Jump to content

Ron Poh

 • פרסום הודעות

  3,723
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות Ron Poh

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

3,858 צפו בפרופיל
 1. נכנסתי לאתר אייס, בצעתי הזמנה של מוצר. כאשר הגעתי לשלב הסיום היה לי בחירה בין שני אפשריות: משלוח/ משלוח מסניף. כאשר אחד בחינם והשני ב 50 ש"ח. הגעתי למסקנה כפי שכתבתי, אחרת למה שמי שהוא ייבחר במשלוח בכסף אם יש משלוח בחינם?
 2. משלוח מסניף זה איסוף עצמי. משלוח זה משלוח הביתה. לכן כשבוחרים משלוח מסניף זה בחינם כמו בתצלום שצירפת, אם בוחרים בהזמנה משלוח מתווסף 50 ש"ח לחשבון. כן, כנראה ניסוח לא נהיר. אך זה הסעיף שבחרת.
 3. רמי לוי, חוות דעת לאחר שתי הזמנות... המשלוח מגיע ברכב פרטי רגיל לגמרי, ללא קירור למעט אולי מזגן שעובד בפנים (קרחונים, אולי). המוצרים מגיעים קרים, לא הזמנתי דברים קפואים, אך לאור האמור לעיל אני דיי חושש לעשות זאת. בתהליך ההזמנה אפשר לסמן אם מבקשים מוצר חילופי במידה והמוזמן לא קיים, מגיעים מוצרים תחליפים בדרך כלל במחיר דומה אך קרה שהגיע גם יותר יקר. פעם אחת הגיע מוצר שכלל לא הזמנתי, פניתי אליהם בהודעה דרך האתר, בטלפון ובמייל... עבר שבוע ועדיין לא חזרו אליי. בשורה התחתונה, הייתי נותן ציון כמעט טוב, אני חושב שבתקופה אחרת הם כנראה יותר יעילים.
 4. בינואר הזמנתי חופשה בבית מלון בארץ, דרך בליק תיירות. ב 10/03 (לפני שיצאו הודעות הסגר וביטולי התאספיות) הודעתי להם על ביטול החופשה, יש באפשרותי לבטל מכיון שההזמנה היא לאזרחית ותיקה. קיבלתי תשובה שיש אישור והחופשה מבוטלת. אני עוקב ובודק באתר כרטיסי האשראי ורואה שלא רק שאין החזר (החזר צריך להיות תוך 7 ימים) אלה גם שאר התשלומים אמורים להמשיך לרדת. שולח מיילים לבליק והם מבלי למצמץ מודעים לי שהם לא מבטלים את המשך החיוב ואת ההחזר הם יחזירו לי רק בעוד 45 ימי עסקים. כמובן שמיד הודעתי לחברת האשראי לעצור את שאר התשלומים. לא ברורה החוצפה של בליק שלא רק שלא יצאתי לחופשה, היא לא טורחת לא לזכות ולא לעצור לפחות תשלומים עתידים על חופשה שלא תתקיים ואני די בטוח שהיא עצמה לא העבירה עדיין שקל לבית מלון על חופשה שהייתה צריכה להיות חודש אחרי המועד שבו כבר הודעתי להם על ביטול.
 5. רשמים שלי מסניף בנק פועלים שנסגר והעבירו אותי לסניף אחר, לפני יותר משש שנים. 1. מספר הסניף בוודאי שישתנה, גם מספר חשבון קרוב לוודאי שישתנה, למיטב ידעתי לכל סניף יש הקצאת מספרי חשבון משלו לא אמור להיות מצב שבשני סניפים שונים יש אותו מספר חשבון. 2. אני עדיין ממשיך לעבוד עם אותו כרטיס אשראי (חוץ בנקאי), על הכרטיס מוטבעים פרטי החשבון הישן אך הכספים יורדים מהחשבון החדש. 3. כן, הבנק יודע לדאוג להעביר את כל ההרשאות מחשבון לחשבון, עיין ערך סעיף קודם לגבי כרטיס האשראי, למרות זאת אני בעצמי דאגתי לדווח לכל מקום ומקום (לדוגמא למעסיק שלי) על החשבון החדש.
 6. סט של עט ועפרון מכני, נחשב?
 7. על פי אותו רעיון, הייתי צריך לא לשלם ביטוח ב 38 שנים אחרונות. גם לאחר תשלום לצד ג, היה נשאר לי כסף לקנות לרכב חדש ויותר יקר ממה שיש לי היום... אך לא הייתי מעיז לעשות זאת, כמו שנכנסתי בפורד קונקט בת 15 הייתי יכול להכנס במרצדס דנדשה, ומה אז? השיקול שלך הוא שלך וזה בסדר. לי לא איכפת לשלם עלות ביטוח גרירה זעומה, ולדעת שאני מכוסה גם אם אני תקוע בדיוק באמצע הדרך לשום מקום.
 8. טבלת החתך חולים לפי גיל, לא אומרת כלום ללא ידיעה של חתך אוכלסיה כללי לפי גיל. הגיוני שיש פחות חולים בגילאי 70+ מכיון שמראש יש הרבה יותר צעירים בגילאי 20-29 מאשר מבוגרים בני 70+.
 9. אם הרכב עדיין באחריות, לא הייתי שש לדחות טיפול בחודשים ולתת בכך פתח לחברה להתנער מאחריות והיה ויקרה משהו. שהרי בשלב זה המוסכים פתוחים ולא תעמוד טענה שבמשך תקופה ארוכה לא נמצא זמן להגיע למוסך. כמובן שאם רכב לא באחריות, העניין שונה.
 10. היי

  הבנתי שיש לך מפות אייגו ל-12/2019.

  יש מצב שאתה מחלץ אותן מהטלפון ומשתף?

  תודה

 11. אני עדכנתי כבר לפני כשבועים בערך, לגרסה שהוזכרה. יכול להיות שלמזדה יש עדכונים בהתאם להסכמים שלהם מול איגו.
 12. יש לי שני טלפונים, באחד עדכון עבר תקין, בשני עולה ומיד נופל. בצעתי הסרה של התכונה והתקנה מחדש, והסתדר.
 13. כשאתה קונה דברים בסופר, אתה מחטא אותם? מניין לך שבסופר חולה קורונה לא נגע לפני זה בקופסת גבינה/שימורים והחזיר אותה למדף.
 14. תקלוט, לא באיכות HD, ולא ערוץ 20 ו 33 https://he.wikipedia.org/wiki/DVB-T
 15. אולי פיספסתי, אך לא ראיתי סיקור שלך כמובטח במהלך יום ראשון, ואנו כיום כבר ביום שלישי.
×
×
 • Create New...