות גם צבע חלבי לטיפות.
 6. פעם ראשונה שאני פותח בקבוקון של טיפות עיניים סיסטיין באלאנס, ושמתי לב שהנוזל בצבע חלבי ולא כפי שאני מכיר מטיפות עיניים אחרות שהן שקופות. ניסתי ליצור קשר עם החברה אבל הם לא עובדים עד יום ראשון. אז אם מישהו מכיר את הטיפות, אשמח לשמוע אם צבע הטיפות תקין.
 7. מכירים את זה, שאתם נוסעים בנתיב מסוים בכביש ואתם שמים לב שהנתיב ליד מתקדם יותר מהר? ואז אתם עוברים לנתיב ליד, ופתאום... הנתיב שאותו כרגע עזבתם מתחיל להתקדם יותר מהר. אז, אני לא אומר שצריך להנעל על חברה מסוימת. אבל לשקול טוב את הצעדים.
 8. למה מחובתך כיו"ר הועד, להשיב על שאלות דיירים אשר נוגעות לרכבו של דייר מסויים? אין מספיק טרדות אחרות לועד? שאלה כזאת שבאה מדיירים היא קנטרנית.
 9. Ron Poh

  תחליפים לgoogle music?

  לא מדוייק עדיין יש נפח איחסון מכובד ובחינם.
 10. מעניין שכותבים כאן שהקוד נרשם במחשב. אצל שני יבואנים שונים שבוצע טיפול אצלהם, תמיד ביקשו ממני את הקוד ורשמו אותו כל כרטיסון קטן שהוצמד למפתח. ולא נרשם גם במחשב. אני הרי נמצא מול נותן השרות שמקבל אותי ואני רואה שהוא לא מתקתק את המספר במחשב אלה רק רושם אותו על הנייר.
 11. המסחר במט"ח הוא לא כזה תנודתי כמו בביטקויין. אנשים משקיעים במט"ח כדי לשמור על כושר הקנייה שלהם כאשר הם חוששים מנפילה של המטבע שלהם. לכן בשנות השמונים הייתי קונה דולרים מכיון שהשקל (הישן) היה כמו "סוס מת" היום לא תראה אותי קונה דולר או יורו אלה אם כן אני מתכנן נסיעה לחו"ל. לדעתי המסחר בביטקוין יותר מאפיין מסחר במנייה מאשר מסחר במטבע.
 12. הבעיה בביטקוין ודומיו הוא לא הרעיון. אלה למה שהפכו אותו. במקום שיהיה מטבע הוא נהפך לכלי להפקת רווחים. אני מבין מנייה של עסק שממשיכה לעלות, זאת אומרת שאם יש מפעל יצרני שקונים כל העת מהתוצרת שלו ותפוקת המפעל עולה כל הזמן, אני מבין שהמנייה תעלה. אך מה מצדיק את העלייה המטאורית של הביטקוין? התשובה היא כנראה כמה הודעות למעלה. שבו נשאלנו איך להפיק רווח מהמטבע ככלי להשקעה. העניין הוא שזכור לי משיעורי הפיזיקה חוק שימור האנרגייה. אם כך במקום שיש מורווחים מישהו חייב להפסיד. כנראה זה העולם של היום שבמקום לעשות כסף בעבודה מחפש לעשות כסף קל בלופט גשפט.
 13. מזרן. מזרון זה המצאה של חברה שרוצה לבלבל את הציבור כדי שיחשבו ששם המוצר מתחרז עם שם החברה שלהם.
 14. Ron Poh

  האינפלציה בדרך ...

  כבר לפני עשרות שנים ספי ריבלין שר על השקעות אבל הכי טוב זה הדודה עם שיני זהב אותה הוא שומר בכספת.
 15. Ron Poh

  סיאט איביזה - דרגת זיהום

  לדעתי אביזור בטיחותי יותר חשוב מדרגת זיהום. לצורך העניין אני נוהג עכשיו ברכב עם דרגת זיהום 14 (רמת בטיחות 6)
×
×
 • תוכן חדש...