Jump to content

Ron Poh

 • פרסום הודעות

  3,813
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

30 נייטרלי

אודות Ron Poh

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

4,261 צפו בפרופיל
 1. גיורא יוספטל, וואלה, נכון... רחובות עייפים. אולי נקמה על התפקידים שמילא, שר השכון ושר הפיתוח. אבל כנראה שמן הסתם הם רחובות מאוד ותיקים בערים. ולכן הבניינים והשכונה עצמה מאוד מוזנחת ושבורה.
 2. יש מקומות בעולם שבהם הקבר ניתן לתקופה מוקצבת ולאחר מכן המשפחה אם ברצונה שוכרת את הקבר ואם לא מוציאים את הנקבר לחלקה משותפת או למשרפה. בארץ זה כלל הוא כלל לא נהוג, דרך אגב היה תקופות עתיקות שבהם היו עושים משהו בסגנון. מי שמבקר בבתי עלמין ותיקים ובמיוחד בחלקות הישנות רואה בבירור שיש קברים שלא עלו אליהם שנים על גבי שנים. כן אני חושב שבמיוחד במצוקת אדמה שקיימת היה צריך נניח אחרי 50 שנה להעביר לקבר אחים או שהמשפחה תשלם שכירות על החלקה. לקבר כנראה עולים הבנים, הנכדים ימשיכו אולי לעלות בגלל כבוד להורים ( הבנים) שהרגילו אותם, הנינים גם ימשיכו, אך בני הנינים סביר להניח שלא יעלו לקבר של א
 3. אולי בגלל שזה היה יום אחרי הקנייה. ואולי בגלל זה השופט לקח לכיוון ספק שלא ייתכן שגיר בן לילה שובק חיים כליל ומבלי שקודם לכן זייף קלות פה ושם. ולא חושב שאם היה זכרון דברים עם קניתי לשביעות רצוני היה משנה. שהרי הקונה הוא לא מכונאי רכב. לשביעות רצוני זה לידיעה בפגמים גלויים לא בפגמים נסתרים.
 4. אחריות העברת בעלות וכמשתמע מכך התשלום על העברת הבעלות, זה באחריות המוכר. מוכר שלא דואג בצמוד למסירת המפתחות ליידי הקונה להעברת הבעלות, אין לו אלה להלין על עצמו בלבד. אם יש מישהו שמנסה לחסוך בכסף על העברת הבעלות זה המוכר, פעם הבאה שיתפשר על מאתיים ש"ח פחות וגיד לקונה שעלות העברת הבעלות עליו.
 5. על מה הפסיד בתביעה? יבוא קונה, אחרי כמה זמן? יום, חודש, אולי שנה? ויגיד אני חשבתי שקניתי למברגוני אבל מכרו לי דאציה... הרי יש כלל יסוד שאומר "יזהר הקונה". אם הקונה יוכיח שהמוכר רימה בדבר מה, אז זה לא חשוב אם חתום על קניתי לשביעות רצוני או לא. ומצד שני, קונה כן חתם על קניתי לשביעות רצוני. אבל מוכר הסתיר ממנו משהו מהותי, משהו שהוא לא פגם תאונה או נזק שמתגלה במכון בדיקה. אבל משהו כזה שכן מוריד מערך הרכב. האם אז תעמוד למוכר הטענה... אבל הקונה חתם שקנה לשביעות רצונו. לדעתי, זכרון דברים צריך כאשר העסקה לא מסתיימת בפגישה ראשונה מסיבה כל שהיא. אז רושמים על צטלה מ
 6. לגבי בדיקה, יש לציין שתמיד הפצרתי בקונה שיבדוק את הרכב וגם ברמז לא אמרתי שחבל על הבדיקה.
 7. שלושת הרכבים האחרונים שמכרתי, נמכרו לקונים שבאו ראו את הרכב ובשני מקרים אפילו לא טרחו לקחת את הרכב לבדיקה. בוצע תשלום ומיד בוצע העברת בעלות. ז"א שכל העסק לקח כשעה עד שעתיים והרכב עבר בעלות מיד ליד. בשלושת המקרים הקונים לא ביקשו לכתוב זכרון דברים וגם אני לא חשבתי לכתוב זכרון דברים. לגבי שיחות טלפון שבוצעו מבחינתי שהקליטו אותם מכיון שמעולם לא אמרתי גם לא במרומז דבר שאינו אמת. תמיד הקפדתי לומר את האמת ורק את האמת ואת כל האמת. אינני חושש לדוגמא מעברות תנועה שירשמו על שמי וכדומה, שהרי שעת העברת בעלות ידועה, כך שאין ספק עד מתי הרכב היה שלי וממתי הוא שייך לקונה. אבל במחשבה לא
 8. קישור לזאפ נקנה בתאריך 15/07/2020 מבקש 460 ש"ח, גמיש במחיר. איסוף - גוש דן. עונה להודעות פרטיות בדרך כלל תוך שעות בודדות.
 9. למים מינרלים אין יתרון מבחינת האבנית, הרי מעצם שמם ברור שמכילים מינרלים. אני הייתי ממלא מיים מקנקנן בריטה.
 10. Ron Poh

  ביטוח תשלום שכירות

  אז יש חברה נוספת וויצ'ק והשוואה בינהן
 11. Ron Poh

  ביטוח תשלום שכירות

  מעניין... אז חיפשתי את המלל "ביטוח תשלום שכירות" שאתה כתבת בגוגל, וזה מה שמצאתי. https://www.fnx.co.il/apartment-insurance/apartment-insurance/rent-loss-insurance/ הביטוח הוא אובדן שכירות בגלל אי יכולת להשכיר את הדירה בגלל פגם בדירה ולא בגלל שוכר שלא משלם.
 12. Ron Poh

  טסט לרכב 'חדש'

  אם יש מדבקת טסט שמודבקת על שמשת הרכב, גם שם תראה עד מתי התוקף.
 13. הוצאת לי את המילים מהפה/מהמקלדת. בדיוק מה שרציתי לכתוב.
 14. אין בעיה לעשות העברת בעלות בשמם באינטרנט. רק כמובן שתצטרך את הסיסמא שלהם לאתר gov + להיות בקשר איתם או שהטלפון שלהם יהיה בידך כדי שתוכל לדעת מה הקוד שנשלח אליהם.
 15. כשעובדים עם תוף כדי לפרוס את כל הכבל. במיוחד כשעובדים עם צרכן "כבד". הכבל מתחמם בעקבות הזרם ומכיון שהוא מלופף סביב עצמו אין לחום לאן לברוח והכבל ניזוק.
×
×
 • תוכן חדש...