Jump to content

Ron Poh

 • הודעות

  3,842
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

4,605 צפו בפרופיל

הנקודות של Ron Poh

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

58

מוניטין

 1. כל המגיבים כאן, תעשו ניסיון... גשו לנשותיכם/חברות וכו'. תשאלו אותן את השאלה שנשאלה לגבי האדיבות. תחזרו עם התשובה ואז כשיהיה לנו כמות זהה של עונים (עונות) משני המינים. נגלה את האמת לאמיתה. לגבי חלק מהתשובות שניתנו פה, הם שובינסטיות ברמה קשה.
 2. האפשרות היחידה שאני מכיר (בדגש על אני) וגם מדיונים שראיתי בקבוצות בפייסבוק, רק כאשר הרכב רשום על שם בעל התג יש פטור מתשלום האגרה.
 3. @ניקולו לדבריך אתה לומד כעת נהיגה. לפניך נוסעים רכבים, איך אתה יודע מתי הם בולמים? רק לפי האור הבלם המרכזי? המורה נהיגה לא הסביר לך על האורות ברכב, איך נראים אותות?
 4. יש גם יפוי כוח בנושאים כספיים וכדו'. כאן אני לא רוצה להביע דיעה מה עדיף. אני אישית נכנסתי כשותף מלא לחשבון של אימא. יש לכל דבר יתרונות/חסרונות שלו.
 5. אם הנושא סטה. בנושאים בריאותיים כיום יש אופציה של "יפוי כוח מתמשך" אפשרות זאת עדיפה על פני אופטרופוסות. יש לשים לב שיש לחתום על מסמכים אצל עו"ד מורשה לעניין כאשר ההורה עוד כשיר ומודע. היה וחלילה ההורה מוגדר ככזה שלא יכול להחליט לגבי עצמו, בשליחת מייל לאופטרופוס הכללי מקבלים כמעט מיידית מייל אישור עם מסמך שאותו אפשר להציג.
 6. כן, אני יודע. בגלל זה שאלתי. אם לדוגמא כבר הסירו מושבים ברכב, כמו השורה השנייה (כדי לפנות מקום למעלון וכניסה לרכב. ואם הסירו כיסא נוסע, נשאלת שאלה מה עשו עם הכיסאות? נשארו בצד ואפשר להחזיר אותם, או שאינם עוד? בגלל זה שאלתי מה עם המושבים? שהרי למה למישהו לקנות רכב שחסרים מושבים, במקרה כזה אם יש מעלון זה דרבון טוב לקניית רכב כזה. אני כמעט קניתי רכב כזה, אך לבסוף ויתרתי.
 7. מה נקרא עצרה את האבזור? האם קיים? המושבים ברכב כבר הוסרו? האם האבזור שייך לכם, או למדינה? אם שייך לכם, יש קהל יעד של אנשים עם מוגבלות שמתניידים בכיסא גלגלים, אבל אין להם זכויות מהמדינה בגלל שהם אזרחים ותיקים. אם הרכב יימכר במחיר טוב כשאתם סופגים את מחיר האבזור ייתכן בהחלט שיש קהל אתה יכול לפרסם ביד 2, יש שם אפשרות לסמן את הרכב כמותאם לנכים. אפשר לפרסם בפייסבוק בקבוצות הבאות: ילדים להורים סיעודיים מטפלים בהורה מזדקן דואגים למטפלים יש לי הורים קשישים
 8. צריך גם לדחוף הערה האישית? אז כן, כיף במסיבות. מה עניין המסיבות לפה? לא כל הדיירים שותפים לעניין, האחרת לוודאי הייתה גם הסכמה לאיש מקצוע. אותם דיירים שלא שותפים לעשייה, הם גם היו אלה שלאחר גמר הפרוייקט, יעירו על כל פגם זעיר ככל שלא יהייה.
 9. בקשת עצה איך לצלוח את העניין בהצלחה. קבל... אל תעשה זאת בעצמך. הדיירים יעירו לך על כל פגם קטן בצביעה. לבטח ישאר לכלוך, והוא ישאר לנצח. ותמיד יזכרו אותך כזה שלכלך את החדר מדרגות. זה שחסכת עלות של איש מקצוע לא יזקף לזכותך, אבל זה שקנית צבע על חשבון הבניין יזקף לחובתך. בקיצור... קחו בעל מקצוע.
 10. ברווז, לכבודך אני מצרף צילום.
 11. הרכב הראשון במשפחה שלנו, היה פורד ברנדה יד 2, שוויו היום היה נניח פחות מ 8,000 ש"ח. היום אני נוהג על סובארו פורסטר יד ראשונה שעולה 180,000 ש"ח. תאמין לי שאז היה כואב לי על כל פגיעה ברכב. בגלל שהרכב נקנה ממש בדם יזע ודמעות. גם היום בטח לא נעים לראות שריטה או מכת מפתיחת דלת על הרכב. אך הרכב נקנה אומנם בחיסכון של תקופה, אבל לא בדם, כך שהכאב משמעותית פחות ומתפוגג מהר. כך שהזלזול שלך לא במקום.
 12. בשנה שעברה חלמתי בהקיץ. ולשנה הבאה לא מתכנן כלום: דער מענטש טראַכט און גאָט לאַכט.
 13. נמכרו. מאחל לקונה שיתחדש ושייהנה.
 14. עדכון מחיר ל 1,350 ש"ח. תודה
×
×
 • תוכן חדש...