Jump to content

Ron Poh

 • פרסום הודעות

  3,723
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות Ron Poh

 • דירוג
  פורמוהוליק
 • תאריך לידה 17/09/1965

Personal Information

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בינואר הזמנתי חופשה בבית מלון בארץ, דרך בליק תיירות. ב 10/03 (לפני שיצאו הודעות הסגר וביטולי התאספיות) הודעתי להם על ביטול החופשה, יש באפשרותי לבטל מכיון שההזמנה היא לאזרחית ותיקה. קיבלתי תשובה שיש אישור והחופשה מבוטלת. אני עוקב ובודק באתר כרטיסי האשראי ורואה שלא רק שאין החזר (החזר צריך להיות תוך 7 ימים) אלה גם שאר התשלומים אמורים להמשיך לרדת. שולח מיילים לבליק והם מבלי למצמץ מודעים לי שהם לא מבטלים את המשך החיוב ואת ההחזר הם יחזירו לי רק בעוד 45 ימי עסקים. כמובן שמיד הודעתי לחברת האשראי לעצור את שאר התשלומים. לא ברורה החוצפה של בליק שלא רק שלא יצאתי לחופשה, היא לא טורחת לא לזכות ולא לעצור לפחות תשלומים עתידים על חופשה שלא תתקיים ואני די בטוח שהיא עצמה לא העבירה עדיין שקל לבית מלון על חופשה שהייתה צריכה להיות חודש אחרי המועד שבו כבר הודעתי להם על ביטול.
 2. רשמים שלי מסניף בנק פועלים שנסגר והעבירו אותי לסניף אחר, לפני יותר משש שנים. 1. מספר הסניף בוודאי שישתנה, גם מספר חשבון קרוב לוודאי שישתנה, למיטב ידעתי לכל סניף יש הקצאת מספרי חשבון משלו לא אמור להיות מצב שבשני סניפים שונים יש אותו מספר חשבון. 2. אני עדיין ממשיך לעבוד עם אותו כרטיס אשראי (חוץ בנקאי), על הכרטיס מוטבעים פרטי החשבון הישן אך הכספים יורדים מהחשבון החדש. 3. כן, הבנק יודע לדאוג להעביר את כל ההרשאות מחשבון לחשבון, עיין ערך סעיף קודם לגבי כרטיס האשראי, למרות זאת אני בעצמי דאגתי לדווח לכל מקום ומקום (לדוגמא למעסיק שלי) על החשבון החדש.
 3. Ron Poh

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  סט של עט ועפרון מכני, נחשב?
 4. על פי אותו רעיון, הייתי צריך לא לשלם ביטוח ב 38 שנים אחרונות. גם לאחר תשלום לצד ג, היה נשאר לי כסף לקנות לרכב חדש ויותר יקר ממה שיש לי היום... אך לא הייתי מעיז לעשות זאת, כמו שנכנסתי בפורד קונקט בת 15 הייתי יכול להכנס במרצדס דנדשה, ומה אז? השיקול שלך הוא שלך וזה בסדר. לי לא איכפת לשלם עלות ביטוח גרירה זעומה, ולדעת שאני מכוסה גם אם אני תקוע בדיוק באמצע הדרך לשום מקום.
 5. טבלת החתך חולים לפי גיל, לא אומרת כלום ללא ידיעה של חתך אוכלסיה כללי לפי גיל. הגיוני שיש פחות חולים בגילאי 70+ מכיון שמראש יש הרבה יותר צעירים בגילאי 20-29 מאשר מבוגרים בני 70+.
 6. אם הרכב עדיין באחריות, לא הייתי שש לדחות טיפול בחודשים ולתת בכך פתח לחברה להתנער מאחריות והיה ויקרה משהו. שהרי בשלב זה המוסכים פתוחים ולא תעמוד טענה שבמשך תקופה ארוכה לא נמצא זמן להגיע למוסך. כמובן שאם רכב לא באחריות, העניין שונה.
 7. היי

  הבנתי שיש לך מפות אייגו ל-12/2019.

  יש מצב שאתה מחלץ אותן מהטלפון ומשתף?

  תודה

 8. Ron Poh

  מפות אייגו ישראל 2019.12 להורדה

  אני עדכנתי כבר לפני כשבועים בערך, לגרסה שהוזכרה. יכול להיות שלמזדה יש עדכונים בהתאם להסכמים שלהם מול איגו.
 9. Ron Poh

  מפות אייגו ישראל 2019.12 להורדה

  יש לי שני טלפונים, באחד עדכון עבר תקין, בשני עולה ומיד נופל. בצעתי הסרה של התכונה והתקנה מחדש, והסתדר.
 10. כשאתה קונה דברים בסופר, אתה מחטא אותם? מניין לך שבסופר חולה קורונה לא נגע לפני זה בקופסת גבינה/שימורים והחזיר אותה למדף.
 11. Ron Poh

  קליטת שידורי עידן פלוס

  תקלוט, לא באיכות HD, ולא ערוץ 20 ו 33 https://he.wikipedia.org/wiki/DVB-T
 12. אולי פיספסתי, אך לא ראיתי סיקור שלך כמובטח במהלך יום ראשון, ואנו כיום כבר ביום שלישי.
 13. אז בסדר, אני מראש מכוון ל ''2.0.
 14. ומבין שני הצמיגים שנתתי, מה כדאי? או אולי משהו אחר שנמכר בארץ.
 15. השיקול לגבי חתך 2.0 הוא להישאר עם אותה פנימית כפי שיש לי כיום. בצמיגים שציינתי גם הקוביות יותר שטוחות וגם הרוחב יותר קטן, כך שאני צופה לגלגול יותר מהיר.
×
×
 • Create New...