Jump to content

Ron Poh

 • פרסום הודעות

  3,729
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות Ron Poh

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בוולוו NL10

צפיות אחרונות בפרופיל

3,948 צפו בפרופיל
 1. הקפה נעלם המחיר מתעדכן ל 850 ש"ח
 2. לא בשמונה ש"ח, אלה תשעים ש"ח. אבל קוד חוקי וכשר למהדרין. https://www.exongames.co.il/product/windows-7-professional-oem/
 3. כיכר קוגל - הלוחמים https://www.google.com/maps/place/כיכר+הלוחמים,+שדרות+קוגל+12,+חולון‭/@32.0271624,34.7735167,17z/data=!4m2!3m1!1s0x1502b35623128747:0x976eca060b9b2caa?hl=iw-IL
 4. עבדתי בבית תוכנה בתחום הריטייל. כאשר נשלמים טיפ באשראי הוא נכנס לחשבון על מנת שתחוייב באשראי אך יש פעולה נגדית כך שהכסף לא נכנס כתקבול לבית העסק על מנת שלא יהיה צריך לשלם מיסים. שורה תחתונה, הטיפ עובר במלואו למי שצריך.
 5. אני מוכר מליטה סולו... למרות שהמחיר שאני מכיר יותר גבוה מה 1,500 שצויין ליד המכונה ניתן להתפשר קצת במחיר.
 6. האם תוכל לפרט איך מגיעים לאנשים כנ"ל אשר מוכרים רכב עם מעלון. (מכיון שאצלנו הסיעודי הוא מעל גיל פנסיה, אין לו זכאות לאף רכב)
 7. שלא תדע עוד צער. זכה אביך בבן יקר.
 8. למכירה מליטה סולו שחורה בת שנה. הכנתי במכונה ככוס קפה עד שתיים ביום. טופלה כנדרש להסרת שומנים ואבנית, מילוי מיים בריטה בלבד. אני מצרף למכונה: 8 קפסולות לניקוי שומנים 1 ק"ג פולי קפה settecento באריזה אטומה מחיר מבוקש 1,000 ש"ח איסוף מרכז הארץ
 9. נכנסתי לאתר אייס, בצעתי הזמנה של מוצר. כאשר הגעתי לשלב הסיום היה לי בחירה בין שני אפשריות: משלוח/ משלוח מסניף. כאשר אחד בחינם והשני ב 50 ש"ח. הגעתי למסקנה כפי שכתבתי, אחרת למה שמי שהוא ייבחר במשלוח בכסף אם יש משלוח בחינם?
 10. משלוח מסניף זה איסוף עצמי. משלוח זה משלוח הביתה. לכן כשבוחרים משלוח מסניף זה בחינם כמו בתצלום שצירפת, אם בוחרים בהזמנה משלוח מתווסף 50 ש"ח לחשבון. כן, כנראה ניסוח לא נהיר. אך זה הסעיף שבחרת.
 11. רמי לוי, חוות דעת לאחר שתי הזמנות... המשלוח מגיע ברכב פרטי רגיל לגמרי, ללא קירור למעט אולי מזגן שעובד בפנים (קרחונים, אולי). המוצרים מגיעים קרים, לא הזמנתי דברים קפואים, אך לאור האמור לעיל אני דיי חושש לעשות זאת. בתהליך ההזמנה אפשר לסמן אם מבקשים מוצר חילופי במידה והמוזמן לא קיים, מגיעים מוצרים תחליפים בדרך כלל במחיר דומה אך קרה שהגיע גם יותר יקר. פעם אחת הגיע מוצר שכלל לא הזמנתי, פניתי אליהם בהודעה דרך האתר, בטלפון ובמייל... עבר שבוע ועדיין לא חזרו אליי. בשורה התחתונה, הייתי נותן ציון כמעט טוב, אני חושב שבתקופה אחרת הם כנראה יותר יעילים.
 12. בינואר הזמנתי חופשה בבית מלון בארץ, דרך בליק תיירות. ב 10/03 (לפני שיצאו הודעות הסגר וביטולי התאספיות) הודעתי להם על ביטול החופשה, יש באפשרותי לבטל מכיון שההזמנה היא לאזרחית ותיקה. קיבלתי תשובה שיש אישור והחופשה מבוטלת. אני עוקב ובודק באתר כרטיסי האשראי ורואה שלא רק שאין החזר (החזר צריך להיות תוך 7 ימים) אלה גם שאר התשלומים אמורים להמשיך לרדת. שולח מיילים לבליק והם מבלי למצמץ מודעים לי שהם לא מבטלים את המשך החיוב ואת ההחזר הם יחזירו לי רק בעוד 45 ימי עסקים. כמובן שמיד הודעתי לחברת האשראי לעצור את שאר התשלומים. לא ברורה החוצפה של בליק שלא רק שלא יצאתי לחופשה, היא לא טורחת לא
 13. רשמים שלי מסניף בנק פועלים שנסגר והעבירו אותי לסניף אחר, לפני יותר משש שנים. 1. מספר הסניף בוודאי שישתנה, גם מספר חשבון קרוב לוודאי שישתנה, למיטב ידעתי לכל סניף יש הקצאת מספרי חשבון משלו לא אמור להיות מצב שבשני סניפים שונים יש אותו מספר חשבון. 2. אני עדיין ממשיך לעבוד עם אותו כרטיס אשראי (חוץ בנקאי), על הכרטיס מוטבעים פרטי החשבון הישן אך הכספים יורדים מהחשבון החדש. 3. כן, הבנק יודע לדאוג להעביר את כל ההרשאות מחשבון לחשבון, עיין ערך סעיף קודם לגבי כרטיס האשראי, למרות זאת אני בעצמי דאגתי לדווח לכל מקום ומקום (לדוגמא למעסיק שלי) על החשבון החדש.
 14. סט של עט ועפרון מכני, נחשב?
×
×
 • Create New...